Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Кубок Карпат -2020


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Кубок Карпат -2020

Побачити над боржавськими полонинами яскраві крила пілотів–парапланеристів вже давно не дивина. Змагання з парапаленризму Кубок Карпат , які вже стали традиційними,стартували і в 2020- му. Хоч учасників цьогоріч і значно менше, ніж зазвичай, через карантинні обмеження, атмосфера загального піднесення залишилася незмінною. Серед закордонних гостей цьогоріч присутні лише представники Білорусі та Польщі. Хтось літає тут вжепонад 20 років, хтось – лише кілька, та правила для всіх однакові.Спершу визначають маршрут, координати якого учасники вносять до своїх приборів, ну а далі як то кажуть справа техніки. Хто візьме усі точки, і зробить це швидше за інших – той і переможець. Без цього необхідного обладнання на змаганнях не обійтись . А головне воно повинно бути технічно справним. Ну і звичайно важливу роль відіграє наявність відповідність навичок . А для цього потрібні технічна та наземна підготовка і звичайно досвід. За змаганнями пильно стежать рятувальники, у разі виникнення надзвичайної ситуації , вони готові відразу прийти на допомогу. А от як таких ситуацій уникнути, свої поради дають досвічені пілоти.Усім пілотам відомо, що від хмар потрібно триматись якнайдалі. Тому вони щодня слідкують за їх висотою, так званою «базою» , чим вона вища, тим більший запас ходу, і і тим більше пілот може пролетіти виконуючи свою задачу. Стартувати пілоти, як правило починають в обідню пору, коли сонце достатньо прогріло повітря і утворились висхідні потоки. Небо об`єднало людей сильних духом, щирих та доброзичливих, переконані самі пілоти. А головне, цей спорт дає можливість відчути повну свободу та максимальне єднання з природою. Цю місцину облюбували ті, хто одного разу закохався в небо і гори. А ще захотів відчути повну сводобу та максимальне єднання з природою.2020-08-15
переглядів: 2849
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(17):

2020-08-24 косюч
Скоро будете тройцьов ( главбух,дистрофік і ти )не по вулицях ходити,а в поліцію на дізнання.Дійшла черга і до вас...

2020-08-22 Наталко
лозянська вінтя покладе у стойло,чи попалась вись нарід хіхонит,короновірус сильноти дав на мозга в берексас збираєся,сигін ти,куфера помали збирай.

2020-08-22 косюч
Там є і корупційна складова.

2020-08-22 Народ
просимо його наказати іі за привишення повноважень.

2020-08-21 косюч
Перевіриться правильність нарахування зарплати Марковички за останні ТРИ роки.З бухгалтеркою-кумою в одній клітці будуть сидіти...Будуть знати як незаконно по СОРОК ТИСЯЧ зарплати брати.

2020-08-21 Нарід
она неопрпвдаєся тупе від тупого,скоро начне звільняти по других рацонах,ій мож

2020-08-21 Дебіл
програв суд від Косюча,в дурці майся розуміють чим марковичка,скоро джіпа продасть буде всьо платити .

2020-08-20 Марковичка
Косюч дебіл.Це в нього на морді написано.

2020-08-19 Знаючий
Він нетакий дебіл би таку х... писати,розум цих людей наяву.Брехні сплетні ,обріхування ,я цю людину знаю дуже добре,він зараз невзмозі дати відповідь з часом дасть все ще попереду.

2020-08-19 косюч
Скоро Марковичка завадиться сама...

2020-08-17 Манька
Російська служба ФСБ шукає свого агента Цендру Михайла по кличці Дурік.

2020-08-17 феер
зелений добало агітує за балигу

2020-08-17 Піддержка
Марковичка програла суд у Косюча тому що іі короновірус завадив

2020-08-16 Прошу
завтра відповічте мені ,мені потрібно цю карточку би кошти висилати додому ,я вже пропрацював три тижні

2020-08-16 Питя
Дурік Мішка нині вішався у козяйи.На вибори не хочуть його брати та челядник із безвиході пішовся вішати.

2020-08-16 громада
косюч - професыонал? хахаххахах

2020-08-16 Цімбор
Марковичка з собезу програла в Косюча суд з потрохами він навіть і небув на судови,лиш передав що інтересноє може бути попереду молодець я заняго радий доказав свою правду як професійний спеціаліст.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.