Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

На Закарпатті планують створити всесезонний туристичний кластер


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


На Закарпатті планують створити всесезонний туристичний кластер

У Карпатах хочуть створити високогірний всесезонний спортивно-туристичний кластер "Боржава".

Це питання обговорив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак на нараді.

Хто ініціював проєкт

На сайті глави держави повідомили, що поєкт презентував представник австрійської гірськолижної індустрії, багаторічний учасник підготовки літніх та зимових Олімпійських ігор, бенефіціарний власник компанії "Боржава Ессет" Гернот Ляйтнер.

За словами Ляйтнера, він сподівається, зустріч, яка відбулась 30 липня 2020 року стане ключовою для розвитку цього проєкту. Сторони повинні підписати меморандум, в якому зафіксовані всі кроки, які має виконати держава, громади й інвестори.

Водночас Єрмак зазначив, що Україна зацікавлена у втіленні цього проєкту. Також зауважив, що усі, хто був присутній на зустрічі, будуть офіційно залучені до роботи над реалізацією проєкту.

Чому Ляйтнер вирішив створити такий проєкт

Автор проєкту пояснив, що пандемія створила умови, в яких кожна держава повинна розвивати внутрішні ресурси. Зокрема, в Україні теж є унікальні ресурси та природа.

Ляйтнер запевнив, що місце розміщення майбутнього кластеру обрано бездоганне, адже там є транспортне сполучення. Воно, за словами автора проєкту, сприятиме розвитку туристичного потенціалу всього регіону.

Для реалізації створять робочу групу

На базі Національної інвестиційної ради створять робочу групу, яка займатиметься реалізацією проєкту. Зокрема, мають зробити такі дії:

погодити проєкт з профільними міністерствами;узгодити всі юридичні питання;узгодити питання співпраці з інвесторами;підготувати детальну презентацію.

"Що швидше ви будете готові презентувати президенту детальний проєкт, терміни, кошторис – то краще. Ми готові сприяти на всіх рівнях", – розповів Єрмак.2020-08-02
переглядів: 902
джерело: Голос карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(1):

2020-08-02 ТОЧНО-ТАК
ЯАНИК І АЗІРОВ уже хотіли боржавський хрибет приватизовати но не вспіли,майже і ЯРМАК не вспіне прийшла та сама банда лиш пагони поміняли добре подумайте ХУ Є ХУ раціоналізатори великі.

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.