Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

У Пилипці місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


У Пилипці місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику

У селі Пилипець Міжгірського району місцеве футбольне поле зі штучним покриттям стало об’єктом політичних ігор. По суті, «окремі депутати районної ради та ряд інших суб’єктів з їх близького оточення» на цьому спортивному об’єкті розпочали з фальстарта свою боротьбу за посаду сільського голови на майбутніх місцевих виборах.

Формальним приводом для розпалювання політичних пристрастей став запланований на ці вихідні чемпіонат Міжгірського району з мініфутболу.

Оскільки футбольне поле через тривалу експлуатацію потребувало ремонту, а огорожа стала просто небезпечною для юних футболістів, сільська рада, яка є балансоутримувачем об’єкту, заздалегідь запланувала приведення його до ладу. Тим часом, без жодного попередження сільради, яка несе відповідальність за стан справ на об’єкті, організатори чемпіонату з числа політичних конкурентів чинного сільського голови Василя Готри запланували проведення цих змагань саме на цьому полі.

При цьому, як вказав напередодні проведення турніру на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Василь Готра, «станом на сьогодні жодної заяви про проведення будь-якого турніру в сільській раді не зареєстровано, інформації щодо мети проведення та переліку учасників немає... Сільська рада не була повідомлена встановленим порядком про заходи, у зв’язку з чим здійснювала свою законну діяльність, не враховуючи обставини, які від неї не залежать».

У приведені футбольного поля до аварійного стану через тривале і системне його використання без дозволу балансоутримувача, а також у відсутності координації з сільським органом влади на тему проведення турніру В.Готра звинуватив передусім чинного депутата райради і організатора вказаних змагань Тараса Шкирту. Останній, натомість, разом з соратниками розгорнув у Фейсбуку кампанію з дискредитації чинного сільського голови.

«Я як голова села завжди підтримую проведення змагань та заходів спортивного спрямування, спрямованих на розвиток спорту в нашому регіоні. Разом з тим, я, як і всі інші, забов’язаний дотримуватися законів та нормативних документів, які регулюють нашу діяльність і головним пріоритетом для мене є безпека та здоров’я дітей...Повідомляю, що після проведення ремонту, ми готові розглянути Ваші пропозиції щодо проведення турніру у будь-який зручний для Вас час і готові сприяти в подальшому», – констатував В.Готра.

При цьому він вирішив «нагадати окремим депутатам, що зведення комунальних споруд та їх ремонт відбуваються за кошти платників податків». А оскільки окремі з організаторів турніру здійснюють незаконну підприємницьку діяльність і не сплачують податків, ... коштів, відповідно, не вистачає».

Чемпіонат Міжгірського району з мініфутболу таки відбувся в сусідньому Келечині. Але політичні пристрасті в контексті боротьби за владу у курортному Пилипці після цього навряд чи вщухнуть.

Принаймні, до місцевих виборів – точно.


У Пилипці місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику

У Пилипці місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику

У Пилипці місцеві вибори розпочалися політичним фальстартом на футбольному майданчику


2019-10-21
переглядів: 2244
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(17):

2019-11-04 Розтяжка
кожний має задуматися чи він нарозтяжці,якщо так то людина має виконувпти побажання того , що поставив розтяжку бо мож потіряти всьо хі.хі .Слава случаю дав силу поставити на .....

2019-11-03 До обгоаорення і роздумів
а,хто того Пилипецького корупціонера без наручників доставив до Кийова,що там будутьго судити Міжгірським суддям не довіряє, цеббуло непогано.

2019-10-26 Правда,
подивіться Пилипчане вашого мера декларацію та упадете від страху,який тот чоловік капітал нажив майжему лишив отець,бо за такий короткий час життя чесно людина заробити не зможе.

2019-10-25 Суддя
За груповуху май мало дадут.

2019-10-25 Розясніть
де мош більше ухватити за соучастіє в підробці деклараціі і надання неправдивоі інформаціі самому займатися чи групов людей Пилипиць рулит а комусь буде тлеба відповідати слава фіскальникам.

2019-10-23 Незнаю
що ім світит за підробку деклараціі групов людей богданов пхе криміналом косити під д.....а невийде.

2019-10-22 Бистряни
То не Буришин з Галасом Хащу вирубали, то лісничий Ледней з лісником Рошком Мішком Афтьом у даний час відбивають молоді ліси у урочищі Повчова Озірнянський Студинівчик

2019-10-22 Бистрий
Айбо напудилися хащокради Буришин з Галасом коли у них проводили обшуки силовики,з Києва Буришин після того став заїкатися, ау Галаса з нервів понад уха посіділа голова, ізів їх гет Щурь теперь тіні бояться

2019-10-22 Довбало
сякого злодюгу Буришина женіть геть з села Най йде в Мукачів злодій Покрав тай краде ліс наживаться людьом не платить дурить їх. Чекать колт шо обереме головов ОТГ Закушав кощей що добре красти в районній раді коли був Коли ся нажре

2019-10-21 Хащокрад
Бурдишин паруєся керувати в отг аж не голові то заступником

2019-10-21 Пряшка з Бистрого
То міфіша носить у пазухах водку робочим на пилораму, щоб Дилкови камери невиділи, то йому у продавщиця у вікно водку подає із заду Бистрянки і від Хабихи носить Чикушки,

2019-10-21 миликаньо
такись там рикала в методкабінеті шо вернулисьмеся бо думалисьме шось іздуріла та лиш задарьисьме гроші потратили з віддаленого села. ти точно здуріла. пак на базар тя булр чути

2019-10-21 Ха ха
Хащокрад будришин голова отг

2019-10-21 село
то пряшка носит спірт робочим у баклушках

2019-10-21 Пилипець
Якщо Буришина допустите до ОТГ який знищив наш Бистрянський ліс.Його не вОТГ а втюрму

2019-10-21 пилипчане 2
вже всі дивилися відео що в шкирти незаререєстрована торгівля в магазинах і не платяться податки, за які би можна ремонтувати поле

2019-10-21 Бистрий Пилорама Марковича Дилки
Чому Маркович Міша закриваєш очи на то що на рамі ріжуть пяні робочі, міфіша кожний раз іде до тя у Бистрянку та прячучися купує по 50 грм водки, і бутилку водки несе на пилораму робочим , робить хитро оби камери не виділи йому бутилку з водою виносять на двір,а кониць місяця коли роздаєш зарплату, половина робочих без гроший приходить, бо міфіша несе довги до Хабової, Цилиної, Дидарьки, і до Бистряни, наведи порядок, на виробництві, з алкашами бо персти си вже втя чоловік відрізав, хочеш щоб ще травмовані були, і зроби так щоб люди з грішми додому приходили, а не відрабляли довги за водку, що міфіша носить

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.