Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Проходитиме міжнародний спортивний івент по забігах з перешкодами


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Проходитиме міжнародний спортивний івент по забігах з перешкодами

На Закарпатті будуть свої Ігри Нескорених для військових ветеранів.

На Закарпатті стартує Благодійний проекту “Єдність”, мета якого – підтримка ветеранів АТО, які отримали поранення або стали інвалідами війни під час виконання службових обов'язків, а також їх сімей і родин загиблих військових в АТО, пише zaholovok.com.ua.

Вже 9 -10 листопадана території с. Пилипець Міжгірського району у рамках благодійного проекту проходитиме міжнародний спортивний івент по забігах з перешкодами. У змаганнях активну участь братимуть військові, серед них ті, які стали інвалідами під час бойових дій. Саму ідею залучення до активного соціального та спортивного життя організатори події запозичили світових організацій військовослужбовців, які піклуються про своїх побратимів. Детальніше про ініціативу розповівЮрій Шинкарюк, який теж брав участь в АТО, і який спільно зВасилем Готрою, головою Пилипецької сільської ради вирішили реалізувати незвичний соціальний проект.

«Ми хочемо такими заходами показати закарпатців людьми, яким небайдужа доля сімей і самих військових, які постраждали унаслідок служби на захист держави, - каже Юрій Шинкарюк. - Ми не маємо стосунку ні до яких організацій, виступили, щоб зробити певні корисні речі. Наша ціль -- це підтримка двох категорій: ветеранів АТО і дітей та сімей військовослужбовців. Я сам учасник АТО з липня 2014, тому знаю війну з усіх сторін. Війна продовжується, там люди не здаються. Ми не повинні здаватися тут». За словами Юрія Шинкарюка, держава передбачає певну допомогу військовим, але не може охопити всі напрямки роботи.

Тому активні закарпатці вирішили подбати про підтримку ветеранів АТО та активно залучати їх до участі у спортивних та інших заходах, підтримати і показати силу та витривалість колишніх військових, а дітей, особливо сиріт та соціально незахищених інтегрувати в активне суспільне життя на рівні з іншими. Подібний пілотний проект вже був реалізований хлопцями у 2016 році з командою американського футболу «Ужгородські лісоруби».«Немає платформи на території України, яка може об’єднати і посадити за один стіл всі ветеранські організації. Ми з Василем Готрою вирішили, що треба робити проекти, які об’єднують людей і сприяють адаптації ветеранів АТО до нормальних умов життя. А також активізують ветеранський рух в Україні та на Закарпатті», - каже Юрій Шинкарюк.

«У Пилипці під час спортивного івенту буде створена смуга перешкод, треки на різні дистанції. Передбачено Забіг героїв, в якому братимуть участь ветерани або з прапорами військових частин, або з національним прапором. Ми збираємо кошти, щоб забезпечити приїзд ветеранів, логістику, проживання, реєстрацію культурно-масові заходи. Плануємо зняти фільм. Я знаю, що багато людей підтримують нас, за кілька днів від початку оголошення акції маємо кілька десятків звернень».Наступного року розглядається проведення подібного заходу також на території Ужгорода. Підтримує таку ідею і мер Ужгорода Богдан Андріїв.

«Це дуже хороша ідея, потрібно розвивати такий напрямок. Бо учасники АТО, особливо ті, хто отримали травми, а також діти, які залишилися без батьків, повинні бути в нашому житті. Рівень суспільства визначається ставленням до цих людей, - каже Богдан Андріїв. – Запевняю, що ми знайдемо можливість забезпечити приїзд учасників АТО та членів їхніх родин на змагання у Пилипець і підтримаємо їх».

Організатори змагань у Пилипці наводять як приклад такого роду змагань міжнародні Ігри Нескорених, в яких беруть участь військовослужбовці, які зазнали травм.

«Це люди, в яких немає рук чи ніг, вони пройшли високотехнологічне протезування. Але на дотик можна відчути, наскільки ці люди травмовані психологічно. Ми спілкувалися з нашими закарпатськими військовими ветеранами, які брали участь у Кошицькому марафоні. Кошице всім їх забезпечило і чудово приймало. Так ми повинні організувати все у нас на Закарпатті, - додає Юрій Шинкарюк.- Всі ці чоловіки у повному складі будуть брати участь і у нашому заході. Вони хочуть жити більше, ніж бути просто живими. Це ключові слова для нас!»

Підтримує проект і обласна влада. Про це запевнила Ольга Травіна, заступниця голови Закарпатської ОДА.

«Ми зустрічалися кілька разів з приводу цього проекту. Дякуючи Юрію та Василю, ця справа буде жити. Ми підтримаємо захід не тільки на словах, але й фінансово», - зауважила Ольга Травіна.2019-10-18
переглядів: 1134
джерело: ГОЛОС КАРПАТ

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2019-10-20 Позор
Пилипчани подивіт декларацію Тараса Шкирти кілько земельних участків на родичів оформив на всю файту.Тогди му і готра був цімброр як оформляв а типирь шкирта зе активіст но най не забиват що за всьо буде відповідати.

2019-10-20 Пилипчане
Тарас тоє дрібниці,ви подивіться декларацію вашого мера та впадете від страху як тот село піднимат,от як чоловік важко працює так би кожний крутив тодіб було село на висшому рівні,а ви Тараса мусолите що чеки не дає,та Тарасів боть і він хоть і молодий щось в селі були благо,ацей що адвокат"знатний" прийшов нажитися дивіться воба не на ЛЬФУ тринькавого.

2019-10-19 Пилипчане
Показали в ютубі 3 магазини пилипецького депутата траса шкирти які не видають людям чеки не мають касових апаратів бо працюють на чорний нал. Позор таким депутатам, ними би мали відразу зайнятися податкові та правоохоронні органи

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.