Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Священик не розуміє, чому громада перейшла в УПЦ КП


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Священик не розуміє, чому громада перейшла в УПЦ КП

На черзі ще кілька приходів

На Закарпатті ціла парафія Української православної церкви відмовилась підпорядковуватись Московському патріархату. Селяни зібрались на церковні збори і рішення прийняли одностайно.

У селі на чотири тисячі людей кожен третій був прихожанином саме Московського патріархату. А нещодавно громада зібралась на церковні збори і вирішила – православна церква має бути помісною. Тож одноголосно й проголосували за підпорядкування парафії Києву, а не Москві.

Отець Василь, що правив в храмі останні тридцять років, рішення людей не збагне. Та поки ключі від церкви здав.

Це не перша парафія на Закарпатті, яка покинула Московський патріархат. І не остання, на черзі ще кілька приходів. Якщо разом з парафіями переходитимуть і священики, то і їм будуть раді, кажуть в Київській патріархії. Люстрацій не влаштовуватимуть.

Але до головного принципу служити Богу додасться ще один – молитися за Україну.

Коментарі

Микита 2015-08-31 / 10:35:00
До...Коли нема що сказати, то зразу переходимо на особистості, ні я з розуму не зійшов. Я в Росії не живу і не хочу оцінювати які там християни дивлячись лиш телевізор як дехто. Бога точно не знайдуть ті які сіють ворожнечу асоціюючи Церкву з політикою і тільки через політику

Іван 2015-08-31 / 10:10:39
Окрім образ політичних в сторону Мп я мене не переконує перейти в 0505704543 вадим холодильники Кп. Переконайте менене політично перейти в цю церкву якою управляють само свято і з якою весь православний світ не хоче мати справу. Я теж хочу помістну церкву але не з самозванцями типу філарета, перконайте не політично ще раз

... 2015-08-31 / 09:50:04
Микито, а МП це не політична організація? Чи може росія - це християнська країна? Чи ти чоловіче з розуму зійшов? В такому стані Бога не шукають, в такому стані дияволу служать.

ков 2015-08-31 / 09:47:23
Підвозив я раз сего попа, на похорон. Та й кажу йому, коли він в машину сів:
- Отче, ви дверима приперли собі рясу...
І тут пан-отець вирішив, напевно пожартувати:
- То не ряса, то підЕрасник! - і сміється...
Я "не в'їхав" в сей прикол, подумав що причулось. Та й кажу:
- Отче, вибачте, но ви приперли підрясник, я то не дуже розбираюсь у священичому одязі, ряса чи підрясник, але ви його все єдно дверима приперли, той одяг.
А, він далі включив режим великого кумедіянта і починає мені розказувати, шо я правильно почув (підЕрасник) то вони так жартують. Хто вони, я не став уточняти, вирішив шо то священники в свому колі так прикалуються із священичих одягань, чи пак підрясник називають підерасник, бо воно похоже на плаття. Я не хотів нічого більше уточнювати, просто мені стало якось так не по собі... Як же так можна священиче оце вбрання обзивати так зневажливо... Ти ж, Бога ти, спадкоємець справ Господніх апостолів!
Ось такі в мене спогади є про поїздку на Міжгірщину на похорони.

Микита 2015-08-31 / 09:20:55
Цікаво що буде коли війна закінчиться, які тоді буде мати аргументи КП для того щоб паразитувати на парафіях Закарпаття. З цієї Церкви якщо запрати нездоровий патріотизм яким вони людям голову морочать то Христа там знайти не вдасться. Люди шукайте Бога і його правди і невступайте в політичну організацію КП

Ужгородець 2015-08-31 / 08:06:33
Перейшла громада Пилипець, бо церкву в свій час побудував рябець при підтримці друзів. А тепер коли бачить що робить порошенко з путіним, вирішив направити громаду в правильне українське русло та виправити свою помилку. Краще хоть колись. З поверненням.

патріот 2015-08-31 / 00:58:46
Перейшла, бо, як бачимо з відео, цей священик знає прізвище президента Росії, але не може пригадати прізвище президента України2015-08-31
переглядів: 5625
джерело: закарпаття-онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(12):

2021-04-20 Михайло
Дорогі мої земляки.Заспокоюватись не можна.Комуністична навала яка прийшла до нас із Росії ще й зараз достає нас своїми щупальцями як та медуза.Хто хоч іноді дивився іторію але не переписану історію то знає що в Закарпатті домінувала Грекокатолицька віра.Йдемо наприклад від Вщлівця до Міжгіря це всі села були Грекокатолицькі.А зараз Пилипецька громада ще і досі слухає як моляться за Російського кагебіста який посилає військо на нашу Україну.Згадайте вбитих наших хлопців ,а їхні матері повинні ще схиляти голови перед вбивцями їхніх синів.Спамятайтесь в кінці кінців.

2018-10-16 Рим
Бомж та вавілон

2018-10-16 Петя
Мой дом вавілон.

2018-10-16 вася капелан
де ви цього бомжа знайшли

2018-10-14 вася капелан
всіх розкольників на війну а їх жін в бордель до петі нехай обслуговують тілесно без грошей патріотів україни

2018-10-14 Правда
Шановні громадяни,віряне не путайте праведноє з грішним бог то один ,але моляться різним богам автокефалія це не є щось захмарене це незалежність ,а православні ми всі християне просто кожний розуміє на свій лад як грекокатолицький священник говорить всіх вас православних християн да помяне господь в царстві своїм так і православний,але коли отримаємо канонічну незалежну церкву від Московії тоді вже поминати Кирила Московського і всія русі не буде Українське священство от у чому суть ,а ви подивіться яку естерію затіяла Московія що втратить Україну назавжди будьте-ж ви нарешті українці майте свою гіднісь дякую.

2016-02-16 до патріота
коли на Закарпатті народ говорив на вашій українській мові-ніколи-бо є своя мова яков ми гордимося русинська,Богослужіння на славянській мові,осе наше,а не понятно що....

2016-01-10 Юрій
Все той піп прекрасно розуміє,просто сказати не може,що Онуфрій-дебіл

2015-09-21 Слава Україні!
Чому в Україні має бути московський патріархат?! до того ж, що це ворожа країна і ворогом вона була завжди та віками нищила українців і українську церкву!КП він первинний... зрешту, подивіться на той МП, що відверто проти України і всього українського, навіть правлять чужинською мовою, а не українською, та й моральний і релігійний облік їхніх попів відповідний, більшість пияки та українофоби!

2015-09-18 ну
треба усім християнам молитися за мир в Україні і в світі щоб не дійшло до світової війни. А ненависть конфесій одна до іншої це великий гріх,тому,що тільки любов перемагає і веде нас ближче до Бога.

2015-09-01 думка
підтримую, але люди шукають там, де їм легше. Бо істинна церква завжди була у немилості влади, тільки Сталін після відомих подій(хто начитаний, той знає) наказав відкрити всі православні храми і розпочати служби во славу Божу і тільки тоді гітлер відійшов від Москви. Але говорити на ці теми з уніяиами марно, бо вони май розумні від усіх))))

2015-09-01 правда в істині
Шановні де істина...Святійший Патріарх Варфоломій , на питання священнослужителів що до української церкви,відповів "на Україні Є ТІЛЬКИ ОДНА ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ЦЕ УПЦ",такі як УПЦ КП,ТА УАПЦ ,ЦЕ РЕЛІГІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ"ЯКІ ЖОДНИХ ВІДНОСИН НЕ МАЮТЬ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ПРАВОСЛАВ"Я...Вам потрібна церква...Чи розвод...

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.