Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

В Україні без корупції не народишся, без корупції не поховають…


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


В Україні без корупції не народишся, без корупції не поховають…

Коли кажуть про боротьбу із корупцією, завжди уявляють чиновників, даїшників, суддів і саме на них спрямовують праведний гнів. Звісно це є найкорумпованіші сфери життя, але на жаль, ними поширення корупції не обмежується.

Цей вірус вразив усе суспільне життя. Від побутової корупції люди потерпають не менше ніж від політичної. Кожен з нас від народження до проводів в останній шлях стикається з цим ганебним явищем. А подекуди – ми самі вганяємо себе в це коло.

На кожній сходинці нашого життя сидять корупціонери, і саме ми забезпечуємо їх існування. Чому? Бо на одній із сходинок корупціонерами є ми самі. Корупційне коло створене пересічними громадянами, де одні беруть, будучи бідними, а інші дають, будучи бідними. І як тут не згадати жартівливе народне прислів’я: «Чому бідний? — Бо дурний. — А чому дурний? — Бо бідний».

Отже «пройдемося» по «сходинках» життя.
Народження дитини.

Молоді батьки хочуть для свого первістка всього найкращого і готові для цього на невиправдані жертви та подаяння. Такою поведінкою не можуть не скористатися працівники пологових будинків, які отримують копієчну зарплатню. А отже, лікарю у жіночій консультації слід регулярно платити данину (інакше не назвати), а за це він випише тобі непотрібні вітаміни, з продажу яких буде мати свій процент. Потім майбутні батьки самі обирають і домовляються із акушером та анестезіологом (!!), звісно за це сплачуючи їм аванс, який зобов’язує лікарів виконувати клятву Гіппократа щодо свого замовника у час, коли замовник буде готовий. А що інакше? Інакше в пологовому будинку у потрібний час може не знайтися лікаря взагалі. Потім няньки та медсестри, які не годуватимуть та не приноситимуть матері дитину без вдячності, яку слід демонстративно кожного разу класти в кишеню на білому халаті (напевно її спеціально пришивають для цього). А виписуючись з пологового будинку отримуєш нав’язливий сервіс із фото сесією, кульками та музикою. За це треба заплатити. Якщо відмовляєшся – також заплатити, бо люди ж старалися.
Далі дитяча поліклініка.
Стаєш на облік – сплати у благодійний фонд. Прийшов лікар — ну треба ж щось дати, щоб був більш чуйним. Як час робити щеплення — так закінчується саме та вакцина, що потрібна тут і зараз. Але у лікаря є можливість дістати необхідну вакцину, але ж ви розумієте, що не даром.
Дитячий садок
Два слова — «місць немає». Звичайно, щось можна зробити, піти, так би мовити, назустріч. А потім — здаємо на олівці, на рушники, на вікна тощо. Про день народження вихователів не забувати, на День вчителя без подарунка не приходити. Ну і зрозуміло, що вихователька, отримуючи мізерну платню, буде більш чуйною до дитини.
Школа
Та сама картина: «місць немає», «кращий клас», «додаткові заняття», «на потреби батьківської ради», «день учителя»… Аби вчитель був уважнішим до дитини, його постійно треба стимулювати — вважають деякі батьки. Вчителі ж, не отримуючи таких стимулів від інших батьків, стають упередженими до їх дітей. Треба ж різні оцінки ставити, а як поставити низьку оцінку дитині, чиї батьки роками допомагають матеріально. Доводиться ставити гірші оцінки дітям, які вчаться краще. Парадокс.
Вступ до вузу.
Вступити на бюджет, не сплативши наперед суму п’ятирічного навчання на контракті — мрія, а не реальність у нашій країні. Треба тільки знайти, кому. Це головна роль батьків абітурієнта. А потім щасливий абітурієнт із своїми батьками п’ять років утримує родину декана.

Якщо ж ти вирішив залишитися у вузі після навчання для отримання наукового ступеня, то будь готовий до утримання родини наукового керівника протягом навчання. А ще треба кандидатські іспити здати, а підготовка до захисту і оформлення документів після захисту — спеціально навчені люди підставлять тобі плече або підніжку — вибирати тобі.
Пошук роботи
В нашій країні рекрутингові кампанії — це виманювання грошей і не більше. На роботу беруть за знайомствами. Добрим знайомим слід віддячити. Сходження кар’єрними сходами також супроводжується корупційними проявами, бо за просування на нову посаду або збільшення окладу вимагає відповідних відкатів. Як не дивно такий механізм застосовується навіть у приватних фірмах. А здібності та інші якості для кар’єри є другорядними.
При виході на пенсіюмайбутній пенсіонер має обійти всіх роботодавців у пошуках інформації про заробітну плату, де за прискорення отримання довідки слід «віддячити». А потім працівника пенсійного фонду слід зацікавити в тому, аби він розрахував майбутню пенсію у найбільш прийнятному для майбутнього пенсіонера вигляді.

Але, як бачимо, у багатьох випадках, ініціатором мздоїмства є сама людина, тому в цьому колі ми варимося не лише як жертви — а подекуди і як співучасники (організатори, підбурювачі, пособники), і ми це розуміємо. Бо ж у нас є і добрі знайомі (ми називаємо це зв’язками, якими можемо поділитися), бо ми хочемо кращого для своїх дітей у дитсадках/школах/вузах. Нарешті, «бо так всі роблять», «так прийнято», «інакше незручно якось», «треба ж віддячити».І нарешті наприкінці життя слід самій людині завчасно або його родичам по факту подбати про поховання, бо на кладовищі, як і колись в дитячому садку, також «місць нема».

Що ми з того маємо? На кожному кроці, йдучи із хати, ми стикаємося із корупцією. Побутова корупція, гірше за політичну, засіла в нашій свідомості, бо ми їй не противимося — ми їй потакаємо.
Що робити? Борітеся — поборете. Не будете давати — не будуть заглядати вам в кишеню. Лікаря і вчителя треба поважати і не принижувати подачками, аби потім не жалітися на низький медичний та педагогічний сервіс. Не будете брати — не дасте вірусу корупції поширюватися. Це замкнене коло може розрубити лише народ самотужки. Влада тут — не помічник.

Цю хворобу нашої свідомості, коли принцип «не підмажеш — не поїдеш» сприймають за нормальну модель людських відносин, можна подолати тільки вольовим і принциповим рішенням кожного з нас. І це рішення не можна відкладати — далі так жити просто неможна.2014-11-09
переглядів: 4856
джерело: Михайло Рябець, Заслужений юрист України, Голова Ради ГО “Україна без корупції”.

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(78):

2014-11-13 кача в тисині
,солодовнічка сумками гроші носила думу так що незахищайте її бо всьо всім відомо!!якщо у нас й справді була революція то такі як она мають надовго сісти в клітку

2014-11-13 Вітька
Як мухи на солодке та на гівно,так ви дописувачі злітаєтеся на будь яку інформацію про людей,що працювали на роботі при минулій владі. Що Солодовнічка так вам мішає чи що вона такого зробила?

2014-11-12 Люстратор
А слухайте як ся Добоній Іван пригрів у раді то він дає добро на продаш усих обєктув та його пригрів тот чорт кілько лише при ньому Щурище приватизова собі за компійки та Юрика вигнали а він бов у Юрика перший заступник айбо красно знає красти та його лишили думат що Юрко Гнепа го захистити не хрина вон із роботи паскуду най вийде до людий та розкаже кілько при ньому ся розкрало всьо міжгіря а за що би так животів і донці у києві квартиру купив і побудовався і собі у центрі му щурище дав місто будуватися видите там умирают а він краде із другими се не лиши сисі жони крадут а і Іванцьо Добоні хреновий

2014-11-12 М іжгірчанину
Сосодовник Нурі то не ізмультику а з того що вна як кротище нірища робит довбат усих людий та у податкову які діла наробила суку вон та за нив рабцяню плисканю марковичку і тоту із пенсійного та вшитки бо такі кров пют людям їх не лише вигнати апід суд дати

2014-11-12 ???ДО МІЖГІРЧАН ???
????? А ПРИНЦЕСА НУРРІ то із якого серіалу чи із мультика?

2014-11-11 зал УПІ
А в кого це ти побрите очко бачив? І за яких обставин? Де це ви разом гейропу робили? Ану признайтеся7

2014-11-11 вон
най там канапки з галицьких сосисок їдят.

2014-11-11 жителі
депортувати бандерлогів в Лемберг у схроні най сидят.

2014-11-11 баранам
Барани покажуть всім, лиш най гаті знімуть.Побачите.

2014-11-11 зал УПА
своє побрите свідоме очко покажут?

2014-11-11 сврбодівська худоба
Громадо, громадо до пичі помадо.Що ти ся так сердиш, жона ти не дає, чи ї не маєш? Ага я й забув виш громада, вас багато. То поможіть один-одному в ваших сексуальних фантазіях. Агов вредниє!

2014-11-11 ваня
барани вам іще покажуть криси вонячі СМЕРТЬ ЩУРАМ

2014-11-11 жителі
Баране пиздуй у гейропу.

2014-11-11 громада
марш до поляків сврбодівська худоба.

2014-11-11 ахахую
А ти придурку до Путіна мотай. Кабаєва в Америці, може бідує. Піди відсоси, поможи бідоласі.

2014-11-11 ахаха
залупляники свободівські марш в галіцію до тягнибика

2014-11-11 зал УПІ
З якого села вон бандерлогів?Ти дійсно залупа, кінська. Без сірої речовини під коробкою.

2014-11-11 зал УПА
вон вонячих бандерлогів свободівців із села

2014-11-11 читач
Чи є на цьому сайті хоч якийсь адміністратор щоб дещо фільтрував ці шизофренічні випади в сторону нормальних людей. А Шекета А.А. нормальний, що не скажеш за цих усіх дописувачів. Ага чуть не забув, і автора цієї статті який два терміни відбув у ЦВК, а після понабудував генделиків по трасі Київ-Чоп, ба за які то мамчині гроші? Самже ЗЛОДІЙ а учить інших. Но-но то не можна так жити (як він).

2014-11-11 Ого
Раз до боротьби з корупцією взявся пилипецький Міша-піпа Рябець, скоро корупції вічна память!

2014-11-11 молодьож
господи забери т соби всьих працюючих пинсыйонери

2014-11-11 люстрація
люструвати попа педофіла Мандзюка

2014-11-11 фе ве
Ти майже був запив,а тепер вийшов з бодуна.Андрій Шекета вже не керівник району і вибори давно закінчились.Так що добрий рано,спи дальше!

2014-11-11 айно
поддержую полностью. и хужобину стару порянний газда дае на мнясокумбинат.

2014-11-11 богдай
виздихали усьи працюючи пензийонери та буде дитьом робота.

2014-11-11 круто
туй политика. головное обм ппацюючи пензионерм виздихали

2014-11-11 маркович
я не бота

2014-11-11 рябцьови
и ти ниборе приклав руку д корупции так шо ни пизди

2014-11-11 фвови
то хлопе нич не платно шо ти робиш. то дэцький сад

2014-11-11 жжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжжж
маркович-бота буде голова рда круто

2014-11-10 діма
ПІП МОЛОДЕЦЬ АБИ НЕВІН ТО ЩУРІ ДАЛЕБИ ДЕРЕБАНИЛИ НАШІ ЗЕМЛІ ТА НЕДВИЖИМОСТЬ

2014-11-10 вова
криси мотайте бо скоро вам каюк зато щосьте служили януковичуЗАПРОДАНЦІ

2014-11-10 опришкокови
Не опришко, а опришок.А так читаючи твої коменти бачу,що ти одержимий маніакальним бажанням відчувати інородній предмет у своєму анусі,або хоча б шось засунути в чужий.Так як твій опришко в гатенятях мабуть з страху, заснув ти відчуваючи свою фізичну обмеженість справляєш свої сексуальні фантазії в коментарях.Якщо ти в чим скоріше не звернешся в медичну установу відповідного профілю, можеш закінчити досить плачевно.

2014-11-10 баба олена
Айбо боєтеся попа підараси.Якби не піп то бьлобь вам звілля.я думаю що за попа пишут всяку паскудоту щурьові сосуни.щурь скоро утіче як папа яник а вас усіх остальних сук ми будеме єбищити по одниго так що будете пищати.

2014-11-10 !!!
То не піп , а "піпа" , так го в школі Пилипецькій називали.Сись "піпа" привів у район страшного кума В.Путіна - Медведчука.

2014-11-10 опришко
кадило раз йому засуну в гузицю вмісті з клавіатурою

2014-11-10 1111
Піп страшний чоловік! Особливо з кадилом і в чорних ризах.

2014-11-10 21
Ба як Михайло Рябець став мільонером, це точно без корупції.Не вірте коли злодій учить не красти,це просто боротьба з конкурентами!

2014-11-10 Опришку
Коли будеш голову попові відрізати, дуже ся обережно поводи з ножом бо можна собі яєчка поранити.Шкода кока!

2014-11-10 опришко
відріжу попові голову і закопаю на перехресті

2014-11-10 даунам
по вас уже черваки на Сході плачут.

2014-11-10 Мандзюк
Ага првду кажете, я вже в Церкві не служу.Замість мене Вася Щурь служит,а я йду на його місце.Тепер, я підігнав свій розум до вашого; малом випив,та дещо пописую.

2014-11-10 !!!
А г-ця в Солодовнік О. дуже велика і воняча казав Іван Іванович І вже вийшла з моди.

2014-11-10 !!!
Солодовнік О. може спасти лише АТО, або група інвалідності.

2014-11-10 до адаптера
Юрій Юрійович пройшов спецперевірку на рахунок диплома. Так що на даний час з дипломом все окей.

2014-11-10 маркович
усю адміністрацію в ато. усьих учителів і дохторьів пинзіонерів у ато та най там виздихают бо тот они нас довели комуністи срані

2014-11-10 химиниць
а богдай іщи до сто году робили

2014-11-10 бобонич і і
я вже маю виликий стаж і хочу научитися на контютирі та буду щи робити і робити.

2014-11-10 реформа
богдай усі пинзійонери робочі до завтра аповиздихали та освободиди роботу молодим яким треба воспитувати дітей а діти нашоє будущоє. усі пезіонери на роботі здохніт

2014-11-10 адаптер
Почали надходити запити на відповідність будь-яким докумуентам відносно Гнепи Юрія Юрійовича,який претендує на посаду голови Міжгірської РДА...Шановні кпраяни,яке може бути підтвердеження на фальшивий диплом про вищу освіту,якщо відносно Гнепи порушено кримінальну справу за фальшування диплому.Невже Бпалога Віктор Іванович такий сліпий?Що,не має більше нормальних осіб,які б могли зайняти цю посаду?Шановні ЄЦуни у Вас що,закінчився ліміт нормальних керівників?А чи у Вас всі претенденти на нормальнні посади повмирали?

2014-11-10 тобі чупе йобаний
скоро Народній самообороні туалєта ноги повідривают..

2014-11-10 правді
Піп мандзюк най до церки йде а не до влади преся...най собі свої ножі ножі в гузицю заб.є

2014-11-10 Руснак С
нема в районі більш корумпованої людини як Негровецький вівчарь Ярема І В, хапуга від хапуги. за свої роки перебування головою без голови в райраді нічого незробив хорошого для району. тільки кабінет провоняв урод

2014-11-10 даунятам
нема уже даунського голови Шекети, тепер з вами нихто не буде говорити.

2014-11-10 даунам
Свисныт Солодовнічисі у гузицю)

2014-11-10 !!!
Солодовнічка О. протягом десяти років з дня набрання чинності ЗАКОНОМ УКРАЇНИ "ПРО ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ" не має права займати ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ.Потрібно також перевірити її ДЕКЛАРАЦІЮ ДОХОДІВ.

2014-11-10 опришко
засуну привелебному Мандзюку копач у гузицю

2014-11-10 Правда
Та кажете за Олексієнканю сукідєву татото ходило ледви теплоє як олексієнко казав у нас кум сморчков яки й нас научит красти не встиг прийти із оліксеїнчихов до совіти а вже казав ми собі і машину купеме і всьо многі роблят на зарплату та щось нич ниє лидви животіют а народна рада та люстраційний комітет та слава богу що там піп мандзюк справедлива людина і прийде до влади справедливий гнепа він вам покаже доходи ваші ушливці злодівські бо ви нич і наварті розумноє робити вори в законі

2014-11-10 !!!
Доходи державного службовця Н.Олексієнко не відповідають розходам . А на якому етапі кримінальнак справа по Студеному та Запереділлю?

2014-11-10 ПРАВДІ
А крісло за НЕЮ чи спалилисьте? чи вже новою почтою відправили в районну адміністрацію?

2014-11-10 До правди
Критикуєте всіх , а думаєте по радянськи. Хіба кожен,хто має більші доходи,ніж ви,є злодієм? Розумієте,що є таке поняття, такий прошарок людей ,як бізнесмени,люди з великими доходами? Хіба можна порівняти власника торгової бази чи супермаркета,пилорами чи фермера з службовцем? Та не можна! Бо кожному своє!

2014-11-10 хахах
бидлоту з даунклуба жаба душить сильно сильно

2014-11-10 до автора
згадате свою біоргафію, можливо тоді зрозумієти, що всі ми родом із Союзу

2014-11-10 правді неправді
Дивно читати такі речі. Виходить,як тільки освітянин чи ме6дик щось купили,то всім очі мулить. Адже і Олексієнко,і Суботі і Наконечний роблять за гроші,і песію мають,і не п"ють. То чому людина не може купаити собі автомобіль чи дітям квартиру? А зразу-накралися. Під "правдою" пише всяка завислива бридода та бидлота,яка живе на плітках та нависті,на зависті та на хамстві.

2014-11-10 Правда
Кажете за освіту а Олексієнчиха за якихось три роки кілько машин квартир будинків ланців золотих накрала вощипинчиха кілько має багатсьтва суботік із освітов за яку мару купив синови у києві квартиру а наконичний купив квартири та дом полбудовав а мушканя накупила дітьм квартири та много таких всі ся най гівна їм стинут злодіям а нилише солодовничка злодійка а наша марковичка а рябцяна та много таких а за сморчкова сь те забили та федоринка взялисобі завод так як би мало бити а щурівська банда а сосодовничиха нурі та ми раді що чорта взяло із податкової ми і вимили її кабінет і посвятили усю податкову за паскудов вон ї на чортову матір

2014-11-10 парапсихолог
Адже нація яка обирає собі еліту ,що іх приводить до загибелі ,обречена.Адже надавати пенсію Білоконям пенсію 120 000 гривень з податків громадан,які зараз працуюють на пенсію Білоконя а він жирує в Росіі,по крайній мірі не розумно.Вибрали не тих ,замість народних обранців вибирають обдинанців націі,В свій час Юда хотів дармових грошей й народ кричав Розпни його розпни,Кров його на нас і на дітях наших.Історія нічому не вчить

2014-11-10 Пренцеса Нурі
Так не рахуйте тих дохторів до Сосодовнихи, у них менше доход, а та з більшими цифрами доход собі крутила і оббирала район!

2014-11-10 читач
В період помаранч.революціі пан Луценко постійно хвастався скільки коштів він приніс в скарбницю штрафуючи водіів,як правило стареньких дідусів та переважно громадян бідних.Я вважаю що наповнення бюджету повинно бути за рахунок виробництва,А не продали й вирізали все що тільки можна було в тому числі й кольоровий метал.Це якби власник будівлі розбирав будівлю та продавав буд.матеріали ,так вчиняють тільки наркоші або алкоголіки.

2014-11-10 інженер
Онією із основ передових технологій-є станкобудвничі заводи.Випус власного украівнського автомобіля теж один із факторів володіння високими технологіями.якщо в державі проводиться повний цикл виробницта.А до влади чомусь приходять,торгаші,базарники,перетворюючи державу в бананову.Третя ядерна держава перетворена в безядерну і як літаки так і кораблі та обладнання заводів вирізані й здані на метал за безцінь до цивілізованих держав.

2014-11-10 Борису
А правду кажуть дохторі баз 100 гривиників лиш на тя подивлят без гроший до міжгірських дохторів ниє що ходити а їм зарплату треба ану хто зробит офіційно платити за родиди кесерові а не дохиторям та всі вни взяточники злодії а до церкви ходят бандити убивці міжгірські чому у воловці такоє дохтори не роблят там май по людський ся відносят а вчителі ніби репетиторство колись лишали діточок після уроків та поясньовали а типир так уроки проводят оби тупі били а хто гроші платит великі із тими ся занимают злодії взяточники сяких усьих у АТО

2014-11-10 Борису
Відкати за відсотки???? Значить у першу чергу тобі треба сидіти вдома чи вон з роботи тому,що ти державу теж обманював чи обманювала,що брала незаконно відсотки!!!!! А чому ж давав,а тепер викрикуєш? Жаба давить?

2014-11-10 Борис
Та залиште тих медиків та вчителів, що працюють за 1200 грн з самого початку, а от Пренцеса Нурі - перша хто брала відкати за відсотки, кому Ви тут розказуєте що вона свята? Сосодовнісі треба вдома сидіти!

2014-11-10 пРавді-неправді
У чому ти бачиш корупцію міжгірських вчителів? Чи тож медиків? Всі вони працюють чеснро,мають ті копійки зарплати. Скільки читаю коментарі не було конкретики про неймовірні багатства ні одного вчителя,чи то медика

2014-11-10 опришко
не переживайте. Скоро їх не буде.

2014-11-10 житель
медиків і вчителів довела до такого жидівська власть спеціально. А нероби з даунради самі ся вішайте шакали позорні. Від вас ніякої пользи суспільству. Ви податки не платите, майно нищите і других обсераєте.

2014-11-10 пензія
мене чикают многі а дале іще роблят а молодьож ниборята мусит гибелити без грошей. богдайся вивішали всі пенсіонери вчителі і лікарі і взяточники началники які тому сопутствуют.

2014-11-10 Вчителька
маю повну хижу корупції - зошити та книжки.

2014-11-10 Правда
Молодець!!! Не хочеться чути ни дохторам ни вчителям про то що вони не менші корупціонери як другі !!! Ще може і більші!!

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.