Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Створено ГО "Україна без корупції"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село пилипець


Створено ГО

Основною метою діяльності громадської організації "Україна без корупції" є сприяння в установленому законодавством порядку боротьбі з корупцією, громадський контроль за дотриманням Конституції та законів України посадовими особами державних органів влади, органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, прокуратурою та судами та захист прав і законних інтересів громадян та членів Організації.

Засновники організації

Михайло Михайлович Рябець
народився 6 жовтня 1959 року в селі Пилипець Міжгірського району Закарпатської області.

Закінчив історичний факультет Ужгородського державного університету (1977–1982). Працював в Ужгородському університеті на посадах заступника директора (березень — липень 1982), директора студентського містечка (1982–1986), голови профкому (1986–1989), старшого юрисконсульта (1989–1992), старшого викладача (1978–1994).

Отримав другу вищу освіту, закінчив юридичний факультет Львівського державного університету (1984–1989).

Завідувач юридичним відділом Закарпатської обласної державної адміністрації (червень 1992 — вересень 1994). З 1994 до 1996 року працював начальником управління юстиції у Закарпатській області.

У 1994 році обраний народним депутатом України від Свалявського виборчого округу № 173. У Верховній Раді України працював членом Комітету з питань правової політики і судово-правової реформи.

У 1997—2004 — голова Центральної виборчої комісії.

Заслужений юрист України.

Нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ, ІІ, I ступенів, князя Ярослава Мудрого V ступеня та почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

Державний службовець 1-го рангу.Рябець Наталія Михайлівна

народилася 6 серпня 1990 року в м. Ужгород Закарпатської області.

Закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримала диплом магістра із відзнакою.

Працювала на посаді юрисконсульта в ТОВ «Компанія персона Грата» 2011-2013 р.р.

Працює на посаді директора ТОВ «Феміда та Лекс» з 2013 року.

Якима Іван Іванович


народився 23 вересня 1989 року в смт. Великий Березний Великоберезнянського району Закарпатської області.

Закінчив юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка отримав диплом спеціаліста.

Працював на посаді юрисконсульта в ТОВ «Компанія персона Грата» 2011-2012 р.р. 5 березня 2012 року призначений на посаду Генерального директора ТОВ «Компанія персона Грата».

Зейкан Ярослав Павлович
адвокат, старший партнер адвокатського об'єднання "Зейкан, Попович, Голуб та інші", виконавчий директор юридичної фірми "Соломон, член Асоціації процесуалістів України.

Народився 19 грудня 1941р, Закінчив юридичний факультет Львівського державного університету (1973 р.)

З 1973 року працював юрисконсультом, арбітром, секретарем міської Ради, суддею, а з 1994 року працює адвокатом. З 2002 року поєднує адвокатську діяльність з викладаннямв Академії адвокатури України у м. Києві (кримінальний процес, школа адвокатської майстерності).

Автор понад 200 статей з проблемних питань права.

Монографії: "Захист прав та інтересів у арбітражному суді" (2001 р.), "Захист у кримінальній справі" (2003 р.), "Право на захист у кримінальному процесі" (2004 р.), "Коментар до Цивільного процесуального кодексу України" (2006 р.).

Павленко Тетяна Олександрівна,
українка, народилась в м. Сміла на Черкащині, проживає в м. Києві.

Заміжня, виховуе двох дітей. Освіта вища: технічна, економічна, юридична, магістр державного управління. Займалась виробничою, інженерно- технічною, економічно-управлінською діяльністю. Очолювала обласні Державні інспекціі з контролю за цінами при Міністерстві економіки України в Закарпатській та Київській областях , була начальником управління міжгалузевого балансу та заступником директора департаменту взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Міністерства економіки ; в останній період працювала керівником сектору міжнародного співробітництва секретаріату Кабінету Міністрів України. Ветеран праці. Захоплення : сучасна українська література, ландшафтний дизайн.


Шевченко Валентина Григорівна
, народилася в 1945 році в місті Києві. Після закінчення середньої школи в 1964 році поступила на навчання в Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова, який закінчила в 1970 році, отримавши спеціальність інженера-економіста поліграфічного виробництва. По закінченні інституту працювала у Всесоюзному науково-дослідному інституті поліграфічної промисловості спочатку на посаді інженера-економіста, а згодом начальника планово-виробничого відділу. В 1990 році перейшла на роботу в Міністерство юстиції України, в якому очолювала спочатку планово-економічний відділ, а потім управління планування, фінансування та капітального будівництва.

З 1998 року по 2004 рік працювала в Центральній виборчій комісії начальником управління планування та фінансового контролю. Маю звання „Заслужений економіст України”. Після виходу на пенсію працювала в приватних структурах


Михайло Михайлович РябецьСтворено ГО

Якима Іван ІвановичСтворено ГО

Зейкан Ярослав ПавловичСтворено ГО

Павленко Тетяна ОлександрівнаСтворено ГО


2014-06-03
переглядів: 7839
джерело: http://www.coruption.net

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(12):

2015-07-30 Чому
Ви обідились

2015-07-30 таня
міша не чуди.

2015-07-29 для замітки
Дивітся, би вас дійсно антикорупційне бюро не полікувало. Бо лічити буде що. Тоди і зуби виростут і много чого другого. А телефончик для слабоумних залиште, а вдруг знадобитьсч

2015-07-29 Киянка Кравченко Наталія Борисівна
Звертаюсь особисто до Михайла Михайловича! Сім років тому в стоматології за адресою Анни Ахматової, 13 (ця адреса повинна бути Вам відома), мене так полікували, що я ледве залишилася живою... Після "лікування" я втратила 12 зубів, хожу з металевою стружкою в яснах (на цей метал у мене сильна алергія) і ще багато чого!!! Після того,що вони зі мною зробили - швиденько розбіглись! І я всі ці роки неможу знайти того,хто б це все виправив, бо самі розумієте,в якому стані у нас медицина для пересічних українців. Маючи надію, що Ви й справді вирішили боротися з корупцією в Україні прошу допомогти мені.Буду дуже вдячна за розуміння. Мій тел. 050-411-77-45

2015-04-25 водоохорона
студенський бізнесмен у репиннім на фермах построїв пилораму без документації на від річки 10 метрів а від будинків тоже дуже близько.за сисе мусит знати протівокорупційна громадська спілка

2014-06-08 До ПНХ
Ви вже свої каруселі відкрутили проститутки БЮТІВСЬКІ,а зараз най покрутят другі.

2014-06-04 ПНХ
Януковича -почесним президентом цього долбаного ГО, Щуря-радником і Рябець, за звичкою, знову буде крутити виборчі "каруселі".

2014-06-04 Громада
Буришина і Шекету в армію!

2014-06-04 Ярема
а ці підераси разом з чмирьом Рабцем куди полізли хто їх вибирав сепаратистів, що Рябець мало розікрав Україну, будучи у державного корита козел немитий !

2014-06-04 фото
а наталия михайливна фотографии не маэ

2014-06-04 Землячка
Пане Рябець, зареєструвати ГО це одне, а діяти зовсім інше. Ви будете юридичні пропозиції вносити, чи обливати брудом керівників, які вам та тим, хто за вашими плечима, будуть "неугодні"? А ваше минуле було без корупції? Ви теж не бідна людина, і ваша репутація не бездоганна.

2014-06-03 Здивували
А хто їх вибирав? Кого вони мають право контролювати?

свіжі новини:
(пилипець)

свіжі коментарі:
(пилипець)

всі коментарі

найбільше читають:
(пилипець)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.