Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Злодія знайдено! (оновлено)


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село нижній студений


Злодія знайдено! (оновлено)

У Нижньостуденівській школі знайдено злодія. Діти зняли на відео як учителька української мови М.П. копирсалася у речах, в той час як учні були на уроці фізкультури.

Про те, що насправді шукала Марія Петрівна в шкільних ранцях та якою буде її подальша доля в школі у спеціальному коментарі для Мукачево.Net розповів директор Нижньостуденівської ЗОШ І-ІІ ступенів Федір Косюч.

«Все почалось з того, що нашого учня 7-го класу однокласники звинуватили в тому, що він краде в них гроші. Аби виправдатись перед однолітками, хлопець і показав це відео. В понеділок, коли воно ще не було в інтернеті, ми з нею переговорили на зборах колективу, однак вона до останнього не визнавала своєї провини, стверджувала, що взагалі цього не пам’ятає. Разом з тим, в районному управлінні освіти казала, що шукала в учнів якусь книгу. Пізніше почала мотивувати тим, що її дочка взяла в кредит дорогу техніку, яку не могла виплатити, тому терміново потрібні були гроші.
Ми виписали Марії Петрівні догану, а тепер вона вже написала заяву на звільнення за власним бажанням, хоча і далі не визнає скоєне», - пояснює Федір Степанович.
Однак, колеги вчительки і гадки не мали, що та мала якісь проблеми: «Ми зовсім не чекали такого від Марії Петрівни. Їй 64 роки, вона вчителька з немалим досвідом роботи. В колективі завжди вважалась хорошою людиною і працьовитою освітянкою. Але за останній рік жінка змінилась, стала дуже скритною, тихою, про зайві речі не говорила, - згадує директор школи. - На вигляд була дуже стурбована, але жодного разу не казала, що їй потрібна допомога – якби вона підійшла до мене і сказала, що потребує фінансової підтримки, ми б відразу вирішили це питання».2015-04-23
переглядів: 8658
джерело: Артем Синиця

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(343):

2016-04-12 1356
майдансьий гарем збунтував. Зарплати ниє допомоги ниє ще Бурдиха хоче їх на громадські роботи в нічному клубі а гроші в сільський бюджет.

2015-06-18 Косюч
Ну що дорогі односільчани. Субота вже не на посаді, а я "чистим" вийшов. Треба так вміти. Сільські баби побрехали, пошушукалися тай забули. Треба отак вміти працювати!!! ВЧІТЬСЯ ЛЮБІ МОЇ ОДНОСІЛЬЧАНИ, бо що будете без мене робити?

2015-05-19 до правди
Ви вже за 25 років надоїли,що вода не то,що в НЕЗ буде бігти,а люди і через Бескід пустять.А ручей дісно чистий,карпатський бо уаз не мусор вивозить, а стоїть у Славця під домом для лічних потреб.

2015-05-19 до Р.С.В.
Но, що мудрісьте - то точно. То треба так класно вийти сухим з води? Так зробит лиш спеціаліст! Вася вас дись під углом чекати не буде?

2015-05-19 Правда
У верх ніколи вам неполучиться відвести воду,по перше це природні катаклізми!По друге напрямок в незу води біжить чистий і чути карпацьких гір дякувати нашому Славцю,який старається для кожної родини!

2015-05-17 до костоправа
Чого ти звідаш хто би вас підтримав на сайті?Ти сам висиш круглосуточно на сайті,голюкаш туй,як обізьяна та гу...цю Славцьови лижеш,іще і раз нич путнього не написав.Такоє чуство,що садик пише,точніше звігосп садика.Не маєте вагомих аргументів,та розводите ферму і кліток ви вже собі припасли.Утратите корито,та ще ті клітки будете везти до Американта на металолом,бо треба буде грошей.Зять там робит,та по блату договориться.

2015-05-17 Вася
Засрали писаки...?

2015-05-16 адвокат Славця
А Ви студенці даже і не догадуєтесь чому Славець склав мусоні клітки коло сільради а не розклав по селу. Тому,що він настільки любить сільраду а не село,і він розуміє, що після повалення його режиму йому прийдеться відповідати за свої злочини і я як його адвокат буду наполягати закрити його в обізянник не десь у Міжгірю чи Ужгороді,а у обізяник збудований ним з мусорних кліток біля сільради. І тут я згідний з його прихильниками які кажуть що його хіба звідти винесуть ногами вперед.Може бути там довго лише оби не смердів.

2015-05-16 права рука Славця у відставці
Вам ліпшого не треба,бо вас 10чол.сидсть біля корита з отрубами та нащо вам ліпшого? А на остальних жителів вам насрати,бо чим бідніший народ лекше ним управляти. Бо слова:кому дурня треба,говорить Славець він ще каже:я дурнів прошу один раз, а они мене 5 років.

2015-05-16 Славець
Я обєднуватися небуду ,буду працювати безкоштовно є ,що продати так помали і дотягну до пинсії .Нагадую пенсія в мене буде як всіх

2015-05-16 до мислі
Якби сисю правду Славець прочитав,то майже би лиг відс...ав усім.Той ваш"ходячий комп" дійсно унікальний злодій,бо в таких кількостях крав лиш Янукович і де він зараз?Може така участь чекає і його.Ліпшого злодія у селі точно неє.

2015-05-16 Справедлива мисль
Біда і дуже велика біда коли людина дурна.

2015-05-16 До тормозів
Розумна мисль,они так доїдят що лишаться без зубів і без голови.

2015-05-16 Мисля
ЯКБИ СИСЮ ДУРНЮ СЛАВЕЦЬ ПРОЧИТАВ, ТО МАЙЖЕ ТОБІ ЧОЛОВІЧЕ ЯЙЦЯ ВІДОРВАВ БЕЗ НАРКОЗУ. ОДИН ТУЙ ВІДМОРОЗОК СИДИТ І НЕ МАЄ РОБОТИ. СЛАВЕЦЬ - ХОДЯЧИЙ КОМП. ЛІПШОГО ЗА НЬОГО У СИЛІ НИ Є.

2015-05-16 добро
Молодець,так тримати,розкривайте людям правду на нашого голову,а то ще не всі в курсі правди.

2015-05-16 житель Студеного
всі свідомі жителі розуміють,всі можливі кандидати що мусай обєднуватися сильно заради того аби знести з посади терана,цигана вусатого Славця,він має піти з посади з великим позором не тіпа сам пішов за власним бажанням,і має відповісти за всі свої ділечка.Люди не думайте що тут хтось бореться за посаду. Хто би не прийшов на його місце спрос з нього великий буде, реально хочеться змін і якщо треба я Вам наведу підтверджуючі факти по фінансах,кілько вкрав під час ремонтів на сільраді,сільському клубі і дитячих садочках.Загальні витрати по його підрахунках становлять 1 млн 280 тис грн і це всього за один рік, значить що таким був розмір бюджету на той рік, що тоді получається що всі остальні роки буджет був нульовим, бо реально нічого в селі не робилося. Тут уточню він на нижнянський клуб списав 340 тис грн це на той час майже 43 тис доларів США, вдумайтеся в число.Запевняю я не кандидат на голову а один з сотень студенців якому Славець стоїть в поперек горла.Висновок такий що маємо не голову тобто газду в селі а цапа відбувайла який получає велику зарплату,виписує собі премії за наші гроші і чекає пенсію державного службовця.Пропоную гуртуватися збирати підписи і звертатися в прокуратуру з метою анулювати йому як мінімум три терміни перебування на посаді як голови за бездіяльність і первищення службових обовязків що завдали матеріальних збитків громаді, і най получать пенсію як кожний колгоспник,хоча він і на ту не заслуговує.

2015-05-15 До Правди!
Нам ліпшого як Славеця, нам не треба....

2015-05-15 Сміх
Кому Рябця треба, поразка його, від первої його мислі, кому дурня треба.

2015-05-15 Земляку
Рябець - самовисуваючийся і самовихваляючийся, і таких як він до виборів висунеся багато. Ніхто з них не полівить, кожен буде перти на голову, один з другим будуть воювати і в результаті злодійня спокійно обере Славця. Або - це проект Боричка Івана, або і самого Славця.

2015-05-15 Правда
Правда! Вибачтеся, на коліна станьте, просіть і благайте щоб Вам простили,кого Ви так обідили,Ваша стіна гнила, і падає,від вітру,і це вітер маленький,Боже упаси щоб не була буря, покайтеся із слизами,і Вас простят.

2015-05-15 Ваш земляк.
Хоч один раз Славець зіткнеться з достойним суперником.Студенці тільки не полівіт бо такої удачі більше не буде,вони у паніці всі працюйте тільки на одну кандидатуру . Я знаю Васю Рябця лічно,його амбіцї,його впевненість,його злотий характер це людина свого слова.Нехай Бог буде з Вами рядом у цей важкий час.Це увійде у історію Студеного,що п.Славець пішов з поразкою,а не по хворобі.

2015-05-15 люстратор про Славця
Дорогі студенці хочу Вам розвязати очі про статки Славця,а Ви як були чоботарями як він каже за Вас,так і останетеся якщо не отямитеся.Думаю Ви знаєте де він так розбагатів.Рено,Амулет,УВАЗ який був до речі виділений для вивозу смітя з села, квартира в центрі Ужгорода,в м.Львів,приватний будинок в м.Мукачево по вул. Комунальна,ну а в Студеному Ви і самі знаєте про його нерухомість включно з турбазою в с. В.Студений.

2015-05-15 Мисля
Кладіт ставки, коли Росаді, Рябцьови, Петканичу, Щуброви і кілько зубів вибют за сисі нелюдські коментарі? Я ВВАЖАЮ КОЖЕН ПРИЙМЕ НА СЕБЕ ПОДВІЙНИЙ ДЖЕП, МОЖЛИВО У ПО ОДИН ХУК. ПИШІТ ДАЛЬШЕ.

2015-05-15 до гу гу
Як і ви і напішіть разом.

2015-05-15 гу гу
Якви можете балатуватися на голову кід незнаєте писати

2015-05-15 лікар
Славцьові придур..и знайшли вкцину,тримайтеся хлопці начинають нас лікувати. Це еліта В.Ф.які не хворі на голову.

2015-05-15 до всіх Славцьових паплюжників
Як ви дуже гарно говорите.У вас усі хворі на голову,усі не такі,як би вам хотілося,цими словами ви нікого не обіжаєте?Якщо у ваш адрес щось писати,то пишете "не обіжайте людей",а ви чому обіжаєте інших? Майже від безвиході,ви бачите,що Славець над проваллям і не можете в це повірити.Всі ці роки ви ставили простих чесних людей ниже плінтуса,Томинець Федір заробив за вівці коня,а Славець віддав коня Сендерови.І ви ще кажете,що Славець справедливий,де правда?

2015-05-15 село
Ми за Рябця і крапка.....Славця у мусорний ящик там його місто.

2015-05-15 Міжгірець
Патріоти правди і світла,буде вам світло у голові лиш добре на стопездіт пак будите кругло суточно вірші писати,придурки Студинцькі.

2015-05-15 саченітель лим єбанутий
Аде писменник сочиняє ди ви обитя пак не перемкнуло лим на другое.

2015-05-15 Правда
Не обіжайте Ви їх, Вони так, за мріялись,що і не помітили,що хтось замітит що вони хворі,ми будем їм іти, на зустріч.

2015-05-15 Міжгірець до росади
Слухай шістьоро, виходи на связь побалакаємо, як ти пак продався,патріоте хринів.

2015-05-15 до правди
Де Ваша мораль?У Славця тато циган, мама німець,а він чистий украінець.

2015-05-15 єдиний центр.
А де пак Росада чого не гавкат пак що поповість шістьора

2015-05-15 Правда
Та не сваріться ви так,не обіжайте, вони з часом зрозуміють,що були не праві.До них ми обрали правильний підхід, щоб їх лікувати.

2015-05-15 Міжгірець
Единий -Центер узяв придурка Росаду, по проханню Кічковського!Айбо коли розума нема у Росади,і Щурь Василь то помітив і заманив, і використав як ганчірку,і викинув.Більше він пак Депутатом не бляє,продажня шкура.

2015-05-15 до гігі
Лише і чекаєте щоб 10чоловік зарегістровалось,но не тут то було будеш із Рябцьом іти сам на сам,а там буде видно що получиться.У Рябця ворогів у Студенім неє бо він дісно толкова людина.

2015-05-15 Правда
На порталі, таку дурь не суть, що не гайно треба робити реабілітацію,вони хворі, і треба підійти обережно,для повного одужання,це довгий оздоровчий шлях,але ми Вам допоможимо, і не залишимо Вас,обіцяємо.

2015-05-15 Підтримка,
Їх треба вилікувати,допомогти,а то іщи не нароком кабель у траншеї перепиляють.

2015-05-15 Гі Гі
Голову вибирає не портал ,а люди ,ви придурки хоч 10 зареєструйтеся недоростки тупі,СЛАВЕЦЬ переможе готуйтеся шанси копати.

2015-05-15 Правда
Не величка поправочка,у Рябця Мати Венгерка,а батьтко Циган,висновки достовірні,можите здати аналізи.

2015-05-15 Правда
Розума не ма і не буде.Нація: подивити на Рябця це мішана,Венгерсько-Мадярська кров,одним словом мадяр,а ще і ударений по голові,придумав щось собі у хворі голові.Росада Дипутат вийшов по списку,який продав себе Регіонам, за посаду Жінки,тупе существо,яке сидить на сайті і пише з хворої голови.Підключилась Василина, яка розум показує,що она розумна,а дурь жине,бідний тот Заяць,що в дурку попав.Василина з нації,бродячих циган,і євреїв,а получилась дурь.Порада: лікарь якщо буде обіжатись на хворих він ніє лікарь,з хворими треба вміти розмовляти,щоб ви не писали я Вас починаю розуміти.Вас тут троє хворих,які пишите,непереживайте ви так, я вам допоможу,і пітримаю.

2015-05-15 до правди
Чошо мовчиш,що аргументи закінчились?

2015-05-14 до Славця
Правду кажеш що вернеться.Ти коли за ст.Рябця вірші писав і біб сіяв не боявіся гріха чи ти нич не знав? А Коваля івана і типирь руки болят зачиркаючи бюлетні за тебе у зберкасі.А Хоминців дипломат з бюлетнями повний.І ти Бога не боявся іти до крісла таким путьом?Якби ми затя всьо не підрябляли ти чесним путьом і раз не прходив.А уйка свого хто знимав? Ти і Косюч жалко мені тебе ой як жалко.

2015-05-14 Правда
Не треба нервуватись,до них вернеться,кара Божа,і впаде на їхні родини,і може піти по поколінню,вони цього і не осознають,бо вних зло.Коли людина відступає від Бога,тоді прибуває зло яке руйнує душу, апотом тіло,жалко мені вас,нехай прийде до вас Бог.

2015-05-14 До Нелюдів!!!!!!!!!!!!
Ви не боєтеся що за ваших дітей сяк будуть писати,ви нелюди у Вас Бога нема,і вселився диявол у ваше тіло.Він вас з собов і забере,у вас святого нема,ви є пекельники як вас земля держить!!!!!!!!!!!

2015-05-14 Славець чао чао
є в студенім бандочка єдина то в студенім славцьова родина. Она вже там маленько прогнила, там працює батько,мати і їхня дитина. Мати бугальтерша,дочка секретутка,батько голова.А Наташа дома сидить як дурна.Василю,Василю ти вже зупинився.Нащо ти тоді на мені женився.Ти вже старий дідо і дома і на посаді тобі уже й люде у селі не раді.Дали ти вже групу сиди на гузици,а не ще ладиш свальбу Анночці пяници.За сина я знала думала буде тихо,а ти менідале робиш таке лихо.За Ольку я не знала хоч ми очи довбай наженуть до сто чортів по селови ловгай.Іселови тя не треба і вівчарів набрали,де тим людьом очи були колитя обирали.Явсім кажу Василь Федорович Василь Федорович авторитетна людина а на самому ділі кажу він дуже скотина.Що в селови ти зробив хіба громаду що розбив католики,православці я вам всьо підпишу но давайте гарантії що головов ся лишу.Тут він хитро поступив но розуму він не мав я ся бою вам казати як він Затіньов тікав.Погубив топанки прибігат до тітки ану подивіть чи не біжать ще й відти.За роки голівства всі методи перебрав,но кобив чиляде церкву не чіпав.Туй пішло не так мало прихворів но останнім часом докус іздурів.Я вже знаю що ся стало Ольку не віддав но за ці останні роки він їй много дав,машину купив хахаря підібрав,но коли тот Ольці по голові дав.Я ся так надіяв що вже тя віддам,а посаду свою Павлови придам.Кажуть що Павло то цілий вівчарь,но тогди ще йду на один тур сам.

2015-05-14 Правди нема
А для чого Славцю когось ображати по інтернету коли він ображає щодня,бо думає що він май великий пан за людські гроші.

2015-05-14 Правда
В.Ф.,нікого по інтернету не обіжає,та як Ви,свойов писанинов,ви обідили дуже багато дорогих людей,і не подумали що людину можна обідити сильно,до сліз.Але ці сльози на Вас обернуться,але їх буде багато.Правда просить Вас і благає,оберніться,виправіть себе,робіть добро,і добро Вам буде.

2015-05-14 Рябець.
Василь Федорович вибач якімтя обідив я і наколіна став.А тепер ти попроси вибачення у всіх кого ти обідив за 25 років до виборів маєш стояти на кулінах.

2015-05-14 Правда
Не плануйте на перед!На все воля Божа,хто обіжає, буде сам обіжиний.Правда захищає,коли когось обіжають,і йде на допомогу.Ваші коментарі,не відповідають дійсності,а принижують.Все вернеться до Вас,і дуже скоро,але буде пізно.Правда просить Вас зупиніться,і попросіть на колінках вибачення, кого ви обідили.

2015-05-14 до правди
Кому це ви пишете "ви обідили свій народ".А ви свойов писанинов нікого не обіжаєте?Куди тоді ви всі підете разом із Славцьом,у Дуведову хижу?

2015-05-14 Правда
Ви туй обідили свойов писанинов,свій Народ,і де ви підете,кому ви потрібні.Розумна людина прочитає і зробить свої висновки,і вас оцінит за вашими якостями.За ходите з різних сторін, і поливаєте грязьов,де показуєте свій розум.Правду ніколи не зламати,обламаєтеся самі,через не великий проміжуток часу.....

2015-05-14 може й так
По останніх коментах пострадавша сторона Славець. Рябець поки шо на коні. Якщо судити по словах чія правда того й обіжають то раз Славець у великій біді. Хоть Рябець но так добре освітлений що і думати не хочеся про щось не доброє. Пане Сергію файноє чуство гумору то класно. Та не журіться вже так. Ви туй чубитеся а й так вибори скажут своє останньоє слово. Но нє пане Василю? ;)

2015-05-14 слідчий
За Рябця начав писати сам Славець що якоби він тобто Рябець піариться. А коли Рябцьові прхильники повилазили з за ясіня і почали захищати Рябця він уже і нерадий айбо процес пішов і його остановити тяжко.Нйби обсіяв Славець сільраду бобом тогди поможе перистанут за нього писати но біб най посятит обовязково.

2015-05-14 знаю.
До турбази і Гафинця газ тянули з міжгіря через Рекіти?

2015-05-14 до згинь
Ти бальний згинь пиши до путя,якщо тобі щось не любиться,то не читай.Комент написав я,а не Рябець,ви боітеся Рябця,зато всю вину списуєте на нього.То нормальний чоловік,щось для села робить і не піариться,як Славець.Дали з Гудзенком на двох якісь копійки до церкви,а піарилися так,що вже надоіло слухати.Його брат блаженний раз нагрішит піарячи Славця,а дале думат,що все відмолит.А наш голова передвиборчу програму вже склав?Бо""вітер"здув з клуба весь пластик,так що треба ще 5років,щоб поремонтовати клуб.

2015-05-14 громада
При чому тут гроші,ви хочете сказати,що Славець поважає людей?Не смішіть людей.Своім прихильникам робить усіллякі незаконні справки,бо вони і ноги у нього на столі держать,а інші люди ходять тиждень,щоб получити одну довідку.І не звалюйте всі образи на Рябця,бо не він один ,мяко кажучи,поважає Славця.Повірте,люди вже відкрили своі очі.Не ображайтеся на правду,позашлюбних дітей не сховати,раз вони вже є.

2015-05-14 згинь
Бальний рябцю згинь

2015-05-14 славець
голосуйте за мене бо кідь нєт брат Федір прочитат вам нефайну молитву я в нього вірю вже останні свої три тури

2015-05-14 Правда
Наведу приклад:є такі батьки,що купили дитині дорогий одяг,і за це дитина має бути чуть не рабинею у них, і дитина плаче.Так що зрозумійте нарешті інколи не треба нам нічого,але щоб була любов,та повага,а дорогі шати треба давати з любовю,і не вимагати взамін.

2015-05-14 Правда
Ніколи не пишіть за приватне життя,що Вам до цього,ніхто не пише за Рябця і його сімю,бо це приватне життя,дурні зрозумійте.Правда є на стороні кого обіжають,Ви розумом доказуйте свою професію,але я зрозумів,у Вас розума нема, і Ви обрали шлях,грати дурня,де себе поставили ниже плінтуса.

2015-05-14 Правда
Газ неможливо брати з бескіду,це цинтральна труба і ніхто не дасть у паятися у цю трубу,за будьте за газ.Газ треба вести з Міжгіря ,бо там стоїть розвилка, з гідно закону,зрозумійте на решті!По поводу нації, ви вже достали я обіжати ни хочу ні кого,але скажу до чого тут нація вот Рябець, якщо подивити на нього, він хворий чоловік який тут обіжат людей, а що він буде робити на Сільські раді,дурдом розведе.

2015-05-14 До Правди над Правдов.
Славець і Косюч походять із циганського роду, і не можуть бути ні елітою села ні гордістю. Жоден з них для села нічого не зробив, бо цигани тільки крадуть, у них то в крові. Наше село нічим не може похвалитися, бо дороги нема (зробив Кічковський, коли був при владі), світла нема, газу (який поруч, за який віддано Славцем землю громади чужим людям) нема, нічого нема, бо роботи у людей нема. Роботу в селі мають лише родичі циганів. Може вже пора розкласти все на свої місця? Секретарка і то його позашлюбна дочка, а бухгалтерка - ясна річ, любаска. Де НАТАША дивилася?

2015-05-14 кінець.
Я Славець В. Ф. звертаюсь до Вас мої дорогі виборці. Виберіть мене ще один раз і я всьо зроблю за 5 років бо 25 років,що я проробив це дуже малий час.Буде газ,дорога,світло,мусорники,ботанічний сад,зони відпочинку,водоспади,актракціони,дільфінарій виберіть будьласка Христом Богом молю!

2015-05-14 дозор.
За забор для приматів біля сіьради.Вхід платний і столичний зоопарк віддихає.

2015-05-14 ?????
за який забор іде мова

2015-05-14 :)))))))))))
ДУРДОМ.

2015-05-14 Голосуйте
Шановна громадо! Голосуйте за Славця, бо ще мало хат у селі попалив! Ніхто так не вміє красти, та обманювати людей як він! Шкода втратити голову села, який освітлення та газ робить десятиліття, так швидко ніхто ще не робив! Не можна забути про достатки зароблені власним мозільом у нищасного руки болять від роботи, а зтих кліток що шкодує най зробить зоопарк біля сільради. у першому буде він, як представник Гомо Сапіенс у варіанті "Моральний урод", у другому секретарка Гомо еректус, у інших ті не розвинуті депутати які ідуть на поводу у Славця, а також підлизи представники приматів парапітек!Але обронь Боже туди вести дітей, а то не дай Бог чогось наберуться!!!

2015-05-14 підтримка
Вмлазьте з за ясіня бо ,щось вас невидко підтримайте куміра Славця.

2015-05-13 Правда
Це вже добре, що до Вас, приходить Святий дух,і Ви спомнили Старий завіт,і спомніт іщи і за Новий завіт,і зло з Вас вийде.

2015-05-13 до правди
У старому завіті написано: око за око зуб за зуб.Клин клином вишибають.

2015-05-13 Підтримка,
Моя Вам рекомендація:Вам, мабуть, краще піти філологом до школи працювати,замість Петрівної.....

2015-05-13 до правди
забися з свойив правдов Славцьови у гузицю бо ти на більшоє неварта а Бога не трогай бо ти його недостоєн .і Рябцьови ви всі не варт доказати слабаки.

2015-05-13 до правди
По перше Бог пишеться з буквою "г", а не" х".По друге це ваш Славець обманством три рази точно до влади приходив.Інформація від його прихильників.А на чесних людей не наговорюйте,бо вони за короткий час зробили більше для села,чим Славець за 25 років.Все рівно ваші хвальби йому не допоможуть.

2015-05-13 Правда
Правда захищає і буде захищати!Хто у вас каміньом а ви у нього колачом!Ви показали свій розум на всі 100.Ви копайтесь у свому сміттю,а в інше не лізьте. Це особисте життя,і не обливайте брудом порядних людей.Забор то дрібне,може людина щось набагато більше зробила,і робила це тайно,бо лиш тайно є приємно,і віддача потім вертається.А ви трубите дивіться, дивіться, що я роблю, і роблю, і даю.Я хазяїн! Лиш оберіть мене.Це тактика, де ми боїмося, що знами може бути далі.Ми Вас боїмося ви притеся до влади з обманством, з приниженням інших,але воля Божа,і Бох наше село, захистить від зла,від злих людей.

2015-05-13 до мисль
А ТИ - ЛЮДИНА!!!!!!Що правда очі коле?Ви інших брудом поливати всі героі,а на правду відповіді не маєте,праведники!!!!!!!

2015-05-13 дозор
правді прийшов кінець.

2015-05-13 до правди
Зараз правда чого не захищає правду?

2015-05-13 мисль до ваше внурішнє Я
ТИ - НЕЛЮДИНА.

2015-05-13 ваше внурішнє Я
А котра громада?Старий Ледида,пумпа і Беля?Гарна група підтримки у нього,з цими людьми може йти пліч о пліч і далі,а люди розумні і бачать усе,бачать,що вже хватит усе робити для себе,можна щось уже зробити для людей.Хоть би перед свого дома поклав сітку,допоміг церкві,йому не благо,що син у нього священник.Війни може не бути ще років20,то не багато,можна почекати і освітлення і ремонт доріг.Славець же для вас дуже багато робить,так що чекайте.Інтересно,що будете робити,як пан Славець помре?У нього уже тілько було"операцій",що не знаю,як берує ходити.

2015-05-13 АННОЧКА
ДОРОГИЙ ВАСИЛЬ ФЕДОРОВИЧ КОЛИШНІЙ МІЙ КОХАНЕЦЬ Я ТОБІ ВСЬО ПРОЩАЮ І ТІ ВІКНА, ЩО ПОБИЛА ТВОЯ НАТАША, ЗНАЄШ ПРЕКРАСНО, ЩО У ТВОГО ПОЗАШЛЮБНОГО СИНА ЮРИ СКОРО СВАЛЬБА,ТИ НАМ НЕ ПОМАГАВ З ДИТИНСТВА,А ТЕПЕР БУДЬ ДОБРИЙ ПОМОЖИ НАМ ІЗ СВАЛЬБОВ,БО ЗА 25 РОКІВ ГОЛІВСТВА НАКРАВІСЬ ДОСТА,НЕ ЗРОБИВІСЬ НИЧ ДЛЯ СЕЛА ТА ЗРОБИ ХОТЬ ДЛЯ СИНА ТА МОЖЕ ВЕРЖУ ЗА ТЕБЕ ГОЛОС.

2015-05-13 Правда.
Правда захищає Правду......

2015-05-13 істина
Правду розкусили!Інтересно, як будут розгортатися події дальше.

2015-05-13 до правди
Ми думали ти за розвиток борешся,а ти ізміняєш своїм інтересам.Чого так? Ти прекрасно знаєш хто до тебе звертається.Перезвони мені і поговоримо і номер мій майеш .Я не хочу від свого імені оприлюдньовати твоє імя.Що ти сим хочеш доказати,якщо ти сам сумніваєшся у тому,що пишеш.

2015-05-13 Правда.
З Вами розмовляє Правда!І на решті змиріться,і робіть добро,не пишіть поганих слів,не підписуйтеся іншими іменами,не робіть боляче,ви хочете показати що Вас багато,а Вас із за Ясіня і не видно,у Вас були маленькі плюси,і Ви з кожнім днем їх перетворюєте у мінуси.Робіть добро і не чикайте ввідачі,як що Ви справедливі, віддача обовязково прийде,як що не справедливі, щоб Ви не робили,її ні коли не буде.Рано чи пізно Правда перемагає.У Вас ціль одна обідити Славця, і писати і зниважати,розуміючи що Громада його поважає,а Ви зробити нічого не можите.Порада до Всіх Вас, це не Ваше,спровбуйте себе в чомусь іншому,і не мучте Народ.Це Ваша поразка,а за грошима не жалкуйте,чим май більше Людина дає,тим більше отримає,це доведено.Пишіть і не обіжайте інших.Всього Вам най кращого,робіть лиш доборо.....

2015-05-13 до підстави
Паплюжити інших ви всі порядні люди,а подивитися на себе і сказати людям в очі слабо?

2015-05-13 Ідея це не ідея.це підстава.
Як, пак до тебе догнало,як що людина не грамотна,та що вона вже не людина,слаба ти ідея!

2015-05-13 ідея.
Людоньки добрі,може всі ті,хто тут пише,підете спочатку у садок на підготовку,бо так пишете,що і з переводчиком не можна розібрати.Не позорьте у першу чергу себе,а потім інших.Не треба бізнесменам із села нічого брати,бо вони вжемають,що ім треба,а бере той,хто за рахунок села розбагатів і боіться знову не збідніти,якщо ще раз не прійде.Перед тим,як щось писати,краще все обміркуйте.Повсюду все міняється,зважтеся вже й ви щось поміняти.

2015-05-13 Щира Правда.
Я Вас... дуже дуже ...сильно сильно л...ю..О...о!

2015-05-13 Правда
Що мені робити?Я без Вас неможу!

2015-05-13 Що Ви зробили зі мною?
Я повільно помераю...і тоді обовязково обіда прійде...

2015-05-13 АБВ
не коментарі а велика розлука.

2015-05-12 До Рябця..,Будем абитать
Васілій давай улетім на марс,і будем там абетать,ми тут ненужни нікаму.

2015-05-12 сергію
Що,тобі Рябець дорогу перейшов?

2015-05-12 Рябець.
Моя Вам порада. Якщо пишете від мого імені, після коми відступайте, тоді буде похоже на правду,бо орфографія у вас некудишня.

2015-05-12 так
канечно так.

2015-05-12 попали у лавушку.
Шановні чуваки ... не обдумані голови.. у вас не мудрості,не розума нема ..Рябець ніє Рябець,а підписується під багатьма,Росада тоже,розум по казує не вдалий,а що ви з силом з робити хочите дурку,ми не дамо вам...Вас видно як на долоні у феї ...Порада вам, чишіт із сила...

2015-05-12 Оля
Шановний, у півників розхохолених, мозги тоже курячі, не забувайте про то. У керівне крісло "попадают" люди розумні та виважені, вам точно не судьба... НЕ ТАКИМ ТІСТОМ КОЛОЧЕНІ!!! П.Рябець, вам моя симпатія ;)

2015-05-11 Рябець.
Анушка розлила масло.

2015-05-11 предал сам сібя
Васілій ти заігрался...всьо асебе і аткрил.....

2015-05-11 Рябець.
Я підписуюсь своїм іменем,а Ви всі фраєра під псевдонімами і з підюпок пишете.Відкрийте свї лиця тоді можна про щось говорити.Ви живете по принципу,обись му не казав,що то я казав.Подехто очі відвертає, як зустрічаємось,а з сайту не вилізат.Будьте мужиками і з гордістю ідіть до перемоги або до програшу.Бо не програє тільки тот,хто нічого не робит.Може я тут когось обідив і з порядних жителів але ця дитяча писанина уже достала.Всім спокійної ночі.

2015-05-11 Правда
Є передача Что Где Кагда!У вас розум курячий,то не для вас,там попадають люди розумні.......!

2015-05-11 ОТО ОТАМ ОТОГДИ
Ой та не тілько розум... Як то вже назвати? - Бог го знає!!! Би себе самого на стрєлку запрошувати і самому собі відмовляти - сякоє світ ще не відів...

2015-05-11 Розум+Розум=Розум!
Програма ЩО ДЕ КОЛИ? Всі питання і відповіді зрозумілі!

2015-05-11 Правда!
Правда з Славцьом до кінця!А ви хоть лопніт,із зависті тупаки...!

2015-05-11 Так!
Заманчиво на писано але зрозуміло....

2015-05-11 Зустріч?
Мисля лиш одна?

2015-05-11 Правда над Правдов.
Правда! яка пише і захищає Славця,це достойна людина у Студинім бути Головов!Славець молодець!Правда ніколи себе не буде видвигати!А Росада Рябець та інші дописовачі не наберуть на виборах нич,мрійте не вірнов правдов.....

2015-05-11 Важко?
Лехко не буває я знаю.

2015-05-11 Одним оком і все!
Дозвольте но будьласка....?

2015-05-11 Можна.?
Я хочу вас побачити:)!

2015-05-11 правда
І я.

2015-05-11 я.
Тобто ГригаІван.

2015-05-11 до небилиці
напиши хто достойний у студеному бути головов села

2015-05-11 небилиця
Закінчиться війна,загоряться ліхтарі у Студеному,пострїтся дорога,розставлятся мусорники.Обираймо Славця і він за два дні після виборів усе нам зробить не то що Рябець.

2015-05-10 Необдумано.
Поважаю коли пишуть по розумному,але не навіюйте свою не билицю,для сила.Роль бізнесмена вкласти гроші, і потом забирати,і за бирати.....А головне покращення в же сьогодні..

2015-05-10 до відповіді
Народ має забути,що його обманювали і нехай обманюють декілька чоловік у селі? На майбутне розказати своім дітям,що у Студенім є Цар і пару графів які перидають владу по наслідству?А студенці повороти уже уникають,пішли напряму.Навірно скоро буде ОК.

2015-05-10 Правда
Промінчик зігріває.

2015-05-08 так
На серці дуже тяжко.

2015-05-08 Вправилна Відповідь!
Забути самому все!І нарешті подумати на майбутнє,пригод обминати,повороти круті уникати!І все буде ОК.!

2015-05-08 За питання до друзів.
Що треба зробити,яким механізмом рухатись,щоб обіда ізникла,івсе забулося.......................

2015-05-08 По кочану
Пак не таке почуєш і побачиш,зрозумій нарешті.............дурню.........

2015-05-08 чому
відів одне почув інше чому так?

2015-05-08 цилько
ще треба зняти началника облуно и министра освити.

2015-05-08 Циля
Я думала що це сайт для всього району, а не тільки обріхувати один одного студенців. Таку фігню пишете, та бляха-муха розберіться самі між собою. Та стидно що вся Україна вас обговорює, що вчителька по сумкам лізе. Вчительку, вонка, дерегтора і начальника районо, звільнити із займаних посад. І взагалі Бидзні йдіть садіть ріпу а не хернею страждаєте.

2015-05-07 вуликий кінконг
А що рябиць кінконг що следо вуликоє

2015-05-07 дозор.
Друже виключай свій комп.і лігай спати,бо з твого ящика нись відправлено 12 коментарів,а на всіх діє спам і можуть відправити лише один комент.Ти Рябцьови і в слідо неварт стати.

2015-05-07 мисля
люди любітеся ане не навидьтеся.

2015-05-07 Правда
Дурдом.,розума нема, не буде,і не було...

2015-05-07 До Правди!
Що це таке?

2015-05-07 ну комік розсмішив
Не смішіть з Рябчиком коміка

2015-05-07 однокласниця Рябця В.
Молодець Вася.Обов"язково тебе підтримаємо, бо вже так надоїли нас ті старі пердуни-хай йдуть тай відпочивають, а тобі дорога вперед.

2015-05-07 Рябець.
Якщо щось пишете від мого імені, спочатку давайте на перевірку.Бо у мене таке чуство,що це пишуть дошкілнята.

2015-05-07 Думайте....
Прощайте і забудете,як забудете і простите неожиданно...

2015-05-07 Аськови
А се був РябвАська? Та так файно приказувавісь. Аби дурницю не писати та чеснийкими бути а ти осяк? Фе на тебе. Збоченці. Хлюпики. Пак про то що ти до стайні ходив так малосся вимастив но лиш то не бай точно лиш Росада міг знати та нам і розказав, а ти нас обзиваш?

2015-05-07 ад-роса
прізвище у пана росади звучне.як не діли його ци задом на перед ци у поперек -у кого які уподобання -збоченці нещасні.чоловік він і є справжній мужик.а ви жалкі хлюпики-славці.рябці івсякі там отці кац вон.

2015-05-07 Василь Рябець
НИСЬКИМ ІШОВ ДО СТАЙНИ ГНІЙ МИТАТИ - ТА СТАВИМ ДВОМА НОГАМИ І РУКОВ У БАЛИГУ. ДУМАЄТЕ СОВПАДЕНИЄ? НЕ ДУМАВУ. точно виграю

2015-05-07 Рос Адови
Йой підНіжничка знову затрясло. Та ті лекціі для слабоумних нихто не читат, нащо стрілки на другого переводити. Дале пробачення просити будеш но нема тобі прощення. В.Рябець - МОЛОДЕЦЬ. Точно на виборах кожний своє галочков вкаже

2015-05-07 Що таке Правда..Зрозумійте нарешті..
У пирайтесь більше на розум,і не ображайте інших,ми вас застерігаєм чим більше кричите і ваші плюси маленькі обиртаються у мінуси.Ви показуєте свою наполеглівость любогою ціною викурити добро з сила!Незабивайте що є щи правда яка підкаже людині що таке добро,або що таке зло... Правда добра лине як ріка з любові та серця,щоб люди були щасливі...А зло приходить через хитрощі,обманцтво,воно підкрадується,і робить різні лазейки,щоб навіяти невдале добро,і буде усміхатись на силу, щоб заманити у свою лавушку........

2015-05-07 Рябець.
Якщо після мене хтось напише,це буде розцінюватись,як неповага до самого себе,а не те,що до інших. Не паплюжте один одного,бо воно того не стоіть.Будуть вибори і своєю галочкою Ви вискажете свою думку і це буде справедливо.Бо коли людина очорнює когось,вона очорнює себе.Дякую за підтримку,але дурню не пишіть. Василь Рябець.

2015-05-07 зрозуміло
А як поступили гроші до власної кишені, Рябця,хитрістю,чи розумом,чи чудо ся зявило.Гудзенко робить пожертви сам з власної волі,і допомагає силові.Пару вас кричите та піря піднимаєте і говорите як у дурноті що хтось начибто краде,завідники легкого хліба.Що нима дурних вже,а нима кого лохонути,зрозуміло.

2015-05-07 дозор.
Правильно сказано, Рябець робит пожертви із власної кишені,а Славець за щот інших" Гудзенка".Рябець вкладає гроші у село,а Славець краде від селян.Різницю чуствуєте? І як пройде Рябець на голову,то всі будуть плакати із радості,що викурили злодія.Рябець у селови немає ворогів,а лише друзів,це достойний суперник Славцови.Правда переможе.

2015-05-07 Правда
Правда є хитрість і розум!Ми повчаєм ізмінити напрямок,бо інколи когось може завести у пропасть,а правда може вам ізмінити ваш шлях невірний,щоб стали достойною людиною і вами можуть у майбутньму пишатись. Можете брати поради у правди.Головне все ставте на веси, щоб зберегти свій розум.Правда може інколи повчати,но лиш правда,бо вона ставить на веси,щоб людина замислилась.

2015-05-07 БМР
Росадо, ви хитрий і розумний. Хоть балатуватися й не будете, айбо як головов станете що буде переважати розум чи хитрість? ДО ПРАВДИ: ВЖЕ ТИХО БУДЬТЕ, НЕ ЛЮБЛЮ КОЛИ ТІ ЩО ЛИШ ПОВЗАТИ ЗНАЮТЬ ДРУГИХ ВЧАТ ЛІТАТИ. СЕКТУ СВОЮ ДОМА ПРОПОВІДУЙТЕ! ДЯКУЮ ЗА УВАГУ

2015-05-06 Правда
Часто трапляється коли маємо гроші,і ми хочимо показати свою силу.Або робимо подарунок, і хочимо чогось в замін,і ми не подумали що людину ми можемо обідити,і ми потом будем стидатись, якщо осознаєм що ми були не праві.Треба бути добрим в свому серці,робити добро і нетребувати чогось яке ні за що не купиш.Голова села має ходити до церкви,кожну неділю з своєю громадою,бо з ними буде Бог, де відверне від зла.Голова має бути прикладом села,де любить свій Народ як Славець достойний цеї посади.!

2015-05-06 так
НА СИСІ СЛОВА ЗАПЕРЕЧИТ ЛИШЕ ОДИН РЯБЕЦЬ;)

2015-05-06 Робіть добро таймно,А Бог вас возвеличить...
Вельмишановний п.Дозор проблема наша що ми хочемо купити все за гроші,або інше робити і так дале..Громада вже почала розуміти що їх купують.Рябиць то що дає на церков то добре,но Бог принимат подарунки від тих що роблят таємно,не вихваляються бо тим можна так принизити людину яка немає що дати...Голова має бути привітний до людей так як Славець.А якщо не дай то боже нам таку напась у селі як Рябець, то люди будуть на Сільські раді плакати......

2015-05-06 дозор Гершко.
хвалитись пожертвами на церкву та фару це не є програма,це ПОКАЗУХА.

2015-05-06 кокос
Та очорнюйте Славця, хоч лусніт, коли то є толкова людина. ЗАПОМНІТ МОЄ СЛОВО, ЯК БОГ МУ ДАСТЬ ЗДОРОВЛЯ, ТО БУДЕ ІЩИ ПОВИР 20 РОКІВ ГОЛОВОВ. А ВИ ПИШІТ, ПИШІТ, ПИШІТ І Т Д. І Т. П........................

2015-05-06 правда
Люди добрі, про що Ви пишете?

2015-05-06 до слова
Молодець мужик. Тоді я тоже за Рябця. І Ви молодець, що так гостро інших відстоюєте. Но і у Славця ноги витирати не мусай. Усім не угодиш. Який би добрий голова не був, найдуться ті, яким він хреновим всьо равно буде. Каждий з себе починати має

2015-05-06 дозор.
Ніхто зависть не включає,це раз. Свою програму висвітльовати я не собираюсь,тому що, я не буду балатіроватись,це два.А я за Рябця. Це обеспечена, молода і толкова людина, і я увірений,що він має програму і коли прийде на це час він її оприлюднит. Але ми всі бачимо ,що програма його уже працює,подарки на школу і садочки,вікна і двері на фару в. Студене , вікна на церкву в. Студене , у прошлому році завозив центраьну дорогу, а зараз щось строїт біля церкви у н. Студеному. Це уже програма.

2015-05-06 Ваша програма п.Дозор
Це ви включаєте завість до інших,бо хочите то мати що можна легко заробити.Напишіть свою програму яку потом виконаєте,і дате хороший показник.А Громада в нас тремається розума хитріших в нас оденіці,і дадуть правильну оцінку на виборах.Пока велика оцінка у Славця...

2015-05-06 Правилна відповідь!
Будь які запитання можете задавати?

2015-05-06 дозор.
Ми добре обізнані на повазі,розумінні і допомозі Славця за 20 років, так що ти спочатку повір собі про що пишеш,а потім переконуй інших.У тебе мабуть педагогічна освіта,бо повага,розуміння,допомога для всіх тільки синоніми,а для тебе реальність.

2015-05-06 Час може бути довгий.
Хитрістю можна так на чудити,де потом треба розумом довго виправляти,і час буде тривалий.

2015-05-06 Правда
Шановний дозор!Літати треба уміти проявляти себе у добрих учинках,щоб це було видно.А літати у мріях можна все життя,а результату можна і непобачити.А козарі Славця на місці,як були так вони залишились, це повага,розуміння,допомога,та інш...

2015-05-06 дозор.
Я думаю,що у Славця закінчились козарі і він кидається,як кидається звір загнаний у пастку.І правильно сказано;що роджений лізати уже не може командовати людьми,які вміют літати.

2015-05-06 Розум і хитрість.
Часто за межу виходимо коли ми того хочимо,і розуміємо що це неможливо,і допускаємо не навість,і втрачаємо повагу до себе,хотя ми так і невиглядаємо..

2015-05-06 Хитрість
Дуже добре за допомогою хитрості знати все не обхідне,але треба мати межу, щоб не зашкодити,і виглядати по іншому.

2015-05-06

2015-05-05 Правда
Хитрістю людина далеко не піде якщо не має розума візьміть до уваги всі хитріші...

2015-05-05 Правді
Ви на себе подивіть, і дайте оцінку собі,Славець розумний,бо розумні лиш можуть керовати поверь 20 років,друже.

2015-05-05 правда
Розтолкуєте: Славець,хитрий чи розумний,а може просто паскуда?

2015-05-05 Дайте міліард і все розвязано
Щодо Голови села Славця ніхто неварта йому щось доказати,людина на свому місті і робить все що в його,силах.Садики є,клуб, амбулаторія,всім старвється догодити,і допомогти чим може.Ви кажете інфрастуктура сила 100 річна,аде у селах уже модерніша,що Студений відстав,все одинаково по всіх селах,є дуже погано.Який би голава у Студеному небув більше як Славиць не зробить.Щоб зробити сило модернішим треба міліард доларів а хто їх дасть?

2015-05-05 Правда
Розум походить коли людина розумна,контролює розумом все і робить добру справу,де заслуговує похвалу від других.А хитрість походить як зробити вигідніше, обманути в свойю коресть де може зашкодити іншому,тому в нас часто користують хитрістю: тобто раніше люди робили у панів і хитріші утікали у гори і там посилялись!

2015-05-05 поважні
Правильно сказано наш народ хитрий тоєсть мудріший бо походить від предків мудрих

2015-05-05 Правді правда
А щи май вам розтолкую подробно нація Українці,а іменно у гірських місцевостях посилялися цигани,вори,утікачі та інші.Розібратись поправді чому Україниць краде,бідний і незнає як вижити чи що?Багагато народа є чесними справедливими,заробляють гроші чесним трудом а інші як обманути,і називають бізнес,це корупція повязана так що зробити можна через 50 або 100 років має відродитись чесна справедлива нація Україна.!

2015-05-05 Правда
Шановні друзі подивім правді в лице.Щоб міняти систему влади треба починати з верха,і боротись з корупційов з усією гілки влади,це довгий шлях,де політики мають родитись для України.

2015-05-05 з повагою
Ви на себе намікаєте? З боку все видиться, що другий берег май зелений, а як прийдеся то так точно. Дуже цікаво яку ви інфраструктуру розвивати хочете? і де факт того, що коли до крісла доберетеся - ваші кармани будут пусті? На скільки всі знають ваше положення у Студеному і так не з бідов, і як депутат, ви теж можете багато зробити. Поки шо ви помагаєте "добрим словом"... Не боєтеся що як головов станете в селі тоже такий справедливий найдеся, що систематично буде вам авторитет "піднімати"? Всьо вертаєся на своі кола...

2015-05-05 уке
Для слабоумних: Хто очорнює людей - сам себе очорнює...

2015-05-05 Реальність
Справді, всі коментарі ні про що, важко сказати, що щось розумне написано. Не хочеться нікого ображати, але почитайте, що ви пишете. Повна нісенітниця. На рахунок Косюча, Славця, Буришина - дивіться не перехваліть. У Студеному є розумні і достойні,які можуть гідно зайняти посади цих недоумків, які для села нічого не зробили. Село відстає на 100 років, ніякої інфраструктури, а вони себе вихваляють на всі боки, бо добре набили свої кармани державними коштами. А ви пишіть всяку дурню, так ніби вас батьки і не виховали бути достойними кращого життя

2015-05-05 До паплюжників
Пишіть не обзиваючи народ, і непаплюжте друзів, це не гарно,а як що даже і непреємно зробила людина, то про бачте її.

2015-05-04 так
Період дуже насищений но приємний,в розумному смислі.Непроходить ні одна хвилина,щоб мисль мінялась інша,вона приємна і незабиваєма..

2015-05-04 лола
До упа ким ви хочете все це знищити це корупція.

2015-05-04 упа
ВСІ ХТО ОРГАНІЗОВУВАВ ТІТУШОК на антимайдан В ОБЛАСТЯХ РАЙОНАХ БУДУТЬ СЕРЙОЗНО НАКАЗАНІ АБО ЗНИЩЕНІ І НЕВАЖНО ЯКОЮ ПАРТІЄЮ БУДУТЬ ПРИКРИВАТИСЬ ЧИ ПОСАДОЮ

2015-05-04 хвп
І Вам щасливо! І бажаю вам лиш миру та спокою в серці. А як про політику та лиш файноє пишіт

2015-05-04 Па-Па
Ну ладнінько,по шуткували і хватить,бо виглядає зі сторони не гарно,може хтось хоче озвучити щось важливе,щось надто важливе...Я вихожу із цього сайту......Вибачте мені будь ласка,за коментарі.А вам порада обговорюйте щось приємне ,яка політека має бути,Па-Па!

2015-05-04 беров
Цилько піди на бохманець там браття і сйостри

2015-05-04 мисля
у багатьох вид погоди у небагатьох вид чогось другого

2015-05-03 стб
А мисль то не я... Бідні Ви яким самосадамохізмом мусите займатися

2015-05-03 Циля
Та тут ніодного комента нормального не має, і половина потрібно відправити у ...... І сайт своїми обмеженнями, перебиває охоту розумним людям щось висловитись.

2015-05-03 До Лікарки
Лікарка будь ласка неображайтесь виглядає дісно так,я згідний,ви присоєдиняйтесь,можливо зрозумієте,як що є мудрість у Вас,а якщо нимаєте то не зрозумієте...

2015-05-03 Нерозумію АБВ
Це не криза і не за хоплення а інше.

2015-05-03 Лікарка не профісіонал
Тут можна взнати думку,бо ніхто незнає що пише хтось,а якщо в принцепі,то хто написав від лікарки то най себе перевірить...

2015-05-03 АБВ
І в талановитих людей буває творча криза...

2015-05-03 лікарка
Пан Росада дочекався,що розумні люди на порталі не хочуть писати коментарі.Читаєш останні коменти і думаєш,що попала на сайт Берегівської відомої лікарні.

2015-05-02 Нарешті зрузумів
Дякую правдиві мислі,за прємні розумні та язкраві слова.....Мислі є різні але зрозумілі...Навіть дуже зрозумілі....Не відразу все зрузумієш,що вище написано,я дуже радий.........

2015-05-02 ок
Ми що начинаєм і видержуєм.

2015-05-02 До мислі
Чому міняються мислі,це погода міняється,чи людина....

2015-05-02 нерозумію
Я це не розумію,можна розяснювати декілька варіантами,але і так не розумію.

2015-05-02 мисль
обожнююючи часто дальше заходммо. и рузумиемо що ни каждий годен так далеко зайти...хотя вначали видилося шо видержит лмшения далекого перехода

2015-05-01 До Правдивої Мислі над мислями.
Правильно написано!Хто очорнює людей -сам себе очорнює...А хто обожнює, і його будуть обожнювати,чи навпаки...Золота мисль просвітіт мене..?

2015-05-01 Віра є
Дуже важко щоб було реально,якщо буде реально небуде важко.

2015-05-01 Мисль буває інша
Мисля прийшла.Ліпше жити нереальними мріями,бо реально може небути,і буде больно,Сонечко не буде зігрівати вот так... Важко !

2015-05-01 Правда від правди.
Ми люди розумні,виховані,батьки нас виховали добре,і життя навчило як правильно жити.До влади треба йти щоб Народ хотів,і пітримував та видвигав,а себе хтось туй видвигає і дурню пише,це сміх на село,і пусте базікання ,нам ліпшого як Славець не треба,бо його і нема нажаль.

2015-05-01 Мисля над мислями
Хто очорнює людей - сам себе очорнює...

2015-05-01 процес пішов.
Пока ви займаєтесь писанинов непотрібнов,Рябець роботу робить.Вася,ти тільки свисни ми сільську раду заблокуємо,а Славця викинем у тот мусорник,що привіз собі під сільраду.А Дувідуву турбазу продаме і дорогу поремонтуємо.Хто за приєднуйтесь.

2015-05-01 МУФЛОН
НЕРІШУЧІСТЬ - ЗЛОДІЙ МОЖЛИВОСТЕЙ

2015-05-01 мисля до правди
и каминя типирь дорогое неговоря вже про колачи. спиткнувшийся а вставший много май чоловик ги тот шо не мав де спотикатися а соответственно падати. задумайтеся братя и сестри

2015-05-01 Правда до мислі
Правильно!Але хто у Вас каміньом,а ви у нього колачом..

2015-04-30 Мисля над мислями
що видиш на другому - чикай на собі...

2015-04-30 До Мислі
ПІДКАЖІТЬ ЩОСЬ НАДЗВИЧАЙНЕ.!

2015-04-30 Правда над усіма
Це його гріх,якщо він винуватий,а ваш гріх що ви маєте,святих нема на грішні землі,хтось грішить і робить зло у 100 разів більше лиш за собою не замічає а позират за іншими...

2015-04-30 вчетелі
Люди добрі, згадайте як славний комуняка вигнав з школи Юраш Тетяну Василівну, Кузьо Калину іванівну, Кополовець Василину Юрівну а тепер добрався і до Марії Петрівни. На черзі Валентина Данилівна. Згадайте як за часів комунізма косюч ламав хрести, як бив на Пилипци з вишнян Калину Кополовець яка вела процесію з хрестом на празник а він зламав хрест. Це нелюд. Як він пяний приходить до школи і ганяє прибиральниць. Позорник а не директор.

2015-04-30 так
Бачите мисль буває різна,а головна мисль красива і хитра,во так.

2015-04-30 До юриста
Юрист буцімто ,дітино тобі ще треба носити сумку за юристом ще 5-років.А попитанню відіо знімалося також з такого обладнання (додаткового),що ніодин суд не опровергне.

2015-04-30 До юриста
Дуже гарно викладено юридичне бачення відностно відео по п. Суботі. Прокуконсультуйте, будь ласка, а як на рахунок Марії Петрівни, за подання "неправдивоі інформаціі, яка принижує ділову репутацію особи, яка пропрацювала на посаді вчителя вищої категорії". Сподіваюся, що відшкодування моральних збитків такій особі обійдеться у чималеньку суму, бо незважаючи ні на що, М.П. все ж таки треба позиватися. Бо як ви підмітили, виходячи з "добродушності" багатьох людей - не скоро авторитет мати будемо. Ви розумна людина і вболіваєте за свій край. Молодець!

2015-04-30 печаль
Вот так печально і грусно

2015-04-30 печаль
ми любим,а за інших незнаєм.

2015-04-30 мисля
люди любитеся а не ненавидьтеся

2015-04-30 юристові
умножающий знанія умножає печаль

2015-04-29 Правда над усіма
Треба висловлювати подяку жителям Студеного,ане принижувати їх.!

2015-04-29 Обл.Адмініс.
Що вам від Студеного треба,у вас що люди іграшка,забавка ваша, дурні необізнані.Ми зробим все щоб цього сайту не було. Тут принижують Шанованих людий. Треба буде відповідати перед законом,і Народом.

2015-04-29 Юрист
Косюч на школу із свого кармана не давав, єдине що організовував. А у Літньому саду і я була...і що? Що заборонено?!! Відео - це ще не все. У вільний від роботи час, люба людина може обідати з приємними чи потрібними людьми, тим більше, то щоб зберегти лице всього району. Перемогами чи досягненнями ми не прославилися, і виходячи з "добродушності" багатьох людей - не скоро авторитет мати будемо. Час відео не враховується (враховуються тільки факти і то суттєві), адже час може бути штучно зробленим. Біля 12 - це як і біля 13, а о 13 - обід у всіх працюючих. Коли відео викладати будете, не забудьте своі ініціали вказати, щоб п.Субота в судовому порядку міг до Вас звернутися, за подання "неправдивоі інформаціі, яка принижує ділову репутацію особи, на високозайманій посаді". Відшкодування моральних збитків такій особі обійдеться у чималеньку суму, будьте впевнені (консультую, як спеціаліст ;))

2015-04-29 д
якщоб не Косюч нової школи не булоб у н Студеному

2015-04-29 АБВ
просто ужас

2015-04-29 ?
хто ще був на гостині в Літньому Садові, бо там обично тупак Юрка бРила сидить в переривах між блядками чекаючи коли очеридна сосалка освободиться

2015-04-29 Федька
Бачу що з граматикою та орфографією у багатьох проблеми, не ця вчителька вас вчила...

2015-04-29 МП.
Субота пригощав кавою,і соком.!

2015-04-29 Правда
Чому Субота вробочий час біля 12.00в ЛІТНЬОМУ САДУ вмісті з представниками телебачення бухав ,цей іцидент знято на телефон скоро це відіо буде напорталі,просимо керівництво району службове розтеження,буде звернення на област та Київ в Міністерство .Просмо Суботу публічно пояснити якщо ні готуйся .

2015-04-29 МП.
Відомий жаба давить,що никому ненужен,на кожню косу свій камень.

2015-04-29 відомий
здуріли зовсім під статьов про крадіжку признаются у любві.ци аадміністратор витират коментарі ненужні.та мусит хоть дурню пускати

2015-04-29 Невідомий
Олько ви красива,розумна,приємна,симпатична,дівчинка.Ви мене за чарували,ваша краса, та розум, на весь Студений..

2015-04-29 житель Студеного
Я пишаюсь що у нас у Студеному,на сільські раді,приємні працівники,і роблять свою роботу з повагою та любовью,де людина відчуває тепло,та повагу,дякую Лехман.

2015-04-29 Андрію ви помилились з вихованням у вас проблеми.
Андрійку не завідуй Лехман ,це досвічена,розумна,красива,приємна у спілкуванні дівченка,яка знає свою роботу на відмінно.А Устуденому народ є невихований,цьому виноваті бадьки,бо дітину треба виховувати поважати іншого.

2015-04-29 Андрій
На рахунок Лехман, дівчинка може і розумна, але на таку посаду замало досвіду та і знань законодавства. Думаю, якщо професіонал буде читати документи, які нею гарно складені по папках питань може бути багато...

2015-04-29 правдо
А чим Славець займався?

2015-04-29 правда
Програма Гроші скоро буде у Студеному.Буде інтересно, Славець ніде не спрячеться і тоді побачать всі,чим займався голова 20 років.

2015-04-28 АБВ
Цей прикрий випадок можна було розібрати в школі або в межаж району. Тепер школа "прославилася" на всю Україну. Ганьба!!!

2015-04-28 До Буди
Чому так думаєте,що проблема у мене,я згідний я винуватий,але хто не помиляється.

2015-04-28 мисля
ВАЖКО ЗНАЙТИ ЛЮДИНУ ЯКА БУЛА Б НЕГІДНИКОМ У ВСЬОМУ

2015-04-28 дупло
та кілько вже ту бідну сільраду не перевіряли і хто лиш її не перевіряв.КІДЬ ПРОКУРАТУРА ВЖЕ НИЧ НИ НАЙШЛА, ТО НИЯКИЙ СЕРГІЙ ТА ФЕДЯ НИ НАЙДУТ. До речі, Марія Петрівна у ютубі набрала 40 000 переглядів!!!

2015-04-28 Петро
Читав коментарі та прийшов до висновку, що є в селі дівчина чи може жіночка Надія, яка раціонально мислить і може зробити дуже позитивні речі для села (мова йде про гранти), якщо їй ще хтось допоможе, то село може отримати кошти на покращення інфраструктури, і багато чого іншого. Подумайте про це...

2015-04-28 будда
шукай проблему в соби и тильки в соби

2015-04-28 правді
А що сільраду перевіряти Лехман розумна дівчинка у неї все нормально все попапках зложено.

2015-04-28 мисля
ми особливо ненавидимо захоплення инших якщо сами не маемо жодних

2015-04-28 правда
Слідуючі:Грига,Щерба,Янчик будущі головні героі ютуба.Скоро програма ГРОШІ буде у Студеному.Будуть перівіряти ліс і сільраду,Славця.

2015-04-27 До лопнувших пузирів.
Косюч це лице Студеного,а ви від зависті лопніт,як пузирь.

2015-04-27 Освітянин
Не розумію позицію директора, хоче свою задницю прикрити за будь-яку ціну. Пане Субота, чому Косюч Ф.С. ще на посаді. Невже не зрозуміло які наслідки тягне за собою ця історія. Хоче чистеньким бути? Не вийде, бо куди дивився?

2015-04-27 Позор
Це хохма праведники знімальники з телебачення ішли знімати порядну людину вчительку,а самі так нащикалися в ЛІТНЬОМУ САДУ ЧУТ НЕЗАГУБИЛИ КАМЕРУ

2015-04-27 Стебло Іван Іванович
НАФІГ БУЛО СЕСЕ В ІНТЕРНЕТ ВИКЛАДАТИ??? ОСЬ ПРИКЛАД, ЩО ПИНСІОНЕРАМ НА РОБОТАХ БУДЬ-ЯКИХ НЕМІСТО!

2015-04-27 луп
Коли Славиць на лікарняному,а рулит хто? Сторож

2015-04-27 лупленому
Ти з неба впав чи відки ти ся взяв. Ти не знаєш що як люди збираються та йдуть до Славця бастувати, то той тікає на лікарняний. Люди навіть підписи свої ставлять, а не щось бояться сказати. Силач найшовся.

2015-04-27 напівбока луплений
Туй пишете всякий бруд про Славця, Косюча, Щура, Буришина і т. д..., бо знаєте, що всьо брихня і нихто вас не вичислит. ІДІТ ТА В ОЧИ ЇМ КАЖІТ, ЗНИМАЙТЕ, БАСТУЙТЕ... С Л А Б О??? Сим людям і в слідо ни годністе стати.

2015-04-27 знаючий
мандзюк казав що мицаню небуде люстліровати бо банкрот петя дає дерева кілко треба вот тобі патріоти

2015-04-27 Дурдом
В наші установі люди май розумні ,всяка чмирота пише вся хрень ,знаєте чому тому ,що бояться .

2015-04-26 учні
ЛЮДИ ДОБРІ А ЧОГО НІХТО НЕСПОМИНАТ ЗА директора медичного училища МИЦАНЮ НАДЮ (жона БАНКРОТА ПЕТРА)ЯКА БЕРЕ СТРАШНІ ВЗЯТКИ З ДІТОЧОК В МЕДИЧНОМУ ЗА ОДИН ЕКЗАМЕН 100 ДОЛАРІВ ЇЗДИТ НА ЛЕКСУСІ ЗА 25 ТИС ДОЛ ЯКИЙ БЕРЕ БЕНДЗИНУ 20 літрів ЧОГО НІХТО ЦЮ КОЗУ НЕ ЛЮСТЛІРУЄ

2015-04-26 Правда
То все продєлки вічного регіонала Косюча Сашика -сина директора школи Косюча.

2015-04-26 До Клоунів.
Хто протів Славця,Косюча,неганьбіться підписуйтеся свойов фамілійов,ато засмирділи ви цей сайт.

2015-04-26 Правді бути.
Фу , противно читати.Видно що подекого все ж таки Марія Петрівна не вчила , а вчив їх Косюч писати.

2015-04-26 Ілля
Міжгірський люстраційний комітет!Люструйте всіх директорів, які в лютому 2014 р.ходили на наради до дуба.

2015-04-26 що правда
Славець і його сімейка постояно проривається до влади на обмані. Гнати їх в шию з школи і сільради а щи і доцеркви ходят про людей. І зятя зека мают.

2015-04-26 Міша
Вчителька невіновата вна просто забула котра її сумка ,знала ,що внеї в сумці є гроші і поці методиці глядала свою сумку .Сигінь,сяде найшла.

2015-04-26 Правді бути.
Дорогі Студенці! Скажіть скільки грошей щодня даєте своїм дітям в школу?А нічого не даєте, в кращому випадку 2-3 грн. на чупа-чупс і то через одного.Як ви можете вірити в таку брехню?Отямтеся!А Вам Марія Петрівна раджу негайно звернутися до голови Закарпатсьої ОДА із проханням провести службове розслідування, щоб вивели п.Косюча Ф.С на "чисту воду"І ДОКАЗАЛИ ВАШУ НЕВИННІСЬ.Ми за Вас , Ви гідна людина, ви справжній педагог, людина яка віддала себе своїй роботі.А Донька Славця хай йде до Вас на репетиторство, бо писати не вміє без помилок.

2015-04-26 Реальність
Впевнено хочу сказати, що вчительку Нижньостуденівської школи Буришин М.П., директором якої є старий тупорилий пень Косюч Ф.С., а завучем не менш тупорила Славець Н.Ю. нагло підставили. Ви, "Педагоги" своїми діями ВІДКРИЛИ В ЇЇ СЕРЦІ КРИВАВУ РАНУ. Тішитеся... А між тим, від Вас на кілометр смердить, бо всі знають що ви собою представляєте. Може можете довести свої доходи, звідки у вас та ваших дітей майно??? А тупі селяни Студеного ведуться на ваші "компромати". Люди добрі, та не вчителька вкрала. Крадуть керівники школи, у всіх вас під носом, і рахують вас за дурних. А як зауважено у попередньому коментарі вину людини можна доказати тільки в суді. Думаю, що Марія Петрівна відкличе свою заяву і неодмінно подасть до суду на те бидло, яке так тупо і нагло захотіло скомпроментувати її на старості років, які вона прожила чесно і достойно, на відміну від її кривдників. Тупим і неграмотним не писати, бо гидко читати дурню. Краще пасіть корів і менше вживайте спиртного, щоб думали свіжими головами. Студений маєдостойних людей, які можуть захистити честь МАРІЇ пЕТРІВНИ. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ,БО ЗАВТРА З ВАС ЗРОБЛЯТЬ ЗЛОЧИНЦЯ.

2015-04-26 правда над злом
Всьо викрито. Марія Петрівна крала, це правда.За це прекрасно знала заступник директора Славець Наталя Юрівна.Вона не приділяла цьому уваги тому,що її дочка Бриза Лідія Василівна перебувала в дикретній відпустці. Коли дитину прийняли в садок їй вже потрібна була робота, вона пояснила учневі як можна викрити злодія,бо їй в цей час це вже було вигідно,бо її дочка за спеціальністю філолог. Цю крадіжку можна було викрити раніше так як це вже тягнеться два роки,але місце Марії Петрівни міг зайняти інший філолог, а не її дочка.А директора Косюча Ф.С.не інформували про пропадання речей і грошей від дітей, бо її внук був ще малий і дочка ще не могла вийти на роботу.Якщо місце Марії Петрівни займе Лідія Василівна, це було сплановано заздалегідь, бо Василь Федорович Славець -батько Лідії Василівної, діючий сільський голова,ветеран місцевої влади, місцева авторитетна людина вже давно У Районному відділі освіти про все домовився з Суботою.В цьому всі скоро переконаються.З повагою до Вас "Міжгірський люстраційний комітет"

2015-04-26 правда
хоть би там була атомна бомба. Вчитель немає ритися в чужих речах.

2015-04-26 Точно
Тото мені впала точно смерічка а куди не вповім.

2015-04-26 Точно
Навіщо дискритувати вчительку які пікарди люди добрі це може придумати той вкого смирічка впала на голову,це вчителька роздавала цукерки учням .в неї було диньнародження.

2015-04-25 знаю
вчитилька загубила платину а непікарди .

2015-04-25 олено
режисьор косюч най му зимля буде пухом

2015-04-25 люди
Подевіться у очі любі мої,і пак увидите себе пак хто ви

2015-04-25 Олена
Думаю вчительку підставили.Там була історія з петардами.І хтоль "порекомендував " подивитись петарди в сумках.І вона повелась на підказку.ДОБРИЙ МАБУДЬ БУВ РЕЗИСЕР.

2015-04-25 Шпілька
Вчителька змушена була красти і заце Субота І.Ю змушений був звільнити тому ,що збирала гроші родичу Буришину М тому ,що КЛЯВСЯ на ІВАНГЕЛІЄ , оказуєся, що він хащовик половини хащі краденої ,а заіншу нерозрахувався з людми правохороні органи нехай перевірят родина родині допомагає.

2015-04-25 король
Вчителька не винна, що мож красти у дітей простих людей, це не діти депутатів верхоаної ради. А якщо директор її обвиняє най сам пише заяву на звільнення - як таке допустив у школі.Сам закрав харчі з групи зі школи, а тоді від мене взяв 500 гривень за то щоб я оплатила вкрадене.Мене нема кому захистити - бо я жию одна з старов бабов.

2015-04-25 Студений
Злодійку вчитильку треба висиляти із села ,порядна людина якщоб таке зробила соромиласьби вийти на улгуицю,нехай дасть у суд та посадят її в тюря.

2015-04-25 Студений
Най пише заяву Косюч,М.П поверніт!!!!!Скоти верніт учительку

2015-04-25 лице чиста
а душонка? аш она вопще у нього существуе. брехачище булш нич

2015-04-24 МІЖГІРЕЦЬ
ЛЮДИ ДОБРІ ЩОВИСЯ ІМИЛИ ДО ВЧИТЕЛЬКИ ПАК ЩУР І ДРУГІ РЕГІОНАЛИ РОЗІКРАЛИ НАШ РАЙОН І ДАЛЕ СИДЯТ НА ПОСАДАХ ЦИХ КОЗЛІВ ТРЕБА ЗАСТАВИТИ ЩАБ ПИСАЛИ ЗАЯВИ А НЕ ВЧИТЕЛІВ

2015-04-24 Тормоза.
Най пак Бог дасть здоровя Ф.С.Косючу що робить бо робота це його життя,так як він охайний ходить до школи,пак укогось лице грязне коли жениться,а лим туй ви всі розумні а подивити на вас а ви купка гівна що смердить,а коресті нуль.

2015-04-24 Правда над усіма
Чому має писати Косюч,ви зробіть кілько Косюч зробив,ато лиш язиками базікаєте.Косюч старався би була Школа а тоді важкі були часи,просив Кічковського М.М.,щоби дорогу зробили,і дорогу асвальт зробили,просто нешановали і лісовозами розбили.Скільки розумних діток поступали з с.Студений,а це треба подякувати учетелям,а май дуже Косючу.А що Ви писарі йобані зробили? Що Буришин підпан зробив най напише?Росада мудрий пише,що зробив най напише?Хто що зробив для Студеного напишіть подробно,і Фамілію свою напишіть оби ми знали Героя який постарався для Студеного!!!.

2015-04-24 Студений
Нехай пише заяву Косюч,М.П поверніт!!!!!Скоти верніт учительку.Верніт учительку придурки

2015-04-24 Філософ
Поверніт вчительку. Най розумніша вчителька. Яка добре пояснює урок. Ті хто вирішили звільнити її гівно і на мило їх

2015-04-24 правда
Ви захищаєте всіх підряд,а на дітей вам насрати бо у мене таке чуство,що ви за бабки і своіх дітей продате. Вас треба всіх і з району і з сіл повиганяти,комуністи недобиті,тоді побачимо коли ви свої дитині дасте до школи послідні 5 грн, а віднеї їх украдуть, та ще і вчителі.

2015-04-24 студиниць
я прочитав сисю фігню я про коменти, дурня повна! Буришин з райради багато чого зробив для нашого села і робит при чому туй він? я усьо житя прожив у студеному я знаю що они не родичі но по крайній мірі не близькі. Майте совість і ганьбу лити бруд. Косюч усе був за Єдиний Центр думаю що они го будут захищати тому займітся тим щоб і косюча зняти, пиндзію має 75років має най го переклинит і він начне красти.

2015-04-24 ярист
лісокрад мішко буришин уже все с суботою порішав, як всьо утихне всі вернуться на свої місця в школі а ви дурні туй гризіться за справедливість. до речі вчителів за вчинення аморального проступку мають звільняти нараз без всяких розслідувань. сесе позакону.

2015-04-24 путин
я прийду та розберуся и з регионалами и з човколадними.

2015-04-24 джесіка
це ще раз доказує, що в такі роки не в школу треба ходити та дітей обкрадати, а сидіти дома та борщі варити.

2015-04-24 Вчитель
Ніколи не повірю, що вчителька полакомиться на дитячі копійки. Якщо дивилася в сумку, то, напевно, була якась інша причина.

2015-04-24 до кента
Фігню пишеш. Кожен якби такоє зробив написав би заяву і висилився з села.

2015-04-24 кент
Буришин Михайло (пудрага)- не є родичем вчительки, а вчителька має такий стаж що не можна повірити в цей бред, якщо не крала за 47 років то не крала і зараз. Цигане косючові подставили її, чому ви думаєте це все попало в інтернет - циган косюч хоче на роботу взяти новеньку яка принесе пару тисяч за робоче крісло.

2015-04-24 колеги
під тиском написала заяву.шкода жону.най подає в суд.виграт точно.щи відповідат тоти що заставили а в стані шоку і підпише смертний приговор любий.ми з вами петрівна.

2015-04-24 мон
ану до роботи бо лиш п...те туй

2015-04-24 Освіта.
Правильно сказано! Субота хоть лим пак і начальник,та у Косюча може багато досвіду набрати.

2015-04-24 Секретарь Народної-Ради
Слава Україні! Слава Героям! Дорогі патріоти України,і захисники вітчизни.Людина яка украла,це урок щоб іспрати, себе і бути достойною людиною,то прошу Вас Ви маєте таким громадянам допомагати,пітримувати,а ви дриляєте таких у ад і смієтесь,але хто сміється ,тобто хто робить зло іншому,і копає яму,і сам упаде,поставте себе на її місце.Косюч Ф.С.,це людина легенди,само хороший і інтелегентний Директор Міжгірщини.Слава Україні!Секретарь Народної-Ради.!!!!

2015-04-24 псіхіатр
но найшло на вчительку помутненіє. но с ким не биває. ниє нияких підстав гнати вчительку з роботи

2015-04-24 До холуїв
Люди попирають НА СХОДІ ,а ви займаєтесь дурнею ,патріоти диванні ідіть ярувати хочаби.

2015-04-24 Д
Не верзіть дурню! Що у вас вчаться діти рокфеллерів, що носять з собою на карманні видатки пару тисяч баксів? Що там взяти на покриття кредиту? А може людина нездорова, чи цікавився цим пан деректор?

2015-04-23 правда
субота відмаже

2015-04-23 м
який директор такі й вчителі

2015-04-23 закон
Людина вважається невинуватою до тих пір, поки її вина недоказана в суді! Скарг нема, заяв нема,про що тоді мова! Це пусті слова які нічого неозначають, а це відео не є доказом бо його можна трактувати по різному... можна сказати що вона не брала гроші, а клала їх дітям... Любий адвокат із цим завданням справиться за кілька хвилин... Вчителі обєднуйтеся бо ніхто нікого не захистить окрім самих себе...

2015-04-23 Правда
Всі они однакові,кілько раз було,що Косюч бив дітей,принижував їх морально,а потім біжить у перших рядах святити пасху.Комуніст грьобаний!Нічим не краще від Петрівни.Думаю,якби те все що він робить знімали на відео,то давно він уже був би посуджений!

2015-04-23 Батьки
Ми вдячні директору Косюч Ф.С ,який організував будівництво нашої школи від першого каменю якщоб невін,внас школиб небуло така людина достойна ще довко керувати школою,а всякі смолі які і собачу будку не змайстерили ,алкаші злодії неможут такі людині стати в слідо керівнику, а також які пробрехалися перед громадою нашого села.

2015-04-23 діти
Просимо повернути нам на роботу хорошу вчительку з великим 46 річним стажом, пояснювала гарно, просто, доступно, ця підступа вийде боком тим хто риє яму цій вчительці, цигане хотять заволодіти школою, ганьба директору який вкрав усе зі школи.

2015-04-23 лісник
злодій Буришин Михайльо обкрадає район бере за безцінь хащу й продає, а тепер буде запугувати батьків діточок оби родичку відмазати

2015-04-23 НАРІД
Лишіться вчительки Щур аптеку від народа вкрав ,кажут купив крісло кожаноє як голова райради ЗЛОДІЙ

2015-04-23 до ОБІЦЯЮ
Є обкрадені, хто не побоїться про це говорити?

2015-04-23 Рай-Рада
Пак як таке можна написати про Буришина (Кощей)!Кощей дорогу євро-бам зробив у Студинім,дорога як пак у Москві,чотирьох-сторонна.Дипутат Від Студеного,і Лісокрад ві Бистрого.

2015-04-23 ПРОСТО БАТЬКИ
ЗАЛИШТЕ ВИ НЕ ПАПЛЮЖТЕ СУБОТУ І.Ю., СПРАВЖНЬОГО КЕРІВНИКА. ТАКЕ МОЖУТЬ ПИСАТИ ТІЛЬКИ ОЛЕКСІЄНКО, ЯКА ОБІКРАЛА ОСВІТУ, КВАРТИРИ КУПИЛА, ХАТУ ПОБУДУВАЛА ЗА ЛЮДСЬКІ ГРОШІ, ЯКІ БРАЛА ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ.А ІВАНА ЮРІЙОВИЧА НЕ ЧІПАЙТЕ ТОМУ, ХТО ПИШЕ ТАКИЙ АБСУРД, ТО НЕ ЛЮДИНА, НЕ ХОЧЕТЬСЯ ВИРАЖАТИСЬ, І ОБРАЖАТИ ПИСЧИКІВ. ЗА ТАКИХ ЯК ВИ ПАПЛЮЖНИКИ РОЗПАДАЄТЬСЯ УКРАЇНА,БАГАТО ВАС СТАЮТЬ ЗРАДНИКАМИ ВЛАСНОГО НАРОДУ.А ТАКИМ ЯК ЦЯ ВЧИТЕЛЬКА ДАВНО ПОРА СИДІТИ ВДОМА ТА КОРІВ ПАСТИ .А ТО НЕ БЕРУЮТЬ ЗА СОБОЮ НОГИ ТЯГАТИ А ЩЕ ДО ШКОЛИ ПРУТЬСЯ ТА ПАПЛЮЖАТ ТАМ ДІТЕЙ.

2015-04-23 учень
то є проста крадіжка, яка зробила жінка ВЧИТЕЛЬКА, що пропрацювала 40 років. Це позор районного маштабу і в першу чергу слимака Бууришина із райради, бо то його стрийна.

2015-04-23 ваша совість.
Ті,хто говорить,що М.П. порядна людина,майже самі такі "порядні",за всі ці роки вчителювання просила явно у дітей різні продукти,все щось ій треба було купувати.Чому інші по вашому не порядні вчителі такого не роблять?Пітарди "порядна"вчителька позбирала,а діти не дорахувалися своіх грошей і лишилися голодні ще хтось іі захищає,ганьба вам!!!!!І ніякого монтажу,просто дітям надоіло,що у них регулярно щось пропадає.Не треба захищати злодіів,а всілляко старатися цьому завадити.Не розумію,до чого тут Рябець,він до вчителів не має ніякого відношення.

2015-04-22 Адвокат
Якщо подасть у Суд она виграє,докази ніє ,вона брала пікарди бо пак хотіла знати хто носить і кидає її під ноги,її це просто достало.Я згідний получить догану і все.А з Районо Рябець,і Вощепенчиха получать за моральну та психологічну травму.

2015-04-22 правда
Чого не забирала пітарди на уроці і з класним керівником,а пішла робити обшук коли діти були на уроці фізкультури . Не оправдовуйте бо це недоречно. Якщо це наклеп на неі нехай подає у суд,побачимо хто виграє бо тоді і по статі уволять,а не за власним бажанням.

2015-04-22 майте совість
ну невже ви думаєте що вчителька, ще й пенсіонерка , крала гроші, за цим відео нічого доказати неможна. Це добре спланована акція.. Незнати як події розгорталися до цього. І взагалі, учителі зараз - само незахищена верства населення. Діти ростуть розбаловані, безнаказані, батьки їм недорозказу... Я думаю, що потім когось за ці наклепи на вчителів буде гризти совість

2015-04-22 .
Це називаеться радянська вчителька неможе відвикнути

2015-04-22 ОБІЦЯЮ
в ближайшому будущому оприлюднити інші відеоприколи на загальнодоступних сайтах та тогди і ввидите що то в нас за освіта тко нив кирує куди нив кирує як нив кирує но а на прощальна всьим пенсіонерам бажаю оби завтра написали заяви на заслужений покой а аш нет та оби їх позавтра усьих богочко забрав на вічний покой. алілуя

2015-04-22 правда
Педагогічні принципи ігнорують багато вчителів. Много що не виходит за стіни шкіл. Як учителі грублят, даже бют учнів. І субота туй не винен. Кожного вчителя він на контроль не возьме. То робота директорів наводити порядок у себе в школах.

2015-04-22 ДО СУБОТИ ПОНОВИТИ НА РОБОТУ!
40 років пропрацьовала вчителем,була відмінним фахівцем,порядною людиною,добрим класним керівником,виховувала всіх і правельно робила,якщо бадьки не виховують,а бачите роби добро,а злом через пікарди які хотіла і забрала ві дітей що кидають під парти ці пікарди,її щей зробили винувату.Наказуєм Суботі поновити її на роботу,бо це несправедливо,через пікарди,і комусь так і свербить місце тобто нова ваканція.

2015-04-22 Юрист Міжгіря.
Пак справді які докази на Буришин (Шкелебей)!Вона чесно пішла забрала пікарди,так її видно але она чесна справедлива Людина де себе присвятила Школі.!Пак прийшла Вощепенчиха,і Рябець невидну людину захамутали,дали листок і силов заставили писати заяву на звільнення!Позор вам криси з освіти самі міхами крадите,і вимагаєте долари,а справедлива порядна людина,пішла забрала пікарди,а ви її так опозорили!Треба давати в Суд і відстояти свою гідність.

2015-04-22 Студений
Нам позор ,що такий як бурдишин з нашого села,Буришин це дівоча фамілия вчитильки капцю твоя родина хащовику розрахуйся з

2015-04-22 КОЛОЧАВА
ЗАЛИШТЕ Ы НЕ ПАПЛЮЖТЕ СУБОТУ І.Ю., СПРАВЖНЬОГО КЕРІВНИКА. ТАКЕ МОЖУТЬ ПИСАТИ ТІЛЬКИ ОЛЕКСІЄНКО, ЯКА ОБІКРАЛА ОСВІТУ, КВАРТИРИ КУПИЛА, ХАТУ ПОБУДУВАЛА ЗА ЛЮДСЬКІ ГРОШІ, ЯКІ БРАЛА ПРИ ПРИЙОМІ НА РОБОТУ.А ІВАНА ЮРІЙОВИЧА НЕ ТРОГАЙТЕ, ТОМУ, ХТО ПИШЕ ТАКИЙ АБСУРД, ТО НЕ ЛЮДИНА, НЕ ХОЧЕТЬСЯ ВИРАЖАТИСЬ, І ОБРАЖАТИ ПИСЧИКІВ. ЗА ТАКИХ ЯК ВИ ПАПЛЮЖНИКИ РОЗПАДАЄТЬСЯ УКРАЇНА,БАГАТО ВАС СТАЮТЬ ЗРАДНИКАМИ ВЛАСНОГО НАРОДУ.

2015-04-22 Вставай Верховино!
ДО Ізок,та Людей доброї волі, завтра біля Районної Освіти, приходіть буде багато Студенців,потом підем ходою до Аміністрації.Зустріч із Суботою 10.00!Слава Україні!

2015-04-22 Правда
Жаль((

2015-04-22 ПРАВДА
Суботу треба гнати з відділу освіти міжгірського району,бо він несе розбрат в колективах як це і в Ізківській школі,не має своєі позиціі як керівника а находиться під впливом як в с.Ізки вічаря а зараз голови Савчура.а в вівчаря Савчура не одна комісіяне працює,навіть на загальні збори села не приходить та й ні один протокол не оформений належним чином,де Савчур знає рахувкати лише до десяти.Скоро Субота під впливом Савчура піде незаконно ліс рубати над житловими будинками.Савчур-приступник й буде сидіти.

2015-04-22 кощей
но стрийно подставилисьте ня.

2015-04-22 правда
А чому Субота винний ? Де дирекція школи?Субота має відповідати за те, що вчителька обшукувала портфелі учнів? Винна вчителька.Вона повинна пояснити свій поступок!

2015-04-22 Ужгородець
Студенці видко що люди жинуть і дойдут до Києва.

2015-04-22 ДО Від.Освіти.
Педагоге!!!Ми заспокоємось тоді коли ваш Іван Юрович,під прємними словами ганьба тобі залишить кабінет.Завтра студенці їдуть такі приємні слова казати ганьба тобі Начальнику Субото,і най неугрожає Школі,бо він ніхто завтра побачите де буде ваш Іван Юрович!!!

2015-04-22 педагог
Так буде з кожним хто ігнорує педагогічні принципи. Вчительку Н. Стуенівської ЗОШ звільнено з посади. Іван Юрійович так тримати. Беріться помали за горе- керівників пенсіонерів, які допускають до такого. А їх у районі хоч греблю гати.

2015-04-22 педагог
Для чого такі гадості викладати? Батьки, доста було з тим до Суботи підійти, показати, розповісти про своі наступні кроки - викладення відео на сайт. Я впевнена, що Іван Юрійович і так би вплинув би на ситуацію, без лишньоі публічності, галасу і перекресленого життя вчительки. По-суті, ми вчителі, часто можемо бути у такій, тільки схожій, ситуаціі. Скільки разів приходиться шукати чи ховати зошити у сумках дітей? Чи дітки додому підуть, а ми ще під партами порядок наводимо, бо фарби чи пластилін забули у папку під парту потрапити? Єдине, потрібно у всьому мати почуття міри і звичайно людяним бути. Ну, а нам - урок, вчитель завжди повинен нести тільки чесно свою місію

2015-04-22 Пресса
Косюч молодець, він відстоює інтереси,і достоїнство школи.Субота піде з посади, вже знає область, і вирішили звільнити Суботу.

2015-04-22 КГБ
а ще з роботи зняти нвчальника зауарпаття нчалника милиции министра освити и президента. студений рулит лучше всех

2015-04-22 знаючий
всі проблеми вирішено.М.П.написала заву на звільненя

2015-04-22 Народ
До ЄЦ Народ! Субота має піти щоб захистити лице Району,а Гнепа та Ярема, мають обговорити достойну кандидатуру, на посаду Начальника освіти,та Заступника Районної-Ради.

2015-04-22 До ЕЦ
Субота такий слабий як болниця ,керівник освіти області ві ЕЦ,цей чоловік вам у виборах непоможе ,чому мовчить ГНЕПА ОБЛАСНИЙ ДЕПУТАТ,ставте фахову людину СЛАВА УКРАЇНІ.

2015-04-22 Прес-Секретар Народної-Ради
Народна-Рада Звертається до Директора Нижньо-Студенівської Школи Косюча Ф.С. та Заступника Славець Н.Ю.,написати заяву до Суду за погрози Суботи Начальника Освіти Міжгірського р-н.Субота угрожає розправою,де має відповісти с перед закону, і понести справедливий вирок згідно закону України.!

2015-04-22 ;565
жаль Марію Петрівну. Це клеймо злодія буде ТЯГНУТИСЯ ЗА НЕЮ А ПОТІМ ЗА ДІТЬМИ ТА ВНУКАМИ ТА Й ВЗАГАЛІ ЦІЛОЮ РОДИНОЮ НЕМЕНШЕ 100 РОКІВ. Жаль...НО ДІТИ НИЧИСНІ ТА НАЙБИСИ КРАЛА, ЩО ШКОДА ЇМ ТОТИ 2 ГРН. І ТАК ЗА НИХ ПОНЧИК НИ КУПИШ.

2015-04-22 Охорониць школи Студений.
Субота угрожає Косючу,та Славець.

2015-04-22 Студинці
Студенці мітингугють і суєтят що Субота захищає вора.

2015-04-22 Хоче в Народну-Раду
Дорогі жителі Студеного збирайтесь масово і у Районо у Міжгіря,Народна -Рада і Ви Громадо Студеного,заставимо написати п.Суботу заяву а ми підпишимо щоб він більше небув Начальником від.освіти.!!

2015-04-22 чорноболь
субота не в своій тарілці сидить.Займаєся не тим що треба.Він й на Ізківську школу міжгірського району наіхав під ходотаством вівчаря Савчура. не вже в нього все так в порядку.А може дійсно перевірити згідно ЗУ Про доступ до публічноі інформаціі".Його опсад.інструкцю,обов"язки й зарплату й надбавки.обсяг квик робіт.фінансування через Закарпатський окружний адміністративний суд

2015-04-22 ЖИТЕЛЬ СЕЛА Студений.
Субота який має захищати пристиш шкіл,а він захищає ворів,п.Субота пишіть заяву на звільнення бо завтра буде пів Студеного,і підеш на Хуст.

2015-04-22 ЛЮДИ
А що вкрала цікаво...

2015-04-22 педагог
а ,може жона шукала в кишенях дітей гранати, або якесь інше знаряддя для тероризму - тоді їй честь і хвала

2015-04-22 критик
тож розглянемо дітки на нашому уроці світлий образ українського педагога вчителя української мови мапії петрівної. це досвідчений педагог і символічний образ кражі показує што всі педагоги пенсіонери обкрадають нашу молодь. гнати в три шиї всіх пенсіонерів у яких від жиру помутнениє в мозгах а шахрайка поза 5 тисяч доларів надавала молоді по 2 години уроків

2015-04-21 га га
і туй кощей засвітився з родичами

2015-04-21 трудяга
Позор і ганьба на весь Студений.Дуже прошу всіх контролювати подальший розвиток подій бо МП хвалиться що Субота великий родич і то діло замне.Особливо будьте уважні батьки дітей 7-го класу на них спробують тиснути.Якщо вчителька з40річним стажем не здатна відповісти за свій вчинок достойно і по закону то гріш ціна всім перетворенням що відбулися за останній час в Україні.Я думаю що незалежно від того як відреагує на інцедент районо жителі Студеного зробили свої висноски-вор должен сидеть в тюрме...

2015-04-21 любов
субота зарплату не платит та вчителька мусит красти

2015-04-21 правда
Діти неодноразово звертались до деректора і зауча школи,але на них ніхто не звертав увагу.Відео було предоставлено керівництву школи ще у пятницю,а вчителька вийшла на роботу і у понеділок і у вівторок.Може Федір Степанович і Наталя Юрівна у долі???

2015-04-21 штаб
йсе родичка заступника голови районної ради? той тоже любит красти ліс

2015-04-21 кулявлоб
но казавим шо мало потерпіть та будете жити ліпше. но не крадіт. красти мош ни всім

свіжі новини:
(нижній студений)

свіжі коментарі:
(нижній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(нижній студений)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.