Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Вже колонами ліс вивозять


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село нижній студений


Вже колонами ліс вивозять

10 лісовозів сьогодні було в Студеному
Здавалося, що публікаціями на Міжгірському порталі, запитами Щубер Федора, різного роду перевірками, вдалося трохи вплинути на лісорубів і керівників села, стало менше через Студений перевозитись деревини.
Та ні, - нічого не змінилося. Сьогодні я нарахував аж 10 лісовозів, які, загружені лісом, проїхали колоною селом ніби демонструючи: "ви жалійтеся, пишіть, пишіть, а ми як возили так і будемо возити, як рубали, так і будемо рубати, нищити ваші ліси, до останнього деревця".
Хоча на даний час існує заборона возити ліс селом. Рішення сесії сільської ради про перевозку лісу дорогами села ніхто не відміняв.


зупинка біля магазину-бару, чи то будинку голови села.Вже колонами ліс вивозять


2013-04-18
переглядів: 13263
джерело: Сергій Росада

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(38):

2017-07-18 До відома
Така картина по всьому лісництву, і все робиться з дозволу лісничого.

2017-07-18 до Держлісгоспу
лісник Верхнього Бистрого Рошко Мішко вирубав і продав дуже багато лісу в урочищі ПОПЕРЕЧНИЙ там пинь на пньови. Просимо провести Київську Ревізію Бистряни.

2016-02-22 нік
молодці що рубают хащу то нас усіх а не лісових мафіозі

2015-01-28 Студинці
І хто будже головов?

2015-01-28 До студенців
На тереторії района буде чотири сільські ради , на ваші ріці с.Пилипець.

2015-01-27 Студений
У нас теперь лим ліс крадуть,а пак йо.

2015-01-26 До Агітаторів Патріотів
Коли буде в Студеному новий Майдан?

2015-01-23 Ліс стоп пак йо
Пак що тут пишите,і дім і убиваймо злодіїв.

2015-01-23 Для Злодіїв Лісників,та Голови Славця.В.Ф.
Згідно з оголошеної часткової мобілізації Президента України! Наказую всім лісникам та Голові с.Студений Славцю В Ф.Доставити вас в пункти військового комісаріату...В.о.військового комісара Хустсько-Міжгірського ОМВК,підполковник І.В.Жуков

2015-01-23 Секретарь Народної-Ради
Секретарь Народної-Ради !!! Я приїду У Студений ,і Перекубикую мозги ворам,А лісникам кока,відорву. Напишіть де живуть,злодії лісники,і як їх Фамілія..!!!!!!!!!!!!!!

2015-01-23 Правда
Скоро Туризму небуде,бо це чортівське кодло Ялинки порубать,запалити від них пелораму,і фішки,а самих повісити.!

2015-01-23 Перевірка
Перевірити Залишок лісу у Кришінця,та Лехмана,і з якої він рубки цей ворований ліс,а таже перевірити ліс що закриплений за Лісниками,в якому він стані,і направити до Генеральної Прокуратури України.

2015-01-23 Перевірка
Перевірити У Кришінця,та Лехмана Скільки вивизли лісової продукції за Границю,тай за межі Району

2015-01-23 сміх
яке діло міжгірськом даунам до лісу?))) піп мандзюк пуцаврот великий хоче оби йому гроші давали?

2015-01-23 Народ
Всі проблеми Сила Студений, це корупція іде від Голови Сила Славця,йому ідуть живі гривні, за цей хаус,що крадуть ліс,нам треба збиратись разом біля Сільської-Ради Студений,і вирішити в якім напрямку рухатись,і що робити з Славцьом,лісниками,Боричком,Лехмано,Кришінцьом,і вивести їх,за межі Студеного!Бо писати це слова,а нам треба діяти реально,бо кожній день нас розкрадають,Славець і його брати злодії.!

2015-01-23 Народна-Рада
Дорогі жителі Студеного! Народна-Рада з вами згідна,щоби поставити крапку цьому хаусу з розкрадання лісу, вам треба створити свою Народну -Раду ,і відвідувати злодіїв,поставити пост, і буде питання вирішино!!!!!

2015-01-23 день соборності
Вчора був чорний четвер для України. Донецький аеропорт втрачено, багато наших хлопців загинуло, в тому числі і один закарпатець. А ця сволота, лісокради не зупиняється. Чим більше втрат на сході, тим більше вирубується нашого лісу. Звязок такий проглядається. Як казав Яценюк, Україна має двох ворогів: зовнішнього агресора на сході, і внутрішнього - це корупція. Ось наш другий ворог - ЛІСОРУБИ. Знайомтесь. І тактика у ворогів одинакова - це нагла брехня. Российская пропаганда завіряє, що «мы ни при чем!». Кричать, вопять, требують: «докажите!» «где доказательства»? Так точно і від лісників можна почути: "все відбито" "а ти докажи". Все це порівнюють з тим, як би беременна дівиця настоювала на тому, що вона не займана. А ось хто заперечує заставляла би доказати. "Докажіть! -кричить вона, виставивши пузо, Хто відів? Хто свічку держав?"..... Які ще треба докази, з села в день виїзжає по 10 лісовозів, це 200-250 кубів лісу (!), при тому що в лісгоспі вам скажуть що в рік вирубується 100-150 метрів кубічних ділової деревини, а гори де колись були ліси - лисі.

2015-01-09 Про медучилище
Там основний поборник коштів це заучка та ,що нагроші медучилища построїла колибу,наприклад історик бере щоб невчити 100 питань з історії 500 грн Солодовнік казала моя мала ходить до нього на репетиторство ,а керівник медилки покриває це бо знає защо ,ковдошиня прийшло в район і розжилося на нас.

2014-11-26 кат
Як причому??? Беркут на МАЙДАНІ розстрілював людий -тоже заробляв гроші.Поаплити нахер усі фішки та лісовози.Бдут на дірі маттирині возити.Най єдна дві фішки згорят ниєден шофер нипіде хащу везти.Просто верховинці тирплячі....

2014-11-26 Поцінувач правди. До Юри
А причому тут шофери, які возять ліс? Вони заробляють грощі, як і кожна нормальна людина, для своєї родини.Питайти з тих, хто має доступ до наших зелених багатств і наказуйте їх.В тому числі і надто відданого церкві В.Славця.

2014-10-27 ХАКЕР
Люди непишіт а коктейль і в машину-більш нибдут возити.Гарантований результат.

2014-10-22 РУСНАК
ЩЕ ДУЖЕ БАГАТО ДЕРЕВА ВКРАВ ІВАН БЕЛЬКА ШНУРОК ЩУРЯ ДЕРЕВЛЯНОГО

2014-07-31 русину
Микола Дербак все був біля корита, тому титул першого злодія його,хлоп ся обідить

2014-07-11 Русин-руснаку
Коли ся сися хаща вкрала тогди Микола Дербак не був директором. А за тебе паскудо в Поляні родина не каже щось чесний.Спершусь бив запеклий регіонал та з Дербаком ись люди грозив на виборах айбо такого злодія ги ти і тот не видержав. А типирь ись в самообороні Чупові ба як тя туди приняли там постатуту такі не можут бити Федір всяку хирню напринимав. Треба замельдувати Чепакови та вбох вас з Федором дурним вигнати!

2014-06-12 Руснак Афоніну
То не я, то головна бугалтерка Ліда з директором Дербаком миколов вкрали, а на мене списали.

2014-05-10 Афонін
в Смн Поляні бувший лісничий Руснак С, вкрав у громади села більше 50 кубів лісу які було видвлено для будівництва церкви і нічого за це йому немае, каже, що відкупився . В цьому йому допоміг його партнер по крадіжці Синевирський дебіл Кирлик .

2014-04-19 Сергій Росада
Я опублікував побачене тут, тобто в ЗМІ, і органи мають читати і реагувати на подібні публікації. Чого не було ніякої реакції, ми тепер знаємо, бо бачили багатства Пшонки, а це і з нашого лісу відкати. Чому зараз не проводяться перевірки щодо вирубки лісів - узнаємо пізніше. Та я надіюсь що колись прийде час і всі крапки над і буде поставлено. Кажете: чекаєте що хтось за Вас зробить? Так то не моя робота, у селі на то є сільський голова, якій відповідно п.3 ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування" забезпечує здійснення на відповідній території, додержання Конституції та законів України, а в даному випадку ще і як голова виконкому здійнснює контроль за "Рішенням сесії сільської ради про перевозку лісу дорогами села".

2014-04-18 юра
яйця водтяти шоферам я думаю всьо куплено та заплачено

2014-04-17 Сергію Росаді
а чому ви машинам відступаєтеся. От реальна можливість поборотися за справедливість Чому не викликали правоохоронні органи а просто фіксуєте і говорите?Чекаєте,що хтось за Вас зробить.

2013-08-13 Марія
Очорнювати людей - твоя справа.

2013-08-13 Миголинець
Славець В.Ф обманим шляхом придбав собі будинок в с.В Студене де прокуратура району Обдурює громадян села ,голосуйте за цього урода.

2013-08-13 іван
Барон Славець В.Ф( Міжгірський р-н Студене) це є чмо який продає землі села Студене , асам багатія всім районим підпанкам роздав землю ,а жителі села невправі собі взяти земельну ділянку . Я нерозумію чого такий нелюд ходить до церкви ,а сам день і ніч думає як зробити біду громадянам в селі треба тільки одного священика щоб його сповідав за щоденні гріхи його.

2013-05-22 Cергій Росада
Знову синій Камаз з прицепом.

2013-05-18 Cергій Росада
Кожен день по одній машині вивозиться. Сьогодні - синій Камаз з прицепом і FISCHKA" - номер АО-0915-АХ.

2013-05-10 Cергій Росада
Деякий час не було лісовозів у Студеному (Діму Рогача не рахую). Вчора (9 травня) на День Перемоги зранку 3 машини направились на фірталі.

2013-04-22 Cергій Росада
Субота, неділя ліс не возиться. Сьогодні (понеділок, 22 квітня 8 годин ранку!) вже "FISCHKA" поїхала, загружена.

2013-04-20 Щубер Ф.Д.
З приводу порубки та вивозу лісопродукції з території Н.Студенівської сільської ради пока невстановленими особами я звернувся 18 квітня 2013 року в телефонному режимі до оперативного чергового Міжгірського РВ УМВСУ в Закарпатській області майора міліції Матічин І.М. яким було прийнято повідомлення про проведення відповідної перевірки щодо законності порубки та вивезення лісопродукції та реестрації в ЄРДР.Вдруге ,а саме19 квітня 2013 року мною було направлено повідомлення по телефону 102 до оперативного чергового Міжгірського РВ УМВСУ в Закарпатській області Яцків В.В. про законність порубки та вивезення лісопродукції з території Н.Студенівської сільської ради,яке було прийнято та зареестровано в ЄРДР за № 653.Наразі готуються відповідні звернення до друкованих ЗМІ,органів державної виконавчої влади, до прокуратури Закарпатської області ,до народних депутатів Украіни з метою привернення уваги суспільства та посадових осіб органів державної влади до проблем,які склалися на території Н.Студенівської сільської ради з питань хаотичної порубки лісу,захаращення,засмічення і забруднення земель в містах порубки лісу,псування родючого грунту,розлив паливо-мастильних матеріалів на грунтово-рослинний покрив .Але дивує інше,що з цього приводу ніяких дій не вживаються посадовими особами місцевого самоврядування ,зокрема сільським головою с.Н.Студений п.Славець В.Ф.,адже не тільки через нашу бездіяльність безпринципність гублять наш ліс ,та загалом всю природу,але і великими важковаговими автомобілями пошкоджується проїзжа частина дороги,невже нікому нема до цього справи,чи всім мешканцям села приємно їздити на автомобілях по бездоріжжю,чи можливо ім краще буде ходити пішки,адже із-за поганого стану доріг перестануть їздити маршрутні автобуси.Чому таке пасивне ставлення самих мешканців села до проблем,які існуть в селі?Чому ніхто не ініціює загальні збори громади села,на яких спитати депутатів сільської ради про виконання ними своїх обов"язків і в першу чергу заслухати звіт сільського голови п.Славця В.Ф. за пророблену роботи про виконання Програми соціально-єкономічного розвитку села.Якщо він не справляється з своїми обов"язками ,тоді провести відповідні дії щодо позачергових виборів сільського голови.Надалі неможливо терпіти такій бездіяльності ,безвідповідальності і безкарності посадових осіб місцевого самоврядування...

2013-04-20 Cергій Росада
Вчора, 19 квітня, ще 8 машин лісу вивезено з села. Я з сином гуляю по вулиці, мушу кожній машині відступатися, то і рахую

свіжі новини:
(нижній студений)

свіжі коментарі:
(нижній студений)

всі коментарі

найбільше читають:
(нижній студений)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.