Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

До відома жителів Міжгірщини, які мають намір працевлаштуватися до Держави Ізраїль!!!


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

міжгірщина


До відома жителів Міжгірщини, які мають намір працевлаштуватися до Держави Ізраїль!!!

Державною службою зайнятості, як  компетентним органом, визначеною для виконання положень Імплементаційного протоколу А (будівельна галузь) між Міністерством соціальної політики України та Управлінням з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі – Протокол) до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування  українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль, розпочато шостий тур набору кандидатів для участі в програмі працевлаштування в Державі Ізраїль.
Відповідно до статті 3 Протоколу державною службою зайнятості отримано запит від Управління з питань населення та імміграції при Міністерстві внутрішніх справ Держави Ізраїль (далі – РІВА) на залучення у програмі тимчасового працевлаштування українських працівників у будівельній галузі у кількості 2000 осіб, за наступними спеціальностями:
арматурник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва (600 кандидатів);
опалубник - обов’язковим є вміння читати плани будівництва (600 кандидатів);
лицювальник-плиточник (400 кандидатів);
штукатур (400 кандидатів).
Подати заяву та документи з метою подальшого тимчасового працевлаштування у Державі Ізраїль громадянин України може особисто у найближчому центрі зайнятості за місцезнаходженням в смт. Міжгір’я, вул. Ольбрахта, 6.
Документи, які подаються до заяви для включення до реєстру кандидатів на працевлаштування в Ізраїль:
документ, що посвідчує особу заявника (паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України);
паспорт громадянина України для виїзду за кордон (дійсний не менше 18 місяців);
ідентифікаційний номер;
закордонний паспорт та ідентифікаційний номер дружини (якщо кандидат перебуває у шлюбі);
копії цих документів.
Основні вимоги до кандидатів:
громадянство України;
ніколи раніше не працював в Ізраїлі;
не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Ізраїлі, крім рідних братів та сестер;
 не має судимості;
 мати добре здоров’я, не страждати від хронічних захворювань, включаючи (але не обмежуючи ними) туберкульоз, гепатит, сифіліс, гонорею та СНІД;
фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах (спека та холод), включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів мінімум  211 годин щомісяця;
володіти професійними навиками, досвідом і високим рівнем здібностей в одній з зазначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник та штукатур.
Зареєстрований та відібраний  ізраїльською стороною кандидат проходить наступні процедури відбору:
1. Реєстрація заяви кандидата у електронному реєстрі державної служби зайнятості.
2. Проходження професійного тестування кандидатів на працевлаштування для підтвердження професійної компетенції на відібраних ізраїльською стороною екзаменаційних майданчиках.
3. Випадковий комп’ютерний відбір кандидатів на працевлаштування (метод лотереї), що проводиться ізраїльською стороною (від загальної кількості осіб, які пройшли тестування відбираються 75 % кандидатів на працевлаштування, 25 % залишаються в резерві).
4. Проходження медичного огляду у обраних ізраїльською стороною медичних закладах.
5. Підготовка та подача документів для видачі візи В/1 на працевлаштування.
6. Відбуття до місця працевлаштування.
Витрати, які покриває кандидат особисто: 
витрати на проїзд в Україні.
проходження медичного огляду.  
 довідка про несудимість – безкоштовно або у окремих випадках, якщо довідку замовлено для виготовлення у короткі терміни - вартість може відрізнятись у кожній області України.
витрати на перельоти до Ізраїлю та назад.
Всі ці витрати настають тільки після того, як кандидат пройшов екзамен та відбір!
Заробітна плата працівників.
Мінімальна заробітна плата – 5 600 ізраїльських шекелів за 182 годин місячної норми робочого часу та виплачується у шекелях.
Понаднормова праця (мінімум 29 годин робочого часу в місяць) оплачується додатково. За кожну понаднормову годину праці працівник буде отримувати додаткову суму до основної суми відповідно до кількості фактично відпрацьованих годин.
Крім вищезазначеної заробітної плати, роботодавець вносить місячний депозит у розмірі 734 шекеля на банківський рахунок на ім’я працівника.
Ця сума буде зарахована працівнику, як вихідна допомога та пенсія. Працівник може зняти кошти, накопичені на законних підставах на його імя на депозитному рахунку тільки  після того, як назавжди залишить Ізраїль. Якщо працівник не залишить Ізраїль в установлений термін без поважних причин, він буде позбавлений пропорційної частини суми за кожний місяць затримки в Ізраїлі; після 6 місяців затримки, працівник втратить повну суму.
Умови проживання.
Роботодавець забезпечує відповідне розміщення працівника, якого він працевлаштовує (місце для сну розміром щонайменше 4 метри для кожного працівника у кімнаті для шести осіб, шафа та ліжко для кожного працівника, опалення та вентиляція, світло та електричні розетки у кожній кімнаті, холодна та гаряча вода в умивальних кімнатах, кухня та душ, раковини, лічильники, кухонні шафи, плита, холодильник, стіл та стільці, пральна машина, вогнегасник).
Роботодавець може відрахувати до максимальної суми 578 шекеля (щорічно оновлюється) з місячної заробітної плати працівника за проживання та відповідні витрати залежно від географічного району розміщення.
Медичне страхування
Роботодавець зобов’язаний забезпечити працівника, якого він працевлаштовує, приватним медичним страхуванням на період зайнятості. Роботодавець вираховує щомісячно суму приблизно 125 ізраїльських шекелів (щороку оновлюється).
Звертаємо увагу, що вищезазначене приватне медичне страхування не покриє хронічні захворювання  працівника. Крім того, якщо працівник стане нездатним працювати понад 90 днів через хворобу, він повинен покинути Ізраїль, і його медичне страхування закінчиться і більше не покриватиме його. Оскільки страхування не охоплює медикаменти або лікування працівників, які працювали до приїзду в Ізраїль, і оскільки вартість приватного медичного лікування в Ізраїлі є непомірною, на роботу в Ізраїлі мають право лише здорові працівники.
Соціальний захист працівників
Українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, що буде відображено в трудовому договорі.
Максимальний період для працевлаштування українського працівника у Державі Ізраїль за умовами Міжурядової угоди – 5 років                 і 3 місяці.
Трудовий договір з роботодавцем у Ізраїлі укладається на 1 рік             (з правом продовження до 63 місяців). Дата початку роботи (дії трудового договору): дата прибуття працівника до Ізраїлю. 
Примірник договору працівник отримує перед вильотом до Ізраїлю на консультаційній зустрічі з відповідальними за реалізацію Міжурядової угоди в Україні. Працівник має право на дострокове розірвання контракту.
Інформаційний супровід працівників в Україні здійснює громадська організація «Велика ідея» за телефонами 099 / 097 / 093 2025588.
Детальна інформація щодо етапів відбору кандидатів розміщена на сайті http://israeljobofficial.org.ua/
Інформаційний супровід працівників у Ізраїлі здійснює некомерційна організація «СІМІ» за телефоном 1-700-707-889.
Консультації та супровід в оформленні документів для кандидата безкоштовні.2021-02-10
переглядів: 906
джерело: Ігор Казибрід

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(7):

2021-02-14 Путраш
Но ти ванька Сопко гузицьолиз,тиби сраку вилизав буть кому.

2021-02-14 сопко
не переживайте за довбала, він свої справи земельні поонаджит і впять почне щуря разоблачати. сам так говорит всім цімборам

2021-02-14 Михал
Довбало став геть ручний, ау пацене, ти що скурвився?Як так, був активний ,став посивним. А ще ,невже навчився читати,чи тямиш ,як тобі говорили на перевалі ,а стояв троїв,бекав,мекав

2021-02-14 депутат
Довбалу уже виділили та оформили три земельні ділянки, тепер він само високо руку піднімат на сесіях, хоче ще плюшок. Каже що надоїло бути в опозиції, треба щось дітям на пенсію заробити.

2021-02-13 Набережна
Тко знає десь пропав Довбало?Що з ним стало,раніше знав де яка яма на дорозі,де сміття неубране,що дитячі майданчики були занедбані.Рвав гузицю, та лише гойкав мер ау .Невже все, потіряли такого хлопа.Мішаня ау

2021-02-11 1
Лиш дурень у цю кабалу поїде. Не ведіться хлопці, бо ще пожиттєво винні будете євреям в Ізраїлі та нашим клієнтам...

2021-02-10 Ні-Ні
Кажи Ігорчику Жидам-Євреям най самі тоту роботу роблять,Українці немай дураки як вони.

свіжі новини:
(міжгірщина)

свіжі коментарі:
(міжгірщина)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгірщина)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.