Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Хочуть добудувати школу, де наразі навчання проводиться із порушенням санітарних вимог


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село негровець


Хочуть добудувати школу, де наразі навчання проводиться із порушенням санітарних вимог

Депутати Закарпатської облради підтримали запит свого колеги Миколи Вегеша щодо виділення коштів на продовження будівництва школи в селі Негровець Міжгірського району.
На Міжгірщині хочуть добудувати школу, де наразі навчання проводиться із порушенням санітарних вимог
«Прошу виділити кошти на продовження будівництва школи І-ІІІ ступенів в с. Негровець Міжгірського району Закарпатської області будівництво (II черга) в сумі – 400 тис.грн.

Проектно-кошторисна документація виготовлена. В 2012 році управлінням капітального будівництва облдержадміністрації було оголошено тендер на проведення будівництва даного об’єкту, тендер відбувся в 2013 році, визначено виконавця робіт. Повноваження «замовника» надано управлінню капітального будівництва Закарпатської ОДА.

В 2013 році з районного бюджету було виділено та перераховано до обласного бюджету 200 тис.грн., але будівельні роботи не було розпочато в зв’язку з блокуванням перерахунків казначейством. На даний час в навчальному закладі навчається та виховується 332 учні, заняття проводяться в пристосованих приміщеннях, з порушенням санітарних вимог.
Крім того в населеному пункті с.Негровець взагалі відсутній дошкільний навчальний заклад, не дивлячись на те, що в селі нараховується 150 дітей дошкільного віку.

Продовження будівництва школи дозволить вирішити й проблему охоплення дошкільною освітою цих дітей», – йдеться в запиті Миколи Вегеша.2014-03-12
переглядів: 2893
джерело: закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(35):

2014-10-07 балога
Балогівський шнирь Ярема І В і цей алкаш Вегеш вкрали гроші які були виділені на ремонт Негровецької школи

2014-09-01 1111
До того що пише під ніком Балога. Прочитавши твій коментар, складається враження,що з бодуна ти.Якщо вже щось пишеш,то хоч перевіряй що написав.

2014-09-01 Балога
а звідки взявся тетепер цей алконавт , прокмнувся ткпкр з бодуда, яка в нього харя запухша

2014-08-26 Ярема І В
от алкаш прокинувся нарешті !

2014-06-15 Надія
Всі неугодні на даний час мають якийсь недолік по-вашому. Вегеш наш земляк і ми повинні поважати його. А що він більший алкоголік чим Грига? А той тепер у вас-передовик,активіст,революціонер. Так що від п"янки до лаврів-один крок

2014-06-15 За вегеша
А ти досягни таких висот як він,стань вченим-і тоже пий! Багатий- недобре,бо краде. Бідний -не добре-бо п"є. Так визначтесь,що вам треба і кого вам треба?

2014-06-15 обєктивний
Вегеш нічого собі не нажив не тому, що дуже чесний а тому що все пропивав!!! сесе знают усі нащо його вибілювати?

2014-06-15 Студент
Ввщук бізнесмен,власник заправок,магазинів,офісів,кафе.А що має Вегеш? І так вам недобрий? Він діяв чесно,інвестицій не мав де взяти.А Ващук університетські приміщення здавав собі в аренду.

2014-06-15 бувший студент
А що ти хотів-щоб він жив у бараці? За 20 років,що робить в універі,хоть одну срану кімнату приватизував. А такі,як ти пишуть ,щоб писати,а ти Вегешу рівня?

2014-06-15 знаю
Вегеш то алкоголік і чоловік Балоги то його прокуратура трогати не буде.

2014-06-15 Читаю
Недобудована школу, но хату і хаті все зробив. Гуртожиток для сина переробив під квартиру ( чотирикімнатні...) Ще мало держава виділила кошти ГАНЬБА !!! Університет перетворив у гадужник . Подивіться що зробив Ващук . Сиди Вегеше і мовчи поки до тебе не прийшла прокуратура.

2014-04-27 до адміна
приберіть коменти п"яного Буришина.

2014-04-27 Ніку "До великої податківці:"
Слова спотіла у українській мові не має, ти мала на увазі спітніла? То дуже добре поки є з ким спітніти, а тобі лихварко таке тільки сниться.

2014-04-27 запереділля
Фап уже будуют

2014-04-27 Попередникам
Бачу що у тебе сарако усі курви.Ти напевно імпотент , або у тебе кризис середнього віку.Синонімом слова "імпотент" є слово безталанний.От тому і завидуєш тим хто вище по рангу.Лічися і н нолову і на те що понизу

2014-04-27 до Олексієнки
То Весь район знає ,ми думали що це брехня а ти підтвердила,переживаєш мабуть набралася скотино людських грошей та щи харчис, ми також знаємо що ти надавала секспослуги за гроші курво

2014-04-27 до рда з малої юбки
Письменниця Христина Лукащук писала:"...Курва. Це тавро, яким обдаровували за часів мого дитинства більш-менш привабливу жінку, яка користувалась увагою чоловіків. Жінку, один вигляд якої обіцяв чоловікові свято. Це слово звучало як вирок, зневага, заздрість і діагноз водночас. Ще бувши дитиною, я вловлювала промовисті погляди знайомих тіток, маминих подруг, що проводжали симпатичну жінку на вулиці. Їм навіть уголос не приходилось говорити, такими однозначними були ті погляди. І я бачила, що, на відміну від своїх дружин, чоловіки проводжають ту жінку іншим, потеплілим раптово і заглибленим у себе поглядом". Так що пишучи так у попередньому коментарі вас бере зависть що ви не така, не здатна до любовних утіх,фригідна,на яку ніхто не звертає уваги. А жаба то давить?

2014-04-27 До великої податківці
Ти там так працюєш в податкові ,що майжеж спотіла,Юрик привіт передає ,ці всі любовні діла хоче відновити не соромся курво

2014-04-27 До Юлі
Юлю в тюрягу

2014-04-27 до о
Тій що пише про Олексієнко. А чи знаєте що є закон про захист персональних данних? І якщо до вас доберуться що порушуєте його то мало не покажеться

2014-04-27 Земляк
Вони лише наклепи і знають писати.

2014-04-27 до рда з малої юбки
Начальник податкової у відпустці не була,а добросовісно трудилася .І до твого відому у важкі дні коли інші керівники то хворіли то втікали,вона була на роботі і по податкам привела район до виконання плану.І тому такі к..и як ти мають зарплату. А ти не задивляйся на чужі юбки якщо своєї не маєш або не можеш утримати.

2014-04-27 Палапа
Чому нікого не цікавить,що в нашому селі не має фапу. я як кандидат на голову селища звертаюся до влади не рофітькуйте гроші наліво та направо а дайте в Запереділля.

2014-04-27 до рда
а ЩО БУДЕ З ПОДАТКІВЦЬОВ,ТАК ТІКАЛА У ВІДБУСК ЧУТ юБКА НЕ СПАЛА

2014-04-27 До ОЛЕКСІЄНКО
Громадо ця нелюдка уже успіла розвестися з чоловіком щоб неконфіскували майно,а теперсміється говорить слабенькі пуцвіринки

2014-04-27 До суботи
Іване всі гроші брав ти а не касинець я особисто тобі давав 3 тис дол

2014-04-27 До ЮЛІ
За Юлю проголосувала ВР щоб вийшла з тюряги,а вона їх обізвала поганими словами ,а за кличка що трус перегнула палку,а за януковича мовчить

2014-04-27 До прокуратури
Чому прокуратура та УБОЗ в міжгірському районі бездіє ,тому що вони уже куплені давно .

2014-04-27 До Яреми
На начальника Соціального захисту покладіть Буришина М

2014-04-27 Знайомий
п Маркович Н хвасталася як її половина узаконює всі вкрадені обєкти в районі Щурем(по питанню проектів),а також всі будівельні питання вирішував тільки її Василько ,наталко теперт думай кому казала хвасталася ,що ти в авторететі в Щуря за державні кошти а я тим часом тебе здам твоя знайома.

2014-04-27 До Яреми
То його жінка захищає свого улюблиного В Марковича ,який крав грошіпо будівництву та ділився з Щюрем,вона п.Яреме лє бруд ,візміт цю афірістку на замітку ( ревізії уже небуло 10 років в соц захисті).

2014-04-27 Ярема І В
а що цей алкоголік базікае дурно, Вегешу іди і проспись, відійди від запоя.

2014-03-24 негровець
він видит лиш Негровецьку школу тому що з своїм кумом головою без голови Яремою іваном Васильвичем знов обкрадуть дану школу так як уже обкрали Синевирську ! Чому правий сектор не поїде в гості до цього пройдисвіта Яреми І В і найпобачить як живе цей слуга народу за наші кошти, нехай він роскаже їм за що купив квартиру в Киеві і Ужгороді рахом з своїм заступником Буришиним Михайлом , навірно на ті кошти що в нього залишились від виборів ! Іване Яремо скоро підеш вівчарити а помічником у тебе буде Буришин Мигаль !

2014-03-17 до міжгірця
він нич не видит з позад пянок, а підписує як і юрка брила лиш то шо му ярмо підсуват

2014-03-17 міжгірець
Я поражаюся. як п. Вегеш знає проблеми Міжгірського району. Чомусь лише Негровецька школа постійно йому на язикові де діти навчаються з так званими порушеннями . Чому до прикладу немає такої ситуації у Річківській ЗОШ, де діти учаться у приміщенні, яке побудоване більше 100 р. тому назад, чи п. Вегеш за вказівки Яреми І.В. (ярма Міжгірського району) лише Негровецьку школу видить.

свіжі новини:
(негровець)

свіжі коментарі:
(негровець)

всі коментарі

найбільше читають:
(негровець)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.