Русскій корабль - іді нах*й !

Хто він Новий Старий Смотрящий за Міжгірщиною?


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Хто він Новий Старий Смотрящий за Міжгірщиною?

Як всім нам відомо із шкільних підручників історії в середньовічні часи, розбійників, провину яких було доказано, наказували тим, що на чоло чи на іншу частину тіла ставили клеймо чи інший знак, котрий вказував всім на якості цієї особистості в майбутньому. Якщо б таку практику перенесли на наші часи, і аналогічні знаки відзнаки ставили б політикам, які остаточно скомпрометували себе – то наш герой став би носієм цього «знаку пошани» по праву. Адже тривалий час він був так званим «Смотрящим по Міжгірському районі» і всі доленосні рішення, скандальні, корупційні, позорні так чи інакше проходили тільки з його благословення, і за умови його фінансової зацікавленості.

Напевне більшість уже зрозуміла про кого піде мова, а хто не зрозумів то ім’я йому Юра, кличка в кримінальних кругах «Брила» і він за період з 2004 по 2012 роки в тій чи іншій мірі неодмінно знаходився, та й що душею кривити продовжує знаходитися в керівництві Міжгірського району. І який я був здивований побачивши його, як одного із самих активних самопроголошених лідерів громадської думки, які як гриби з’являються шоп`ятниці та щопонеділка на мітингах біля білого дома в Міжгір’ї, хоча справжні патріоти та герої Міжгірщини або стоять з боку, чуючи на свою адресу малоприятні репліки або ще дотепер знаходяться на Майдані, вболіваючи за долю нашої держави, не думаючи про розподіл посад в районі, оскільки щиро вірять, що справедливість торжествує і народ обере найкращих. Але, як відомо, пам'ять людська коротка, а у міжгірчан вона ще менша, дивлячись на те, хто починає користуватися наслідками українського героїзму та самопожертви.

А тому, я, будучи звичайним міжгірчанином, який не є державним служакою, і котрий час від часу спілкується з досить заполітизованими мешканцями нашого гірського населеного пункту вирішив пригадати основні штрихи біографії новоявленого «революціонера», котрий вже називає «такси», скільки треба заплатити, щоб того чи іншого чиновника він залишив на посаді. Для чого мені це треба – відповідь проста, оскільки на барикадах стояти я не вартий в силу здоров’я, віку, сміливості, то спробую зробити свій внесок в перемогу справедливості в нашому краї тим, в чому я сильний – а саме глибиною думки та правдивим словом, а розумні люди зроблять свої, правильні висновки й не унеможливлять перемогу корупції та лицемірства.

Отже, наш герой, будучи людиною малограмотною, яка вміє професійно грати у футбол і бити морди опонентам запам’ятався багатьом тим, що представляв себе «Смотрящим по Міжгірському району» від однієї авторитетної й багатої закарпатської сімї, об’ясняючи свою несподівану силу й авторитет словами, що колись, в студентські часи він «їх в гузирю копкав» (цитата), а тому тепер він керує Міжгір’ям з їх благословення та в їх інтересах. Саме в їх інтересах, з 2006 року всі підприємства, які отримували закази з державного чи місцевого бюджету повинні були відрахувати 30% від вартості заказу нашому герою (сума можливо й неправдива). А хто не погоджувався – того чекала заслужена кара. Як приклад можна навести факт спалення машини керівника одного міжгірського підприємства прямо в його городі біля профтехучилища і відсутність будь-якого розслідування з боку правоохоронних органів за принципову відмову брати участь в розкраданні державних коштів. Згодом апетити до збагачення уже суттєво виросли і голодне до наживи око впало на гордість не тільки Міжгірщини і й усієї України – Синевирське озеро та урочище Чорна ріка, які під чуйним керівництвом нашого героя повинні були перейти спочатку в комунальну власність, а потім приватизовані як нерентабельні за копійки зацікавленими особами. Проте, завдяки неймовірним зусиллям самих чесних представників нашої громади (які до речі в наш час знаходяться обабіч прийняття стратегічних рішень по розвитку нашого регіону, хоча й доказали неодноразово на практиці свій патріотизм та щирість) та невеликій долі випадковості (віце-спікер парламенту відпочивав на озері і випадково дізнавшись про рейдерське захоплення перлини України порушив цю проблему в парламенті) народну природну гордість вдалося вберегти від загребущих нечистих рук для міжгірчан та гостей регіону.

Не гребував наш герой і хабарами за сприяння у вирішенні кадрових питань. Так, до прикладу, одна з начальниць білого дома за гарантії призначення її на посаду заплатила нашому герою по різних інформаціях від 10 до 15 тис. у.о., які одразу капіталізувалися в покупку новенької іномарки марки «Ауді». Хоча, у нас на Міжгірщині кажуть, що як легко гроші приходять так вони легко й ідуть, а тому новокуплену машину наш герой успішно «розбив без можливості відновлення» і… купив нову ще дорожчу на зарплату державного службовця у розмірі 1500 грн.

Будучи керівником апарату, заступником голови державної адміністрації наш герой запам’ятався тим, що всі працівники повинні були пройти через його кабінет, і після проведеної співбесіди ставали активними партійцями Єдиного Центру, або забували про премії, заслужені грошові винагороди, в повній мірі відчували на собі всі «радості» адміністративного тиску з боку керівництва.

На жаль, на мою суб’єктивну думку, з якою погоджуються багато розумних людей, наш герой приклав свою руку до становлення диктатури в нашій державі, оскільки саме ним, на місцевих виборах 2010 року з благословення київської верхівки на Закарпатті був реалізований найбільший підкуп виборців за історію існування нашої держави, а Міжгірщина стала чи не найяскравішим прикладом продажності та ганьби, де партія, про існування якої знало не більше 3-х відсотків жителів району набрала в сумі більше 50-ти відсотків голосів виборців, а депутатів цієї політичної сили відтоді по праву називають «стогривньовими». Саме, перевіривши на практиці можливість масової скупки голосів Партія регіонів в 2012 році використавши мережеву тактику та найкращі кадри Єдиного центру перемогла на виборах в Україні, та створила передумови до узурпації влади. Знакової цитатою того періоду можна назвати вислів нашого героя, що депутатом районної ради він зробить навіть «Мавпу» – головне щоб ці мавпи потім голосували так як скаже він. Результати тієї бурхливої діяльності ми бачимо й сьогодні, коли районна рада вже роки голосує, як скаже дерижор (хоча треба відмітити, що вони мінялися), а будь-які приклади прояви власної думки чи критики нещадно присікаються. Не забув наш герой і про свої вигоди під час тієї виборчої компанії, купивши й собі мандат депутата обласної ради, зігравши на протиріччях двох авторитетних міжгірських сімей і їх кандидатів (Щурі і Царі) купивши рівно стільки голосів, скільки необхідно було для перемоги. Остаток коштів звичайно осів в глибоких кишенях нашого героя, а десятники та сотники скупки голосів ще довгий час ходили й скиглили, що їх не розрахували і вони лишилися довжниками перед людьми за їх голоси.

Ще одна немаловажна деталь – наш герой людина неосвічена в усіх значеннях цього слова – адже диплом про його вищу освіту виявився після компетентної перевірки сфальшованим, а сам він самостійно не може написати і декілька речень, а тому зажди поряд з собою тримає якогось недалекого, але знаючого писати. Саме через фальшивий диплом пана Юри змушений був звільнитися і в наступному піддатися кримінальному переслідуванню начальник відділу кадрів райдержадміністрації і такий же начальник облдержадміністрації - оскільки всі копії документа про освіту нашого героя таємничим чином позникали. Але тепер наш герой уже хвалиться знайомим новеньким (свіжокупленим) по-настоящому настоящим (зробленим справжніми професіоналами) дипломом Мукачівського вишу. До речі на даний час наш герой працює (рахується) державним службовцем в апараті обласної ради, хоча багатьом у Міжгір’ї незрозуміло як він може там працювати та отримувати немаленьку зарплатню з бюджету, якщо він постійно знаходиться в одному з кафе селища Міжгір’я й розказує кого звільнять наступними і ким його замінять і за кілько.

Також багатьох знаючих людей неприємно вразила й депутатська діяльність нашого героя, який в кінці 2012 року заблокував своїм підписом перечислення коштів Міжгірській селищній раді на будівництво новенького садочку в смт. Міжгір’я. Як бачимо, той садочок, біля старої пошти так і не добудований до цього часу, хоча мав бути завершений ще в далекому 2012 році. А мотивація заборони будівництва нових садочків була досить простою і егоїстичною - не дозволити ніяким чином досягнути позитивних здобутків тодішньому голові РДА, а інтереси громади взагалі в розрахунок не бралися.

Але є ще одна річ, про яку не можна замовчувати, а саме чому вказана інформація до сих пір не знайшла широкого висвітлення серед громадськості району. А відповідь проста – це людський страх до фізичної розправи чи помсти з боку нашого героя. Всі знають, що в буреломні 90-ті роки наш герой підробляв участями в діяльності бандитських формувань, вимаганні грошей, грабежах, розбоях і який і в наш час не гребує рукоприкладством до своїх опонентів. Багато міжгірців пам’ятають, як Юра жорстко побив одного чесного авторитетного колишнього міліцонера-пенсіонера не понісши за це ніякого покарання.

А тепер, шановні міжгірці задаймося запитанням: «Чи заради цього загинули люди на майдані?», «Чи заради таких змін ми протестували?», «Чи достойні такі люди нами керувати і вказувати як нам жити?», «Чи будуть сидіти бандити в тюрмах?» і т.д. Бачачи ті процеси, які відбуваються зараз в нашому районному центрі я впевнений, що мовчати не можна, оскільки наше мовчання призводить до того, що на зміну одним бандитам приходять інші, а ми, народ, знову будемо в програші. І таких, як наш сьогоднішній герой в районі багато. За душі Героїв Майдану ще читаються молитви, а наші новоявлені опозиціонери, які просиділи тихенько в своїх кабінетах останні місяці повилазили на сонце й уже починають наживатися на вирішенні кадрових питань: встановлюються такси за недоторканість, лояльність, не згадування в списках на люстрацію окремих осіб, сприяння в призначенні на посаду й т.д., одним словом продовжується все те, проти чого повстали справжні українці!


важливе
2014-03-03
переглядів: 39466
джерело: Микола Шугай <mykola_shugaj@rambler.ru>

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(184):

2022-12-09 Порада
Марусь не си підмостом болти ,бо може ще натя міст впасти,кобзона забеспечений

2022-12-09 Марусь
Треніруйс та тому світі у кобзона отсосуйс,

2022-12-09 Я
Мені свої гріхи по життю не приписуй будь людинов вчись любити цінити боротись за своє кохання .а ти??

2022-12-09 Пак
Йо Тото Маруся гепнулася жре як бочка,а дальше хоч камаз,дуринь її заграницьов

2022-12-09 Дорога
Наші путі розійшлися вже пак давно за тисячі кілометрів путь твуй і муй не повернеся і не зєднаєся такий шлях

2022-10-22 Йов
Та так сильно не гризися брат на брата з прокльонами... чолоаік спить жона коловорот дає...саіт у брихні...а ти мні ко?? Роби давай ти мні нико йов.

2022-10-21 Я
Шкіра ти бабина якась сосалка пуйде твуй іван за кооабльом лиш гавкай

2022-10-21 Куме
маря гулава уже небухат ,лишилася нагрибиі

2022-10-21 Упувіч
хащу любиш без водки .

2022-10-21 Хащократи
до звірки мя імили ,звірка тупа нерозуміє нич,генто пяний спав під оборогом

2022-10-21 Валит
хащу як дурний опасний,дурноє дисьго прибє,хто бде відповідати Іванку лиш непий

2022-10-21 Но нет
Упувіч що не прав я алкашко

2022-10-21 опасний
опасний,опасний опасний,опасний,здурнов і я дурнов стану.

2022-10-21 Опасний
Тупиця мені щось толкує,я си думаю затебе я буду відповідати.Тупоє є тупоє.

2022-10-21 Совість
Я про Тебе) я приходив Ти ніколи мене кавою не пригосила!! Ти відкрила в собі злість кричала та гордо дивилась в іншу сторону!! Субота та неділя ходила на вадаску знаходячи пригод та пянку!! Бігала вслідо за корислими людьми...попікав та в селі розказуваа за Тебе! Твоє серце покрито ненавістю, зрадою,гордістю!! Легка поведінка дала за себе знати по всім куточкам!! Кожна людина яка Тебе знає розказує негативно!! Жаль та шкода!! Кайся за вчинки свої СЕСТРО!!

2020-01-23 ковач
у воливчику пилорама голоднякив пиляе крадений лис який завозиться ночю а люди робитники працюють нелегально ниякого порядку у мижгири

2017-04-06 федерація
довбалик в задній прохід гнепи регулярно входить

2017-03-03 василь вас
такщо так Довбалик входить в громадську раду НАЗК

2017-02-07 Рущак
Кого смотрящий Гнепа більш любить любити Тьолочку феденишинця з Соймів чи ідіота довбалика? Хто як думає? Бо у них там любовний треугольник сотворився!

2016-10-04 служба
Інтересно відки у безробітного Гнепи нова крута машина?Треба перевірити органам дохід сього нероби.

2016-09-21 читач
я все перечитав. і зрозумів всі розумні писати може щось в правда . але все це треба говорити на виборвах

2016-09-13 від водіїв до прокурорів та газети Верховина
що це за рогачки- щлакбауми та громадський туалет будка порозкладувані біля автовокзалу? Важко уявити якщо у базарний день чи зимою у гололід у водія автобуса відкажуть тормоза і які наслідки будуть в людських жертвах та пострадавших? І хто буде нести відповідальність? Невже там місце на аварійнр- опасній дорозі шлакбаумам та туалетній будці для каси? Просимо провести перевірку та прибрати з даного участку дороги. Ми живемо у вільній державі а нас огорожують шлакбаумами та забороняють вїзд і виїд. Такий вокзал необхідно обнести колючою проволокою та оголосити бойкот! А пасажири нехай сідаютьв автобуси по дорозі на зупинках.

2016-07-26 Партійний діяч
Врешті-решт партію Єдиний Центр у районі очолить справді порядний і авторитетний чоловік Михайло Цендра (Довбало), котрий по справжньому турбується про своїх виборців і користується за це неабиякою повагою. А беззубий Брила най дільше продовжує по курвах швастати, бо лише із-за нього партія розвалилася.

2016-01-24 народні ради
сись смотрящий останні роки ходив по міжгірю та всіх звільняв з робіт а тепер пістяник беззузбий сам на біржі стоїт. треба розобратися за які заслуги гроші получат.

2015-12-10 Звітуючий
Хто допустив таку ситуацію що Міжгірський відділ статистики приєднали до Волівця сміх ганьба ще сякого нигда не було щоб район удвічі більший приєднали до меншого це дійсно історичний факт......це сигнал нашої безпорадності.Звітуючі суб"єкти об"єднуймося і щось робім.

2015-12-08 де серий
Стецюнич перестав оплачувати каву Брилі, бо той у нього вкрав 20 тисяч.

2015-12-07 серий
Щось Брила поміняв міце відпочинку із Літнього саду на Крістіну.Вроді в Крістіні дівчата порядні.Кого там інтересно бавит?Може когось із лисих пацанів?

2015-12-07 ха-ха
Най за своїв діваков дивить,а то єдну на двох із цімборов ділят.

2015-12-07 Міжгірець
Обскакав Брилу вумний Шекета з Майдана. Він тепер смотрящий. Під нього дали папи гроші скупили голоса зробили го депутатом. А він теперь бде смотрящим дивити оби в районі був порядок.

2015-11-14 Сергій
Брила уже почав розводити своїх хазяїв і своїх друзів на гроші. Балога дав Брилі 50 тис оби розрахуватися із Стецюничем за партійну гостину в Літньому Саду, а тот передав лише 30 а 20 украв на рівному місці. Стецюнич тепер не розуміє кому жалітися на шахрая.

2015-11-06 Брила
мені мозгів не треба бо главное що гер стоїт

2015-11-05 Юрко
Програв Юрко Брила всі вибори в районі та області, тожбо осталось йому дальше Галю Білакову сторожити на біржі труда.

2015-10-29 літній сад
головний лузер пройшовших виборів то Юрка Брила, самого даже не пустили балотуватися, та щей всі цімбори його попролітали фк пісрана фанера

2015-10-14 осова
Ба де бде Гнепа із мусорами сидіти кажут що кошара в літнім саду розпалася.

2015-10-01 До 911
ТАК ХТО СТУКАЧ? СУДЯЧИ З ТВОГО, ПІДАРОК, КОМЕНТА, ЦЕ ТИ.

2015-09-28 анка
довбалику все рівно у кого сати, бо він прастітутка і курва ще та, так само брилі всерівно кого єпати

2015-09-28 911
ТРЕБА ЛАНЬОВИ УПОВІСТИ ШТО ЗА НЬОГО ЙОГО БВШИЙ ПОМОЩНИК ДОВБАЛО-СТУКАЧ МУСОРСЬКИЙ ГОВОРИТ ЗА НЬОГО ПО СЕЛУ.НАЙ ЗАЖЕНЕ СВОЙИХ ФАТЬОВІВ ТА НАЙ ІЗ НИМ НАВЕДУТ ПОРЯДОК

2015-09-27 точно
на кінці карбач лускат , готуйтеся всі рила ми знаємо.

2015-09-27 думаву
думаву що скоро брилу й остання любовниця лишит толька феденишинець

2015-09-25 пилип
Кажуть люди що від Гнепи починають втікати курвочки так як Балоги його кинули і не дали грошей, і накопкали його в задницю з партіїї разом ізо його тьолочков Феденишинцем.Ото дожився дармоїд уже і свої його розкусили,що то є неудачник-нероба.

2015-09-25 точно
таке вирішеня писаня прискорит вирішення питаня по вас

2015-09-25 Надя
Буду голосувати за ВО "СВОБОДА"!!!

2015-09-22 паніці
Добре що не в Тітківцьох Рекіти то ще движняк, так що чоловік далеко бде не журітся

2015-09-22 пані гафка
Гнепа написав заяву на голову села Рекіти.Щасливої дороги вам Юрій Брилович.

2015-09-22 сенсація
в єці переворот тупих (брила) дурних (фединишинець) і гієн (довбало) не пустили на вибори. браво! тепер є шанси пройти в раду!

2015-06-29 Толпа
Підараса дербака миколу с нацпарку на беріва на Промислову!

2015-06-24 міжгірець
міжгірці за Балогу і його команду

2015-06-23 Нарід
Одна з провідниг партій на Міжгірщині ЕЦ ,яка нелягла під Щуря в.ч Батьківщина , керівництво даної партії зможе навети порядок ,прихильники Михайловича згідні його не підримувати бо він не проходний.

2015-06-22 нарід
люди добрі що то за партія така що ніхто про неї не чув? скільки не говори про пустоє місто а воно таким і лишится так люди пусті ніколи чимось не стануть!

2015-06-22 патріот
єдиний центр то все був молодшим братом партії регіонів на закарпатті. тепер при владі саме єдиний центр і за все відповідальність несе балогова партіч бо губернатор і їх і всі голови адміністрацій тоже. основна задача єц не допустити патріотів до влади.

2015-06-22 ипин
А може ви друзі і пишете не туди і дзвоните не там. Но скоріше пріти неє чого - бо глухо. А наслідки не страшні від дрізів Чера такоє мож чекати

2015-06-22 Друг Щуря
Любі друзі, ми йдемо на зустріч, і звонимо, пишимо листи,нас не чують,приходимо на нас сваряться,можливо щераз позвонити або написати боїмось реакції і наслідків,і незнаєм як правильно поступити,щоб було все добре,і щоб нас почули???????????????

2015-06-21 інтересно
я чула, що довбалик помочник у ланя,має корочку чивто правда

2015-06-21 інсайдер
Буквально на днях Юрій Гнепа погодив в Мукачеві першу пятірку партії ЄЦ на чергових виборах в районну раду: 1. Юрій Гнепа (кличка серед бандитів Брила) 2. А.Феденешинець (кличка Дурік) 3. Михайло Маркович (Бота) 4. Михайло Цендра (Довбало) 5. Якась жінка. Іншим партійцям прийдеться доказувати все в полі серед виборців, розносячи гроші.

2015-06-16 Банда
Опять будуть вибирати гроші. Укрупнят села де будуть виборні посади і опять пройдут Щурячі, одним они добрі другим нет, кому що треба (хліба і зреліщ). Юра не буде головов адміністр ніколи бо її вже нетреба. Най бде хто хоче всерівно ви несознательні батога вам треба а не брилу та щурів. Буде нормальний нагляд збоку контролюючих органів бде порядок, украде, замутит із земльов в тюрму го або спалити, що має. Брила ипин нич толком не має стару хижу та машину та авторитет серед своїх лиш знайомих, не то що Криси повно майна даже на підставних осіб йому треба ся задумати що аж не успокоїться а бде дале дуркувати може щось утратити. Най хоч усю Міжгірську братву коло ся збере та годує, все найдеся єден обіжений що нич немає а його кровне відібрали та спалит щось.

2015-05-27 Для До відома населення
Офіційним стучащим, а простіше стукачем, в Міжгір,ї є Бабічин Микола, зазвідайте в любого старого міліцішти

2015-05-25 бряник
ВАдім Антал каже я директор кумунального а не Купецький

2015-05-25 бряник
скоро стане новий деректор комунального господарсва пістяник антал вадім

2015-05-22 Депутати
Рівень Юрки то Толік з дурки, а авторитені люди з ним практично не спілкуються, бо він обмежений і говорить тільки про одно, що незабаром почне керувати районом і всіх буде взувати й наказувати. Микуліна саме із-за цього стучащого не поставили керівником району й не дали навести елементарний порядок.

2015-05-22 До відома населення
За інфрмацією прес-служби районної ради та адміністрації смотрящого Юрія Гнепу офіційно перейменовано в стучащого.

2015-05-21 йончій
йому стицюнич помагат

2015-05-21 сосідка
скажіть чесна громадо за що цей смотрящий жиє та на дорогих тачках їздить. одну машину має для поїздок по міжгірю, другу для вожіння по зворах зкурвлених жінок. чоловік абсолютно ніде не працює і ніякого бізнеса не має, але по ресторанах цілими днями сидить.

2015-05-14 петро к
кобисте знали як піп гітлер знає новий акафест матюків як іти поточинуся сповідатися коли ві матюкаєся

2015-05-05 КОЧЬ
ЗОПАРК

2015-04-07 Повістка
13 квітня на 13 годин викликається в обласну прокуратуру до Русняка "смотрящий" от партії регіонів Дербак никола, погоняло "митріцо", озивається на слова "андон, ідарас", по питанню чому вкрав в ур.Розтока півтора гектара лісу і нараз не поділився. З собов мати бабло, много.

2015-04-06 херой з криївки
сю статтю дауни скинули в адмінвстрацію вальцмана перед співбесідою Юрки.

2015-04-06 Коля
жалко юрку брилу балабола,що він необіціє і непрогнозує а все не збиваєся. він уже й начальників в районі поростовляв по кріслах директорських а із дакого уже й завдаток взяв а його прокатили, дале так само прокатили його дурнуватих шісток-кандидатів, а тепер і зовсім все йде до того що керувати районом буде зовсім інша партія. раз мозгів нема їх николи й не буде, йсе про юрку.

2015-04-06 До НПП
Ти своїм язиком на всіх сайтах вже зализав очко Дербакові Миколі, пожалій митріцо, він позад тебе жополиза не може ся висрати.

2015-03-25 НПП
сосіть чупа чупс всі дкбіли ХА ХА ХА !

2015-03-25 Обява
Всім працівникам національного парку "Синевир" негайно парувати бабло, у мене закінчився контракт, треба в міністерство засилати і в обласну прокуратуру, бо Русняк посадить і Пилип не допоможе. "Смотрящий" от партії регіонів по синевирській ріці Дербак М Ю

2015-01-26 подрузі
Тебе завидки беруть босячко? Щоб їздити за куордон не тільки гроші треба мати, а і ще менталітет.Тобі далеко до інтелегентної людини,яку не цікавить тільки міщанський побут,а й відпочинок духовно. Так що завідуй собі на здоров"я,трать гроші на тряпки ,а нормальні люди будуть робити те що хочуть

2015-01-26 оля
гнепа молодець так тримати

2015-01-22 сьома
По твоєму правопису та орфографії,писако, видно,що ти в школу і два роки не ходило.Ти таке саме туповате як і смотрящий.

2015-01-22 Вигострити сокиру та заходитись вже будить
Звичайно що до цип пір не відкриті кадастрові карти й не відомо котрі,якічиі землі,хто вкрав а хто пидбав,котроє чиє до цих пір не відомо й не оприлюднено.Необхідно всіх й поганих й хороших чиновників гнати в шию й звільнити місце другим.молодим які зможуть й протокол написати чи рішення та вивісити на стенді що в черговий раз продали .А то десять років ходять до середньоі школи а пак за вівці та сир й гриби купляють дипломи а пак (задолбала попа грамота )одні неуки у влади,що ім диктують то підписують,що кажуть от виконують,якби поступила команда скакати із моста у воду на голову,теж виконалиби настільки віддані й провірені.

2015-01-11 До подруги
Добре ,що люди піштаню вибрали депутатом ,за гроші сільської ради їздить по заграницях та вибіріт ще на другий раз ,бо внас більше людей немає поїде наперспективу в америку.

2015-01-11 подруга
треба обовязково перевірити піштаню ба відки внеі тілько грошей іздити по два три раз заграницю в турцію польщу

2015-01-11 громада
особливо інтересує послідній рік. А то нич не зробили.

2015-01-11 Народ
Ми будемо звертатися до кер.області ,щоб нам допомогли вплинути на фінінспекція провести справедливі ревізії всіх підприємствах хто мав справу держ.коштами внас тут роботи дуже багато злодійня небуде мати час писанинов займатися ,а буде думати за нари СЛАВА УКРАЇНІ

2015-01-11 до дуріка
сети друзі апишеш заних таку херню, чмо риже мандзюківське

2015-01-10 Гнепа
Я все зроблю щоб використання державних коштів за попередні роки перевірили відповідні структури з громадкість в держструктурах селишної та сільських радах.

2015-01-10 дурік
Гнепа підерас безграмотний найщов субі долбойобів таких як довбало очколиз палапа долбойоб і думат що буде керувати районом від стицюнеча з бара.та в нього мозги лиш для того обися наліво не вбув.

2015-01-10 міжгірець
ГНЕПА нормальний чоловек,міжгірці його піддержують ЮРКА так тримати

2015-01-08 остап
гнепа чмо

2014-12-23 автору
Автору на замітку, Брилу уже два раз забракували на співбесіді в адміністарції Президента через підроблений диплом. І нияк мукачівська братва не може рішити цю проблему, бо диплом у Брили Львіскього вишу виписаний таким роком, коли такого ВУЗа взагалі в природі не існувалоє. За такі кадри люди помирали на майдані!

2014-11-25 патріот
Всього один чоловік із так званої народної ради поїхав в АТО служити то Вася Пулей. А другі псевдопатріоти на його імені себе піарять, хоча тоже могли б піти добровольцями, але ні ходят по Міжгірю гроші збирають, фотографіруються всюди в камуфляжній одежині і хваляться. А пяні з Васі сміються. За цих екземплярів точно можна сказати, що то хоробрі хлопці з даунклуба, котрі ще якийсь рік назад просто були відморозками та бандитами, а тепер стали сомоооборонов. Надіюся, що Василь Пулей в одному ряді з ними не буде стояти!

2014-11-25 кат
Невже міжірці нивидят що вся вина від клану щурів????????????????????? ПРОСИПАЙТЕСЯ ВЕРХОВИНЦІ!!!!!!!!!!!!!!

2014-11-25 ваня
а хоробрі хлопці з даунклуба?

2014-11-24 саня
щур вася (деревляний)та його брат дурік є очільниками ОПГ в міжгірю і люди всі проце знають але бояться коли цей беспрідел закінчиться

2014-11-23 славка
Чувим што міша маркович(бота) буде головов рда а його жунка начальниця податкової осе тепер щурям буде пиздиць.

2014-11-22 6789
брехня від брехні

2014-11-22 друг Гнепи
Стали відомі подробиці проходження співбесіди в адміністрації Президента кандидата в голови РДА Юрія Гнепи, яку він з ганьбою завалив. А саме майбутній голова райдержадміністарції не зміг назвати кількість областей в Україні!!!! Зміг назвати тільки один податок (ПДВ) який він знає, а про інші навіть не чув. З повноважень голови РДА назвав тільки повноваження всіх в районі призначати та звільняти. До речі він на співбесіді стверджував що голова адміністрації може навіть знімати сільських голів та призначати місцеві вибори. Не говорячи вже про те, що він не зміг назвати пріоритетні галузі економіки, які потрібно розвивати в районі. Про свій диплом він також обламався, бо не зміг правильно назвати свою спеціальність і кваліфікацію по купленому диплому!!! В результаті співбесіди в Адміністрації Президента не рекомендовано цього розумника призначати на посаду, але питання відкрито, тому ще деякі високопосадовці настоюють на призначенні саме БРИЛИ!

2014-11-08 да
головними люстратороами у міжгірю будут мандзюк палапа малецький латик це сказав Соболев

2014-11-08 простяк
а нащо таку херню писати назви хоть один епізод

2014-11-08 а ви в курсі
що Гнепа підтримував Ланя. Так само як і Ярема отримали гроші не буду брехати скільки. Но факт були замічені епізоди де вонм пропонували гроші за того самого Лайна

2014-11-08 простяк
айбо міжгірці надіються на гнепу бо більш нема накого тільки він може навести порядок з регіоналами з пятов колонов, а тощо пишуть щовін бандит то всьо щурівська пропаганда бо вони знають якщо гнепа то ім капець ,а все таки гнепа буде і міжгірці за нього бо він нормальний чоловік

2014-11-08 до Простяка
Як ти нерозумієш то лиш була мулька що він стане головов адміністрації. Гнепа там і близько не буде. Похвалився на Закарпаття онлайн що го призначат і всьо. Брихні по селу ходят про його призначення. Не буде він там. Що він мав із Порошенком чи Яценюком задумайся!!!

2014-11-08 простяк
гнепо ми за тебе уже іди та повиганяй тих регіоналів позадяких на майдані погибло стільки людей і гибне дале на сході

2014-11-04 даун
но він наш

2014-11-03 Народна рада
Нараз видко що то наш чоловік.

2014-11-01 автору
дякуємо за статтю. Такого порядного чоловіка наша Народна рада не могла не підтримати.

2014-10-09 Пану Шекеті та пану Губалю
Чи знаете Ви, що посадові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молодьожі в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під будівництво при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в майбутньому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тисяч гривень, хай ті землі, які вона відібрала у дитсадка і завода Бурда собі и викупає!

2014-10-06 !!!
знайомтесь, ось ун герой майдана новий керовник району. ржунемагу!!!

2014-09-24 зщщзщзщз
криси вішайтеся підораси

2014-09-12 аххах
но насмішили....посміявимся)Гнепа-пустоє,мобілка Балогувськс,протирає гаті бо му треба жа всіх інформ..ти би лучше,Юро,в аптеку сходив за контрацепцуйов да тото время, не було б 2 наслідків близняків..дивив за дітьми своіми-з ким они гуляли,на моря їздили і спали з ким,а не за чужих пліткуєш..но,за твої гріхи твої ся діти і почали розплачувати,оно усе так((

2014-09-07 федя
Щось за Брилу забили.Начинаються вибори у Верховну раду,вилізе знову на поверхність.Але тепер вийде неув"язочка.За Ланя,який виходить із Балогами і не сварився буде агітувати Щур.Інтересно,як вони тепер разом у єдній команді?Пару місяців назад ніхто би і не повірив,що Брилі із щуром прийдеться працювати на одного кандидата.Хтось май слабший мабуть відійде знову в опозицію і дальше літнього саду виходити не буде.

2014-07-31 Небармену Ользі Щур
Ти,Олено,файна жона,розумна, в престижному банкові працюєш, заговори с Васильом, най верне людям аптеку, що він на підставного оформив. Ти за нього май розумна, він має тебе послухати. Дешеві заморські тряпки, то не погана справа, ай бо людям потрібні дешеві ліки.

2014-07-29 Бармен
Шановний Іван Васильович Ярема або Андрій Андрійович Шекета, будь-ласка знайдіть заслуженному революціонеру смотрящому хоть якусь роботу, а то всі штани вже попротирав від байдиків сидячи по міжгірських кафе та розказуючи казки що з дня на день він буде керувати районом. Всі хто його знає задаються питанням звідки гроші, за що жиє, дайте йому можливість хоча б формально щось заробляти на каву. З повагою офіціанти та бармени міжгірських кафе-барів.

2014-07-12 до федя
Кить гнепа бандюк, прячтесь по норам, щуріське стадо.

2014-06-21 федя
гнепа бандюк

2014-06-19 влад
гнепа молодець нормальний хлоп

2014-05-28 Доповненню
То Больбанка сама тобі повіла?

2014-05-24 доповнення
якщо хто не поняв, то Юра взяв у Больбанки 12 тис. долларів за призначення начальником земельного відділу. кажиться автор цю взятку мав на увазі

2014-05-23 До пакшто
То в тебе, дурню, розуму вистачає лише тупо агітувати за Щуря. Гнепі і нахрен не потрібна адміністрація, та ії ї не буде після виборів. Ти, Мигалю, хоч газети якісь почитай або застав читати вголос холуя Бігаря Сашу, може порозумнішаєте.

2014-05-22 шшшш
Бунзяк шкода що ти ходиш з деревяним гнепов та дебілом Яремов І ЦЕ ТВІЙ НЕГАТИВ ІГРОШІ ЦИХ ЛЮДЕЙ ТОБІ НЕВКОРИСТЬ шкода більшість до цього тебе підтримувала Міжгіря краще нам підтримати Щура чим нами буде керувати ЯРЕМА бо Гнепа полудурок з морозивом внього мозги думають про друге

2014-05-22 пакшто
Гнепа поставив на посаду мать-героїню Погосову,розкрутиві її на двох немовлят,та ще одну поважну мадам.А на посади він нікого поставити не вартий,бо у нього мозгів не хватає.І то,що сам за себе пустив чутку про те,що після перемоги Пороха стане головою РДА,це повна нісенітниця.Усі свідомі Міжгірці сміються з нього.Ну хіба вірить у це його вірний слуга Вухатий Санчо Панчо.

2014-05-22 До автора Василя Васильовича
Василю, ти ж був нормальний хлоп, ну любив в редакційній компанії лишніх грамів хильнути, але не опускався так низько. Прочитавши цю статтю можна зрозуміти, що Гнепа Ю ще той хапуга і лише посади ділить. А кого конкретно він поставив на посаду, хоч одного мож було назвати? Чи не є кого? А праведний Щур за пару років понаставляв їх на "хлібні" місця доблуду.

2014-05-22 Колі, Бабію
Ліпше бути дійсним старлеєм, ніж таким "лівим" підполковником

2014-05-20 Сват !
Прийде Ваня Кут до кабінету наведе порядок із смотрящими !

2014-05-19 Бабічин
Пак што дебілиииииииии, чого за ня нич не пишете????

2014-05-17 Бабічин
Пак што забилисте за мене, я вєже опять хожу по Міжірьови, збираю бріхні.

2014-05-17 Небайдужий
Чим ся санепідемстанція займає? Чому не травить сю нечисть щурів і шісток-щурят7

2014-05-16 шугай
Лише підготовка до проведення виборів показала,що гнепа із своїм шистьоров-жополизом рущаком по кличці ухатий без грошей нич не варті зробити.Якби не ударовці,тай нікого би било брилі делегувати у комсії.Зато після виборів скаже балогам-то я всьо зробив.Та Порошенко вийграт і без таких кончених придурків як гнепа з рущаком!!!Біба і Боба-два долбойоба.

2014-05-16 Вася
Зразу видно по коментарях єцовсько-бютовських недополітиків, котрі замість адекватної дискусії переходять на образи своїх же земляків. Купуючи дипломи і ведучи свої підкилимні ігри з балогами ви не станете ніколи керівниками, вас не буде поважати громада, ви не будете компетентні у своїй роботі. Наша громада не ведеться на на популістські заклики і гойкання "Тримайте злодія"! І голосувати ми будемо самі знаєте за кого, іншої сили протистояти лжереволюціонерам просто немає.

2014-05-16 Небайдужий
Не мала пані під ніком "Не помиліться" звички сидіти в коментарях,то най би дале сиділа на гузиці, бо суть чи то звернення, чи просто чоловік Щур попросив, заключається в простому: "навісити лапшу" на вуха міжгірців. Зрозуміла річ - скоро вибори. Тому і такі потуги по завоюванню влади в спілці афанців,про яку згадували один раз один день в році і такі коментарі, в яких всі кандидати на голову селищної ради-наволоч лише один месія,ясен переціь Щур.Без нього ми і пішки в Поточина і в смітті по вуха будемо,а садиків взагалі не було б. Така потенція у пацана,без нього капець нам.

2014-05-15 Не помиліться
Шановні Міжгірці! Не мала привички сидіти в коментарях під окремими статтями, але бачу, що люди активно дискутують та їм не байдуже майбутнє селища. Скоро вибори, і вся наволоч старається пропхатись до влади, бо саме слово "ВЛАДА" розуміє як "КОРИТО". Отож бо- з корита їдять свині, і, наскільки розумію, їх в Міжгірї достатньо. Не буду говорити за всіх, але окремі заслуговують на "увагу", особливо ті, які за життя своє не зробили навіть будки для пса... масштаб не той - садики хочу будувати. Без прізвищ, та нормальні люди розберуться. Є ще псевдоактивна інтелігенція в особі одного бюрократа, що в сімї має сумнівну репутацію, зате спортсмени ЄЦуни делегували грошей, бо між ними розумнішого виразу лиця не знайшлося для кандидата, а він бідака не розуміє, що спалює себе самою причетністю до ЄЦ, хоч по духу ніби непоганий. Є ще вусаті кандидати, що сини відмовляються від їх прізвищ... та ще всяка наволоч, що навіть не розуміє, чого вона записана кандидатом. Міжгіря, як селище памятає багато вождів, які просиджувавли штани, пропивали всю каденцію, чи робили для селища речі, що навіть наші діти памятатимуть. Прямо агітувати не хочу, але, якщо щиро, кладучи до серця руку, прокрутити назад - то висновок напрошується один. Тому, шановні земляки, закликаю всіх свідомих не помилитися, бо ж не хочемо знову жити в смітті, пішком ходити в Поточину, з дітьми сидіти вдома замість садочків. Впевнена, що Міжгірщина не продастся на пусті балачки.

2014-05-15 Міжгірець
Жаль,Що ви афганці,які у більшості простих людей асоціюються з героями-пишете таку дурь,що просто ганьба читати!Ви ж чоловіки,ане баби що брешете один на одного та брудом поливаєте! Скажіть в очі один одному що хочете,а не пишіть сплєтні та бріхні. Ганьба вам,ви ж дійсно герої, аопустилися до рівня баб базарних! Схаменіться хлопці!

2014-05-15 Зворяник Микола Бабічин
Пак што іщем збув, я і без освіти офіцером став, та дослужився до майора, бо знавим лизати гузицю Бельови. Лиш боюся, што докоплются і лишат на усіх звань, бо немаю ніякої освіти, но може пронесе, йся влада до мене немає часу.

2014-05-15 Коля
Мені хоть дали підполковника уже на пенсії,а ти чмирю лисий ухатий пішов старлеєм.

2014-05-15 Зворяник Микола Бабічин
Пак што зубувим дали ми підполковника, хожу по Міжірьови і хвалюся !!!!!

2014-05-13 Зворяник Микола Бабічин
"Смотрящим" по синевирській ріці буду я. Пак што, ви всі дибіли, а я купив диплом в Ужгороді за 50тисяч.

2014-05-12 Синевир Кирлику
Нє, у нас є смотрящий директор парку ригоанальний Дербак Микола. У нього така "криша" прокурор і суддя ,що красти може кілько хоче

2014-05-10 Кирлик
у нас в Синевирі скоро буде смотрящий Руснак Степа з СИН поляни а алкаш Афонін його зам .

2014-05-03 Кріт
Пмсати Юра знає і депутатом його обрали не просто за гроші а люди йому довіряли. Нормальний,сильний мужик- а ви слюняві прихвосні.

2014-05-03 зависникам
Значить справжній мужчина,все в нього в порядку.А той хто пише під чужим іменем,бо то не Вася Рущак-навірно має проблеми по чоловічому раз чужих дітей рахує.

2014-05-03 Вася Рущак
зато Юрій Гнепа знає дітей робити, чи то не знає як їх не робити, я за шістьох уже знаю, а міжгірці кажут шо є більше

2014-05-03 експерт
головов області він не буде, бо в адміністрації Президента заставляют писати заяви власноручно, без шпаргалок, а Юрка писати не знає, тай диплома не має, тай мозгів, тай вообщем і сього доста оби ся не вести на його розводи та кидки

2014-05-02 Трудяго-рню
Ні,він буде головою області,а ти паруй гроші на ліки від дурки,бо повторювання одного і того ж - то хвороба

2014-05-02 трудяга
а що Брила тоже видвинувся в мери? як гроші з Бундзяком поділят на підкуп виборців?

2014-05-02 Надоїло...
та регочіться скільки хочете,але Юра нормальний хлоп,а як буде мером то докаже,що може ефективно працювати

2014-05-02 читай далі бурду
Тввій Юра пройде по центру тай николи ні з ким не заговорить,нікому не поклониться.Який у нього авторитет?Хай балотується в мери і буде видно всю його підтримку.А то що нічого не крав,це неправда,якщо покопатися у його біографії,то там багато цікавих фактів.А то що хата недобудована,бо пустий від пустого,нич не робить,лише сувається із лисим бувшим ментом у Літньому саду цілими днями як прошмандовки.

2014-05-02 трудяга
на словах що юра маэ авторитет щиро розреготався)))))

2014-05-02 Надоїло мені читати бурду
Краще вам чужий чим свій? Та що Вам таке вже недоброє Юра зробив? Вкрав землі чи скупив недвижимість,чи родичів на посади прийняв? Комусь і дві освіти керувати не помагають а він справлявся і то нормально робив.А щодо підкупу-то він йшов на вибори з Царьом на якого робив кожен медик день і ніч,а він переміг. І чому переміг-не за гроші,а люди вже не вірили Царьові,бо робив нв себе,накупував фапи,хижі,машини. А що мав і має Юра-батьківське місце,перебудовану хату і цураву машину? Ні,він ще має авторитет у міжгірців і тові вас так гребит!

2014-04-30 Миша
Юра,ми проти тебе.З тобою буде кінець Україні.

2014-04-28 Свобода
Аркадій, а чом ти не згадуєш найкращих по підкупу виборців Щурів? Ви вмєстє? Забув згадати своїх цімборів "карусельщиків"?

2014-04-17 Хірургія
Міжгірцю . А від Царя не постраждали люди ,а лиш від інших? На жаль у житті всяке буває. Якби була сучасна апаратура,то лікарі зробили б набагато менше помилок. А так,що змінилось за минулі роки ? Нічого. Як хірург мав скальпель так тільки його і має. Як мав педіатр та терапевт фонендоском так і має. Як мав лор із очним зеркало на голові так і має. А якби були сучасні ренгени,фіброскопи,кардіологічні апарати,компютори для очей все було б набагато краще. А так хірурги не Боги,в тому числі і Царь. І в нього були катастрофічні невдачі.смертельні випадки медсестри,хлопець залишився без руки. І не тому,що халотно відносився,а тому що медична наука не досконала.

2014-04-17 читаючий
Цар задарь не ходив. А терер є Олинін і все безвідказний простий чоловік.гроші не просить не грубиянить лічит всіх і старих і малих і блатних і простих і циган. А цаль тілько лозянських признавав та з тугим кошельком. А пити навчилися при ньому бо то била така тактика що він має біти головним. А пив і його зять коли розбив вітрині коло дуба та вдівся в жінські труси із попом та так полуголі ходили.

2014-04-12 Міша
Юра ,ми за тебе . Слава Україні

2014-04-11 Аркадій
як не прикро констатувати, але ті що займалися підкупом виборців у 2010 році всі тепер стали революціонерами та спритно та таємно, може навіть без їх відома маніпулюють народною радою самі уже при цьому почавши процес скупки голосів. їх фамілії всі ми прекрасно знаємо ярема, гнепа, тереля, юртин, чуп і много інших теперішніх революціонерів. якщо так буде продовв=жуватися то на вибори мож і не йти...

2014-04-11 хтось
А юрка деплом новий каупив чи з старим буде керувати?

2014-04-09 Офіційно!
Юрка просить всіх потерпіти ще два місяці і тільки тоді він ощасливит нас своїм керіванням!!!

2014-04-07 старожил
То не Савка пише Савка воруе нема в нього часу пописувати

2014-04-06 Савка
А мені по..й ваші розборки я крав тай буду красти ме сам ярема платит ой неборе я вас всіх обберу!!!

2014-04-03 знаючий
Не журися громадянине.Таку ганебну та безтолкову структуру як РДА ліквідують.Верховна Рада все таки прийме зміни в законодавство...І коли посади будуть виборні,тоді буде видно,чи таких тупаків як Брила хтось обере.А купля-продажа голосів виборців у ЄЦ уже не пройде.У Міжгірському районі є багато перспективних і молодих людей які достойні очолити районну владу.

2014-04-02 Громадянин
Глибоке розчарування відчуваю після бесіди з Юров Брилов, який оказуєся буде головов адміністрації після обрання Порошенка Президентом. Бандит з великої дороги, який вважає підпал майна своїх опонентів головним доводом буде нами керувати.

2014-03-21 Громадянин
Шановні поки ви виясняете хто із вас чесніший то Щурьова банда плануе як головного Щурьовода повернути в крісло Мера,якщо ми це допустимо тоді дійсно ми того ЩурьоРигіонала варті.

2014-03-21 до міжгірця
Най Цар лічит людей, но це не дає йому права з корита красти, прийшов час чистих людей

2014-03-21 Міжгірець
За Царя будете мати гріх. Бо хто не потребував екстерної допомоги так може говорити. Царь завжди був напоготові чи вдень чи вночі допомогти людині. А тепер що робиться. Ходять п яні як цапи, скільки людей постраждало через них.

2014-03-21 Незалежна думка
Ба що так Стецюнич розбризкався слинов? Даже не розуміє що то не Ярема пише. Майже башню треба розбирати, а Юра нич помочи не може.

2014-03-20 до глядача
Царя не повертайте! Медики не лізут в політику,они лічат,роблят як мули. Но Царь бив Царьом.Робив всьо на себе .Вас пан Ярема чи Вас п.Юра не поймут люди.Всі виділи медики що він робив.І як ви видете уже не било медиків на послідньому майдані бо вірили вам а ви вертаєте неугодного.най іде хірургом а най керує новий

2014-03-19 до єцуна
Ти мордо яремівська. Наведе ти Юра порядок і в роті з зубами.Забивись якісь вмісто попісяти накакав в штани після пропозиції від юри вступити в єц.Будеш через косий верх на роботу ходити пішком.

2014-03-19 єцун
Юрец вийшов опять на люди, вийшов із транса шо прокатили го мімо високих крісел і оказуєся так много людей знає шо він із себе представляє

2014-03-19 Міжгірець
Якщо маєте конкретні факти щодо кримінальних дій на когось із посадовців то є прокуратура і суд.А то поливаєте один другого бріхнями. Уйміться люди. Ярема сам нічого не зробить і не робить, все роблять касти, остання з них ледидо-щурівська.

2014-03-18 ярема
Тупий бик Гнепа Юра він же Брила най наведе порядок у себе в роті із зубами, а дале най пхаєся в панство.Народ міжгірський повністю зазомбований,слухає Гнепу,Стецюнича,Корінця шизанутого,Гітлера, пак тото є самі дурні люди та злодії.Най раз самі прозвітуют про свої статки які накрали за останні 10 років,а дале будеме відіти,ци допускати їх до влади.

2014-03-16 Міша
Ярема вимагає від Савчура звіту. Нехай сам прозвітує з ким намагався приватизувати Синевирське озеро та Чорну ріку. Призабув може. А може прозвітує про приватизовані полонини з Аржевітином в Колочаві та Негровці. А може прозвітує скільки грошей з державних бюджетів зіло будівництво негровецької школи де директор його брат. А може дасть звіт скільки з Хилою хащі відправили через іванину юру. Чи може прозвітує за які гроші купив квартиру в києві за царьови відкати в аптеках та продуктах для лікарні, чи може за гроші викручені з хворих царьовов доньков та зятьом. Дай звіт Яремо.

2014-03-16 Гола правда
Що ти, шановний, досяг у житті і кому добре зробив? А Ярема багатьом добра зробив та й ще зробить!ПОСОРОМТЕСЯ, ЛІНИВЦІ!

2014-03-16 до старожила
ти не старожил а якийсь малолетка, бо в районі ти майже єдиний хорошої думки про теперішнього голову райради))))))) і то майже лиш тому що не мавись з ним справ......

2014-03-16 Старожил
Навіщо оббріхувати голову райради.

2014-03-14 Петро
Ярема - політична проститутка.Скільки біди людям зробив , а ще на Євангеліі божився,се го і зість.

2014-03-14 абориген
Юрка каже що вже всьо порішав і шо він бде головов (смотрящим по його словам) в білому домі

2014-03-12 Міша
Шекета буде голова Рда

2014-03-10 до мадяра
Якщо смотрящий настукав Яремі в свій час то молодець.Якби му настукав зараз то був би ще май молодець.А якщо му ненастукать то вони обидва чумаходи, списані політичні проститутки. Бо прийде молода команда до влади на чолі з Буришином та Шекетою і тоді зроблять для сторубльової райради люстрацію.

2014-03-09 Міжгіря
Ярема за останні 10 років добре присосався до Державноі кормушки і смокче з неі як та п"явка а також при банді Януковича успішно працював його рідний брат директором Негровецькоі ЗОШ та син в СБУ Мукачева-такий наш вічний опозиціонер але завжди при кормушці п.Ярема.

2014-03-07 до глядача
Яремі спочатку кастрацію а потім люстрацію.

2014-03-07 глядач
Чекаємо продовження викриттів про Ярему, Царя, Хилу і т.д. Дорогу молодим, а бувших в історію!

2014-03-07 Міжгір я
Районна рада Міжгірського району. Очолює її уже більше 10-ти років п. Ярема І.В. людина, яка не зробила для району нічого окрім того, що при кожній революції знімав керівників району та установ. Особливо в лісовій галузі. Людина, яка бере заробітню плату таку, що простому працівникові і не снилося а віддачі "0". обклав себе з усіх сторін апаратом ради (алкашами, вірующими, бандитом) одним словом скажи хто твій друг і я скажу .... Якщо такі люди будуть робити зміни у нашому суспільстві, то ми підемо з ними у Єврожопу. Вибачте за це слово.

2014-03-07 житель
Що, навчитися голови відкручувати чи чесно робити?

2014-03-05 до жителя
В районі лиш пару чоловік таких знайдеться, котрі ніде роки не процюють, постоянно мають гроші, міняють машини, забезпечують любовниць нічим не займаються, ще й хижі строять. Вчіться!

2014-03-05 житель
Та що ви говорите, Юра ніде не рисується, май велика у нього робота то зранку топанки почистити, а ви про політику. А точно по кур...ах піти ще.

2014-03-05 коханка
Сись на брилу не похожий, В сьоого вуса а в Юри вус ниє. В сього межи ногами щсь стирчит а в Юри прищ та й тот видавлений.

2014-03-04 мадяр
до відома автора що даже голова райради Ярема ходив з автографом на лицю від Юрки

2014-03-03 Вай Вай
Боїмося, а тому і пишемо.

2014-03-03 чесно
вай вай вай чого так погано про будущого голову адміністрації пишите? не боїтеся?

2014-03-03 Хто він
Мабуть на сайті для люстрації нашого героя необхідно розказати людям як Юра взяв в Хусті 15000 доларів від підприємця пенсіонера що посприяє йому знайти магазин в Міжгірї. Магазин не знайшов і грошей не повернув. Чекає поки пенсіонер не помре, щоб грошей не віддавати.

2014-03-03 верховинець
треба висловити недовіру "стогривньовій" районній Міжгірській раді, адже підкупили голови виборців за 50-100 гривень у 2010 році, і тепер, завдяки підкупу, що є злочином, перебувабть при владі. Раду - на перевибори (чесні).

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.