Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

У Міжгір'ї вночі загасили пожежу в хліву, врятувавши від знищення прилеглий будинок


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

селище міжгір'я


У Міжгір'ї вночі загасили пожежу в хліву, врятувавши від знищення прилеглий будинок

Тут загорілась надвірна споруда-хлів. Місцеві мешканці, які сповістили про цей факт рятувальникам, неабияк перелякались, адже за декілька метрів від осередку пожежі знаходився житловий будинок, отож вогонь міг перекинутися і на нього.

Проте вчасні дій вогнеборців, які прибули за викликом, зупинили розвиток пожежі тим самим врятувавши оселю громадян від знищення. О 04:15 пожежу було локалізовано та о 04:35 ліквідовано остаточно.

В результаті пошкоджено покрівлю, перекриття та стіни надвірної споруди на площі 36 кв.м, а також речі домашнього вжитку.

На місці працювали 2 одиниці техніки та 7 чоловік особового складу 4-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Міжгір’я.

Постраждалих немає. Причина та збитки встановлюються.


У Міжгір'ї вночі загасили пожежу в хліву, врятувавши від знищення прилеглий будинок


2021-03-10
переглядів: 587
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2021-03-24 Мітріца
То лугош клабанчинвеликий злодій. Но ромакс скоро згорить. А бог його накаже він немае дітей бездіткий, і не буде бо він невартий.

2021-03-14 мент Лугош
мені ніхто нічого незробить тому що в ресторані ромакс сидить лем мій цімбор голова села колочави вася худинець із своєю бандою і гуляють і я даю половина грошей які я беру за проведення весілля і дискотеки в ромаксі начальнику поліції Жаба в і от і мені ніхто неуказ бо в мене є надійна криша

2021-03-14 ситар іван
Хто дасть відповідь,чому в колочавському розважальному центрі у жосткий карантин проводяться цілу ніч проводяться молодіжні розваги? Це не загрожує розповсюдженню вірусу? За ці речі треба спитати Дільничого Лугоша,який кришує цей заклад .якщо буде продовжуватись такий безлад у селі ми змушен звертаатись у відповідні служби

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.