Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Прокуратура задовольнила позов на 125 тис. грн


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Прокуратура задовольнила позов на 125 тис. грн

Земля якою користувалася одна із фірм належить державі і за неї мала сплачуватися орендна плата. Тож прокуратура повернула громаді майже 125 тис. грн несплаченої орендної плати.

Господарським судом Закарпатської області розглянуто та задоволено позовну заяву Хустської місцевої прокуратури до одного з підприємств Міжгірщини про стягнення близько 125 тис. грн заборгованості за користування земельною ділянкою державної власності.

Як повідомив заступник керівника Хустської місцевої прокуратури Петро Бобинич, у ході судового розгляду встановлено, що фірма близько двох років не сплачувала орендну плату за користування землею, яка належить державі. Через це перед громадою і виник борг на вказану суму.

Рішенням суду позовні вимоги прокуратури задоволено повністю та до місцевого бюджету Міжгірської селищної ради стягнуто майже 125 тис. грн несплачених коштів як орендну плату за землю.2021-02-21
переглядів: 1373
джерело: Закарпатська обласна прокуратура

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(16):

2021-03-06 жители мижгиря
ОЛЕКСИЕНКА ТОЛЮ ДОЛБОЙОБА ПРОДАЕ ДЕРЖАВНИЙ БЕНДЗИН ВИД ШКИЛЬНИХ АВТОБУСИВ ПО ДЕШОВЦИ И ШОФЕР НА ГАЗЕЛЦИ РИЖОМУ НИХАЙЛУ ЗА БЕСЦИН ИХ ТРЕБА САДЖАТИ РАЗОМ ИЗ ОЛЕКСИЕНКАНЬОВ

2021-02-24 До шкіл
Опалювальний період ще не закінчився,а вугілля вже спалено ???

2021-02-23 Допоможіть рятуйте.
Бо терпіти вже не тла від польсько цигани шахрайкт яка незаконно відбирає від нас гроші.

2021-02-23 олексієнкання
радуєся ,що спише вугіля бо керівники підписали що одержали,ти профуро нерадуйся методів є много що ти людей підставила і так мож вийти натебе,а скільки ти вкрала при допомозі тендерів уродино,персональні дані тобі мішають на всіх стовпах врайоні має бути твій портрет і написано вор должен сидіти в тюрме, Маша я добре знаю якати аферістка.

2021-02-22 Школи
Вугілля і не має ніхто бачити воно всьо спалено,а скаржники мають відповісти за хамство

2021-02-22 Феміда
Кажу вам що які то вчителі кой помагают сволочці відмивати гроші. То тилята мотиличні каждий гід просто так віддают мафіозним структурам району 10 тис гривень. Прокуратура дрімле чи в лотаргічному сні ся находит

2021-02-22 Гафка
Пане дупатат ( Довбало) де ваша поділася активна позиція, невже все ,ви так легко пішли проти себе.Чому така різка зміна в поглядах ,що доліз в дупатати -отримав що хотів? Наразі стало все добре,вас все влаштовує.

2021-02-22 Савка
Олексієнканню злодюгу вивів на чисте поле,прийшла з петельками як туй зажилася в.....

2021-02-22 ПЗУ
Страховання життя на 10 тисяч гривень Олексієнко застраховала учителів у липові фірмі

2021-02-22 Дербачка
най заявит на Олексієнканю та її сімейство в НАЗК по перевірці декларацій,а там буде і недостовірна інформація і корупція і незаконне збагачення.Електронні декларації на сайті НАЗК може подивитися будь хто.А ще прокуратура най би перевірила тендера,а також як списували вугілля на школи ,які того вугілля ніколи не бачили.До цих питань потрібно повернутись .А то таке ніщо щось з себе корчить.А їй загрожує конфіскація майна і вона це знає .

2021-02-22 Савка
Буде суд над злодюгов вищого гатунку Олексієнканьов освіта,яка розкрадала бюджет через тендера на міліони.

2021-02-21 Скоро
Буде суд лексієнко проти дербакь .дербакь загрожує великий штраф за розповсюдження персональних даних

2021-02-21 Вася Деревляний
Усі вчителі ти не можут ся на дякувати щось із них усьо познимав що лиш мош. Кось казав шодвойочники учителів ненавидять.

2021-02-21 То котрий
Юртин чи атаманюк по репинному гроші бере

2021-02-21 Цицлик
Фофлавий файні гроші взяв поділився з головов громади бо іншак би нерубали рипинце,недоумок вісім років неміг документи виходити за науку докі мушка бика непоніс у Львів небійся туй знає що треба гроші брати,бдемему корови на ділянці пасти паскудей гиндавий.

2021-02-21 Фофлавцю
Кілько ти дали за дозвіл репинци,що рубают порічину.А дале тя здали,та сміются із тя.Будеш корови дома на припоні пасти.Люди усьо за тя знают.

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.