Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Хто в селі глум - той в народній раді знімат шум


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Хто в селі глум - той в народній раді знімат шум

Щоб новорозпочата справа була вдалою – необхідно її почати в «гідний» день з благими намірами. А що коли започатковуєш справу з брехні? Мабуть і результат буде таким же…

Саме так сталося із діяльністю так званої «Народної Ради Міжгірського району», яка повинна була бути створеною на засіданні Міжгірської районної ради. Але через перешкоджання влади та несприйняття декотрими районними представниками її мети та критеріїв підбору кандидатів до її складу було оголошено про її створення «заднім числом» на віче, якого в природі не було на площах селища Міжгір’я. Іншими словами рішення про її створення та її склад прийняло декілька зацікавлених осіб, без будь-яких консультацій чи схвалення громадськості. Здавалося б, що з благородною метою подібний обман допустимий. Але, як показав час та останні міжгірські події, ідеали революції перестали бути дороговказом, а стали просто способом самореалізації деяких зовсім непорядних і неавторитетних осіб. Котрі, впевнений, якби віче проводилося насправді та люди до народної ради Міжгірщини обиралися б дійсно громадськістю ніколи б не отримали мандату народної довіри.

Отже, що ж то таке «Народна Рада Міжгірського району», котра взяла на себе функції єдиного народного рупора району, вершить правосуддя, іменем народу вирішує кого карати, а кого милувати, де чорне, а де біле, хто революціонер, а хто провокатор, кого люструвати, а кого «двигати на посади» і т.д. З самого початку ця рада створювалася під голову районної ради (хоча сам він туди не увійшов мабуть тому, що ще не знав, що Революція переможе). Туди включено аж 7 депутатів районної ради, які перемогли на виборах завдяки стогривньовим купюрам і котрих на народному віче мабуть без купюр такого номіналу ніхто б не обрав. Сюди ж включено і так званих представників громадськості (питання якої?), таких як касир скупки голосів від ЄЦ зразка 2010 року. Ось ще декілька самих активних членів народної ради, котрі міжгірцями сприймаються неоднозначно, та потребують заміни в цьому народному органові:

Василь Мандзюк – представник громадськості на папері, а по життю «піп» в найгіршому розумінні. В народі заслужив прізвисько «Гітлер» через свої праворадикальні погляди, зневажливе ставлення до свого батька та до інших людей, які не схвалюють його дії. Чи може священник закликати до насилля, розправ, спалювання будинків, відмовляти у проведенні церковних заходів з політичних мотивів – питання мабуть риторичне, а відповідь говорить в повній мірі про все, що з себе представляє, язик не повертається сказати цей «громадський діяч».

Михайло Штелень – комуністичний діяч, який на протязі всього існування незалежної держави знаходиться в керівництві Міжгірського району періодично змінюючи свої партійні погляди (Комуністи, СДПУ(о), Наша Україна, ПР, Батьківщина). Всім міжгірцям він відомий як людина, яка своїми руками в районі нічого не створила і улюбленими заняттями котрої є критика діючої влади (хто б не був у керівництві) та… розпивання спиртного (декілька разів останнім часом його в буквальному розумінні додому приносили).

Чупи – цей вислів, а точніше прізвище міжгірцям говорить теж багато про що. Багато неадекватних речей стають зрозумілими, коли почуєш, що там замішані Чупи. Одним словом це прізвище в Міжгір’ї давно стало діагнозом. Але на мою думку це дуже хитрі люди, які під занавіскою революційних подій успішно «порішають» всі свої незаконні земельні справи. Наприклад, привласнять земельну ділянку на Синевирському перевалі, де відбувається районний фестиваль. І кого після цього можна буде називати дурними теж питання риторичне.

Але, правді бути, є в Народній Раді і порядні районні депутати, хоча й не беруть участі в їх роботі, бо про включення до її складу узнали з Інтернету. Це ті депутати, котрі змогли перемогти на виборах районної ради завдяки своєму авторитету та виборчим програмам. Наприклад, Михайло Буришин єдиний районний депутат, котрий на тих недалеких виборах відкрито виступив проти підкупу виборців і активно проти цього боровся разом із своїми соратниками. Ще пару хлопців молодих є в Народній раді, яких можна з впевненістю назвати порядними, оскільки ще не встигли «натворити» та спортити свою репутацію. Саме вони є політичною надією району, але вони чомусь не залучаються до найважливіших засідань Народної Ради району. Також великі питання виникають, чому в Народну Раду не включено дійсно громадських діячів Міжгірщини, котрі на протязі багатьох років відкрито заявляли про свої політичні вподобання та відстоювали міжгірчан від безчинств влади (наприклад Ярослав Мандель чи Федір Пожар), а відповідь напевне на видноті, яку зрозуміє кожний.

Сам я не пропустив жодного народного віча в Міжгір’ї, слухав усіх виступаючих, погоджувався з більшістю закликів. А тому розумію біль верховинців і то розчарування, що наступає, коли благі наміри лицеміри та «подлеци» успішно перетворюють у банальні показушні акції для власного самоствердження та реалізації своїх хворобливих фантазій, а справжні ляльководи цієї Народної Ради сидять у теплих владних кабінетах незмінно уже протягом багатьох років думаючи над своїм збагаченням та плетучи все нові й нові інтриги.2014-03-29
переглядів: 13350
джерело: Микола Шугай <mykola_shugaj1@rambler.ru>

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(180):

2016-08-28 Судоплатов
Сала фашистам.

2015-09-26 ДА..!
В психологии есть такой принцип:чем больше ожиданий по поводу какого-то события,тем выше вероятность сокрушательного разочарования...!

2015-09-26 Добринько...
СКУЧАЮ..А ВЫ ?

2015-09-26 клуберам
як ваші діла?

2015-09-11 виборець
Всі напудилися що Штелень М. рішив балотуватися на мера Міжгіря. Думаю міжгірці його підтримають!

2015-09-11 Надя
Та Штелень "виніс" із завода "Електрон" одну чесно зароблену пенсію, за яку і п"є, якщо і п"є то не за твої гроші. А Сморчков обікрав людей - то він по-твоєму не свиня.

2015-09-10 ів
Державна пенсія у розмірі більше пяти тисяч в окремих зовсім незалсуженних і пустих колишніх службовців то знущання над населенням котре працює, платить податки і получає в результаті мінімальну пенсію.

2015-09-10 Цікавий
а що - пенсіонер не може ходити випивший? То чого рахувати чужі гроші?

2015-09-09 інфа
в Штеленя не сама велика пенсія в районі, наприклад у Касинця та в Маринця по 7 тис грн щомісячно

2015-09-09 до Надії
Наскульки я знаю Сморчоква ніхто не видів пяного у дворі, а цю свиню Штилиня постійно пістяного домі приводят дружки і ми сусіди все це позираємо. Правоохорцям треба провірити законність призначення такої великої пенсії, скоріше за все без махінацій не обійшлося.

2015-09-08 Надя
А чого не напишеш про свого кума Сморчкова злодія що вкрав від людей завод "Електрон"? Чи ти в долі?

2015-09-08 ПФ
У алкголіка Штилиня пенсія 6 з половинов тисяч гривень, тому й пє безмірно. Даколи в 9 часів зранку уже пянезний перед клуба у центрі Міжгіря розказує який він видающийся керівник і заслуженний працівник народного господарства району. А ті люди, що все життя пропрацювали повинні виживати за 1000 гривень, оби такі паразити мали за що пити.

2015-05-26 бряник
що антал запив

2015-05-23 до санька- атеїста
Ти смієш щось говорити про о.Добра ? Це - священник, який служить Богу і людям. А ти,падло, кому служиш?

2015-05-23 шановна громада!
Цими днями в Річку приїзжає знімальна група програми "Гроші" знімати передачу про маєтки землі озера міністра освіти Квіта, котрі для нього вкрав Маринець у нашій Річці, а тому, якщо хтось знає про схожі факти корупції просимо підходити до журналістів та розказувати!

2015-03-30 чупа і попа
дякуєме за статтю

2015-02-04 НАРОД
ШАНОВНА ГРОМАДО НАШОГО РАЙОНУ ДАВАЙТЕ ВИЗКАЖЕМО СВОЮ ДУМКУ НА ПРОТЯЗІ МІСЯЧНОГО СТРОКУ ХТО БІЛЬШЕ ВКРАВ З БУВШИХ ГОЛІВ РДА ,ІНАЗВЕМО ЦЬОГО ІРОДА ЧОРТОМ І ПОБАЧЕМО ХТО БУДЕ ПІДРИМУВАТИ ЧОРТА НА ЦЬОМУ СВІТІ.СЛАВА УКРАЇНІ.

2014-12-15 життя
життя показало, що дахто з тих революціонерів оказався май розмуним, чим показалося з початку, наприклад штилинь та депутати райради даунів послали подальше, а їх місця заняли настояющі дурні, що нич із себе не представляють, котрих даже в їх сімях ніхто не послухат

2014-12-10 Палата
Туй все пише про гітлера-попа.

2014-12-04 очевид
Тому в с.Ізках не завершене розпаювання бо Ізківський сільський голова став блохастик,вівчарь Савчур,який і в школі пас заднього.Й навколо блохастика стільки шуму й тупих рішень із-за тупості й неуцтва.Він навіть в школу поліз вчити вчителів як проводити уроки й церкву хотів перевести із греко-католицькоі в православну московського патріархату.Такий собі сепаратист.А завтра можливо маючи в руках печатку об"явить Ізківську народну республіку

2014-11-26 Карі
Міг бись сам поїхати на Сжід та на власному прикладі показати Пожару, як треба воювати та медалі заробляти, а не тут воювати з "вітряними мельницями","борець за ідею хренів"!

2014-11-26 До "кари божої"
Дійсно, бог як хоче наказати,то відніме розум!Ти, тупицьо нерамотна,тобі лиш у будари пальцем писати.

2014-11-26 Кара
Що ви подуріли та Пожар Федір пхаєся в народну раду бо знає що пиздиць його свасі Мицані із медучилища та сват кілько накрав банкрута кілько гроший афганскиз украв собі медалі наробив за то що ріпу чистив а ті котрі дійсно у авгані служили тим хрен великий указав та другий Мандись де роки робив і робит за політичні гроші жиє його сімя таких вон піп мандзюк сього не допустит Слава УКкраїні Героям слава!

2014-11-26 свідома свиня
скачемо скачемо.

2014-11-25 кара
в пєтушину камеру попа насильника

2014-11-25 педопіп
хочу та розбещую.

2014-11-23 порада
Піп хоч трохи грамоти знає.Але дійшло до того що вівчарів уже головами сіл вибирають як в селі Ізки,мало того що вівчаря та ще й блохастика,й повторно.Й кажуть що будуть вибирати знову.

2014-11-23 порада
Піп відмолить всі своі гріхи.Люди му руки ціліючи заберуть з собою всі гріхи.Сьогодні вкрав а завтра відмолив.А що попа теж засунути в сміттевий бак,чи попи ще в баку не ночували.За одно й гріхи відмолить та покладе захист від порчі всім лише вбийого випустити.

2014-11-23 підтримувач
Гнати із с.Ізки блохастика.фошія,вошку-блоха вівчаря Савчура стільки дров наламав вівчарище печатку в руках тримати одне а вівці доіти зовсім друге.Як нікудишній вівчарь,до при стрижці умудрявся й кожу різати й в сир воду доливав й ягнята пропадали,то люди виділи.А тепер що продав не видно.Невже дауна якщо не спосібний і вівці пасти то треба класти в голови.

2014-11-14 Сикунам
Що піп має робити не вам указувати. Хлопців з автоматами, ще раз може привести і не лиш із Львова, якщо буде треба. Що давно тітушки адреналін не відчували? Поможемо! Тільки моглибисте від тепер бігати тренуватися по стадіону.

2014-11-14 автору
громада чекає статтю про нових членів їх зборища. Там є дуже інтересні екземпляри.

2014-11-13 коза ностра
піп іще відсидить зато що із львова хлопців із автоматами возив!!!всі докази є!!!так він служит Богу???

2014-11-13 міжгірцям
хто ми???себе нерахуй попове діло в церкви служити

2014-11-13 міжгірці
попе так тримати ми завас

2014-11-12 вот
файна компанія зобралася піп разом з стукачом кгб попідруку цулюются. де ще такоє увидиш

2014-11-11 громада
автор правду про даунклуб написав

2014-11-10 вадиму
свисни Щурю у гузицю

2014-11-10 Вадим
щуря в тюрму за його діла та його брата

2014-11-07 пропозиція
пропоную поставити в центрі БЕЗКОШТОВНИЙ (дауни не будут платити і казати ош їх обдирают) туалет ім. Гівняної сотні.

2014-11-06 регочу
туй все про Гівняну сотню

2014-11-06 понятно
файно дякую автору статті. Все по полочках розклав про народну раду.

2014-11-03 іван
Хлопці і дівки! Що ви туй претеся тко буде голововв РДА. У мене є остання фітька, що головов буде "Батюшка Робін-Гуд"... А що, чим щось ся йому не полюбит, стрілу на лук і в гудзицю. Райком тогди перестане на 100-метровку ходити, бо посягне го стрілов.,

2014-11-03 правді даунів
Чого Буришина обсераєш?

2014-11-03 Правда
Що ти пишеш про праведних Мандиля який із своєв жонов нигде не робили іне роблят машини є діти ся учат та за яку біду живут то справедливий такий як другі брихачі а Пожар припартії регіонів собі медалі наробив бо ходив хвалив їх доки злодії рішати бдут судьби добрих порядних людий Та кіть піп Мандзюк є попом справедливим та він ни баб не бде слухати які брехливі коло нього ся суваут та тоти щось те за них писали а бде брати порядних а Чуп лише свою землю забрав буришина вигнати треба із ради не лише штеленя та Маринця діяга Кгб

2014-11-03 Народна рада
То про нас стаття.

2014-11-02 сусід
А що,сосід походить від слова сосати?

2014-11-02 сосід
щурі злодюги на зону кукурікати

2014-11-01 автору
дуже фано написано. Все по ділу.

2014-10-31 покращення
Правду автор статті написав. Такі клоуни зараз хотят всім розказувати як треба жити.

2014-10-29 забули
батюшка педофіл називат людей біомасою

2014-10-29 катюші
Ко се тобі уповів?

2014-10-28 кат
По перше требася фосуль наїсти а по другоє:після революції-всьо общоє.

2014-10-28 катюші
полутите солі у гузицю. Приватна власність як-не-як

2014-10-28 кат
Коло твого обістя-надіюся ош деревляноє.

2014-10-28 катюші
де будуте зимовати?

2014-10-28 КОНМСТЯНТІН
І ТУЙ ТОЖЕ Є ЧУТЬЧУТЬ ПРАВДИ

2014-10-28 кат
Богдай го вже тепла лишила!!!

2014-10-28 КОНМСТЯНТІН
УЖЕ СЯ ЩУРЯ ЛИШІТ НА ПАНА БОГА

2014-10-28 Інтересному
Тогди Щурь виселит, коли буде головою РДА. Сих виселит, а своїх даунів вселит.

2014-10-28 інтересно
Коли Щур виселит даунклуб з білої хижі?

2014-10-26 даунятам
збирайте гроші на броніки. Скоро вас заберут)

2014-10-26 Народна рада
голосуйте за Кураха

2014-10-23 Пасічник
привіт, любі друзі! Нащо так погано пишете за моїх хлопців?

2014-10-23 точно
даунів усі знают у лице)

2014-10-23 Міжгіря
Шугая убив зарізавши бритвою його кум Данило Маркусь прадід Василя Щуря (Деревяного)! А сесе який Шугай так хирня який ся тіни боїт тому й пише під ніком. А сердитися на сисю брехливу статтю ніщо, люде знають,і Мандзюка і Чупа, Штелень зовсім ні до чого, його немає в раді. (Порядні) Пожар, Мандель теж відомі.(Шугай) най пише дале, де инде заробит? Робити ся лінує, красти ся боїт!

2014-10-23 читач
дауни, пишіт туй коментарі)

2014-10-22 житель
помню після сьої статті дауни грозилися убити Шугая і спалити йому хижу.

2014-10-22 )
дауни усюду є но не створюют свою даунраду

2014-10-22 !!!!!!!!!!!
Щур взагалі то Міжгіря вам нормальноє зробив, алеї , фонтани, бруківку...., а ви ходите по тому всьому і його обсир....те.А ЩО зробили ви ???

2014-10-18 до Пустоти
Буришин то є пустота бездарна який позорит нашу партію придурка кончиного поклали 222 .

2014-10-18 душа
караул,спасайся хто може.до влади прийшли алкаші.як плитан буде керувати коли він постійно синий.Люди.де правда .продовжуєся кумівство іблат.за що тоді стояли на майдані.

2014-09-16 Бандера
Мені цікаво де атор знайшов порядних????

2014-07-06 Тій,що надоїли дауни
А чого твої василь щур і його брат мигаль не йдуть в армїю? "Відкосили" від армії, най тепер йдуть захищати Україну.

2014-06-26 пенсіонер
Навіщо отут згаданий звичайний алкаш-пенсіонер Штелень? Він безобідний - тільки поговорити і все!!!

2014-06-24 до Жені Бундзяка
Женя що скажеш, ти тут сидиш постійно обсираєш Шекету та Буришина а сам можеш щось написати на свій захист?

2014-06-24 нодоїли дауни
кого ви смішете клоуни з даун банди, кого ви варті організувати крім себе та своїх неповноцінних родствинніків. невже ви думаєте що ті люди що були в міжгірї на майдані вийшли вас даунят послухати. вони вийшли в знак протесту проти тих подій що були у державі а ви пустельники примазалися. скажіт чи хоть один патріот з народної ради чи сомооборони пішов в армію? чому злодій довбалик чи тупий пулей чи вічно пяний кут чи клоун чуп не зявилися в воєнкомат? лициміри, думаєте що ви самі розумні а насправді уже давно в міжгірї вас всі розкусили. чому кандидат у мери міжгіря фаховий військовий женя бундзяк відмазався від мобілізації та призову, де його патріотичні дії, адже саме таких треба відправляти в гарячі точки що мают досвід а не 18-річних дітей, але женька поніс справку що доглядає дітей і йому не мож в армію. ганьба вам клауни і нероби!!!

2014-06-24 читач
на слідующому вашому мітингу прості люди повиходят тай писляки вам пібют, уроди ви нероби і туніянці.

2014-06-24 Правда
Туй народній раді треба знову організовувати людий на мітинги, бо нова влада нич ни робит. Та робити Майдани такі оби всі злодії тікали подальше з района.

2014-06-24 Просто Щурьовій Марії
А що тобі особисто поганого Народна Рада зробила? Землю в тебе забрала, в хижу до тебе йде? Хтось з членів НР "прихватизував" на підставного за півціни соціальну аптеку, чи "роздеребанив" шкільну бібліотеку із землею серед своіх, розікрав гектари земель на підставних воловецьких, як це зробив паскудь Щурисько?

2014-06-22 Просто Марія
Моє звернення до Народної Ради. Хто ви,хто вас вибрав?Ви майже всі неписьменні люди! На яких посадах ви бачите себе?В жодного з ваших представників немає шансів обіймати посади і приносити користь.Хто сердитий на Щуря,той в у Раді? Ви питали у людей чи хочуть вони вашого захисту? Знайдіть собі роботу і не буде у вас часу годинами стояти в центрі і радитися кому зробити шкоду.

2014-05-30 Противнику
Народна рада обирається народом райоу офіційно,а це рада Яреми ікуплених депутаів райради,які в любий час продадуться знову. Дещево вони продаються недаром іх називают "ДЕШОВКОЮ"

2014-05-18 Противник !
Раьонна рада так називаема що мае до майдану ; і якіми там усі порядні пириниць урод бивший мусор може бути поряднов людинов а вать стицюничі якраз они наведут порядок доки кумусь ни ни на сто,,,,т та ни вистріляют порядних та чесних !уроди там усі

2014-05-05 7 раз відмір - 1 відріж
За наклепи на священика, думаю, що ще при житті вам Бог "подякує"

2014-05-05 споглядач
Аналізуючи цю "статтю", висновок напрошується тільки один, дана стаття писалася на замовлення Щуря В.М., сам він її не написав бо він деревляний, а те що присирають людей що посміли підняти голову і сказати вправду в очі, це звичайна практика бандитів Щуря, пригрозити, побити це вони знають. Описаним особам цієї "статті" велике ДЮКУЮ, не перевелись ще на Міжгірщині достойні люди.

2014-05-02 Міша
В принципі правильнобо риба гниє з голови. Та мало ким у тій больниці мож і покомандовати,тоті не даються,тому так про них і відзиваються.

2014-05-02 Вася
Суто по медицині. Чомусь розумні лікарі які могли би керувати знаходяться у тіні.Чому? Розумію що молодим у нас всюди дорога і це може і правда але не в цій структурі. Там має бути досвід,розум,відповідальність,настороження,миттєва реакція,вміння виходити з важких ситуацій. Гратися життям людей не можна.Також має бути комунікабельність та порузуміння з керівниками району,але все в міру. Царю ніколи не був добрий ні Шпілька ні один з голів адміністрації- з Юриком воював за партію,з Романом за гроші,з Щурем за все.Пшеничний дуже добре дружив зі всіми - і до чого все привело? Керувала лікарнею адміністрація.може по технічним чи паперовим правилам це і правильно але престиж керівника різко впав.Бо лікарі ніколи не давали собою командувати,а розумні прислухалися до порад

2014-05-02 Васі не експерту
Ти думаєш що диванний експерт - то йолоп? Та ні неборе,той хто може розсуждати та й ще думати той експерт по життю,а йолоп ти - бо твій коментар такий-такий обмежений

2014-05-02 Вася
Цікаво читати думки диванних експертів.

2014-05-02 Кепівництву
По освіті та медицині треба якісь вмсновки робити. Що нароблено,то нароблено,але треба тих хто на 25 чи 50 ставки робить працевлаштувати повністю. Бо за 25 треба 4 роки робити так як на ставку рік.Тай з вчителями треба навести порядок-відправити пенсіонерів на вакантні посади,а молодь хай працює. За це треба вже братися,а не тягнути кота за хвоста.

2014-05-02 До підтримувача Щуря
Щурь вкрав і вкрав багато, щурь возив на Майдан тітушок і возив багато разів, Щурь безперечно учасник вбивств людей з небесної сотні. Багато молоді поклав на наркоту.І як цей чмошник іде на вибори?

2014-05-02 міжгіря
За Щуря на сих виборах якщо хтось буде голосувати то по перше це будуть тільки ті злодії котрі му помагали красти. по друге - це тупі тітушки і алкалі що ся продають за бодягу По трете- ті котрі є конченими піда...ками яким опять потрібень дітовбивця Янукович котрому всі щурі служили. Жодна нормальна моральна людина за цю сволоч щура голосувати не буде. якби він не тис на працівників земельного відділу, освіти, медицини, солодовнічка на податківців і так дале. На сих Щурях кров Українців, сі Щурі відправили на той світ більше сотні Українців, яким ми Міжгірці будуємо каплицю, а самі щурі на крові і смерті Українців стали мільйонерами та власниками великих матеріальних благ. Смерть паскудоті. С ким я не говорю всім кажу і в основному мене підтримують що нам потрібно обрати нового голову котрий дійсно не здався, боровся за нас, у котрого нема грошей а є порядні совісні близькі родичі і так дале.

2014-05-01 підтримую
Правду пишете. То треба мати іне тільки здібності а і бажання щось зробити-а Щурь зорбив і зробить!А що може зробити сарака Палапа-хіба що Царь його візьме у циганський фап то буде там лікувати по методу Касьяна. А що може зробити Чупа- -треба буде закупити йому 10-20 рупорів,бо це його зброя до кепування. А щодо Жені Бундзяка- то вибирайте зразу і Радовецького,бо хтось думати має

2014-05-01 До всіх дуже розумних
Вам до Василя Михайловича і то шо він зробив для Міжгіря так як до небес.

2014-04-28 до відомо
Мішко Довбало крім того що поробляв літом в Соймах із рекітьорами ще й злодій, жиє розводами та крадіжками і в міліції про це добре відомо

2014-04-28 Податкова
Повідомляю вас, що із народної ради та сомооборони лише Малецький плтить єдиний податок. Но Петрицький неоформлений. Чуп подає нульові звіти вже два роки, ліцензії на перевезення не має.Довбало тоже за металолом не платит. Більш із них нихто податки не платят. Так що не гойкайте, що за ваші податки жиют чиновники.... Бо ви самі великі ТРУТНІ у Міжгір"ї.

2014-04-28 До Свободи
А не тот то Міша Довбало котрий літом стояв у Соймах із гаїшниками типирь бігат та знімат Пецу? А чи платит Довбало податки та чи має ліцензію на збір металолому?

2014-04-28 До Свободи
Любий розумний чоловік розуміє, що із змінов влади міняється і все начальство, втому числі і начальник РВ. Лиш то не розуміють Чуп із Мандзюком, і думають що криками щось помінят.

2014-04-26 Чупу
Стільки стаття шуму підняла. Дуже мерзко читати погані слова про священників. Той хто пише про них гадості чи про православного,чи про католика перш за все не поважає себе. Ну хоче,чує покликання о.Мандзюк займатися політикою, хай займається. Хоче о.Добра будувати чи нагороджувати когось-то його справа. Робота священників не легка,через себе треба пропускати людські біди,гріхи.А ви не маєте вже про що писати,то перейшли на священнослужителів.

2014-04-26 Чупу
І за освіту візьмися і за ліс .

2014-04-26 я
Повністю згідний

2014-04-26 Тому що до Чупа
Що він може зробити коли знову протекція та кумоство.буде у владі. Слава Богу ,що хоч заступниками будуть нормальні люди.що мають хоча досвід керувати.Бо і Костюк і Маркович щось розуміют.

2014-04-26 Чупу
Чого не борешся за больницю? Ми думали,ти у нас порядок наведеш,хлопа свого якого керовати запропонуєш.а ти до чого допустив?

2014-04-24 Свобода
Як злодії запереживали коли почули що начальником міліції можуть покласти Афоніна. Пеца добрий хлоп для бандитів І злодіїв що минулий рік збирали гроші в Соймах, а гаїшники для них зупиняли машини. А цирк з голосуванням за Пецу організували Микола Янчик з ДОСАФу і " ударовець" Кость Іван. Вони бігали по Міжггір,ю підписи збирали за Пецу.

2014-04-12 Лось
Бики - Шурдюки в екстазі, а Пичу й так здоннют.

2014-04-12 До народноі Ради
Якщо Вам не добрий з якихось причин Пеца Ю я Вас можу порозуміти но ніколи з Вами не погожуся що на цю посаду Ви хочете запхати туніядця Афоніна який нічого не робить лише дітей клепае щоби отримати державні гроші.А ще лише шастае по Міжгірю деби знайти лоха якогоби міх розвести на бутилку.

2014-04-10 до Народної зради
Подивіться клоуни на результати голосування по довірі-недовірі начальнику міліції. Всього 10 чоловік проти Пеци Юрія висказалося і то навірно всі із Вашої даунбанди. Як ше до дурнів мож донести що вони самі по собі і ніякі вони не представники громадськості?

2014-04-09 Народній раді2
Бо Чиж поняв що писанинов мож маймного зробити чим гойканням. У Чуп і писати не знає. Помните як на мітингови казав "Ви мені будете давати БУМАЖКИ хто бере взятки, а я буду перевіряти" ДИБІЛ даже не зная що "БУМАЖКА" то заява, або звернення.

2014-04-08 Народній раді2
Бо Чиж поняв що писанинов мож маймного зробити чим гойканням. У Чуп і писати не знає. Помните як на мітингови казав "Ви мені будете давати БУМАЖКИ хто бере взятки, а я буду перевіряти" ДИБІЛ даже не зная що "БУМАЖКА" то заява, або звернення.

2014-04-08 Народній раді
Ви дебіли всі з освітов у 8 класів хочете когось люструвати. Та ви за своє життя нич не зробили та не построїли. Ви як трутні в Міжгірському районі. Даже Шемет з Чижом від вас май розумні, бо не ходят з вами та гойкают.

2014-04-06 Народна рада
Офіційна заява Народної Ради Міжгірського району: Так як М.Буришин та І.Ярема не виконали своїх обіцянок перед громадою даних під час мітингу щодо наведення порядку в районі офіційно заявляємо та вимагатимиме їхнього звільнення з займаних посад, в тому числі і шляхом їх люстрації

2014-04-06 Коля
Чому тишина. Люди лиш не мовчіть. Бо будете мовчати то буде то що вчора було. Землячко натяени їм.

2014-04-05 Землячка до Колі
Я не якась мутна... Просто є мова вульгарна, а є дипломатична. Друга вчить нас висловлюватись коректно, не ображаючи грубо опонентів.

2014-04-05 Коля
Нерозумію Вас Землячко , усім хочете догодити-і тим що підтримують ваші коментарі,і ті які проти вас. ви якась мутна...спонсорство у вас виходило ліпше..

2014-04-05 Землячка
Вдячна людям, які поділяють мою позицію. Приємно, що опираєтесь на слова Блаженнішого Святослава (Шевчука). Також не можу не згадати авторитета всього духовенства Любомира Гузара. Ці постаті УГКЦ є справжнім прикладом для священників і всіх християн.

2014-04-05 До Колі!!!
Ось офіційна позиція УГКЦ щодо участі священиків у політичних акціях, щоб кожен міг переконатися що Гітлер грішит та лукавит: а саме Блаженніший Святослав (Шевчук) наголошує, що кожен представник духовенства є обличчям Церкви, тому повинен звершувати своє покликання згідно з її вченням. Головним завданням душпастиря, як підкреслив автор документа, є проголошення Христового Євангелія, уділення Святих Таїнств, молитовний провід народу, піст та служіння потребуючим. Крім цього, як зауважує Блаженніший Святослав, Церква є активним учасником суспільних, а не політичних процесів, тому священик не має права бути лідером у політичних акціях чи виголошувати політичні промови.

2014-04-05 Землячка до Колі
Якщо ви уважно читали всі мої коментарі, то мали б зауважити, що вони не несуть образи людської гідності. А те що його громадянську позицію не сприймають люди це факт. БОГ НАМ УСІМ СУДДЯ!

2014-04-05 Коля
справді , маєте право на власну позицію,і як я розумію небажаєте , щоб її критикували.То чого ж критикуєте позицію о.Василя,та щей звертаєте якусь увагу на якусь сторону проблеми.Він має таке ж право як і ви,і всі на власну громадянську позицію.Це його право-хто хоче хай підтримує , хто-ні, хай не принижує його людську гідність. як на мене, то все по чесному.

2014-04-04 Землячка
Мої коментарі "на два фронти". Пояснюю. Обливати брудом священників вважаю аморальним явищем, тому їх підтримую. З іншої сторони, читаючи коментарі людей, і знаючи те, що багато греко-католиків ( я теж прихожанка греко-католицької церкви) негативно ставляться до громадської діяльності о. Мандзюка, особливо до його виступів на Майданах, його діяльності в "Народній раді" звертаю увагу на цю сторону проблеми. І я маю право на власну позицію.

2014-04-04 християнка
Не судіть і не судимі будете. А місце священника в церкві а не на Майданах.

2014-04-04 Коля
Ох, Землячко!Граэте на два фронти , ніби і підтримуєте священників,а втой час підтакуєте ,тим хто проти них.Вибіріть собі одну позицію, а небігайте як заєць .і дуже вже недобресьте написали, "..Не треба через священників, їх діяльність, ставати одні проти інших ".Ніби то через попів люди вадяться, вадяться через свою дурість,ненависть, бажання наживи і бажання знецінити церкву. ....Ганьбіться ті хто бреше, бо о.Василь кожду службу за ВСІХ людей молиться,святе причастя за вас всіх підносить а ви його обріхуєте. несовісно вам...може колись і нарозуметеся, маю надію!!!!!

2014-04-04 християнка
ви забули що зараз піст? Що ви плюєте з свого рота люди добрі? Чи вам розум відняло? Подивіться всі в першу чергу на себе

2014-04-04 Землячка
Я не хочу зіткнути лобами верховинців ні в якому разі. Тому й пишу, що не треба обливати брудом ні Мандзюка, ні Добру. Це не правильно! А щодо мого походження. Я корінна верховинка.

2014-04-04 до землячки
Ти суко шелушива. Польська паскудо, яких треба з Міжгіря викорінювати. Вас в Міжгірю мало, але своє діло знаєте. Дурних верховинців зіткнути лобами най ся бют.А так файно пишеш нібись галя рущакова.

2014-04-04 питання
а що пустельника Штеленя уже і звідси поперли, чи він уже в опозиції опять взявся всіх поносити що неправильно всьо роблят?

2014-04-04 Саша
Про Чупа Федю. Це представник самооборони ще з 2002 року. Бо саме в цьому році він з людьми в масках зробили нальот на його кума в Синевирі Федю Климбака і винесли блиько 15 000 доларів. Федя йому про це говорить прямим текстом в личико. Після цього Чуп Федя без маски нагрів свого шовгора Чепару Івана який жиє в Росії на 8 000 доларів. Тот му до тепер дякує лиш го не може зловити.

2014-04-04 Міжгірець
Як видно з попереднього списка в цій дурній гоп-стоп компанії залишилось тільки 5 Даунів. Мандзюк В.В. Чуп І.А. Чуп Ф.І. Щемур М.Ю. і коса-краса Рущак Галина Василівна.

2014-04-04 Склад Міжгірської народної ради
Мандзюк В.В. Чуп Ф.І Чуп І.А. Латик Б.Г. Рущак Г.В. Пулей В.В. Щемур М.Ю. Бобик І.Ф. Білинець М.Р. Петрецький В.В. Малецький В.Р. Баран В.В. Палапа В.В. Стець Ю.В. Пожар О.Ф. Ласкаво просимо обмити кісточки цим шанованим людям.

2014-04-04 Землячка
Люди! Схаменіться! Припиніть обливати брудом священників! Ми хочемо стати європейською країною, з усіма її цінностями, але елементарної поваги одні до одних не маємо. Ми вже переживали міжконфесійні суперечки, коли відновлювалась греко-католицька церква на Україні. Не треба через священників, їх діяльність, ставати одні проти інших. Я хочу до вас звернутись такими словами "Два розбійники біля Христа символізують людство, одні його приймуть, інші - ні, третього не дано".

2014-04-04 іван
Набудував не чмо та нарік Добра, а люди котрим платили гроші що ми до церкви здавали, так само і матеріал за наші гроші куплено. А за гроші побудує любий ідіот будь що, навіть такий як Женька котрий товк свого вітця по Міжгірю, а то що він вихваляв кончених потвор таких як Щурь, Юрик чи Хила, та вни ті гроші крали у людей, а Добра сука ще та, вихваляє Щуря та Юрика бо вни за наші гроші возять уродів до Зарваниць, а потому через суботу Щурь вдруге краде гроші через ці перевезення тправославних по 300 тисяч лиш уже нібито що їх перевозили як пільговиків. про си говорять прокурори та менти і скоро будете видіти що сисі справи дійдуть до суду і тогди ваш синяк Добра може піти паравозом з щурівськов бандов у турягу в ризах.

2014-04-04 біда вас узьме
Чмирі уніяцькі,всяку гадость пишете за о.Євгенія Добру,бо у вас даунів мозгів не хватає таке набудувати Як набудував Добра.Він хоть відноситься до слов"янського патріархату,а ви іуди продажні служите римському чорту,папи римські кілько раз благословляли христові походи на православних християн?Чекайте прийде час і на вас,дивіт обисьте не тікали у рим прятатися ід тим підарасам.котрих постоянно викривают у гомосексуалізмі.

2014-04-04 Вірник до тоже Вірника
Цитуючи слова Шевчука "Церква є активним учасником суспільних, а не політичних процесів", де та межа між суспільним і політични, особливо на рівні району. Інша цитата "Якщо ж буде збройний, насильницький протест, то Церква не зможе стояти на Майдані, бо це не відповідає Божому Закону. А Гітлер не покинув міжгірський майдан коли почалося насилля а сам його почав вчиняти" і яке ЗБРОЙНЕ насилля вчинив о. Василь. За всі біди вчинені регіоналами він раз штурхнув (на емоціях) Сморчкова. А зауважте, що керівники ПР по всій Україні і в області, і в районі у перші дні з переляку взагалі повтікали за межі держави. Бо боялися, що їх будуть не "штурхати", а реально вбивати! А може і варто було віх ПРівців постріляти чи хоча б повиганяти.

2014-04-04 Вірник
Невже хтось із читачів статті думає, що Мандзюк чи Славець є "повуличниками", "не мают чим ся зайняти" та "лізут у політику"? Це дійсно грамотні, ерудовані та патріотично налаштовані люди. Вийшли на вулицю, бо за Бараном чи Буришином люди нигда не підут, а вийти вже було пора. Як не вони - то хто? Є серед краян також багато розумних патріотів, але вони на відміну від служителів церкви дуже залежні від цивільної влади. . .

2014-04-04 греко-католик
останніми коментарями піп Гітлер вказався во всій красі, що й треба було довести що воно таке

2014-04-04 Саньок атеїст
А дійсно у родині Гебешників - попів Добра не лише Євгеній доба синяк, нарік та урод котрий своїх предків тупо по вулицях товк та копав, там тоже "свій" авторитет має і його сестричка Надька, котру всі міжгірці знають як "мягеньку" на передок дівчинку котра тоже як і її братик, нинішній попик московський Добра - сильно бухала і всьо що наливалисьме, і тд, і тп. Так ось це дійсно правда і такі люди служать Московському патріархату та здатні ще обливати гряззю з Щурями своїх колег з інших конфесій. Файна сімя, дійсно "Божа".

2014-04-03 богочко, женька но-но.
Про Мандзюка як про патріота України, фактичного борця з корупцією, хабарництвом та щурізмом цю всю грязь виливає Щурь та благочинний Євгеній Добра, котрий і нині служить Москві та обкрадає громади церковні у районі через своїх московських попів. Сися Іуда Добра тиждень тому назад на богослужінні у церкві нагороджував такзваного самопроголошеного селищного бірова Юрика Ваську - медаллю за заслуги перед сим чмом "добраком". А може ви забули що Юрик васька котрий разом з Щурьом набрали 146 процентів на двох починав служити Медведчуку, потім ЗАЄДУ, потім Ющенку та Юлі, потім Яценюку, а закінчив службу у вбивці та гвалтівника Януковича, котрого і підтримують такі виродки як Добра, кстаті сам Женька свого старого дійсно добивав не раз, його отиць тоже благочинний - був майором КГБ, і синок котрий го добивав під наркотиками є стукаач СБУ, як Юрик та Щурь. на родину Добрих Щурі та Юрик приватизуваали купу земель по всьому району як і іншої нерухомості, а такі як Мандзюк та Славиць борються з цими потворами як у органах влади так і вцерквах, і споконвіковічно було так що всі священнослужителі які стали святими боролися зі злом і далеко не словом. Ганьба побійци свого вітця та матері колишньму алкашу та наркоману Женьці Доброму, котрий разом із Щурями та Юриком і нині служить Януковичу,Кирилу та путіну. виродок кончений.

2014-04-03 !!!!!!!!!!!
Я з Вами НІВЧОМУ НЕпогоджуюсь..Тільки в тому, що продовжувати дискусію і справді безглуздо, оскільки Вами рухає сильне почуття злості до цієї людини.І які б переконливі аргументи іншими ненаводились на захист Священника,Це почуття недаватиме їм достукатись до Вашого серця....Дякую за дискусію!

2014-04-03 Тоже вірник
Якщо людина скоює вбивство то не важливо скільки життів вона спасла до того (це до прикладу). Якщо Ви визнаєте що Гітлер вчинив не похристиянськи тоді не бачу приводу продовжувати дискусію, тому що ми про одне і теж говоримо...

2014-04-03 !!!!!!!!!!
Ви ж те саме зробили ,Шановний, вирвали декілька вчинків із усього життя і діяльності цього священника , і деформуєте ,перекручуєте на свій лад, неберучи до уваги багато добрих вчинків,які о.Василь зробив.Хіба це справедливо.

2014-04-03 Тоже вірник
Вирвали одне речення з контексту й читаєте на свій лад, я Вам навів першоджерело і контекст цього вислову, а розмуний чоловік все пойме сам

2014-04-03 !!!!!!!!
"..Покликання душпастиря у всіх злободенних обставинах не покидати своїх вірних і бути з ними, вважає Верховний Архиєпископ УГКЦ"""

2014-04-03 Тоже вірник
Ось ще один вислів Блаженнішого Святослава (Шевчука), Предстоятеля УГКЦ, а саме він сказав, що доти, доки зберігається мирний спосіб протесту, Церква з народом. Якщо ж буде збройний, насильницький протест, то Церква не зможе стояти на Майдані, бо це не відповідає Божому Закону. А Гітлер не покинув міжгірський майдан коли почалося насилля а сам його почав вчиняти й закликати інших

2014-04-03 Тоже вірник
Якщо так званий отець буде настоювати можна підготувати в окремій статті юридично обгрунтовану позицію щодо його діянь з офіційним повідомленням Владики з належними фото та відео доказами

2014-04-03 Тоже вірник
Ось офіційна позиція УГКЦ щодо участі священиків у політичних акціях, щоб кожен міг переконатися що Гітлер грішит та лукавит: а саме Блаженніший Святослав (Шевчук) наголошує, що кожен представник духовенства є обличчям Церкви, тому повинен звершувати своє покликання згідно з її вченням. Головним завданням душпастиря, як підкреслив автор документа, є проголошення Христового Євангелія, уділення Святих Таїнств, молитовний провід народу, піст та служіння потребуючим. Крім цього, як зауважує Блаженніший Святослав, Церква є активним учасником суспільних, а не політичних процесів, тому священик не має права бути лідером у політичних акціях чи виголошувати політичні промови. Покликання душпастиря у всіх злободенних обставинах не покидати своїх вірних і бути з ними, вважає Верховний Архиєпископ УГКЦ

2014-04-03 !!!!
Підтримую " Вірника"! авторитет і парафіян о. Василь Мандзюк невтратив і ніколи невтратить. Це розумна людина , його церковні проповіді повчальні і щирі.У підтримку хочу сказати,що о.Василь допоміг мені своїми проповідями , порадами у сповіді ,молитвами звернути з дороги гріха і задуматися над своїм життям.А це найголовне...хто б що неписав...

2014-04-03 Вірник
Незважаючи на весь бруд вилитий на о. Василя Мандзюка - авторитетно стверджую, що вірян у його парафії не поменшало і авторитету він в очах вірян не втратив за свою громадську позицію. Бруд пишуть - бо у нас, нажаль, така політична культура, так ведеться політична дискусія:"Я РОЗУМНИЙ - ТИ ДУРАК". Ну і нехай автор (Буришин чи його підлабузник) конкретно на прикладах покаже - що такого видатного в районі зробив пан Буришин

2014-04-03 Міжгірчани
Ба що такся Кіт-Шурдюк (Щуріська тітушка) зажурив хто буде начальником міліції? Най ся журит оби від нього молоко не скисло,бо літо йде.

2014-04-02 Гора
Люди схаменіться. В першу чергу ті, хто має проповідувати Божі слова, і ті хто має їх слухати. Схаменіться всі і майте Бога в своїх душах. І Ви пане Яремо схаменіться і перестаньте розпалювати цю ворожнечу. До доброго ніяка війна ніколи не призводила. Кожний помоліться і згадайте Божі заповіді. І Ви Чупе зі своїми хлопцями схаменіться. Бо перейдете рубіж і тоді настояща самооборона та правий сектор спитає і за Ваші темні справи під прикриттям революції. Схаменіться всі і помоліться за ближнього, за ворогів. Час вилічить всі проблеми.

2014-04-02 Василь Юрійович
Заклики до насилля, розправ, спалювання будинків, відмови у проведенні церковних заходів з політичних мотивів - це дійсно шлахетні вчинки настоящого високоморального шляхетного служителя Господа яким Гітлер безперечно є. Я нічого не пропустив? Справді є люди які так вважають? Шановні тоді у мене нема слів що буде з нашим суспільством...

2014-04-02 Міжгірчани
Гавкаєте добре і ви,тітушки щурьови,бога вам маттериного, паскудото...

2014-04-02 ПІП Гітлер
А ви позвідайте Гітлера як він судився із свойов родинов за спадок, і сам нарушив 8 заповідей крім не вбий. Однак всему було мало, і на кулаках бився за хижу, а жону свого вітця обще виселив на вулицю. ОТО БЛЯ ПІП-настоящий ГІТЛЕР.

2014-04-02 Іван
сумно що так звана громадська діяльність цього попа негативно скажеться на прихильності до церкви, бо його упавший авторитет неодмінно призведе і до зниження бажання йти в храм де такі особи правлять

2014-04-02 Землячка
Ображати священника чи навіть будь-яку людину не можна. Але отцю Мандзюку я б порадила вийти зі складу "Народної ради" через неоднозначну оцінку його діяльності жителями району. Його як громадського діяча ніколи не сприймуть вірники інших конфесій. Також вважаю, що "Народна рада" як громадська організація повинна враховувати думки більшості жителів району, бо інакше не встигнувши ще нічого по суті зробити, втратить довіру громадян.

2014-04-01 друг другові
Коли читаю Ваші коментарі, то дивуюся як Ви можете так висловлюватися і обзиваати людину, яка служить Богу- " Гіт-ом",бо якщо хоч інколи читали історію,то знаєте яка це була особа..на жодного зі священослужителів, незалежно від конфесії ніхто немає права так казати...А втім це вже поняття моральної гідності і честі, а тим більше совісті..у когось вони є ,у когось відсутні.

2014-04-01 Друг
Можете провирити, але мою точку зору роздиляют бильшисть мижгирцив, крим деяких його прихожан и душевнохворих. До речи чим не админресурс навязувати свои ПОЛИТИЧНИ погляди пастви? Чомусь Славець зумив лишитися Людиною а Гитлер нет!

2014-04-01 до друга
На мою думку, у своїх висловлюваннях Ви досить різко інегативно настроєні проти цього священника і ніякі коментарі Вас незмінять.Тож і я невступатиму з Вами в полеміку ( суперечку).Але моя християнська позиція незмінна : Священників потрібно поважати так як цього вчили нас наші батьки...

2014-04-01 Друг
спочатку бити людей на вулици а потим казати я ж священник, свята людина, не говорит про мене погано. завтра вин встрилит когось а потим будее казати як ви можете судити священника

2014-04-01 Друг
а в цьому контексти про гитлера говорят не як про священника а як про радикальнонастроеного агресивного дыяча и не треба прятатися за рясу, бо це лицимирство

2014-04-01 Друг
правда кажу тильки за те що бачив своими очима, а то що в сели говорять завжди припускаю що може бути брехнею

2014-04-01 до друга
Шановний друже, Ви ж самі пишете, що ".. не знаю чи правда але свого батька вин не раз.." Ви навіть невпевнені в правдивості власних висловлювань,чи то правда чи хтось через власні обіди шепнув вам і понеслось межи люди.., а беретеся на священника наговорювати.Не добре так на Священника...

2014-04-01 Друг
до выдома автора Гитлером сього попа назвали, бо так називали його батька й сесе не звязано з його вчинками. не знаю чи правда але свого батька вин не раз бив в буквальному розуминни

2014-04-01 Петро
погоджуюся із землячкою, священник повинен відчувати настрої громади, але ні в якому разі не формувати їх. копкати людей на площі це явний перебор, таке даже правий сектор в ужгороді не витворяв.

2014-04-01 111
Не ганьбитеся оббріхувати священиків?Вже давно малисьте пописати заяви на звільнення ,а не чекати оби вас треба тіряти як псів.

2014-04-01 Землячка
На Міжгірському майдані із священників був один Мандзюк. На Київському - багато священників різних конфесій. Що вони всі Гітлери?. Свою присутність на Майданах України священнослужителі пояснюють тим, що вони повинні бути поруч зі своїм народом. В сучасних умовах церква теж мусить розвиватися, щоб іти в ногу з часом. Радикальні вислови, вчинки окремих священників випливають з особливостей їх характеру. Вони так само помиляються, як і ми, звичайні люди. Згодна з тим, що вони мали б краще поводитися, обдумано висловлюватися, бо за їх спинами стоїть багато людей, священники впливають на свідомість парафіян, вони як і вчителі мали б нести в першу чергу найвищі духовні цінності, але на жаль, це не завжди так. ПРОТЕ НЕ НАМ ЇХ СУДИТИ. ХАЙ ЇМ СУДДЕЮ БУДЕ БОГ!

2014-04-01 глядач
хто чи що дає право обзивати священника, засуджувати і осуджувати його Чи нездається Вам, що занадто вже на себе берете та ще й замість Бога беретеся судити.

2014-04-01 Глядач
НЕМожна критикувати священника,засуджувати його дії,озлоблено обзивати Гітлером-а це вже взагалі виходить за всякі рамки. Ми повинні мати повагу, а то вже нічого святого для людей незалишилося.Як можна обзивати Священника ,невже ніхто Бога небоїться і забув , що є християнином.Люди , схаменіться, візьміться за голову, бо колись обовязково прийдеться за свої слова відповідати перед Богом. Думаймо хоч інколи головою іпро короткочасність перебування на землі, а нейдімо на поводу у своєї ненависті.

2014-03-31 Міша
Судячи по всьому вже гавкают.

2014-03-31 розумний
Впевнений що керівництво УГКЦ не схвалює екстреміські дії окремих індивидумів, а тому вважаю, що міжгірська громада повинна написати звернення до владики Мілана дати оцінку попові-політикану Гітлеру, який скоро в берцах та камуфляжі буде скоро по Міжгірю ходити.

2014-03-31 вірянин
Якщо автор коменту "до автора статті" не знає історії,то хай закриє писок.Прочитай дибіле уважно історію України і зрозумієш,що пишеш дурницю.Перша віра на Україні-православна.А унію ввели при Данилу Галицькому,якому Рим пообіцяв королівський трон.Усіх людей одурачили і зробили із них так званих Грекокатоликів,зберігши їм православні традиції.А тепер вони вже і не скривають,що вони Римокатолики.Вони постійно моляться за папу римського,а також Рим повністю фінансує уніяцьку церкву.Подивіться,скільки церков виросло за останні 5 років,а православні будують десятиліттями на пожертви прихожан.

2014-03-31 репліка
функція священника нести Закон Божий серед пастви, а не визначати за які партії голосувати.Вчити прихожан заповідям Божим,а не закликати вчиняти гріхи і самому їх чинити!

2014-03-31 до автора статті
о.Мандзюк-настоящий священик, бо говорить правду!!!А МОСКОВСЬКІ ЗАПРОДАНЦІ-ПРАВОСЛАВНІ І ПИШУТЬ ПОДІБНІ СТАТТІ!!!СКОРО БОГ ВАС РОЗСУДИТЬ...

2014-03-30 небайдужий
а ще будь-ласка оголосіть склад люстраційного комітету по міжгірському районі, самооборони, правового сектору, громадської організації майдан і других утворень

2014-03-30 баран-1
Шановне товариство. Це мабуть народна рада в старому складі. А де нинішня народна рада. Хто має інформацію надайте будь-ласка.

2014-03-30 куме
написано ж, що на момент створення ради ще не було понятно чия возьме, от Ярема з боку й лишився, хоча більішсть у нього в раді є

2014-03-30 Кум
То все Ющенківське товариство"любі друзі". А де Ярема?

2014-03-30 селянин
мені завжди було цікаво як мож стати представником громадськості? до тепер думавим що позад вибори, але оказуєся мож і інакше

2014-03-30 Склад Міжгірської Народної Ради:
1. Баран Василь (Свобода) 2. Буришин Михайло (Батьківщина) 3. Бонкало Ярослав (Єдиний Центр) 4. Бігар Федір (Батьківщина) 5. Галас Василь(Єдиний Центр) 6. Голуб Ганна (Представник Громадськості) 7. Голінка Мар’яна (Представник Громадськості) 8. Грига Олександр (Єдиний Центр) 9. Іваниш Іван (Батьківщина) 10. Казибрід Оля (Представник Громадськості) 11. Кость Іван (УДАР) 12. Мандзюк Василь (Представник Громадськості) 13. Маркович Василь(Єдиний Центр) 14. Місик Маряна (Представник Громадськості) 15. Палапа Віталій (Представник Громадськості) 16. Плитан Іван (Батьківщина) 17. Пиринець Валерій (Батьківщина) 18. Рущак Галина (Представник Громадськості) 19. Стецюнич Лариса (Свобода) 20. Стецюнич Сергій (Єдиний Центр) 21. Тереля Михайло (Єдиний Центр) 22. Черничка Василь (Батьківщина) 23. Цендра Роман (Єдиний Центр) 24. Чуп Іван (ГО Патріоти Верховини) 25. Штелень Михайло (Представник Громадськості) 26. Щемур Микола (Представник Громадськості)

2014-03-30 олег
смерть ворогам міжгірщини які перешкоджають розвитку нашого селища а хлопці із народноіради і самооборони молодці таких би побільше тоді буде порядок в селищі

2014-03-30 Землячка
Гостро критикуючи склад "Народної ради" слід врахувати те, що формувалася вона в той час, коли одиниці людей не боялися вийти під гаслами МАЙДАНУ. Багато авторитетних людей, спостерігаючи за подіями, просто очікували чим все закінчиться. Тому судити склад "Народної Ради" недоречно. Рекомендую долучити до діяльності цієї організації професіоналів, які допомогли б приймати певні рішення для розвитку району, бо тільки кадровими змінами всі проблеми не вирішити.

2014-03-30 Штелень
зараз піду до свого друга гебешника маринця й подуємо як вам отомстити

2014-03-30 до адміна
зря Ви сю статтю розмістили, зараз чупи гавкати начнут)))

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.