Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

В таборі "афганців" розкол.


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

селище міжгір'я


В таборі

З давніх -давен люди живуть за законами природи, виконуючи їх щодня впродовж усього життя. Так, зранку, коли сходить сонце і настає день, люди встають; увечері лягають спати; коли йде дощ - ховаються; коли холодно - одягаються...З часом люди почали створювати закони для спільного життя, щоб регулювати взаємини у людському суспільстві.

"Пам'ятаємо про загиблих, піклуємося про живих..."Ці слова,викарбувані у наших душах не позолотою, а кров'ю тих, хто не повернувся з того пекла, ім'я якому - Афган. Здається, що ті, хто пройшли по лезу ножа і вернулися звідтіля, винесли не гіркоту розчарувань, а віру і намагання робити добро. Колись ще дуже давно Платон сказав: "Турбуючись про щастя інших, ми знаходимо своє власне щастя".
Напевно тому так дивно спостерігати за ситуацією, що склалася в РО УСВА Міжгірського району.
Всі перипетії цієї справи є на сторінках порталу. Зауважу лише одне - продовження буде. Все за законами "мильного" жанру - кінця-краю немає.

Сьогодні ініціативна група ветеранів Афганістану Міжгірського району (Іван Субота, Іван Беля, Федір Бряник, Василь Субота, Микола Бабічин, Олександр Білинець, Анатолій Ковач, Іван Кут і Сергій Росада) мали зустріч з головою Міжгірської РДА Василем Михайловичем Щуром і головою Міжгірської районної ради Іваном Васильовичем Яремою

Ветерани проінформували керівників району про ситуацію в якій опинилася районна організація УСВА (спілка ветеранів Афганістану). Суть проблеми в тому, що частина "афганців" вимагає від Федака Карла (голови організації) звіту про пророблену роботу, зокрема, кошторису по будівництву пам’ятника і відповіді на деякі питання, на які так і немає відповіді.
Згідно Статуту, контрольним органом первинної організації є Ревізійна комісія (Ревізор), яка створюється рішенням Зборів первинної організації.
Ревізійна комісія (Ревізор):
· контролює дотримання членами організації вимог Статуту, виконання рішень керівних органів;
· контролює відповідність дій керівних органів організації та окремих членів Спілки нормам та вимогам Статуту;
· проводить ревізію фінансово-господарської діяльності організації згідно Статуту;
· контролює та аналізує стан обліку та звітності. Увага! Засідання Комісії скликається за необхідністю, але не рідше, ніж один раз на шість місяців. За весь цей період ( головування К.Федака з 2009)ревізійна комісія не створена. Ніким не контролюються кошти, які зібрані на будівництво пам’ятника та інші соціальні допомоги ветеранам, що породжує цілий ряд різних пліток як серед членів організації, так і серед громадськості району, спонсорів які допомогли коштами в будівництві пам’ятника. Пам’ятник урочисто відкрито в 2010 році, а рідний брат Федака К.К. ще й зараз (2013 рік) турбує деяких керівників організацій району по збору допомоги для будівництва пам’ятника. Другий двоюрідний брат, депутат обласної ради, член однієї з політичних сил, проводить роз’яснювальну роботу хто є членом Міжгірської організації УСВА, а хто ні.

"Афганці" просили керівництво району на майбутнє мати на увазі , що у організації є Правління (8 осіб) яке координує поточну діяльність , а не особисто голова Карло Федак. А згідно Статуту (ну нікуди тут не подінешся - написане пером..) Правління може відміняти рішення Голови первинної організації, прийняті з порушенням Статуту. А порушення чималі. В даний час ніхто не може ознайомитись з сумою зібраних коштів, від кого саме ці кошти надійшли, куди вони використані та фактичною вартістю пам’ятника. У багатьох виникає запитання, чому ця інформація є з розряду засекречених.

Нагадуємо в черговий раз, що 14.02.2013 року Федаком К.К. були проведені збори, які не можуть бути легітимними звітно-виборчими зборами, оскільки проведені з порушенням вимог Статуту УСВА та Закону України «Про громадські об’єднання»:
- ніхто не був повідомлений про проведення звітньо-виборних зборів;
- ніяких письмових повідомлень ні в районній газеті ні в інших засобах масової інформації про проведення зборів не було розміщено;
- на зборах не було проголосовано про затвердження порядку денноого зборів;
- не було обрано головуючого зборів;
- не було обрано секретаря зборів;
- збори проводились ним особисто;
- не обрано мандатну комісію;
- не проведено реєстрацію учасників зборів;
-не було кворуму для відкриття звітно-виборних зборів. В присутності всіх нами було пораховано і встановлено, що на зборах присутні 37 членів організації, що не є більше половини від загальної кількості;
- під час виступів та дискусій з залу третина присутніх взагалі вийшла;
- обрана лічильна комісія не порахувала скільки саме голосів було за обрання головою Федак К.К, скільки в голосуванні не приймало участь, хто був проти. Тільки було пораховано хто утримався,- в кількості 3 чоловік;
- тих хто вийшов з залу, та тих хто був в залі але не приймав участь в голосуванні фактично було більше ніж 20 чоловік, а тому лічильна комісія не мала навіть морального права оголошувати, що всі, крім тих хто утримався, проголосували за обрання Федак К.К. головою організації;
- проголосовано про встановлення заробітної плати в розмірі 1000 грн на місяць Федак К.К. з коштів отриманих для будівництва памятника від спонсора Кеменяш О.– представника ВО «Батьківшина».
Після незаконного голосування за обрання Федак К.К. головою організації, ним привселюдно було оголошено про закриття даних звітно виборних зборів. На цьому, всі присутні з залу вийшли, але Федак К.К. одумавшись, що треба йому ще змінити й Правління організації, став повертати учасників зборів в зал. Повернулись в зал приблизно 10 чоловік, після чого ним не відкривались нові збори, і інші необхідні заходи загальних зборів;
- не виносилось питання про кількісний склад Правління;
- не виносилось питання про персональний склад Правління;
- винесено питання про заміну декількох членів Правління ;
- не пораховано кількість голосів про заміну правління «за», «проти», «утримався»;
-знову не винесено питання про створення ревізійної комісії.

Протокол зборів від 14.02.2013 року теж нікому не надається і віднесений Карлом Карловичем до розряду секретних. Мене ж особисто, як "неугодного", паном головою було відправлено у Жденієво на урочистості по відкриттю меморіальної дошки загиблому в Афганістані Віталію Русину. Коментарі тут,як кажуть ,зайві.

1 травня, у Колочаві, відбулась зустріч ветеранів з Артуром Шейдіком.
Послухати думку голови обласної організації і також отримати відповіді від Федак Карла аж в Колочаву приїхали 43 "афганця". Відповідь так і не було отримано. Була дискусія в ході якої "афганці" поділилися на два табори: ті що вимагають звіту і ті кому звіту не треба. На кінець зустрічі вразили слова Артура Шейдіка: "Кидайте каміння в нього(Федака), хто з вас не крав"
Слова важать багато і влучають куди вправніше за каміння .2013-05-13
переглядів: 7833
джерело: Сергій Росада

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(24):

2014-05-20 До кориш Вани
То в чому проблема, кориш Вани і сцикуна Николи Бабічина? Іди з Карлом "один на один". А то за компом ти лев :"дись пересічеме з ним !!!". Три знаки оклику в кінці написаного тобою речення, це "ти,тіпа лев і,тіпа,ти рикаш?".

2014-05-18 кориш Вани !
Як нибуде розкола як Карл Карло криса зобрав крисят тай розтягли ггроші зібрані ,та путівки меже собов ділили так ми цімбора розказовав крис тровят вопще то йому польготах пройшло заслужив внашому крузі то би нипройшло бив би вже під колодов за ту тварь і гріха би ни било !можеся дись пересічеме з ним !!!

2014-05-15 афган
Да, блядь, не те ребята остались там. Позор!?!

2014-05-04 До Колі
А Федак Івасьові дав рівно стільки грошей,скільки внесли засранці-субото-белі,та подібні на них.

2014-04-28 до всіх дописувачів
Дорогі Браття та Сестри, не можна лити бруд один на одного, бо це великий гріх.Можливо в цьому житті скрити, якісь своі вчинки неправдиві, але прийде час всі ми будемо відповідати, перед справедливим СУДОМ Божим.

2014-03-27 3
що

2013-12-03 Коля
Інтересно кілько грошей з 153 600 гривнів назбираних на памятник Федак відвалив Івасю. Раз Івась перестав возити туристів в Пилипці а возить афганців на Карлові заказухи, то мають бути великі гроші.

2013-12-03 Вася
Івась ще не розрахувався за орден до якого його представив побратим аферист орденоносець Федак. Правда нихто про це не чув доки не всплило в суді. Теперь люди будуть знати хто такий Івась і хто такий Федак

2013-12-03 Івась
Нині в суді казали що Карло Карлович дав мені 5000 грн допомоги. Хто мене здав не знаю, я чесно пів суми вернув Карлови. а він мені обіцяв що нихто про се не узнає.

2013-11-28 Степановичу
Богдай бись здоровий був та берував відписувати за брата Карла. Лиш других не паплюж, а то і про тебе мож написати много чого.

2013-11-27 Степанович
Того і добиваються ініціатори аферисти на чолі з Суботов, пособником Щуря. Всьо в районі під Щуря ото їх задача.

2013-11-27 про Федака
будь-який рух, аби знищити - потрібно його очолити

2013-11-26 Івас
Нихто завод на Бохманці не крав. Його Федак менший купив на законну пенсію інваліда. В нього група після важкого поранення в Авганістані. За 24 роки вся пенсія пішла на завод.То всі знают який він важкопоранений був і пенсія заслужена. Тому і орден маєі доплату до ордена. Неконтуженим ордена не дают. Документи що завод законно куплено він може вказати

2013-11-21 своячку
мені ся видит що то типирь тобі з федаком нич не остало робити як з носа та в рот. Тому самі не порскайте слинов, жуйте смолі."

2013-11-21 третячок
привіт всім мудакам, федакам і другим аферистам. чим більше ви поливаєте друг друга брудом, тим більше росте ваш авторитет. Чим більше судитеся тим більше заробляют прокурори, адвокати, судді Не пора Вам на цим задуватися.

2013-11-21 Свій
Бачу з такими пустомелями нормальну дискусію вести неможливо, тому на тебе і на таких як ти Федак з побратимами забив великий болт. Для особливо "обдарованих тугодумів" пояснюю ще раз-Федак ніякого відношення до "липових" груп інвалідності,путьовок та посвідень не має. Це по-перше. По-друге, важливо,як на мене,яким чином ті підприємливі люди заволоділи тими заводами.По-третє,зливати ти нічого не злиєш, бо знаєш ти всього навсього, судячи з твоєї писанини, із носа та в рот. Тому не порскай слинов, жуй смолі.

2013-11-20 Третя сторона
А це інтересно!Хто володіє інформацією-з тим інтересно співпрацювати.Якщо є бажання можу зайнятися цією інформацією та надати її правову оцінку з подальшим досудовим розслідуванням та громадським супроводом .Контактний телефон:(063)614 67 51.Дзвонити з 12:00 до 12:30 (окрім вихідних)

2013-11-19 Своячку
Що ти піною своячок заходишся. Може за то що від корита зараз відірвали.Колись був при владі то ти кришував всі названі приватизації. Але підприємливі люди запустили завод і біля дуба, і на грабовці. створені робочі місця і на електроні і на селені і в майдані і колочаві. а федаки вкрали разом з тобов завод але чомусь запустити го не можуть, пустує. Тому і стали великими будівничими памятників за людські кошти. якби будували за свої то могли би гроші красти і никому не звітувати. А як на памятник гроші здавали з усього району то чому тепер немож увидіти звіт кілько грошей використано на памятники в колочаві і міжгірї а тогди ще один памятник в колочаві.за путьовки, ліві посвідчення та ліві групи не оправдуй своячок свояка бо злию на всіх сайтах таку інформацію що вам ни куплений вами суд ни куплена вами прокуратура ни куплена вами міліція вам не поможе.

2013-11-18 Свій
А хто вкрав підприємства лісокомбінату біля Дуба ТРЦ на Грабівці, ДОЗ за рікою не підкажеш? Хто вкрав заводи в Майдані,Колочаві, в Міжгір"ї "Електрон" та "Селену" інші фірми та колгоспи. Всі аферисти тепер при владі,не доганяєш? І не неси всяку ахінею бо Федаки до путьовок,посвідчень та інвалідних груп ніякого відношення не мають.

2013-11-18 Вася опер
Нихто завод на Бохманці не крав. Його Федак менший купив на законну пенсію інваліда. В нього група після важкого поранення в Авганістані. За 24 роки вся пенсія пішла на завод.То всі знают який він важкопоранений був і пенсія заслужена. Тому і орден маєі доплату до ордена. Неконтуженим ордена не дают. Документи що завод законно куплено він може вказати.

2013-11-18 Городок ЛК та Свій
То ви аферюги вкрали завод на Бохманці від люжей які там ціле покоління прогорбатились шановні федаки. то ви вкрали гроші з памятника в міжгірї і колочаві. то ви путьовки продаєте в районі від імені афганців. то ви інвалідні групи продаєте в районі та липові посвідчення учасників бойових дій.а тоді когось намагаєтесь облити брудом.

2013-11-17 Свій
І хто кинув камінння? А ніхто!!! А от деякі члени ініціативної групи того заслуговують. Шановні Воїни Афганістану! Маєте свої голови на плечах тому не ведіться на провокації заслуженого афериста району Суботи, бо точно будете мати в кого камінням кидати.

2013-11-14 Городок ЛК
Щоб ви знали краяни то той Субота Іван що на Грабівци заставляв фабрикувати вибори у Верховну Зраду на користь Партії ригіонів.Афганці, хто Вами керує?

2012-05-29 admin@міжгіря.com
Читайте також: [link]http://www.міжгіря.com/index.php?i=116[/link]Звернення "афганців" міжгірського району до Голови Закарпатського обласного товариства ветеранів Афганістану Шейдіка Артура і голови УСВА Червонописького С.В.[ядро ссилки]; [link]http://www.міжгіря.com/index.php? i=163[/link]В таборі "афганців" розкол. [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=205[/link]Лист "афганців" прокурору[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=580[/link]Афганці подарували дітям волейбольну сітку[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=764[/link]Олександр Гулаткан отримає ордер на квартиру[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=801[/link]Сьогодні - 25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=805[/link]Власником квартири у райцентрі став "інвалід війни" Олександр Гулаткан[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=806[/link]Ветеранів-афганців вшанували в Міжгір’ї [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=812[/link]Повідомлення районної організації Спілки ветеранів Афганістану [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=817[/link]Нова влада. Знову наступаємо на граблі. [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=834[/link]Інформують "афганці". [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=838[/link]Цього року не відбудеться волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїна-афганця[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?%20i=947[/link]ЗАПОВІДЬ НЕНАРОДЖЕНИМ І ЖИВИМ [ядро ссилки].

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.