Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Звернення "афганців" Міжгірського району до свого голови товариства Федак Карла Карловича


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

селище міжгір'я


Звернення

Федак Карлу Карловичу
смт. Міжгір’я, вул.. Дружби, 12

Міжгірська районна газета «Верховина»


Лист звернення.


З лютого 2009 року по лютий 2013 року Вас було обрано Головою Міжгірської районної організації УСВА. За цей період Вами поки що не надано жодного офіційного письмового звіту про пророблену роботу, та вирішеними фінансовими, соціальними та іншими питаннями перед загальними зборами Міжгірської організації УСВА. Цих же звітів за цей період Вами не надано обраному Правлінню (Раді) Міжгірської організації УСВА.

Більше того, літом 2010 року на вимогу Правління (Ради) про звіт та надання документації про фінансові витрати та отримані кошти на будівництво пам’ятника «Воїну-афганцю» Ви попросили термін для формування таких звітів два тижні. Однак на позачерговому зібранні Правління (Ради) через два тижні Вами так і не надано звіт, по-перше, щоб він був прозорим та зрозумілим, по-друге, щоб він був письмовим та доступним кожному воїну-інтернаціоналісту Міжгірського району. В цей же день на вимогу Правління (Ради), виконати рішення цього органу, за яке проголосувало п’ять членів Правління з зареєстрованих семи про погашення заборгованості по будівництву пам’ятника з коштів організації, які знаходились у Вашій кишені, Ви разом з коштами втекли не надавши ніяких пояснень.

Так само Ви втекли від участі в будівництві пам’ятника, коли побачили, що відсутні кошти. Однак через деякий час, коли побачили, що пам’ятник будується і без вашої участі, то знову удачно примкнули. При обкладанні пам’ятника плиткою, Ви ухитрилися залучити майстра плиточника до себе додому для ремонтів у Вашій квартирі. Проігнорували Ви і вимогу Правліня (Ради), щоб майстер спочатку закінчив роботи по укладці плитки на пам’ятнику, поскільки вже приближались морози, а потім робив ремонти у Вашій квартирі. Це призвело до того, що по закінченню робіт у Вашій квартирі, майстер вимушений був встановлювати плитку на пам’ятнику в морозах, а ця плитка зараз відпадає і потребує заміни.

З цього часу Правління Міжгірської організації УСВА в легітимному складі Вами не скликалось, прийняті рішення та документи секретарем та заступником не підписувались. Скликані Вами зібрання з двох-трьох членів Правління для нас теж незрозумілі, по-скільки ніхто не володіє достовірною інформацією про прийняті на них рішення, і не бачив ці документи.

Не зрозуміле для нас і Ваше особисте рішення про запрошення на всі урочисті події, підкреслюємо організації всіх членів УСВА Міжгірського району виключно, тільки священнослужителя греко-католицької громади, та повне ігнорування наших прохань про запрошення священнослужителя православної громади. Це нововведення введено Вами за останні три роки, але ж до цього часу чомусь всі урочистості відбувались благополучно за участі священнослужителів з обидвох конфесій. В черговий раз нагадуємо Вам, що більшість членів організації відвідує православні церковні храми і їхні прохання не слід ігнорувати.

Вами особисто вносяться подання про нагородження медалями, орденами, грамотами, цінними подарунками та матеріальними допомога ми, в яких щорічно фігурують одні і ті ж прізвища. А Ваша безмежна вдяка призвела до того, що на святкуванню чергової річниці Кут Івану Федоровичу за Вашим поданням вручено три грамоти та два цінні подарунки, щоб останій був благопристойним до Вашої діяльності і не висказував справедливу критику на Вашу адресу. В той же час в залі залишились більшість бойових побратимів взагалі забутих.

Якщо б Ви врахували думку Правління, то ордени, які дають надбавки до пенсії отримали б ті побратими, яким ця допомога вкрай необхідна. А Ви з єфрейтором Івась І.О. вирішили цим орденом нагородити самого себе.

Дата проведення річниць Вами встановлюється особисто і повідомлється тільки потрібним для Вас людям. Це призводить до того що багато афганців на зустрічі не попадають, по-скільки приходять 15 лютого, а Вами святкування проводяться 14 лютого.
Багатьох побратимів Ви на святкування чомусь не запрошуєте принципово.

Кому і скільки за цей період виписано дров для опалення, хвойного лісу для будівництва, скрапленого газу, хто звертався, кому допоможено і в яких об’ємах, кому відмовлено і чому саме. Таких запитань виникає багато, а письмовий звіт відсутній, щоб кожний Ваш побратим зміг з ним особисто ознайомитись.

В яких оздоровчих закладах можна пролікуватись та відпочити, коли саме і кому Вами теж доводиться інформація тільки вибірково, що дає підґрунтя для різних пліток та можливо неправдивих історій.

За всі періоди існування спілки УСВА всі попередні голови організації працювали на громадських засадах безоплатно. І тільки за час Вашого керівництва Ви організували собі заробітню плату з коштів організації УСВА, які мали б піти на закінчення будівництва пам’ятника. ГО «Батьківщина» через Кеменяш О. в лютому 2013 року виділила 8000 грн для добудови пам’ятника, однак ці кошти Вами скеровані на виплату Вашої заробітної плати.

Чому Вами проігноровано вимогу правління і не запрошено на відкриття пам’ятника скульптора Штаєра П.Ф., який безоплатно виготовив пам’ятник, один з кращих на території Західної України.

Нам невідомо які Ваші наміри щодо рішення Ради про опублікування в районній газеті подяки всім спонсорам, які внесли вагомий внесок в будівництві пам’ятника.

Є ще цілий ряд невияснених питань щодо фінансування пам’ятника, та пов’язаних з ним витрат. Суми допомог від різних політичних сил на будівництво пам’ятника досі нікому не оголошені. Тим паче, що вся ця Ваша діяльність протягом чотирьох років проводиться без створеної Ревізійної комісії Міжгірської організації УСВА.

З врахуванням наведених обставин, у відповідності до вимог статуту Міжгірської районної організації УСВА, вимог Закону України «Про надання публічної інформації» просимо надати письмовий звіт про роботу Голови Міжгірської районної організації УСВА за 2009-2013 рроки, а саме:

1.Видані Вами розпорядження та накази за звітні періоди;

2.Прийняті Правлінням Постанови та рішення за звітні періоди;

3.Прийняті Загальними зборами Постанови та резолюції за звітні періоди.

4.Хто розприділяв путівки на лікування та оздоровлення, які є для цього підтверджуючі документи, ким підписані?

5.Коли саме, хто, і в яких закладах проходив лікування або оздоровлення за ці роки, де надавалась інформація про наявні путівки? Кому відмовлено і на яких підставах?

6. Коли саме, кому, і в яких розмірах надавались матеріальні допомоги? Чи приймались рішення в письмовій формі, хто приймав, ким підписані?

7.Хто приймав рішення щодо нагород медалями, орденами, грамотами та цінними подарунками? Ким ці рішення підписані?

8.Чи виділялась допомога лісопродукцією, в яких об’ємах, і кому саме?

9. Скільки коштів виділялось за ці роки на безоплатне зубопротезування, кому саме?

10. Скільки коштів виділялось на безоплатне отримання ліків, хто отримав?

11. Згідно якого рішення змінено юридичну адресу Міжгірської організації УСВА з Заводської,2, на Вашу домашню адресу по вул.. Дружби,12. (так вказано в книзі «Закарпатці у вирі афганської війни).

Звіт про кошти отримані на будівництво пам’ятника «воїну-афганцю»:

13. Яку суму коштів вдалось зібрати на будівництво пам’ятника, від кого саме? Надати списки всіх хто вніс кошти готівкою або на розрахунковий рахунок? Надати списки хто допоміг матеріалами ( плитка, щебінь, гравій, камінь, бруківка, висівки та інше), виконаними роботами (по бруківці, лінії електропередач, благоустрою та інше)?

14. Скільки коштів витрачено Вами на будівництво пам’ятнику на даний час, чи є заборгованість? Кому саме ї за які виконані роботи чи поставлені матеріали проведено оплату з даних коштів? Просимо надати підтверджуючі документи?


15.. Скільки коштів виділялось на святкування річниць виводу військ з РА , проведення волейбольних турнірів та інших заходів (поїздок)? Скільки потрачено, просимо надати підтверджуючі документи?

16. Надати протокол засідання зборів від 14.02.2013 року.

В разі можливих труднощів при формуванні звіту за пророблений період, ми готові посприяти Вам у залученні незалежного аудитора, для повного аналізу діяльності Міжгірської районної організації УСВА за очолюваний Вами період.

26.03.2013 року в приміщенні Міжгірської районної ради на першому поверсі в залі урочистих подій о 10 годині за київським часом, ініціативна група, яка підписала дане звернення, вимагає зустрічі з Вами для отримання письмової відповіді по Вашому звіту.

Додаток: Список членів УСВА, які вимагають письмового звіту.


Ініціативна група (53 осoби)


фото в день відкриття памятникаЗвернення


2013-03-20
переглядів: 8974
джерело: міжгірський портал

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(38):

2015-02-25 Аржевітін
залишіть в спокої мого цімблра,я його постійно запрошував в Колочаву на халяву жерти солдатську кашу Карло такий шахрай як і я тільки він обкрадае Афганців а я Колочавців

2014-10-09 Пану Шекеті та пану Губалю
Чи знаете Ви, що посадові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молодьожі в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під будівництво при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в майбутньому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тис гривень, хай ті землі, які вона відібрала у дитсадка і завода Бурда собі и викупає!

2014-05-24 Читач
Шановні воїни-афганці, невже вас знову потрібно відправити у те пекло з якого ви повернулись, щоб знову ви відчули плече побратима.Невже не можна жити як велить сумління?

2014-05-24 ПНХови
Узніт ня в тото місто замість якого у вас голова.

2014-05-22 ПНХ
Треба началником над афганцями вибрати вівчаря підполковника Бабічина. Він вже читати ся навчив по-складам

2014-05-18 Коля
Неграмотну бредятину Чупа нараз видко.

2014-05-18 До кориша
Слідкую за твоїми висловами Федя і дивуюся, а ти не хотів бути на посаді? Добре хтось ти клепнув у голову та знявись кандидатуру, може Жека ти пообіцяв посаду. Якщо так, то свою віллу (друге Межигір"я на перевалі) може і достроїш. Обисмьте знали люди, що бездельник Чуп, який нічим не займаєся лиш того і чекат, оби стати на посаду. Ч памятаєте, хто був на віче, як він хизувався тим, що його обрали 6 чоловік разом з Марьов і казав "Типир убивати буду вас я" таке розумний чоловік міг казати, та по ньому лікарня плаче.

2014-05-18 Кориш В !
КРИС КРИСОВИЧ раньше хлопи толкові били ни любилося хлопцям просто йшли собі в сторону то біли чисні а Криса прикормилася і за примилого бога нийде якби чесно бив то точно нидержавбися за чин нормальній уважающий себе подавби у відставку а як подасть КРИСА як кормушки більш ние в лознському інституті мало платят тай уксти ніщо хиба яку лопту !

2014-05-15 Миколі який рвав гузицю за Пецу
Такі як Щур Субота І Пеца все рвуться до державного корита

2014-05-03 За Україну
Добрий день Андрій Андрійович! В мене до Вас пару запитань:

2014-05-02 Ментку
Пеца звільнився,пішов на пенсію.

2014-04-28 до всіх дописувачів
Дорогі Браття і сестри не лийте бруд один на одного, бо це сташний гріх.Рано чи пізно, за все буде треба відповідати.Звісно, що на цій землі ми всі тимчасово проживаемо і можемо щось скрити, приховати, відкупитися, але прийде час коли ми всі будемо стояти перед СУДОМ БОЖИМ, і там відкупу не буде.

2014-04-27 Менток
А що Пеца вже не збирає податки у Міжгірських валютників,він "з народом".

2014-04-27 сусід
А скільки грошей на памятник здали суботіки та белі,що так потрібно перед ними звітуватись.Хай суботік розповість як виганяв людей на антимайдан в Ужгород.

2014-04-26 До небайдужого
Васька брате, не пши непотрібного.

2013-12-18 Рекіта
Ви міжгірські брехачі ненаговорюйте на мого кума. Він до грошей байдужий і красти їх не міг. Хиба до жінок не байдужий. Поніс у Синевир Вієровій жоні 50 гривнів допомоги, оприходував Любу і їй добре і йому файно. Правда Вітя узнав так лишив її айбо потім простив їх з Карлом через три роки і вернувся домі.Зато Карло зробив го своїм заступником по синевирській ріці.

2013-12-18 Млавець
А ще в суді говорили що Федак купляв вінки по 100 гривень а просив продавців писати чек на 300 гривень. Теперь боиться що приписані гроші треба буде вернути і тому нехоче дати звіт.

2013-12-18 Міша з Колочави
Кажут що у суді говорили що у Карла у ванні на квартирі плитка така точно як на памятнику. А ще кажут що на памятник плитки не хватило бо Ігор Лолин виклав ту плитку в Карла у ванні. Інтересно ци то правда, чи брешуть по Колочаві люди

2013-12-17 Івась
Закликаю всіх авганців району на площу майдану в Київ. Виїзд завтра в 10 за київським часом. З собов нічого не брати. Все необхідне я взяв. Карло нас на зекономлені гроші з памятника в колочаві відправляє з фінансуванням на два тижні. Збираємеся біля соцзабезу коло Карлової курви Надюхи.

2013-12-14 Шегута Федя
до Щубера Ф.Д.. Федак разом з бойовою вдовою авганкою Запорожець візьме дві путівочки, причому щорічно в санаторій, там поправлять своє здоровя за місяць в одній кімнаті, і нахер йому на барикади вставати. Ви добродію чи можете собі дозволити щорічний відпуск з любовницею в санаторіях? Чи може хтось із бойових побратимів Карла в Міжгірському районі може собі дозволити щорічний відпуск разом з курвою в санаторії? Ні не може. А ось праведний Федак собі може дозволити і морально, бо святого в душі немає нічого, і матеріально, бо це путівки афганські.

2013-12-11 Івась
Добрий день всім переписчикам. Ти мамо двох дітей напиши телефончик Карло тя найде вклепле ти ще хоть двох дітей абись мала загуру та й гроші на дітей. Субота на майдан не піде бо цімбора з Щурьом. Карло і я тоже не підеме, бо нам Янукович ордена надавав і пенсії ліві виплачує то в нас уже Європа.По дві тисячі двісто сімдесят песії інваліда маєме і по сімсот дисять гривнів доплати за орден нам влада януковича виплачує. Хто нам се дасть в Європі.

2013-12-06 Щубер Федір Дмитрович
Так,я також підтримую пропозицію попереднього автора коментарів.Афганці,мають відповідний досвід поведінки в екстремальних умовах,знають як треба підтримати людину в важкий для неї час,допомогти як в моральному плані ,так і в матеріальному плані.У вас (тобто спілці афганців)є багато людей,які думають і прагнуть жити ліпше ,і щоб їхнім дітям жилося краще .А тому необхідно всім Вам об"єднатися навколо цих процесів,які відбуваються зараз в Україні,допомогти тим афганцями,які вже знаходяться на Майдані і взяли на себе місію захищати наших сестер,братів,матерів від рук"Беркута".

2013-12-05 Мати двох дітей студентів
Не гризіться дорогі "афганці", а йдіть на Майдан захищати майбутнє своїх дітей як многі ваші побратими з інших областей! Може там і помиритесь. Однак,дуже би не хотіла щоби ви стояли по різні сторони барикад. Пане Субото і ви пане Федак, знаю що не по свої волі ви були в Афганістані, тепер вас просимо ми, матері Міжгірщини, разом з своїми побратимами допоможіть захистити наших дітей від ще страшнішого деспота чим був комунізм - від бандитів регіоналів.Хочу відіти вас на МАЙДАНІ в Києві.Не забудьте взяти з собою Ф.Пожара нехай там покаже свою бойову готовність а не в писанині на Міжгірському порталі.

2013-12-05 про Івася.
Подивіться на цього героя. На фото сидить четвертий зправа. Права рука Карла. Проживає в Ізках. На суді назвав себе інвалілом 2 групи, але це не мішає йому активно допомагати Федаку. З 2009 року - член правління, разом з Карлом підробляли і підписували рішення правління районної організації афганців без відома інших членів правління. Має бусик і возить на зібрання афганців тих людей кого він сам вважає за потрібних. Вирішує хто афганець, а хто ні. З лютого цього року призначений Федаком секретарем РО УСВА. На даний час представляється до ордена "За заслуги". Відповідно до Статуту ордена, висунення кандидатур здійснюється гласно, то пропоную громадськості обговорити цю ситуацію і розібратися за які (цитую із Статуту про орден) "видатні особисті досягнення в економічній, науково-технічній, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах діяльності" нагороджувати цього героя.

2013-12-04 до Тольяна
Карло разом з адвокатом намагаються розділити афганську організацію на дві. Одна до сінокосів в 2009році а друга після сінокосів 2009 року. Афганці задумайтеся. Що таке сталося за сінокоси, що адвокатка разом з Федаком хочуть вас розділити.Тоті що ніби чули звіт для себе задумайтеся кого покриваєте. Невже вам нецікаво знати куди ділося 153 тисячі гривнів. Ви по заробітках такі гроші за сезон незаробите всі разом.

2013-12-04 Тольян
То,що творит останнім часом з бідолагами афганцями особливо з Колочавцями та Репинцями пан Федак Карлик Карликович не дружить із здоровим глуздом.Невже ти настільки став тварюкою,щоби так підставляти своіх бойових побратимів.Карлику Карликовичу а ти ци задумовувався над тим ,що не земний а Божий суд головний.

2013-12-04 до Івася
Чому ж ти пане Івасю та пане Федаку не вирішили представити до ордена бойового побратима Миколу Барну з Колочави, який сидить в інвалідному візку і в суді свідчить за Ваші липові звіти по 153 тисячах гривнів. Ви собі ордена порозписували, Ви собі гроші розікрали, а де звіт.Де Ваша совість християнська, де ваша совість перед побратимами.

2013-12-03 Івась
Я чесно вернув Карлови 5000 гривнів за орден яким мене мают нагородити, а він паскуда здав сю інформацію в суді. Най ми верне гроші.

2013-11-18 До опера
запахло жареним видно в карла карликовича раз начав оправдуватися на сайтах.Най розмістить на сайті звіт де гроші дівав вкрадені від бойових побратимів і тогди його совість буде чиста перед всіми. І перед побратимами і перед громадськістю яка здавала гроші і перед правоохоронними органами і перед собов і головне перед богом.

2013-11-12 Тольян
Карел Карликович терміново береш орден який ти отримав не по честі іне по заслугам і всеприлюдно віддаєш бідолазі Юркови Варахобі із Буківця оби бідолага мав якусь надбавку до пинзіі а ти хоть мало відмиєш того страшного грязного бруу який ти сам на себе вилив.

2013-11-04 Івасик
Федак карел карелович конкретний пацан. Треба вінки носити він буде, треба стукати у відповідних інстанціях він буде. Треба бабки вкрасти він буде.Правда з орденом мало переборщив.підробив протокол підписався за пацанів, з вкрадених грошей забашляв кому треба і орден на грудях. Яков цінов в нього група інваліда. яков цінов в нього на грудях орден. Яков цінов побудована квартира за рахунок міжгірського памятника. Яков цінов відремонтована Нива за рахунок колочаського памятника. Переможців не судят.Вони герої.

2013-10-26 Юрко
виюборов карло карлович есклюзивний трофей.вкрав бабки і з памятника в колочаві. конкретний аферист.

2013-05-14 ЩУРОЛОВ
Видалено адміном. Хамство.

2013-03-27 Андрій ГОЛОДНЯК. “Верховина” для mizgir.com.ua
Ветерани-афганці влаштували турнір з міні-футболу на честь Героя Радянського Союзу Сергія Козлова 14.02.2011, 09:31 Минулого тижня на Виноградівщині відбувся турнір з міні-футболу на честь Героя колишнього Радянського Союзу, полковника Сергія Павловича Козлова, який тут жив і працював у райвійськкоматі. Участь у змаганнях взяли ветерани Афганістану з 9 райцентрів області, в тому числі за підтримки райради, райдержадміністрації та районної спілки ветеранів Афганістану нашого краю позмагалася в турнірі і міжгірська команда. Хоч подібні змагання проводилися вперше, в спорткомплексі, що в с. Петрово, вирували справжні футбольні пристрасті та боротьба за перехідний турнірний кубок — ексклюзивний трофей, виготовлений зі справжньої артилерійської гільзи ужгородськими майстрами на замовлення Закарпатської організації ветеранів Афганістану. Цього разу перемогла команда Великоберезнянського району, за ними — Ужгород та Мукачево. Честь Міжгірського району захищала збірна команда ветеранів Афганістану та їх сини у складі: Карла Федака, Сергія Росади, Василя Яреми, Івана Лехмана, Івана Ясінка, Сергія Яреми, Юрія Ясінка, Анатолія Івася та Василя Лехмана. Хоч цього року завоювати цінний приз не вдалося, капітан нашої команди, голова районної спілки ветеранів Афганістану Карло Федак не втрачає оптимізму. — У нас ще буде нагода вибороти ексклюзивний трофей, — говорить Карло Карлович, — адже в планах як обласної спілки ветеранів Афганістану, так і всіх районних організацій — щороку проводити подібний турнір на честь полковника С.П. Козлова, єдиного на Закарпатті учасника бойових дій, якого було удостоєно відзнакою найвищого ґатунку — Героя Радянського Союзу.

2013-03-26 Сергій Росада
Лист звернення підписаний мною, Бабічин Миколою, Субота Іваном, Беля Іваном, Ковач Анотолієм, Білинець Олександром і ін., всього 53 особи.

2013-03-26 AuditUA
Дивна публікація, схожа на так звані "заказухи". Від кого даний "Лист звернення"? Яка "ініціативна група" (лінк недіючий)?

2013-03-25 карел
я готовий надати звіти, кому треба?

2012-05-29 admin@міжгіря.com
Читайте також: [link]http://www.міжгіря.com/index.php?i=116[/link]Звернення "афганців" міжгірського району до Голови Закарпатського обласного товариства ветеранів Афганістану Шейдіка Артура і голови УСВА Червонописького С.В.[ядро ссилки]; [link]http://www.міжгіря.com/index.php? i=163[/link]В таборі "афганців" розкол. [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=205[/link]Лист "афганців" прокурору[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=580[/link]Афганці подарували дітям волейбольну сітку[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=764[/link]Олександр Гулаткан отримає ордер на квартиру[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=801[/link]Сьогодні - 25-а річниця виведення радянських військ з Афганістану[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=805[/link]Власником квартири у райцентрі став "інвалід війни" Олександр Гулаткан[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=806[/link]Ветеранів-афганців вшанували в Міжгір’ї [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=812[/link]Повідомлення районної організації Спілки ветеранів Афганістану [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=817[/link]Нова влада. Знову наступаємо на граблі. [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=834[/link]Інформують "афганці". [ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?i=838[/link]Цього року не відбудеться волейбольний турнір, присвячений пам’яті воїна-афганця[ядро ссилки]. [link]http://www.xn--c1afrs9etbc.com/index.php?%20i=947[/link]ЗАПОВІДЬ НЕНАРОДЖЕНИМ І ЖИВИМ [ядро ссилки].

свіжі новини:
(міжгір\'я)

свіжі коментарі:
(міжгір\'я)

всі коментарі

найбільше читають:
(міжгір\'я)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.