Русскій корабль - іді нах*й !

У Лопушному відновлять пошкоджену дорогу


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село лопушне


У Лопушному відновлять пошкоджену дорогу

У селі Лопушне через підняття рівня води 1 вересня рзмило дорогу. Роботи з відновлення розпочнуть наступного тижня.

Заступник голови Міжгірської територіальної громади Іван Кость повідомив: без сполучення цього разу залишилися до 30 будинків, там проживають близько 70 людей. Пошкоджені 50 метрів ґрунтової дороги, яка веде до села. Тепер до жителів можна доїхати тільки автомобілями підвищеної прохідності. За словами голови Торунського старостиноського округу Ганни Головки, для огляду наслідків негоди створили комісію та оформили акт. За її словами, потрібно укріплювати береги.

"Минулого року там теж було знищено дорогу. Однак через відсутність грошей робилося все силами місцевих і тільки підсипали дорогу. Щоб зробити постійну дорогу, в минулому році замовили документацію. Документація практично була готова, однак через відсутність фінансування не оплачена і тому не зробили. Вирішили залучити держлісгосп і зробити тимчасову, дати проїзд. Уже проїзд, бо, на жаль, не може проїхати жодна легкова машина", — розповіла Ганна Головка.

Місцевий житель Михайло Білак розповів: у цей день вів до школи сина. "Вранці встали, зібралися в школу, підійшли до дороги. Дороги знову нема. Мій син Тимофій у 2-й клас ходить у місцеву Лопушнянську школу, довелося його брати на плечі, переносити його практично через цю небезпечну ділянку дороги. Це не перший раз. Це ще наслідок літньої повені 2020-го року, коли просто на цьому місці так само була зруйнована дорога", — розповів місцевий житель.

Місцевий житель Дмитро Канюк розповів, що хоче засипати дорогу самотужки.

"Закупив я продукти на зиму, їх має машина підвезти сюди. А звідси, як плечем носити продукти додому. Це кілометр мені потрібно догори носити: чотири мішки борошна, один мішок цукру. Мені ці продукти потрібні на цілу зиму. Тому буду сам після обіду підсипати дорогу: буду камені брати з води, щоб машина могла проїхати", — розповів Дмитро Канюк.

За словами Василя Бошоти, скільки грошей потрібно для відновлення дороги в Лопушному він назвати не може. Однак роботи, за його словами, мають розпочати 6-7 вересня.

Детальніше дивіться у сюжеті Суспільного:2021-09-06
переглядів: 608
джерело: Голос карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(4):

2021-09-12 Ханка
То вже не платно у нього все сиплеться і все на дітях а доньку тягне мент колочавський чапаєв

2021-09-11 Ріка
Атаманюка відмолює

2021-09-11 Матрос
Усі люди із лопушного клянуть атаманови за повінь і його дітям клянут донька уже у розводі а син здурів

2021-09-10 Буря
А через кого повінь

свіжі новини:
(лопушне)

свіжі коментарі:
(лопушне)

всі коментарі

найбільше читають:
(лопушне)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.