Русскій корабль - іді нах*й !

У Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль "Верховинське літо"


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


У  Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль

Протягом двох днів 19-20 червня у селі Колочава, яке прославилося десятком музеїв та активним розвитком туризму, проходив молодіжний етнофестиваль «Верховинське літо».

Місцеві жителі, туристи та численні гості свята мали унікальну можливість взяти участь у різноманітних майстер-класах, які ознайомлювали з місцевими традиціями, звичаями, ремеслами, заняттями під запальну українську музику.

Головною подією свята стало відкриття Культурно-мистецького центру (амфітеатру), який почали будувати весною 2019 року в рамках проєкту «Світ карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат». Будівництво здійснювалося за підтримки Європейського Союзу в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь – Україна 2014-2020. Реалізатор проєкту - Колочавська сільська рада.

Культурно-мистецький центр має вигляд критої будівлі амфітеатру в карпатському стилі з каменю та дерева. Споруду доповнює сцена, яку можна використовувати з двох сторін, залежно від кількості глядачів. Будівля амфітеатру також включає адміністративне приміщення та конференц-зал на 100 осіб, які при потребі можуть бути використані як виставковий зал.

На базі амфітеатру вже створений Центр культурних послуг Колочавської сільської ради. Тут працює гурток малювання для місцевих дітей, у планах - відкритття й інших, наприклад, хореографічний, танців, гри на народних інструментах тощо. В амфітеатрі також буде розташовано етнографічний музей Івана Ольбрахта.

Зі сцени нового Культурно-мистецького центру вітали колочавців численні високі гості, зокрема, керівник Представництва Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 у Львові Ольга Парасоцька, Генеральний Консул Чеської Республіки у Львові Павел Пешек, консул з політико-економічних питань Генерального Консульства Республiки Польща у Львові Томаш Коваль, представники обласої та районної влади.

Гості свята також вручили колочавцям почесні грамоти за розвиток та популяризацію історико-культурної спадщини.

Під час святкового концерту розважали гостей відомі фольклорні та хореографічні колективи, регі –гурт «Чаламада», відомий співак Володимир Маркович, народний артист України Іван Попович.


У  Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль

У  Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль

У  Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль

У  Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль

У  Колочаві відбувся молодіжний етнофестиваль


2021-06-22
переглядів: 1423
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(2):

2021-07-08 Гпфія
Напишіт рецепт помідори в желатіні

2021-06-25 до худинця
ти паскудо рижа виплати нам заробітню плату а не пропивай гроші бюджетні , я тобі дала 2000 доларів за роботу через твого стукача пишкою хромим а ти паскудо казав що в мене буде велика зарплата а я немаю ніякої

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2021, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.