Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Чекають на ремонт


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


Чекають на ремонт

Ніяк не можуть дочекатись на ремонт дороги жителі с. Колочава та прилеглих населених пунктів. Більше тижня тому в селі Негровець у вибоїнах застрягла карета швидкої”допомоги. Після цього випадку цю ділянки дороги підсипали щебенем. Тим часом, “Велике будівництво” автошляху “Синевир – Колочава – Буштино” розпочалось з села Дулово ще торік, однак до села Колочава дорожники не дійшли. Напрямки є, доріг немає. Так кажуть жителі Колочави про тутешні автошляхи. Дорожнє полотно вкрите ямами та вибоїнами, така ж ситуація і в сусідніх населених пунктах.”Велике будівництво” автошляху “Синевир – Колочава – Буштино” розпочалось з села Дулово ще торік, однак до села Колочава дорожники не дійшли. Тим часом, місцеві добре розуміють, якісні дороги – це перший крок на шляху розвитку громади. А тут велику ставку роблять на туризм. Якісне асфальтове покриття закінчується на виїзді із Синевира, вже далі у селі Негровець ситуація катастрофічна. Після того, як на мосту застрягла швидка, з області сюди прислали грейдер та привезли щебінь. Вибоїни засипали та розрівняли. Однак, за словами місцевих, це лише тимчасове вирішення проблеми. Тутешні кажуть, якісні дороги – не лише питання престижу, адже нерідко на кону чиїсь життя. Зараз місцеві жителі сподіваються, щойно зійде сніг, автошлях нарешті почнуть ремонтувати, а разом з цим і зникне значна частина проблемних питань.2021-02-10
переглядів: 943
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(18):

2021-02-14 Наталко
Щоти говориш в санаторій технікум,тобі невхуст треба йти.

2021-02-13 Наталка
є наталка,люди в судах ідут знизу догори ,а Наталка зверху до низу видят що невсівтя дома та розводят плати.

2021-02-13 Наталко
Не реви як вдовиця,бо ти не свої гроші платила,а державні.

2021-02-13 Наталка
Людоньки заплатилам за кас.скаргу 2270,би намій розум розтолкувати заплатилам 681грн,а закасаційнум скаргу найми некажу і пакет документів бо впадете і всьо програла добре хочми мало поівив .

2021-02-13 Таня
несуди за помилки,я пишу за твоім рівнем розвитку Наталко

2021-02-13 Адвокат
Тотя встойло зажене невспієш і очима кліпнутм радуйся,так треба було час прийде іти всьо взнаєш лишися як тота всливах,ця комбінація не для твого розуму ,звертацся до мене Тетяна щераз хі.хі,плати побільше .Тобі заключення дав ВР автебе і розуму нема щоб зрощуміти,людина платить я роблю проти такоі дебілки як ти.

2021-02-13 До адвоката
Я всіх купила в тому числі і недоумковатого КОСЮЧА.е

2021-02-13 Адвокат
Радуйся Марковичко мій підзахисний знімає позив на тебе за моральний ущерб,заповни є люди і свині ,людина жиє по Божих заповідях внього каміньом а він колачом.

2021-02-13 Марковичка
То начальниця совбеза,яка на посади пробивалася через секспослуги.Лише Верховний Суд розкрив її сутність.Розуму там нуль цілих нуль десятих.

2021-02-12 Пап
Щото за Марковичка ,що програла Верховний Суд,майже дуже розумна .

2021-02-11 Наталко
Поки не пізно тікай з своїм в ІЗРАЇЛЬ бо тот КОСЮЧ оббере тя "як липку " та щи й посадит.А ти знаєш,що є за що...Бо БОГ як хоче наказати то відбират розум,а в тебе його й не було.

2021-02-11 Ужас
В санаторій технікум.

2021-02-10 НАТАЛКА
Я без конкурса попала на посаду за гроші,а ти такий розумний сидиш дома.

2021-02-10 Адвокат
Тетяна Сергієвна Наталко втебе розуму нема то головне.

2021-02-10 Наталка
Ти Косюче нихто,а я заступник начальника управління соцзахисту Хустського району.І посаду я собі купила і всіх куплю з патрохами.І ниякого криміналу я не боюся,ти недоумку,бо в мене є гроші і майна доста.

2021-02-10 Адвокат
Тетяна Сергієвна Марковичко недоумок ти,пролитілась усі суди,а Вер.Суд давти кінцеве заключення хто тиє,уважно прочитай ухвалу яка оскарженню непідлягає,ябитобі радила як адвокат подальшому візьми довідку здурки вна тобі допоможе втебе там проблем небуде,ухвала ВС тобі дає зелене світло.

2021-02-10 Наталка
Ничого ви мені не зробите,бо в мене тілько грошей,що я куплю всіх.Я вже можу й не робити,бо я си купила 2 ГРУПУ ІНВАЛІДНОСТІ,маю 7 ТИСЯЧ гривень.У нас за гроші мож всьо купити.І никого я ся не бою,а тим більше того недоумковатого КОСЮЧА.

2021-02-10 Адвокат
Тетяна Сергієвна ну, що Марковичко як поживаєш можети вчомусь помохти телефонуй ятя вблуд заведу .Плати накрадені гроші яти підготовлю позив любий тивтому ітак топанок. Чекаю пока .

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.