Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Карпатська школа бджільництва діє у Колочаві


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


Карпатська школа бджільництва діє у Колочаві

Унікальна атракція для туристів та освітній майданчик для дітей.

Тут, у Карпатській школі бджільництва, розташований розумний вулик який пов’язаний з мобільним додатком і дозволяє дистанційно стежити за тим, що відбувається з бджолами, кілька домівок для трудівниць у вигляді пам’яток архітектури даної місцевості та традиційні вулики – лежак і дуплянка.

Та це ще не все: проєкт передбачає втілення в життя ще кількох заходів: Окрім цього, розповідає пан Василь, в подальшому і Карпатську школу бджільництва планують розширити – збагатити історичним куточком. Повертаючись до вуликів, наразі бджолиними сім′ями заселені тільки 2 вулики. В цю пору трудівниці готуються до важкого і довготривалого стану в їх житті – зимової сну. Переносити довготривалий час зимівлі характерно для карпатської породи бджіл: умовах нашого клімату в зимовому спокої ці комахи проводять близько 6-7 місяців.А поки трудівниці відпочивають на атракційній пасіці, ми додамо: Карпатська школа бджільництва – справжня гордість Закарпаття: за попередніми даними, локація внесена в гастрономічну карту України, а тому продукція з цієї місцини представляється як ексклюзивна та унікальна!2020-11-11
переглядів: 304
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.