Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Від серцевого нападу помер відомий київський нейрохірург


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


Чоловіку стало погано під час проходження маршруту в горах у Міжгірському районі.

Як повідомила в коментарі Укрінформу речниця Управління ДСНС в Закарпатській області Наталя Батир, чоловіку стало погано під час проходження маршруту: разом з колегами вони йшли на гору Стримба біля села Колочави. У лікаря стався серцевий напад, реанімувати його не змогли.

"Закарпатські рятувальники 12 серпня зафіксували факт загибелі киянина 1965 року народження на маршруті на гору Стримба біля Колочави. Він йшов в складі групи з 5-ти осіб, разом із колегами та сином. Після сходження на полонину у чоловіка раптом погіршилося самопочуття, він впав з рюкзаком та спорядженням. Колеги пробували реанімувати його, але це не дало результату. Очевидно, у чоловіка стався серцевий напад", - розповіла вона.

За словами Батир, рятувальники та медичні працівники, які прибули на виклик до місця події, виявили тіло туриста вже без ознак життя. Його було доставлено до села Колочава та передано працівникам правоохоронних органів.

За даними рятувальників, маршрут, яким підіймався загиблий, нескладний: він розрахований на один день та є популярним у туристів у Колочаві. Можливо, причиною погіршення самопочуття чоловіка стала спека.

Як повідомила речниця УДСНС Закарпаття, для транспортування тіла загиблого залучалися професіонали гірського пошуково-рятувального відділення смт Міжгір’я та державного пожежно-рятувального поста с. Колочава.

Як стало відомо Укрінформу з власних джерел, мова йде про Юрія Ямінського - відомого українського нейрохірурга з Інституту нейрохірургії ім. Ромоданова НАМНУ, доктора медичних наук.



2020-08-14
переглядів: 1542
джерело: Голос карпат

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)



© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.