Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

У смітті


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


У смітті

Проблема сміття є однією із найактуальніших для жителів села Колочава, що на Міжгірщині. Населений пункт межує з національним природним парком “Синевир”, а відтак, тут заборонені стихійні сміттєзвалища. Як наслідок, побутові відходи можна побачити усюди: у лісі, на березі річки, обабіч дороги. .Пластянки, скляні пляшки, поліетиленова плівка, різний непотріб тут повсюди: на берегах річок, у лісі, обабіч дороги, та навітьу канавах прямо білябудинків. І це у населеному пункті з величезним туристичним потенціалом. За словами сільського голови, проблему сміття в Україні потрібно вирішувати на державному рівні, адже у органів місцевого самоврядування таких коштів немає, а тим паче в селі Колочава, яке є дотаційним.Чоловік додає, єдиний шлях вирішення проблеми вбачає у мобільній сортувальній лінії.Тож і цей проєкт наразі не в змозі самостійно реалізувати. Сміттєву ж проблему намагаються вирішувати по-іншому. Юрій Кливець запевняє, колочавці – свідоме населення. Сміття ж, мовляв, паводок зноситьу населений пункт із інших сіл. На питання як же місцеві збували відходи до встановлення контейнерів – відповідає: здебільшого спалювали у дворогосподарствах. Алеж цезавдає значної шкоди навколишньому середовищу! ож, бачимо,за словами більшості – питання відходів полягаєне лише у відсутності мобільної сортувальної лінії, а і у самих людях, у їх недбалому ставленні до природи. Чи буде приваблювати дотаційна Колочава туристів, потопаючи в смітті? Очевидно, що ні, тому проблему потрібно вирішувати негайно, і сподіваємось, влада за це візьметься.2020-07-22
переглядів: 650
джерело: М-студіо

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(3):

2020-07-26 Колочавець
Ти кливцю з юзою і говорити не знаете. Та яка ви влада. У вас один советчик рижий.

2020-07-23 ТАК-ТАК
Не парафіньтеся на ЗЕ бо там уже рейтинг іде все ближе до нуля,після Луцького терориста взагалі бомба такого чуда ніхто нечікував.

2020-07-23 вася капелан
вони сміття відправляють по річці в європу звідки воно прийшло

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.