Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

ПБС "виграло ремонт" дороги Синевир-Колочава-Буштино


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


ПБС

ДП «Служба місцевих доріг у Закарпатській області» підписало договір із ТОВ «ПБС» на капітальний ремонт дороги місцевого значення О 070603 Синевир-Колочава-Буштино вартістю 135,05 млн гривень. Договір опублікований в «Прозорро» 25 червня.

«ПБС» знизила очікувану вартість закупівлі на 9%. У торгах брало участь ще 5 компаній, три з яких — ПП «Стік», ТОВ «Люнет» та ТОВ «ДП «Алькор» — початково запропонували нижчу ціну, ніж «ПБС», але їх відхилили.

Перші дві компанії Замовник відхилив через те, що їхні пропозиції не відповідали умовам тендерної документації: «Стік» не надав низку документів стосовно дорожньої лабораторії, «Люнет» наклав на документи ЕЦП неуповноваженої на це особи.

А пропозицію «Алькору» Замовник відхилив, бо підприємство у банківській гарантії вказало неправильний перелік випадків припинення дії гарантії: зокрема, у пункті 2 вказується, що «дія цієї гарантії припиняється у випадку укладення договору про закупівлю з учасником, що став переможцем тендеру», хоча малося на увазі припинення дії гарантії у випадку, якщо з переможцем не уклали договір про закупівлю.

Директором київського «ДП «Алькор» є Олександр Обухов, а засновником — Лусине Цоголакян.

Засновницею івано-франківського ТОВ «ПБС» є Іванна Непик, колишня працівниця курорту «Буковель». Вона є бізнес-партнером Віктора Шевченка, рідного брата Олександра Шевченка – екс-директора туристичного комплексу «Буковель», що контролюється групою Ігоря Коломойського. Сам Олександр Шевченко не приховував, що має стосунок до «ПБС». Підприємство входить у вісімку компаній, які отримали найбільше підрядів від «Укравтодору» у 2018-2019 роках.


ПБС


2020-07-03
переглядів: 616
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(1):

2020-07-03 бедек
цы аферсити з пбс варты лише грошы освоювавти, в торуні та бистрому пообрізали сучки коло дороги та позасипали гравієм ями, а їм зато заплатили 150 млн. беспредел

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.