Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!
Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

У Колочаві зводять центр культури Карпат


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


У Колочаві зводять центр культури Карпат

Цієї весни у Колочаві активно почали втілювати культурно-мистецький центр в рамках проекту «Світ карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» .

Будівництво центру культури Карпат здійснюється за підтримки Європейського Союзу в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь –Україна 2014-2020. Мета проекту – збереження культурної та історичної спадщини Карпат – традицій, ремесел, звичаїв, музики, архітектури.

В результаті реалізації транскордонного проекту буде створено польсько-український карпатський центр культурної спадщини «Розета», який складатиметься з 4 окремих центрів. Діяльність центрів буде спрямована на популяризацію спадщини Карпат, розробку спільної політики щодо управління та промоції історичною і культурною спадщиною на регіональному та місцевому рівнях, робота з жителями місцевих громад задля покращення знань у відповідній галузі, розробка базових моделей для залучення місцевих громад до управління культурними ресурсами, розробка інтегрованого інструменту для транскордонної співпраці та спільної кампанії з популяризації культурних цінностей регіонів. У Польщі такий центр буде розташовуватися в селі Бистре (гміна Балігруд, Ліський повіт, Підкарпатське воєводство), в Україні – у Колочаві (Закарпаття), Косові (Івано-Франківщина) та Уричі (Львівщина).

Це буде крита будівля амфітеатру в карпатському стилі - з каменю та дерева. Споруду доповнюватиме сцена, яку можна використовувати з двох сторін, залежно від кількості глядачів. Будівля амфітеатру також включатиме адміністративне приміщення та конференц-зал на 100 осіб. Вони при потребі можуть бути використані як виставковий зал.

У рамках проекту будуть також проведені фестивалі, тренінги, майстер-класи тощо. Заходи будуть відкритими для усіх зацікавлених сторін – місцевих мешканців, туристів тощо, адже їх мета - популяризація культурної спадщини прикордоння.2019-05-30
переглядів: 1622
джерело: Закарпаття онлайн

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(18):

2019-09-23 !!!
молодці колочавці

2019-08-10 Честь
Всіх старих підарасів котрі були при кориті останні 20 років кулю ВВ ЛОБ.......

2019-06-14 ТИ
Коміку зі своєю програмою,які ти вже за короткий час зробив кадрові зміни,щоти поміняв шило на мило? Які ти кадри обновив ти сказав до виборів якщо порушиш Закон України то підеш у відставку,подивимося що скаже Конституційний суд і чи підеш у відставку якщо буде указ не Конституційним,ти за декілько днів перебування на посаді уже успів стільки дров наламати що ГПУ повино порушовати проти тебе кримінальну справу.

2019-06-14 Петрикові
детський лепет наркомана,всі за Порошенкову партію газ буде дешевший,наркоманові шуткують

2019-06-14 палій
ПАЛИТИ ГО!!!

2019-06-13 колочавиць
у міжгірському БТІ видали незаконно громадянину села Колочава вул Дружби 39 Штаеру Евгенію Івановичу технічний паспорт на гараж який незаконно побудований на чужій земельній ділянці на якій евсі документи для введення сільського господарства яке мали право видати паспорт як ця ділянка оспорюеться в суді уже більше 4 роки

2019-06-12 ревізор ревізора
да, ти правий, Аржевітін увійшов у історію Колочави. Не тим правда, што ти пишеш. ставлю ти діагноз - ЖАБА ТЯ ДАВИТ.

2019-06-12 Ревізор
Народе, лишітся Аржевітіна.Сись чолрвік увійшов у вічну історію колочави. Хоть би затото што зробив баню для колочавцю,построїв дві хижі для бабчика, , купивму буса,пудняв ціну на музеї і так дале... Одним словом МОЛОДИЦЬ.

2019-06-10 поліція
ти головко клевцівська перестань жерти водку і не позорь колочаву бо біг тебе пібє за все

2019-06-05 полий
колочавці би написали БРАДОЛЕЦЬ.

2019-06-03 брадовець
жида припровадив брехливого такого як сам хланта уйобок

2019-06-03 Брадовець
Хланта припровадив Жидачів в село брехач такий як і Юрко.

2019-06-03 Главрачу пістянику
Ти лезаку жидівської дупи! жид сам ГОВОРИВ шо то буде баня сільська аби йому дали землю задармо по жидівськи

2019-06-03 главврач
А з якого хера Аржевітін мав селови баню построїти? Вун што , штось довжен селови? а упувіш ми лиш ко на території старої болниці тай лісничиства хижі поклав? а ти аш не маєш де ся помити кроме аржевітінової бані та іди на ріку , до зими чистим будеш ходити.

2019-05-31 Жидові
Аржевітін строїв сільську баню для села і шо з того всю лікарню розтарабанили сволота

2019-05-31 школа
що то за лікар зубний в юрка що лише гроші дре у людей а робити зуби незнає

2019-05-31 льоня голубков
Раз не піаримо, - значить будується не за його кошти!Се міг і самий ся додумати.Ти просто думай сам ,- тобі ще не пізно навчитися! ха ха ха!

2019-05-31 мішо кий
а що непіарите Аржевітіна що то він будує за влашні кошти !!!!????7 ха ха ха !!

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.