Hotels24.ua Отели за полцены и реальные отзывы гостей!
Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження

Однією з хороших традицій, які прижилися у селі Колочава, є щорічне відзначення Дня села.

У вівторок, 30 квітня жителі села та численні гості краю зібралися у центрі селища аби відзначити 556-ту річницю з дня першої писемної згадки про Колочаву. Саме у 1463 році було задокументовано факт передачі земель від одних феодалів іншим. Історія села була нелегка, та зараз жителі впевнено розвивають туризм і зробили його одним з найвідоміших туристичних місць в Україні.

Сільський голова села Колочава Юрій Кливець у привітальному слові відзначив, що багато в селищі почалося робити за рахунок грантів, відчутна допомога меценатів. Зокрема, було впорядковане одне з найпопулярніших туристичних місць в селі мінеральне джерело Колочава, стартував проект «Світ Карпатських розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат», в рамках якого буде збудовано центр культури Карпат Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон «Карпати-Україна» , виграно проект на створення Центру адміністративних послуг у рамках програми «U-LEAD з Європою» тощо.

«Завдяки чеським друзям з Пардубіцького краю робиться ремонт лікарні та впорядковується територія біля медзакладу тощо, - каже Юрій Кливець. - Та однією з найважливіших подій, яку особливо відчули жителі присілка Сухар, стало будівництво нової асфальтованої дороги місцевого значення».

Після офіційних привітань та вручення численних нагород за вагомий внесок у розвиток сел,а на святі виступили вихованці колочавських дошкільних навчальних закладів, Колочавської ЗОШ №1, місцеві таланти.

Вітали присутніх піснею зі сцени естрадний виконавець Володимир Маркович, гурт «Зелений барвінок» та вокальний дует «Кохана, коханий».


Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження

Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження

Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження

Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження

Музейна Колочава відзначила свій 556-й день народження


2019-05-03
переглядів: 2007
джерело:

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(6):

2019-05-06 Порохободи
замахали ходят заних ходаки биіх некивали нехочут іти ідіоти від корита нетреба чмироту ділити на чорні білі а вони що робили з людьми подивіт іхні статки .

2019-05-03 СССР
Вставай страна огромная вставай на смертный бой

2019-05-03 ми
коблєв поганець голова нафтогаз україни бере офіційну зарплату 1 мільйон грн на день має з чого брати бо ми платимо великі газові тарифи

2019-05-03 вопрос
сморчков тепер пише як вася капелан?

2019-05-03 Молодець
Андрію порохоботів треба знимати з посад як вони іздівалися з людей викидали як шваль,а василя мож поміняти за 30 секунд з голови райради наша команда ЗЕ того добється ,хто знаших буде вступати в перемовини з порохоботами то чмо народ хоче змін

2019-05-03 вася капелан
а сміття чому непоприбирали в колочаві а прийшлисте пропивати державні гроші і лікарні без ліків чехи вам гі ковдушам давуть подачки фестивальщики довбані разом з своїм головою села йому лем вівчарити а не селом командувати він голова без голови тупий гі валянок

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.