Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Напередодні Нового року вихованці Мерешорського НВК отримували подарунки


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


Напередодні Нового року вихованці Мерешорського НВК отримували подарунки

Мерешорський навчально-виховний комплекс І-ІІ ст. розташований неподалік від Науково-навчального центру «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. Відтак керівництво київського вишу від часу побудови бази взяло на себе зобов’язання всіляко допомагати школі. Щоразу, приїжджаючи у ці краї, ректор НПУ ім. М.П. Драгоманова Віктор Андрущенко та перший проректор з організації навчально - виховної роботи і економіки Олега Падалка навідуються до навчального закладу, дарують навчальні посібники, спортивний інвентар, цікавляться проблемами навчального комплексу. Почувши про нестачу комп’ютерів у школі, одразу обіцяли допомогти. І слова дотримали. Напередодні Нового року новий комп’ютер від імені керівництва вишу вручили голова Міжгірської РДА Василь Худинець, директор НПП «Синевир» Микола Дербак та керівник ННЦ «Синевир» Анатолій Дербак.

«Щиро вітаємо всіх з прийдешніми святами. Нехай збуваються всі ваші мрії, реалізовуються плани, а в домі панують мир, щастя і добробут», - привітав усіх присутніх директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Привітав усіх та вручив солодкі подарунки вихованцям Мерешорського НВК і депутат Міжгірської районної ради від цього округу, інженер з природокористування НПП «Синевир» Василь Барна.

« Я виріс тут і колись відвідував цю школу, тому хотів зробити дітям приємні подарунки, - каже Василь Барна. - Бажаю Вам у Новому році завжди вірити у краще і інколи не опускати руки. Нехай прийдешній рік принесе всім лише хороше».

Директор Мерешорського НВК Ганна Матвіївна висловила слова вдячності за цінні подарунки та побажала гостям радісних свят.


Напередодні Нового року вихованці Мерешорського НВК отримували подарунки

Напередодні Нового року вихованці Мерешорського НВК отримували подарунки

Напередодні Нового року вихованці Мерешорського НВК отримували подарунки


2016-01-02
переглядів: 5085
джерело: Василь Ігнатишин

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(2):

2016-01-05 Ляшко
Микола Дербак то є наш чоловік

2016-01-03 заздрість
а чому Драгоманівці дарать подарунки лиш в Колочаві нехай дають всім школам

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.