Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати!

Колочавська ЗОШ №2 отримала новий комп’ютер від НПУ ім.М.П.Драгоманова


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село колочава


Колочавська ЗОШ №2 отримала новий комп’ютер від НПУ ім.М.П.Драгоманова

Започаткована кілька років тому тісна співпраця між Національним природним парком «Синевир» та Національним педагогічним університетом ім.М.П.Драгоманова перетворилася у союз двох державних організацій, які спільними зусиллями роблять все можливе задля популяризації та розвитку Тереблянської долини. Відкриття кілька років тому Науково-навчального центру «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова у селі Колочава стало визначною подією у районі. Науково-навчальний центр налагодив та зміцнив зв’язки краю із популярним педагогічним вишом України, відкрив дорогу десяткам жителям краю до здобуття освіти у знаному університеті. Та найбільше студентів – драгоманівців із району є випускниками Колочавської ЗОШ №2, що розташована у присілку Брадолець. Тому напередодні новорічно-різдвяних свят саме ця школа отримала цінний та необхідний у навчанні подарунок - новий комп’ютер.

Днями вручили подарунок школі від імені ректора Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова Віктора Андрущенка, першого проректора з організації навчально-виховної роботи і економіки Олега Падалка голова Міжгірської РДА Василь Худинець, директор НПП «Синевир» Микола Дербак та керівник ННЦ «Синевир» Анатолій Дербак.

«Керівництво та викладацький склад НПУ ім. М.П.Драгоманова дуже задоволені студентами із нашого регіону, яких там на сьогодні навчається близько п’ятдесяти. Співпраця із київським вишом дає багато можливостей для жителів Тереблянської долини. Тому бажаю учням вашої школи вчитися добре, рости здоровими та лише радувати батьків», – привітав брадолецьких школярів директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

« Щиро дякуємо всім за цінний подарунок. У теперішні, нелегкі для країни часи, такий вагомий внесок у матеріально-технічну базу школи важко переоцінити. Сподіваємося, контакти із драгоманівським університетом лише міцнішатимуть і дадуть добрі плоди задля розвитку майбутнього покоління»,- наголосила директор Колочавської ЗОШ №2 Ганна Малета.

«Тісна співпраця НПП «Синевир» та села Колочава із НПУ ім. Драгоманова має надзвичайно важливе значення для соціально -економічного розвитку регіону,- розповідає голова Міжгірської РДА Василь Худинець. – Випускники Колочавських шкіл вчаться на бюджетній формі в університеті, чимало колочавців працевлаштовано на науково-оздоровчій базі. Завдяки співпраці село стає привабливішим для туристів, підвищується його культурний та економічний рівень розвитку. Тому я щиро дякую університету та дирекції Національного парку за вагому працю на благо регіону».2015-12-26
переглядів: 5008
джерело: Василь Ігнатишин

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(0):

свіжі новини:
(колочава)

свіжі коментарі:
(колочава)

всі коментарі

найбільше читають:
(колочава)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.