Володимир Зеленський: Прийде весна, будемо саджати! ДОВІЧНО!

Програма кандидата на посаду Пилипецької ОТГ Віталія Пиринця


міжгірський район
(всі новини)

карта сайту

Погода

Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.

Hosting Ukraine

село ізки


Програма кандидата на посаду Пилипецької ОТГ Віталія Пиринця

Йду займатися не політикою, а вирішенням питань місцевого значення
Рішення йти на вибори як кандидата на посаду голови Пилипецької ОТГ – це мій власний зважений вибір, отож, я вільний від зобов'язань перед політичними партіями, групами, окремими особами. Хочу зазначити, що не є учасником якоїсь партії та ніколи не був. На вибори іду як самовисуванець за підтримки людей громади й відповідальність несу лише перед її мешканцями.
Знаю поточний стан справ
Я маю міцні коріння на всій території нашої громади, виріс на очах наших мешканців, започаткував власний бізнес, тому знаю поточну ситуацію справ у всіх сферах. Крім цього, обізнаний у сильних та слабких сторонах природного, людського ресурсів, а також наших конкурентних перевагах та недоліках.
Стратегічний підхід
Успіх значною мірою залежить від готовності голови ОТГ стати повноцінним стратегічним управлінцем, головою ради та представником громади у просуванні її інтересів та веденні переговорів.

Знання та досвід у сфері стратегічного управління я отримав в період навчання в Національному університеті «Одеська юридична академія», де отримав вищу юридичну освіту, і започаткуванні та керівництві власним бізнесом ТОВ «Промкарпати» в с.Ізки.

Мій перший досвід
Я не маю тягаря «звичного» політичного досвіду. Час визнати, що традиційних підходів до управління більше недостатньо. Упродовж багатьох років невеликі й часто сільські громади мали небагато обов'язків і ще менше грошей. Вони здебільшого дотримувалися вказівок вищих ланок влади й мали небагато простору для маневрування та розвитку.

Чому я іду на вибори зараз? Нове покоління керівників ОТГ зробило величезний прорив, взявши ініціативу у свої руки й заохочуючи людей приймати зміни та бути їх провідниками — спочатку об'єднавши сили з сусідніми громадами, а потім ставши відповідальними за підвищення якості послуг населенню та сприяння розвитку.

Тому, коли є реальний шанс реалізувати те, що ми давно заслужили, я хочу взяти ініціативу у свої руки та боротись разом з вами за нашу самодостатність.


Успішна громада
На шляху до створення успішної та самодостатньої громади найважливішим є перш за все чітке дотримання принципів та визначеної стратегії на будь-якому етапі нашої діяльності. Для якісного функціонування системи як цілісного механізму необхідна реалізація наступних підходів:

Професійний відбір персоналу та створення фахової команди

Проведення регулярного спілкування з мешканцями шляхом діалогу

Прозорість та підзвітність

Врахування інтересів кожного села

Чітке планування та стратегічний підхід

Сприятливий економічний розвиток
Проблему безробіття та створення нових робочих місць можна вирішити лише шляхом стимулювання розвитку малого та середнього бізнесу. Для цього необхідно створити сприятливий інвестиційний клімат, впровадити нові напрямки розвитку бізнесу та підприємництва, зменшити адміністративний тиск.

Ми повинні розуміти, що без інвестицій та залучення малого і середнього бізнесу, ми не зможемо повноцінно розвиватися. Чим більше буде платників податків, тим більше буде надходжень до місцевого бюджету, а це дасть можливість соціально-економічному розвитку нашої ОТГ.

Якщо не будемо інвестувати у створення робочих місць, то наші люди виїжджатимуть деінде. Створення робочих місць призведе до того, що люди відчують себе активними членами нашої громади, а громада стане ефективною.

Особливу увагу необхідно приділити розвитку туризму. Цей напрямок дуже важливий, оскільки залучає всіх – від простого найманого працівника до промисловців, та є тим механізмом, що запускає всі інвестиційні та розвиткові процеси.Краще майбутнє для наших дітей

Об'єднані територіальні громади відповідальні за освіту. Окрім, матеріального забезпечення, необхідно покращити якість навчання, аби діти у школах отримали знання, навички та вміння, які забезпечать їм можливість для адаптації у світі, отримати пристойну освіту для свого дорослого життя та могли розраховувати на працевлаштування в рідній громаді.

Школи мають стати освітніми, виховними та просвітницькими центрами розвитку громади, де продукуються ідеї для розумного зростання, де молоді люди отримують навички управління, підприємництва, а школа стає джерелом ідей та можливостей для росту.


Піклування про здоров'я кожного
У сфері медичного обслуговування головне наше завдання – надавати послуги людям таким чином, щоб вони були доступними та якісними. Варто зазначити, що реформування охорони здоров'я – це не косметичний ремонт амбулаторій або ФАПів, а кардинальна зміна умов надання фахової медичної допомоги, яка охоплює: реконструкцію медичних закладів, технічне переоснащення, кадрове посилення, забезпечення коштів для фінансування витрат.

Велику увагу необхідно приділити розвитку профілактичної медицини, яка давно є реально дієвою у цивілізованому світі, пропагувати та підтримувати здоровий спосіб життя для всіх вікових груп, що є надзвичайно вагомою складовою розвитку людського капіталу.

Комфортна громада
В громаді мають бути створені всі умови для комфортного життя кожного мешканця громади. Маю наміри побудувати комфортну, упорядковано та безпечну територію, тихий спокійний район з розвинутою енергозберігаючою інфраструктурою, якісними дорогами, тротуарами, велодоріжками, зручною транспортною розв'язкою та транспортним сполученням, з численними гарними місцями для відпочинку та занять фізкультурою, зі спортивним центром, спортивними та дитячими майданчиками.

Цей напрям складається з низки таких завдань, як: створення системи збору та утилізації відходів, ремонт доріг та придорожньої інфраструктури, модернізація інфраструктури та благоустрій громади, створення енерго- та ресурсо- заощадливої системи енергопостачання громади.

Чисте довкілля
Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини – неодмінна умова сталого економічного та соціального розвитку.

З цією метою запровадити на своїй території екологічну політику, реалізуючи її у двох напрямках:

- впровадження заходів, спрямованих на зменшення прямого та опосередкованого впливу людей і господарств на природу в цілому та (або) окремі її елементи;

- впровадження заходів, спрямованих на формування сприятливого та безпечного навколишнього середовища, комфортного для проживання мешканців.

Відродження культурного розвитку
На жаль, застаріла мережа сільських клубів і бібліотек створюють ситуацію, коли молодь опиняється на вулиці та проводить багато часу в Інтернеті. Тому потрібно активізувати молодь і створити можливості для реалізації молодіжних ініціатив.

Спрямувати ресурси на розвиток культурних традицій, збереження історичних цінностей, створення максимально сприятливих умов для творчого росту особистості, розкриття її здібностей, задоволення духовних і естетичних потреб, відродження народної творчості та популяризації національних звичаїв та обрядів, організацію повноцінного, змістовного дозвілля, масового відпочинку та розваг, культурного обслуговування населення.

Громада має стати культурним центром з розвиненою соціальною сферою громади, освітнім та духовним центром виховання молодого покоління, екологічного виховання дорослих і дітей.2020-10-09
переглядів: 2691
джерело: http://program-pyrynets2020.com/

ДОДАТИ КОМЕНТАР (тільки українською мовою.):

автор:
коментар:


коментарі(51):

2020-10-28 Болбіс
Славець сволоч тихаря робив на Говтру бо і Гурзенко із тим кривляком заставляли за Говтру голосувати,а тот Славцьови кілько зробив що і тепер судяться такщо то щи тота сволоч бобиківська.

2020-10-26 Я
Тобі Готро писав постійно сволото що ти підеш звідки прийшов ти ублюдок кончений.

2020-10-24 .
Залишилося всього один день, щоб громади правильно зробили свій вибір на користь достойний людей. Людей, які завжди про результат не говорять, а роблять на ділі. Людей, які вміють, знають і хочуть зробити Міжгірщину сильношою, гарношою, достойнішою. Людей-патріотів, людей-знавців своєї справи. Рідне Закарпаття - вперед!

2020-10-22 Да
Тарасику хорошим хлопам фарбитися не треба, в них на чолі написано ош то хлоп крутий, впевнений в собі і знає відки ся гроші беруть. Хороший хлоп собі чужі діла не припише, як робиш ти! Тому, гуляй сміло й чесно бізнес свій веди

2020-10-22 Тарас
Буду я а ти Ольга сапай гилька

2020-10-21 Іван
А Марина мєнта угрина жона іде в депутати оби мала недоторканість оби біду не посадили що зробила сучище

2020-10-21 Іван
Голосуйте за Марину Угрин на які висить справа за побиття жони то і в інтернеті є

2020-10-21 Іван
анна Федорівна гет ся спила кождого поячи за гилоси шо уже скоро білиця за нив прийде а голосів небуде нибде

2020-10-21 Іван
Анну Федорівна натягнути на сук та повісити на городі опудало

2020-10-21 брігош
анна федорівна вже доказала яка газдиня лиш бреше людям -

2020-10-21 Торун
Головиха Головка Ганна ходить по Торунови просячи людей оби за неї голосовали,а сама за роки нич незробила, у лопушнім дорого нема, даже вуличне освітлення нигде, позорище якся неганьбить

2020-10-21 Бухгалтер
Ци цигане моню дурний защо хвалиш Головка ганну шо обікрала гроші та дороги немаеш у Лопушному Торуні ти дебіле кончений через таких дураків ми так і живемо всі хаші із твоїм братом вирубала ...

2020-10-20 Дама
Тарасику даже той бізнес що маєш не можеш толком вести. Коли ще нічого не зробив як гарно бути акуратним, но нє))

2020-10-20 ТИ
Настоящий Валет,тобі якого компромату треба на Тараса,пальона водка то для тебе що голубе сивий,ти що незнаєш чим тота людина занімаєся.

2020-10-20 Валет
Пизда вам усім злодії, головою отг буде тарас, на нього нема компромату. Він є чесний і розумний.

2020-10-19 Туз
Маємо одного чорта Василя Бігаря,дальше будеме мати двох в одній особі це Ваську Коцура, пообіцяв му Пиринець що буде старостою села якщо оберемего головою ОТГ,тоді будеме Коцурови і фасулю лущити нелш гриби та яагоди носити,подивіться в фесбук що написав Коваль Василь за Пиринця тоді всьо стане зрозуміло,над цим треба хорошо подумати щоби після негризти свої ногті як Пилипчане що зробили неправильний вибір в свій час.

2020-10-19 Стройка
Підстилка Щурева Головка Ганна, кедведуєся що танцювала у наркопритоні Стройка у Лопушному з Щурьом,

2020-10-19 Іван
ба кілько щур уже правит у міжгірю? Само більше у торуні анна івана смолавого уже більше 30 годув

2020-10-19 Біда
Найшов Ізянський піп матери та батькові проблему, зарєєстровав голосувати в ізках за одного з кандидатів тепер їх тігає СБУ от яка халепа.

2020-10-18 Бранища
Головиха Головка Ганна украла виділені гроші на берегоукріплення у селі Лопушний та вода пробралася до дворогосподарств та наробила великої шкоди, но як за таку нехарь Голосовати

2020-10-18 щора торунци лопушняни
не голосуйте за рідне закарпаття бо смолава анна дуже хоче щи вас обкрадати

2020-10-17 Народ
Ми будемо вибирати того, який найменше потратив коштів на ці вибори. А причина у тому, що хто більше потратить коштів на вибори більше буде красти. Це формула громади пилипецької ОТГ.

2020-10-17 Щурівскі
щинки закрийте хавальник воняє відвас

2020-10-17 Виборці
Буришине,продай хоть одну квартиру та розрахуйся з людьми за минулі вибори!!!Люди вже не дурні,видят декларації вашого сімейства.Скоро вдавитеся..

2020-10-16 Піпец
Ти (ГУСАКУ МАТАЧІВСЬКИЙ)Подобівський студенте ци закінчивись уже академію,таіди неборе помалі та привези Свету Шутку бо тота розвелася і виметала всьо його шмаття на вулицю,через тебе сирохман не має життя,будеш мати прибиральницю на 1-му поверсі на другому буде султана,чудовий гарем от яка петрушка та неборе і пеленки готуй бо міна росте.

2020-10-15 Виборець 22
Буришин хоровий но не на тілько як готра і пиринець

2020-10-15 Ого
В кошарі Пиринця не чують, Там думати ніхто не звик. За вовка вівці голосують, Він їм пообіцяв шашлик. Такова печалька, друзі

2020-10-15 Виборець
Ти Готро в фейсбукові підписуй не підписуй з Бігарем Васильком меморандуми,гавкай не гавкай собако а твій караван 26-го піде на Ужгород і це гарантія,ти велика аферюга но на цей раз всі громадяне про тебе мають хорошу інформацію,такщо Васька почисти щосьнагадив бо буде велика біда.

2020-10-15 Смерека
Не є за кого голосувати, То все піздота,замість голови,дупа .Всі лізуть до влади,а нащо .Лише красти і на добрі зарплати.

2020-10-15 Виборець
Да затряслася вам задниця паскудото що видаляєте громада і так всьо взнає,ви кандидати за кого нас маєте паскудото хтоб таке міг подумати пореєструвати (циганів)щоб вас вибирали на нашу громаду,то в цехах живуть то ще де інде цим повинна зайнятись СБУ,да-да то ви два кандидати на голову Пилипецької ОТГ Пиринець та Готра ФУУУУУ! паскудото так низько опуститися яакими ви хочете бути кирівниками,за того Готру ми чули багато з Пилипця,тай зараз він залякує працівників установи що буде всіх звільняти а потім приймати но майже що невспіє,А ти Пиринцю ще такий зелений то показуєш уже яаким ти хочеш бути ганьба тобі.

2020-10-14 Виборець
Всі би най були но партія опзж то вже жопа

2020-10-14 Вибори
Під кінець ці тварі геть охрініли .Далі пиздять гроши,ви подивить на вул Шевченка за мед учил. будуть бруківку класти за 144 тис ,кілько там квадратів? Ви що суки чудите,на Ольбрата за 79 тис. за пару метрів

2020-10-13 Да
Будришинські морди вони злі та лукаві. Казки говорити та брехати сесь пацан великий мастак, а як до діла - рийку в кущі, і не хрюкає. Перевірено))

2020-10-13 Іванко
но кой пройде Буришин та хіба на хліб сухий бдеме мати. ко ще за того брехача буде голосовати, пак то пес від пса

2020-10-13 Света
наколядував на 5 квартир по Ужгороду та по Мукачеву, а сам питає звідки у людей гроші. Ганьба Буришину продажному.

2020-10-13 Микола
Буришине, думаєш ніхто не розуміє, що ти всю цю грязь пишеш? не роби з нас дурнів, ти вже брешеш роки свім підряд, іди молися ліпше.

2020-10-13 Оксана
Враження, що написала це одна людина, навіть думаю, що це пан - Буришин Міша, дуже смішно читати.Хотілось би побачити, чи ви на пальцях будете розказувати, що навіть на це бракує мозочку.

2020-10-13 Фукса
Віталіку дуже гарно пишеш,що треба спачувати податки щоб наповнити громадський бюджет,але ти ненаписав яакий для вас закон треба прийняти щоб ви з батьком сплачували податки чесно,у вас працюють громадяни чесно но ви за них податки не спачуєте,вони отримують заробітнуплатню в конверті,то де ти щирий невже ти будеш і напосаді такою нечесною людиною,тоді нам такого голови непотрібно.

2020-10-12 Майже буде біда
Ти Віталіку таку програму створив що президент такої не має,дуже цікаво яакщо-би ти пройшов хочаби щось втілив вжиття,бо таку програму недумаю що яакась громада може здійснити,такщо це чистої води популізм,але цікаво інше де ти береш такі шалені кошти що ти так викидаєш яак би їх тобі станок штампував,цеж сумашедші гроші а яакщо не пройдеш що будеш робити, но громадяни то розуміють вразі ти пройдеш то всьо що ти витратив будеш собі відшкодовувати такщо така петрушка хлопче.

2020-10-12 Буришин
Буде керувати ОТГ в Пилипці ,а не воняки з своіми технологіями.

2020-10-11 Щурови
підказали щоби Буришин непройшов треба треба щоб балатувався цей хлопчина ,вінби пройшов треба буришену знимати на користь його .Славиць клоун буришену обіцяє одно воняку друге,технологія улоуна всьо життя так проходило,вася чивилика пенсія

2020-10-11 Бедринець Юра
Ми з Валєрою скупили в дурнів сертифікати на землю за копійки.А тепер Вітаоьку на голову ОТГ і дале красти і рубати хащу.

2020-10-11 Можливо
Чому Феер не базі миротворець?Він з Росії не вилазить,а хлопці кров проливають.А в депутати перший іде .Сука ти феер

2020-10-10 Селянин
Ви кажете,що не залежні не від кого,а що тоді по Розтоці возитеся із Мішкою Щуром та Антошкою?І Щур за вас агітує.

2020-10-10 депутат села
За які кошти може громада чи ОТГ провести реконструкцію медичних закладів, технічне переоснащення,кадрове посилення, забезпечення коштів для фінансування витрат? Там будівництво проводиться нової амбулаторії,тому розумніше було б сказати-довести до розума ту,що буде. А такі слова,як переоснащення чи фінансування витрат-то слова,які просто сказані. Не солідно.

2020-10-10 Буришен
Ви шановний пане забули в заголовку написати на яаку посаду балатуєтеся до Пилипецької ОТГ,ви так напевно забудете і за то що обіцяєте втілити в життя яакщо будете обрані?

2020-10-10 Буришен
Валера накрався народноі хащі,нізаодне рішення нехотів голосувати покиму недадут хащі.Хачу чесно рубати ніякого прибутку небуде ,треба брати більше неофеційно.

2020-10-10 мороз
Реформа медицина повинна пройти на рівні держави, громада не зможе цього профінансувати. Так що все це схоже на популізм.

2020-10-10 Мололець
Розкажіть громаді де візьмете такий капітал,можливо ви уже стали такий богатий,бо програма дуже-дуже солідна цікаво яак такі роботи можна виконати незнаючи що у вас буде в кармані.ТАКЕ МОЖЕ ПИСАТИ ЛЮДИНА НЕ ДАЛЕКОГЛЯДНА,ОДНИМ СЛОВОМ ЦЕ ПОПУЛІЗМ І БІЛЬШ НІЧОГО,прапор вам у руки до виконання,дуже добре пишете що треба і кадрову систему міняти правильно хто вам не угодний всіх звільняти бінго,всіх к чортові матери поміняти.

2020-10-10 виборець
Розкажіть нам як вам удалося досягти успіху в бізнесі в умовах корумпіваної держави. Звідки появився стартовий капітал.

2020-10-10 Мололець
Йому треба сокотитися банди Щуря і готри,би непідставили.

свіжі новини:
(ізки)

свіжі коментарі:
(ізки)

всі коментарі

найбільше читають:
(ізки)© Сергій Росада 2013-2020, email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.