ПОРОШЕНКО: "На сьогоднішній день, шановні закарпатські лісівники, через які офшори ви продавали цей ліс, на які західні рахунки йшли ці гроші, які крали, це все вже відомо. За моїм дорученням, у співпраці Податкової міліції, СБУ і фінмоніторингу - чекайте незабаром гостей, дуже скоро".

За результатами зустрічі із представниками лісогосподарської галузі Міжгірщини прийнято звернення до народних депутатів України


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яВчора, 12 лютого, в райдержадміністрації відбулася зустріч з підприємцями Міжгірського району, які здійснюють діяльність в деревообробній галузі, організована відділом економічного розвитку і торгівлі. На ній обговорено та напрацьовано зміни до законопроекту«Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» ( з питань щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді).

За результатами зустрічі підготовлено звернення до депутатів Верховної Ради України-розробників цього законодавчого акту, з пропозиціями стосовно внесення змін до нього.

Текст прийнятого звернення наводимо повністю.


Народним депутатам України:

1. Добродомову Д. Є.

2. Томенку М. В.

3. Матківському Б. М.

4. Мусію О. С.

5. Купрію В.

6. Чепинозі В. М.

7. Єднак О. В.

8. Антонищак А. Ф.

9. Дубінін О. І.

10. Дирів А. Б.


Про внесення змін до законопроекту

(реєстр. № 1362)


Звернення

керівників організацій та підприємців лісогосподарської галузі

Міжгірського району Закарпатської області


Верховна Рада України 5 лютого 2015 року прийняла в першому читанні зміни до Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» ( щодо мораторію на експорт лісо- та пиломатеріалів у необробленому вигляді).

Проектом (реєстр. №1362) пропонується встановити мораторій на експорт лісоматеріалів та пиломатеріалів у необробленому вигляді строком на 10 років.

Протягом строку, вказаного у частині першій статті 2-1 цього Закону, забороняється вивозити за межі митної території України:
лісоматеріали у вигляді необробленої деревини, а саме ліс круглий у вигляді колод, стовпів, з транспортною вологістю більш як 22 %;
пиломатеріали товщиною понад 70 міліметрів з транспортною вологістю більш як 22 %».
Право експорту певної партії лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів, крім передбачених статтею 2 та 2-1 цього Закону, має суб'єкт підприємницької діяльності, що отримав сертифікат про походження на партію лісоматеріалів та проходження теплової стерилізації, зазначених у відповідних сертифікатах»

Ми, підприємці Міжгірського району Закарпатської області, які здійснюють діяльність в деревообробній галузі підтримуємо даний законопроект №1362 в частині віднесення до цінних порід деревини дубових дерев, а також встановлення мораторію на вивезення за кордон лісосировини в необробленому виді, але категорично виступаємо проти накладання мораторію на експорт пиломатеріалів товщиною понад 70 міліметрів з транспортною вологістю більш як 22 %» та обов’язкового проходження партії лісоматеріалів теплової стерилізації.
Це пов’язано з відсутністю в районі необхідних потужностей по проведенню теплової стерилізації, відсутністю доступних кредитних ресурсів для забезпечення виконання вимог даного законопроекту (придбання та будівництво сушильних камер) та збільшення собівартості продукції в результаті додаткової теплової стерилізації, яку більшість замовників не вимагають.
В зв’язку з вищенаведеним, просимо під час розгляду даного законопроекту в другому читанні виключити з статті 2-1 абзац «пиломатеріали товщиною понад 70 міліметрів з транспортною вологістю більш як 22 %» та із статті 3 частини четвертої вилучити наступну фразу «та проходження теплової стерилізації, зазначених у відповідних сертифікатах».
Прийняття законопроекту без внесення пропонованих нами змін призведе до зупинки більшості деревообробних підприємств та організацій різних форм власності Міжгірського району, зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів, зменшення надходжень валютної виручки від експорту продукції, зростання числа звільнених працівників та збільшення соціальної напруги серед населення нашого гірського району, де кожне робоче місце, так би мовити, оцінюється справді на «вагу золота».

Це звернення прийнято на нараді-зустрічі в Міжгірській районній державній адміністрації Закарпатської області та повністю підтримане всіма її учасниками згідно із списком.
12.02.2015

cмт. Міжгір’я2015-02-13
переглядів: 3245
джерело: Міжгірська РДА

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(15):

2015-02-21 правда
Шановні лісопереробники як мені відомо більшість лісозаготівельників вирубують по 5000 кубов лісу з них платять единого податку ош 200 гривнів законно сплачують за 2 робочих 36 відсотків від мінімальноі заробітньоі плати чому бі нерубати чистого прибутку лісозаготівельники мають міліони а що мае МІЖГІРСЬКИЙ РАЙОН 200 ГРІВНІВ ПОДАТКУ

2015-02-21 Олександр Голодняк
Прошу максимальний репост. Це звернення нашої Асоціації деревопереробників. Єдина галузь, що не лягла під "сім"ю", невже ляже під "демократів"?! Прошу підтримати, особливо нардепів! За останні десять років деревообробна галузь України стала полем бою між переробниками і так званими реформаторами, котрі, прийшовши до влади, намагалися перетворити країну у величезне корито, з якого можна досита жерти, зануривши рило по самі вуха. Особливість цієї війни полягала в тому, що переробник платив зарплати, податки, " долю" чиновникам , купував та ремонтував техніку, вишукував дешеві паливо-мастильні матеріали, а "новатори " будували перешкоди, котрі вимушено долав виробничник, втрачаючи більшу частину прибутків.Тільки на запровадженні системи електронного обліку фірми Азарова заробили біля 500 млн. у.о. Від функціонування згаданої схеми " сім"я отримує прибутки і сьогодні, заклавши їх в ціну кубічного метра, фактично змушуючи деревообробну галузь ! фінансувати тероризм. Першого відчутного уда

2015-02-16 Справедливо
Справедливо! У інш областях, продукція шліфована,вагонка,Блохаус,полова дошка,відповідає тихнологіям,і вигодна ціна.А у нас ліс украв,і пиляє на китайському приладі,де невідповідає стандартам,а продає за курсом долара.Портят ліс бовдури.

2015-02-16 Вичистити Державних Злодіїв
Жителям Міжгірського р-н ,пак вигодно купити у Франківську,та по іншим обл,доску,вагонку,брус,це качество і відповідна продукція зроблена як у Європі.А у нас що робить підприємець виписав у Плисканів М.Д.,300 кубув і то дривняком,узяв 1500 кубів,лісники у долі Чортова Плискання віддає криші бабло,а наші гори винещили вот такі підараси,якого і повісити не гріх.Що Прокуратура незнає чи Адміністрація незнає,та всі добре знають цю схему,нема такого начальника на державні роботі ,щоб некрав,та вони крадуть у Народу на очах!Де треба очистити всьо.Смерть Злодіям,в Ад Прокляті.!

2015-02-16 висновок
Думаю у народних депутатів хватить здорового глузду не брати до уваги це звернення. А, наоборот, ця маячня має викликати підозру у Ген.прокурора до стану справ у лісовій галузі Міжгірського району і тут є відповідь на питання: чому катастрофічно вирубуються ліса і нищиться інфраструктура населених пунктів Міжгірського району?.... Робочих місць буде багато якщо обробляти ту дощечку до готової продукції (строгати, фрезовати, шліфовати, сушити, лакувати, пакувати, шукати покупців на продукцію, проектувати нові товари)... А ці підприємці ніби зговорились і всі одинаково що роблять? тільки рубають, розпилюють і відправляють. Для цих операцій не треба багато робочих рук, не треба морочитися з вивченням всяких технологій і т. д... Не треба вкладати гроші в виробництво. І рентабельність у них велика бо (в зговорі з лісниками і контролюючими органами) працюють по такій схемі: дерево вирубав (украв) розходи - 0 гривень, дошки продає по любій ціні, скільки дають) і по любому буде вигода, тільк

2015-02-15 правда
безграмотні нероби, в народі - даунклуб.

2015-02-15 ...
Живи і дале в розових очках.,що народна рада щось робит для людий,а насправді -тупаки-тупаками,безграмотні людоненависники,які і дня не били на майдані,а повилізали вже після всіх трагічних подій.І зараз сидят туй і займаются писаниною.Ні один не пішов добровольцем і не загітував інших."ЛЖЕПАТРІОТИ",дії яких ПРОПЛАЧУЮТЬСЯ.Лиш ходят гавкаючи та фотографуючися по району.Люди,які переслідуют власні інтереси.А свій "інтелект" продемонстрували уже не раз.

2015-02-15 олег
хто би що неписав про народну раду,але дякуючи цим хлопцям з народноі ради яких залишилось не багато, в міжгірю закрито ігровий бізнес,так тримати

2015-02-14 ганьба
народна рада, як ви не виступили проти сього злодійського звернення? ви продалися за пару кубиків лісу?

2015-02-14 акт
мандзюк продав свог друга палапу з запереділля,запару кубов лісу ганьба

2015-02-14 Експерт.
Усі сидячі там у залі у АТО,разом з Районнов,та Народнов радов.

2015-02-14 кат
список де тої пиздоти

2015-02-14 ги ги
Перший закон який мішать злодіям красти ліс, а міжгірські злодії виступили проти)))) Народній раді по барабану бо вони уже дістали пару кубиків.

2015-02-14 отець Мандзюк
а що іще ненажерся Синевирський злодій шнирь Ледидівський беззубий алкаш і лісокрад Куруц А, іще требує вирубки ліса, малого того що його синок дебіл Куруц С бере хабарі в паспортному столі за виготовлення паспорта, так іще старий козел требує ліса, скоро нажретеся Куруци ми з народною радою прийдемо до цих уродів в гості, от тоді і побачимо їх реакцію, а то наша доблесна міліції на чолі з Огняником начальником міліції неможе дати кримінальну справу по хабарниках, мабуть Огняник їх захищае. небачить що діється в паспортному столі

2015-02-13 Народ
А чого нема між цими злодіями авторитетів палапи чужа чупа латика антихриста манзюка та інших даунів

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.