ПОРОШЕНКО: "На сьогоднішній день, шановні закарпатські лісівники, через які офшори ви продавали цей ліс, на які західні рахунки йшли ці гроші, які крали, це все вже відомо. За моїм дорученням, у співпраці Податкової міліції, СБУ і фінмоніторингу - чекайте незабаром гостей, дуже скоро".

Затримали вантажівку із сумнівною деревиною


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село голятинПоходження вантажу з’ясовують правоохоронці.

Учора, 28 червня, ввечері під час несення служби на спецпосту "Сойми" працівники групи реагування патрульної поліції Міжгірського району зупинили для перевірки вантажний автомобіль марки «МАН», завантажений деревиною хвойних порід.

Водій вантажівки, житель села Голятин Міжгірського району, перевозив в Міжгір’я 39 кубометрів хвойної деревини. Оскільки документи на вантаж викликали в правоохоронців сумнів щодо їх законності, автомобіль з лісом було затримано та доставлено на відповідальне зберігання. Обставини справи з’ясовують правоохоронці.2018-06-29
переглядів: 1062
джерело: відділ комунікації поліції Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(18):

2018-07-04 Бистрий
Нич ти Ціпану незробиш бо Барна з Хилов і міліція його кришує і то Барни хаща розпилюєся надому у Ціпана

2018-07-04 Калина
хто дісно краде ліс то це Ціпан Андрій який працює помічником лісничого у Запереділянському лісництві пилорама якого знаходитьсю неподалік готеля Червона Калина що у Бистрому замаскована під 2 метровим забором за 5 годів порахуйте кіко тот збитків завдав державі що скуповує крадений ліс від місцевих жителів Верхнього Бистрого

2018-07-03 фіскал
ітого міша платит 213 грн за кубик лісу. люди за дрова іто платят більше! плюс поприк один легальний кубик рубається та вивозиться на таких машинах що впіймали в пять раз більше. от і рахуйте!

2018-07-03 Правда
яка партія - такий депутат

2018-07-02 регочу
студенский депутатішка нагло оббирає народні багатства бистрян та збагачуєся як на дріжжах. жона того року в нього заробила мільйон гривень зарплати, а Вам бистряни дале ся лишає дороги латати для буришинських лісовозів

2018-07-02 Толя до Міші
Ти хащокраде за місяць тілько лісу рубаєш та вивовзиш із Повчова, а остальні 11 місяців нелегальна деревина. То любий двойочник порахує, кілько лісовозів їде, а ти тут казки розказуєш що тобі виділено аж 516 кубиків на рік? Твоя пилорама тілько пиляє за місяць шкуро ти продажна.

2018-07-02 Буришин
Вся моя хаща абсолютна легальна. Я купив на підставного ФОПа Буришин Федіра Андрійовича, код ЄДРПОУ 2086903730 хащі обємом 516 м.куб лісу за 110 424,00 грн. лісосіки Верхньобистрянське лісництво квартал 15 виділ 6.2. Всі можуть цю інформацію знайти на сайті Прозоро.

2018-07-01 Ягоди збираю
Тай не можу пролізти у дяковому вирьху килюхатий ванса лісник підорас усю хащу зрубав недоєбаник

2018-07-01 михайло
а ВИ хочете. щоб на Міжгірщині були і дороги-порахуйте нагрузку на ось у машині

2018-07-01 кат
В мусорку районного обранця

2018-07-01 !!!!!
Любов - це мистецтво,і нею потрібно вміти оволодіти також,як і іншим видом мистецтва.Люди повинні любити один одного,і на власному досвіді відчути,що таке розбите серце.Бо розбите серце-добрий знак.Це значить, що ми по настоящому когось любили! Помирати від любови-значить жити нею!

2018-07-01 !!!-!!!!!
Нікому злом на зло не відповідайте,дбайте перед усіма людьми про добро.Коли можливо,оскільки це від вас залежить,будьте з усіма в мирі....Але коли твій ворог голодує,нагодуй його,і коли має спрагу,напій його....Як хочете щоб з вами чинили,так і ви чиніть з ними !!!-!!!!!

2018-07-01 !!!-!!!!!
Наша любов та увага,відкритість для всіх ворогів буде також випробовуванням,вона погасить ці непорозуміння і ненавість,які виникли між нами.Коли це ми будемо робити часто,то і вони зі своєї сторони будуть відповідати такими ж почуттями !!!-!!!!! Тільки добро,добрий вчинок може упокорити людину !!!-!!!!!

2018-07-01 Правда!!!-!!!!!
Любовь не есть что - то неизменное ??? В каждом человеке она имеет разною меру полноты !!!-!!!!! Делающему зло ??? Умножает зло !!!-!!!!! Только добром может быть побеждено зло !!!-!!!!! Любите и будьте Любимыми !!!-!!!!!

2018-07-01 !!!-!!!!!
До всех Любимых ??? Люби и любовь,сама тебя научит,когда как лучше поступить !!!-!!!!!

2018-07-01 !!!-!!!!!
А Я вам кажу:Любіть ворогів своїх,благословляйте тих,хто вас проклинає,творіть добро і чиніте тим, хто ненавидить вас,і моліться за тих,хто вас переслідує !!!-!!!!!

2018-07-01 Правда!!!-!!!!!
Будьте завжди здоровими!!!-!!!!!Здоровими будемо-усе здобудемо!!!-!!!!!Щасливими не народжуються? Ними стають !!!-!!!!!

2018-06-30 Пира
оппа, що буришинову хащу начали спирати? що за політичні переслідування?

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.