ПОРОШЕНКО: "На сьогоднішній день, шановні закарпатські лісівники, через які офшори ви продавали цей ліс, на які західні рахунки йшли ці гроші, які крали, це все вже відомо. За моїм дорученням, у співпраці Податкової міліції, СБУ і фінмоніторингу - чекайте незабаром гостей, дуже скоро".

На Воловеччині громадськість дала відсіч “чорним” лісорубам, які діяли під “дахом” екоінспекції


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяВ травні цього року членами ГО “Єдність краю” проведено захід по припиненню розкрадання та бездумної вирубки лісів, збереженню екології краю для наших нащадків. Разом з мешканцями сіл Перехресне, Кічерний, Розтока Воловецького району виявлено та за допомогою співробітників поліції зафіксовано грубі факти порушення лісового та екологічного законодавства України, які можуть надалі перетворити наші Карпати в пустелю і призвести до екологічної катастрофи.
Про ці факти та ситуацію із масовим знищенням лісу, флори та фауни проінформовано місцеві районні, обласні та центральні органи влади.


Звертаємось до вказаних органів влади і надіємось, що вони прислухаються до думки ГО Єдність краю та місцевих мешканців , припинять нищити нашу природу та край !!! Нашим нащадкам ми повинні залишити хоча би ту природу, яку нам залишили діди! Просимо всіх патріотів краю підтримати наше звернення, ми сильні у нашій згуртованості, – йдеться у повідомленні лідера ГО “Єдність краю” Володимира Сойми.

Як відомо, “дахом” у “чорних” лісорубів є екологічна інспекція.

2018-05-27
переглядів: 1155
джерело: http://trubyna.org.ua

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(13):

2018-11-25 Дмитрий
Перезвоните мне пожалуйста 8(962) 684-74-51, Дмитрий.

2018-11-13 Виктор
Перезвоните мне пожалуйста 8(495) 248-01-88 Виктор

2018-06-01 Смс
Довелисьте державу євромайданом підараси патріоти

2018-05-31 Смс
Ти ментяро ти підарасе кришував крадений ліс а тепер ти добрий бо ти псе вонячий за гроші матірь продаш путінський підарасе Тобі псе гроші платять щоб ти єбав мозги а люди із хащі виживають а ви підараси мішаєте а у росію не мож на заробітки йти Ви берете гроші одного із ваших підарасів на хабарі імили що вимагав гроші від підприємця щоб не писав за нього ви не варті нич ви підараси

2018-05-31 я
"Регочу" від тупості та безсилля.

2018-05-30 Регочу
Собаки лають а карпван іде

2018-05-30 Кол. правоохоронець
Шановні жителі Воловеччини та Міжгірщини! Читайте уважно коментарі і Ви розберетесь самі, хто захищає ворюг лісу,а хто робить спеціально з матами, дестабілізацію і підключає сюди й політику разом з путіним. Звичайно, жаба давить, що приходить кінець розкрадачам Карпатського лісу і, надіюсь, скоро всіх цих знахабнілих ворюг, що наживаються на населенню, всіх пересадять!І котеджі, і машини, ідоляри в "банках" сховані-все конфіскують, а подібним дійсно найманим неграмотним підбріхувачам рота закриють. Не бійтесь нічого. Ви відстоюєте свої права. Правда на нашій стороні. Слава Україні!!!

2018-05-30 Ам
Чому активісти пресують людей і доводять до самогубства

2018-05-30 До правохоронця
Ти підарасе не прикривайся людьми тобі псе гроші платят щоб ти підаре робив дестабілізацію між людьми ЛЮДИ ЗНАЙТЕ АКТИВІСТІВ Є ТАКІ СУКИ ЯКІ СЛУЖАТЬ ПУТІНУ ЦЕ І Є АКТИВІСТИ У АКТИВІСТІВ ЗАМОВЛЯЮТЬ НЕ БЛАГОУГОДНИХ ЛЮДЕЙ АКТИВІСТИ ЦЕ МОРАЛЬНІ КІЛЛЕРИ ЯКІ МОРАЛЬНО ВБИВАЮТЬ ЛЮДЕЙ І ДОВОДЯТЬ ДО СУЄЦИДУ АКТИВІСТИ ЦЕ НАСТОЯЩІ ПІДАРАСИ ЯКІ ВИМАГАЮТЬ ГРОШІ ВІД ЛЮДЕЙ

2018-05-29 Го
жителі небійтеся нікого а паліть їм лісовози і трильовочні трактори вони масово рубають а простяк піде на дрова та може сісти до вязниці а чому досі жодного лісника обо лісничого не посудили а тому що спіймають вас простяків і всі пні свої повісять таких лісничих і лісників живцем закопувати треба

2018-05-29 Кол. правоохоронець
Мабуть також "ворюга"Майстер лісу" озвався...Сам ти короїд, а люди згодом розберуться хто є хто

2018-05-29 Майстер лісу
Іди нахуй підарасе ментовський уже мало у волівци пні заросли молодняком тепер пиздиш та Воловець увесь зрубаний треба рубати бо сохне ліс і короїд розводиться ВСІ АКТИВІСТИ ПІДАРАСИ УГОЛОВНИКИ ЯКІ ПРИКРИЛИ УГОЛОВНІ УШИ НАРОДНОЮ РАДОЮ

2018-05-29 Кол. правоохоронець
Ну, тепер Волівчани молодці, не те що міжгірці. Від Міжгіря до перевалу Волівецького по боках дороги тільки пеньки позоставалися і всім байдуже: владі байдуже, жителям сіл байдуже..... Люди добрі - що ви залишите своїм дітям? Біля Келечинського квасу, ганьба дивитися-одні чагарники замість столітніх стовбурів смерек зосталися. А побудували для видимості якісь дві халабуди, щоб можна продавати спиртне й сигарети, а навпроти вже на викупленій землі ще й будуються власники. Скоро ви не те що за яфинами чи грибами не зможете ходити, а й води не попєте і будете кататися ще й на вітряках з голою дупою........Думайте поки не пізно і боріться з свавіллям. Читайте швидше, бо мої побажання на цьому сайті часто видаляють через 10-20хвилин.

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.