ПОРОШЕНКО: "На сьогоднішній день, шановні закарпатські лісівники, через які офшори ви продавали цей ліс, на які західні рахунки йшли ці гроші, які крали, це все вже відомо. За моїм дорученням, у співпраці Податкової міліції, СБУ і фінмоніторингу - чекайте незабаром гостей, дуже скоро".

Директора Довжанського ЛМГ з підлеглими викрили на системному вимаганні хабарів за "лівий" ліс-кругляк


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяВикрито схему регулярного вимагання та одержання неправомірної вигоди службовими особами ДП "Довжанське ЛМГ" Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства за відпуск безоблікового лісу-кругляка, зрубаного у ході самовільних рубок

Внаслідок результативної співпраці слідчого відділу прокуратури Закарпатської області та співробітників УЗЕ в Закарпатській області Департаменту захисту економіки нацполіції України, викрито при одержанні неправомірної вигоди службових осіб ДП "Довжанське ЛМГ" Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У рамках кримінального провадження за ч.3 ст.368 ККУ, задокументовано злочинну схему систематичного вимагання та отримання неправомірних вигод службовими особами ДП "Довжанське ЛМГ" Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, зокрема, старшим майстром лісу Загатянського лісництва "Довжанське ЛМГ", лісничим вказаного лісництва та директором ДП «Довжанське ЛМГ», від мешканців області.

Грошові кошти вказані посадові особи вимагали та одержували за вирішення питання щодо безперешкодного отримання безоблікового лісу-кругляка породи "дуб", отриманого у ході самовільної рубки.

Зокрема, зафіксовано вимагання неправомірної вигоди у сумі 200 доларів США та 20 тисяч гривень старшим майстром лісу (з яких частину коштів він вимагав для передачі іншим названим фігурантам кримінального провадження) від закарпатця за отримання останнім безоблікового лісу-кругляка, заготовленого у ході самовільної вирубки, та сприяння у безперешкодному його вивезенні з лісового масиву.

Старшого майстра лісу затримано на робочому місці під час отримання другої частини неправомірної вигоди у розмірі 20 тисяч гривень від закарпатця, у якого напередодні посадовець вже одержав 200 доларів США.

Тривають обшуки за місцем роботи та проживання усіх фігурантів кримінального провадження.

Вирішується питання про їх затримання в порядку ст.208 КПК України.

Довідка

За ч.3 ст 368 КК України фігурантам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна

2017-11-08
переглядів: 1100
джерело: прес-служба прокуратури Закарпатської області

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(18):

2017-11-18 Хрен
Кілько маря парикова буде красти не видит що скоро у хащі так буде як у неї не лисі голові

2017-11-13 міша гойчук
я беру бабло за губики а за пні є особи які відповідають і отримують зарплати та премії

2017-11-12 друг
федя ти приведи директора для та покажи самоввльну рубку

2017-11-12 Калина
Коли Вже проведут ревізію по лісу у селі Верхній Бистрий у ур.Поперечний у майстра лісу Рошка Михайла кожний динь пилка працює у ур.поперечнім ввечері машина зіл їде гружена молодов хащов і розгружають хащу на лівандосній лісопилці у помічника лісничого запереділянського лісництва Ціпана Андрія

2017-11-12 Ооооо
Затримали? не ділилися?:

2017-11-11 Таро
Заєбали бистряни

2017-11-11 Пиринець Валера
Ми видимо вже 25 років і ще тілько будемо видти в ви як гавкали так і будете

2017-11-11 .......
недовго ви дивите

2017-11-11 Вор у Законі
Ми дивимось щоб такі уроди як ви що пишете не крали бо вас жаба давить бо не можете украсти

2017-11-11 менти
Куди дивилась поліція .вони лише що і можуть то це зупиняти машини і на бабло розводити і саме головне взятки брати за пянку.

2017-11-10 пінч
у бистрянці гафтьо такся нажер що пісцявся і жабу обсикав

2017-11-10 Пінч
Пойте у бистрянку на 50 грам пити у Міфіші нині динь народження нині го треба трахнути

2017-11-10 Міжгірець
Прокурори! Коли вже доберетеся до незаконних вирубок від Соймів до Келечина? Вже пусті гори-тільки пеньки стирчать. Біля Квасу в Келечині все порубано під пень. Нових посадок - ноль. Коло приватних пилорам в Соймах, Репинному, Келечині гори незаконно зрубаного лісу кругляку, ще не проданого. В мережі обяви про продаж лісу в цих селах-хоть гать гати, а ви шукаєте злодіїв десь. Якщо ви не в долі, то займетесь цим питанням зразу і ми побачимо результат. А інакше виходить що ви покриваєте цих же ворюг лісу. Ждемо від вас результату, а ні, то будемо звертатись в вищі органи, що керують вами.

2017-11-09 село Верхній Бистрий
Треба провірку у Міжгірськоє Длг у село Верхній Бистрий де вітровал гниє а лісничий Лидний М. відводит здорову молоду калібровку в урочищі. Повчова-Зворець ур. Кобильний ур. Ясінники -Стригальні

2017-11-09 НП
На черзі злодій Дербак М з НПП Синевир

2017-11-09 коп
Лісова мафія це злодії в законі. На них треба набу.

2017-11-09 жаба
займутся варгуном і светков тоже недовго ся лісова мафія буде коло валова

2017-11-08 Сигла
Коби сисі пацани Варгуна сяк узяли в кобильнім атам є защо

останні новини:

свіжі коментарі:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.