Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Зустрічали воїна-патріота


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село ізкиМи ними гордимося

На Міжгірщину за ротаційного процесу з сходу України повертаються учасники АТО – сильні духом воїни-верховинці, справжні патріоти своєї Батьківщини, якими пишаємося і гордимося. Вчора у рідні Ізки прибув Анатолій Самборський.
Незважаючи на пізній час, вже йшла 22 година, на околиці села на автотрасі неподалік його помешкання з нетерпінням бійця очікували не тільки дружина Люда, дочка-дев’ятикласниця Марічка та на рік молодший син Толік, батько Михайло, мама Олена, брат Іван, але й багато різного віку односельчан з сільським головою Степаном Савчуром. Прибули сюди і керівники районної влади – в. о. голови РДА Василь Маркович, його заступник Василь Баран, заступник голови райради Михайло Буришин, а також депутат райради Валерій Пиринець, головний лісничий ДП “Міжгірське лісове господарство” Петро Бойко… Коли нарешті під’їхав мікроавтобус і з салону з державним прапором вийшов у камуфляжній формі сержант (це звання здобув за два десятки років тому армійської служби танкістом у Житомирі) оперативної бойової прикордонної комендатури “Саламандра”, як всі хором радісно загукали: “Герою слава!”, “Толя – наш патріот!”, піднісши на вишитому рушничку коровай. І, звичайно, кожному із зустрічаючих за довгоочікуваного і збудженого щасливими душевними почуттями побачення – пішов виконувати військову повинність ще 21 вересня минулого року -- бажалося одному з перших тепло руку потиснути, міцно обняти і ласкаво поцілувати. Він по праву заслужив такої розчуленої стрічі, бо всіх присутніх, як і в цілому Україну, захищав від ворожих сил.
Під час щирих привітань, які вже в затишній оселі Самборських за чашкою кави виголосили очільники влади, друзі, знайомі, привітний Анатолій Михайлович, який, до речі, працює помічником лісничого місцевого лісництва ДП “Міжгірське лісове господарство”, коротко мовив про особисті військові будні на фронтовому сході -- у Курахові (Донеччина) службову вахту виконував на блокпосту. Зате повідомив не без гордості, що поруч з ними були й земляки Борис Кравцов з Міжгір’я, Михайло Клепар з В. Студеного, Василь Ворон з Негрівця, які повинні вже завтра теж повернутися у рідні краї. Про подвиги чи страхіття війни жодним словом не обмовився з скромності характеру. “Служба як служба”, -- лаконічно відповів, коли розпитували про його враження тривожним розвитком подій у сусідстві з Росією. Аналогічно стисло сказав іі про найближчий майбутній план: “Якщо потрібно, піду знову боронити Україну”. 22 березня після короткочасного відпочинку, який, безперечно, буде насичений настирливими запрошеннями на зустрічі з своїм героєм у шкільні та трудові колективи, Анатолій Самборський повинен знову повернутися у стрій війська. Між іншим, а через п’ять днів, 27 березня, йому має виповнитися 40 років. Дуже хотілося б, щоб ювілейний день народження він святкував у мирній обстановці, аби нарешті загасло полум’я війни.
Воїн Анатолій висловив просьбу, щоб передати його сердечну подяку за підтримку односельчанам, місцевій школі, колективу, де трудиться. Вона, за його словами, була міцною, додаючи бойового духу за виконання військового обов’язку.

2015-03-06
переглядів: 4593
джерело: facebook.com/byrushun

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(34):

2015-05-02 слава славік славка
клоуни боягузи і один осел отпущенія)))))))ганьба і сміх

2015-04-12 правда
Як сказав Президент Украіни що пільги учасника АТО діютьна територіі всієі Украіни й обов"язкові для виконання згдно ЗУ "Про місцеве самоврядування".Звичайно що всім учасникам АТО біля м.Киів земельних ділянок не вистачить,тому Анатолій САМБОРСЬКИЙ може звернутися як до органів місцевого смоврядування як м.Мукачевого так м.Ужгород де повинні надати першочергово земельну л ділянку.на нп місці Реєстраціі.Самборськи-пиши заяву та переізжай до м.Мукачева чи м.Ужгород й залишай того вівчаря Савчуриська.В м.Мукачеві дають земельні ділянки для учасників АТО по вул.Берегівській

2015-04-09 хуйишин
О коло героя сфоткався вор у владі савчур котрий земель накрався а коло нього буришин хуйишин і депутатська корумпована братія)))фоткаєтеся з савчором значит піддержуєте його і знаєте за його схеми за допомогою яких він збагатився!!!зіллємр вас в унітаз скоро

2015-03-21 правда
Я так думаю що хоть раз Ізківський сільський голова Савчур С.В. не списував би кошти на премію собі та й секретарці а торжественно вручив би грошову премію Толі Самборському із бюджету Ізківськоі сільськоі ради,за те що пішов від громади в АТО хоча би 10 000 гривень.Чи сфотографувалися й порозбігалися,а завтра здороватися не будут. Я би на місті Толі йшов в облдержадміністрацію й вимагав посаду ,вівчарів доста з мокрими печатками хоть одного вигнати та покласти Толу Самборського,а куди класти печатку навчать.І так инчак не буде лише так.А ми прідтримаємо.А хто буде проти відправиме до чеченців а ті яйця скоро відріжут.Владу не дають а треба брати.

2015-03-15 Изянин
Всіх вівчарів познимати з керуючих постів і загрузити іх вівцями ,най випасаюта скотарям скот.А всі учасники АТО на керуючі пости.Й все зрузу зміниться в кращу сторону. А то вівчарьСавчур Ще в грудні 2014 року тупо і нагло зрубав смереки в центрі села Ізки й генеральна прокуратура,та облсна прокуратура так й нач.Міжгірського РВУМВС та й нач. Закарпатськоі міліці. не можуть поставити вівачря на місто що й цим повинен займатися містр ВС УКраіни Аваков ?

2015-03-13 цікаво
Так в тому то й справа що треба поміняти всіх вівчарів і скотарів на всіх постах,бо тота немза ті іхні отприски зараз по кущах хорваються,а завтра накупляють учасників АТо і в тихаря будуть оформляти пенсіі собі й льготи.Як зараз попробуйте отримати списки ліквідаторів аваріі на ЧАЕС.Так продавали по 100 доларів.Тому зараз іх треба всіх до одного гнати в шию або на АТО.В Ізріілі якщо не був на гоарячій точці дальше уборщика не пускають.А в нас якщо не був вівчарем ніякоі посади не отримаєш.

2015-03-13 невідкладно
Необхідно всіх учасників АТО назаначити на керівні посади а не лише нач .воєнкомату,й там би навели порядок хоть один папік та попав би на АТО. Всіх учасників АТо на голів сільських рад району,прокурора району,нач.міліціі Міжгірського району й тоді всяких вівчарів накшталт вівчаря Савчура нікому буде захищати.як буде пяний виборців на авто збивати,та ліс незаконно рубати у чентрі села Ізки та землі безконтрольно продавати бо не хвататьна будинок в м.Ужгороді,а в деклараціі бідний як церковна миша.

2015-03-12 вася
Подивіт, як люди зустрічали героя у Виноградові : БУЛА І МІЛІЦІЯ .Люди всі стояли на колінах зустрічали свого героя.А у нас у Міжгірї ми провадзали нині цього Героя як простого смертного .Це говорить про те яка у нас влада:АДМІНІСТРАЦІЯ ,ЩУРИК(регіонал), ТА ВСІ ЛЮДИ.Абсолютно ніякої людяності,співчуття та поваги до людини яка загинула за нас.це в черговий раз засвідчило,що міжгірщина - це гори і кози.

2015-03-12 Обдурені
ЩО нам робити Буришин набрав хащу ,а невідає гроші , підкажіт сволота люди помирають в АТО авін займається чим та ще невідає гроші та прикривається Юлею ,завалив вибори на -0 , то є ідіот що буришину вірить він сігарети неможе купити а гроші за хащу просвистав порадьте де районна влада.

2015-03-12 Правда
В певний період чернобильцям надавали всякі можливості .але вони не скористалися й до влади прийшли столяри й вівчарі ,як в с.Ізки й зараз багато липових посвідчень.Прийде період й багато буде липових посвідчень учасників АТО. Тому зараз необхідно щоб всі учасники АТОприйшли до влади й не допустили в подальшому до влади Януковичяв та ім подібним.які би продали неньку Украіну як це Крим й Донбасс,що породило колорадо й сепаратистів на украінській землі за пачку гречки й обіцянки зека "почую кожного".Зек два рази судимий став Головнокомандувач збройними силами Украіни й пожинаємо плоди.А Янукович не йде до виборців в Украіну щоб почути кожного.

2015-03-11 вимога громадян
Всіх до одного учасників АТО на керівні посади , так як опущена й занедбана економіка,що вже дальше нікуди-навчаться.Зато держава буде в надійних руках.Вони заслужили.

2015-03-11 Чорнобиль
А Савчур уже до школи лізе.Спочатку подумали що вчитися грамоті а він хоче керувати,уроки проводити. Він уже вівчарь начудив у сільскій раді що ніодна комісія не працює на земельна,ні бюджетна,ні правопрядку- повний ноль. Практично й землевпорядник бігать під Савчуром на побегушках.Савчур розвалив все щотільки можна в сільській раді а заразлізе дошколи. Розрушитель недоразвитий.

2015-03-11 правда
В село треба голову як Іван Іванович Фурдь-голова колгоспу "Заповіт Ілліча" був. Тот нигда нич не дав.Всьо в колгосп,хоч і не знав читати,а господарник бов конкретний.А не як засланий из Студеногго Савчур -проає всьо що мош і не мош.Ще й спадок від чорнобілця продав ,чим закінчиться звичайно що відбуванням покарання в виправній колоніі за видачу завідомо неправдивих довідок.Й на старуху буває проруха. так що Савчури його не спасуть.Бо в результаті стайня зруйнована а житловий будинок на стадіі остаточноі руйнаціі.

2015-03-10 сусід
Треба класти на голову Толю Самборського ,раз у місяць збрав комітет та прийняв рішення для галочки по сто гр. преміі собі та секретарю,а бухгалтеру 5о гр. Сума не вилика по-жидівський,й так за 12 місяців 3000 гривень й а на трьох 1200 й 1200 й 600 гр.А Савчур за раз 5 500 гривень преміі. Та й раз в три місяці сесія ,там комусь якусь спарвку та й рік пройшов а 6 000 гр. кожен місяць отримає., чого би й ні-заслужив.А вже після п"ять років навчив би ся.Головне нич не підписувати на збори не ходити десь там по Мужгір"ю та й ,місцеве самоврядування тоє держава в державі.Він никому не бде казати нич тай йому никог нич .Зато земля збережеться,для громади.От основна фішка.

2015-03-10 Унічтожають ліс,і нашу землю
Межи простим Народом і Захисником України,піаряться вори в законі,підараси ганьба вам льопачки брихливі.

2015-03-10 небайдужий
При любих розкладах Савчура треба гнати із посади як паршиве цуценя.який розпродує все що продається без торгів,індивідуально,спутав свій карман із бюджетом громади.Сажати треба Савчура й надовго-даби другим не повадно било.Одного демонстративно посадити й всі корукціонери присядут.А звичайнонеобхідний голова,який хочаби 2 роки нічого не продавав,й все вилізло би на ружу.Аджеті які вчора хотіла задаремно землю,будуть намагатися взяти ще.Тому тільки видавати довідки й заморозити продажу землі,так як громада може продати землю лише один раз,так що ще встигне й бажано щоб дана продажа обговорювалася прилюдно в клубі,виносилась на всегромадське обговорення.Продати чи ні й куди направити кошти.Звичайно що охорону здоров"я так як життя дається один раз.Й здоров"я в першу чергу,а не навпаки.Де в с.Ізки розтягли все.

2015-03-09 сусід
А як та скотиняка ,Мефістофель ,вівчарь Савчур очутився на фотографіі.Петух гамбургський. Як він туди носа задів,чи вирішив відчитатися перед громадов скільки землі продав й витратив на гульки с телками,а односельчани дез куска хліба.

2015-03-09 правда
До Толі ще не дійшло нич і судячи з усього скоро і не нійде.Він дуже справедлива і порядна людина.Поки зрозуміє-хто його знає. Натюкают з кожного боку.Іщо найшли цапа відбувайла.ще відчує і на собі

2015-03-09 Сусід
Звичайно що перед Анатолієм Самборським відкриваються великі можливості ,це представник новоі влади й формаціі й звичайно в першу чергу Савчур буде перд ним влаштовувати бальні танці,тіпа все представляти ,візьме в своі обійми щоб скомпроментувати й надалі залишитись на посаді сільського голови с.Ізки,адже там ще 1000 га земель запасу.Фактично конкурент ,авторитет противовес Савчуру в с.Ізки.ТОліку треба видвигатись всюде де можливо,й об"єднавшись з учасниками АТО ,які будуть займати ті чи інші посади зможуть трохи придавити шавок,деребанщиків й хапуг.

2015-03-08 Циля
А ви думаєте, що крім рідних його хтось дуже чекав, всі ті морди приїхали попіаритися, одні коло Толі, другий біля маслея. В Мене запитання до "державних мужів" а чим реально ви допомогли тим сім"ям чоловіки яких на сході країни, чи ви тільки і знаєте зустріти, і попіаритися. Толік ти для нас багатьох ти герой і не видися на цих фуфлижників, ганяй їх поганим віником бо вони навіть немають право біля тебе стояти, а вони ще й граблі свої корумповані дають.

2015-03-08 опозиц блок
піп мандзюк та латики малецькі петрецькі чупи барани за цілий рік нікого не вигнали зпосади лиш ходили поміжгірю та дзявкали а тепер ще вкінці продалися за дошки та запару гривнів Г А Н Ь Б А

2015-03-08 до н.е.
Борис Кравцов має тільки стареньку матір, яка не мала змоги за ним поїхати.А коло сільради могли організувати зустріч.Не так багато у нас таких героїв.

2015-03-08 н.е.
Незалежний експерт-будь об"єктивний.Якщо хочеш когось щось навчити,то пиши перевірені факти.Немає такого в Міжгір"ї бійця по фамілії Борис Красноголов.Можливо ти щось переплутав?До речі Маслей Олег із Харкова теж сам добиравс.Це проблема мабуть на верхах,що бійці не можуть по людськи додому добратися.

2015-03-08 незалежний експерт
А то як зустрічают патрітів-воїнів АТО,по через одного з такими почестями? Вчора приїхав ще один воїн-Борис Красноголов, то уночі з Хуста немав ся чим добрати, та брали таксі.Се по якому.Та ще там і Піштаня в них депутатка і сусідка.СЕЛИЩНУ РАДУ ВСЮІ АДМІНІСТРАЦІЮ У АТО.БО СЕ СЛІВ НЕМА.Люди за нас там воюют ,а керівництво все з машинами і нема кому хотя би привезти чоловіка.Другі почесті навірно йому і не світят

2015-03-08 правда
Тепер вже точно ніякі кришувальники савчурятники не продвинуть Савчура на посаду Ізківського сільського голови. Вернувся Слава Богу достьойний кандидат на посаду сільського голови с.Ізки.Слава Героям !!!!!!

2015-03-07 регочу
хороший повід знайшли для піару.

2015-03-07 Ми вас злодії чекаємо.
Сяк пак мали зустрічати,з коровайом Пиренця,Марковича,Буришина,Барана,Стьопу йобнутого Голову.

2015-03-07 Нарід
Регіонали ,ще ангели порівнюючи з цією владою ,аналізуйте що робиться з народом як крадуть ,пашинській та інші своїх дітей приводят до корити,в районі як хащу крадуть як піараться Буришин цей випердок що робить на крові прийшов до влади тупак ,трус ,брехун ,отна порядна людина це Щур В справедливий ,високоосвічений.СЛАВА ГЕРОЮ

2015-03-07 Ізки
Барна думав що Толя неповернеться живим. і зразу взяв на роботу вмісто Толі сина Яреми І В, треба всю цю нечисть Яремів Куруців Пиринців Буришинів Марковичів Стеців гнати втришиї, або подарувати їм гранату, вівчарів Негровецьких і всю цю нечисть В АТО

2015-03-07 до колеги толі
кидати треба гранату регіоналам які розкрадали нашу країну а малий ярема не виновати що його батько не риба не мясо

2015-03-07 хі хі
і туй кощей пішов піаритися)

2015-03-06 колега ТОЛІ
ТОЛЯ малого ярему жени геть бо він ходить із ленточками ніби він ПАТРІОТ а він синок з під папи кинь йому гранату у пазуху то йому подарок

2015-03-06 ізки
Молодець Анатолій так тримати. Чого не прийшов Ярема подивити Толі в очи боявся що ухопит.... за то що свого сина поклав на його місто. А ще краще нехай Толя вертається на роботу а Ярема на схід.

2015-03-06 Циля
Стільки би вас патріотів біля воєнкомату було, А ті перші морди району покажіть приклад.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.