Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Під Маріуполем загинув доброволець


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село негровецьДорогі краяни! Знову Верховину сколихнула жахлива звістка. На сході України загинув наш 22-річний земляк Василь Юрійович Росоха, котрий захищав цілісність держави, зокрема оберігав мир і спокій жителів Маріуполя. Юний герой був справжнім патріотом своєї країни, адже, не чекаючи повістки з військкомату, з власної ініціативи вирушив у зону АТО. Більше двох місяців у складі добровільного батальйону “Свята Марія” разом із своїми побратимами ніс службу на околицях Маріуполя, здійснюючи патрулювання на прилеглих до міста територіях і чергуючи на блокпостах.

За попередньою інформацією, смерть Василя Росоху та ще двох бійців цього батальйону спіткала, коли вони пересувалися транспортним засобом. За яких обставин — поки що не відомо.

Народився юний патріот Василь Росоха 29 червня 1992 року в селі Негровець. Після закінчення 9 класу місцевої школи вступив у Київський фінансово-економічний коледж, який закінчив у 2010 році. Після став студентом Національного університету державної податкової служби України в м. Ірпінь. Заочно навчаючись у вузі, працював на сезонних роботах, аби оплатити за навчання. Він зарекомендував себе самостійним і цілеспрямованим юнаком і, звичайно, не хотів обтяжувати своїх батьків — Юрія Юрійовича й Олену Василівну, які завжди пишалися своїм сином. котрий ще так багато планував зробити в своєму житті.

Василь був надзвичайно доброю і чуйною людиною. Мав багато друзів, оскільки сам понад усе цінував справжню дружбу. Вів активний спосіб життя. Будучи ще школярем, грав у футбольній команді у колочавській філії дитячої юнацької спортивної школи. І взагалі, громадське життя хлопця було вкрай насиченим.

Коли торік розпочався Євромайдан, став активним його учасником, адже по-щирому вірив у кращу Україну. У грудні 2014-го та січні 2015 року неодноразово їздив на віче до Києва, Ужгорода, Мукачева відстоювати справедливість у державі і права українців. Там, не жаліючи своїх ні фізичних, ні моральних сил, стояв до останнього, бо сподівався, що все це принесе позитивні результати. Якщо не тепер, то в майбутньому…

Батальйон “Свята Марія” прощатиметься із Василем Росохою та його побратимами завтра, 24 лютого. Опісля нашого земляка на поховання доправлять додому.

Громадськість краю щиро сумує за Василем Росохою і висловлює щиросердечне співчуття рідним, близьким, друзям і знайомим патріота, котрий віддав своє життя, захищаючи Україну. Шкода, що смерть забирає кращих із кращих!!! У наших серцях він назавжди залишиться справжнім Героєм. Вічна йому пам'ять!

2015-02-23
переглядів: 5886
джерело: Міжгірська районна рада

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(16):

2016-02-24 Зал Упа
салва добровольцям даунклуба

2015-02-27 правда
Я не жалію за тов владов бандитськов що була, і не скакав. І на Майдані люди стояли з а правду. Одно жаль, що ті події типирішню владу нич не навчили.

2015-02-27 Шмулига
а чому другі Колочавські дауни вічні революціонеритакі як Романюки Чорний Сепгій Яреми непоїхали в АТО,вони такі херої під юбками в жінок, коли давали повістки то вони перші втекли в гори, а два дурні Негровецькі Яреми Іван та Василь брат голови райради 27 02 так напилися в барі в Синевирі з Іваном Китиним шо і пістялися,яку таку подію відмічили в піст?? що ці іуди забули що через них загинула молода людина ?? от тепер маемо хевропу

2015-02-26 правді
ви заслужили на цю владу. Скакали, скакали то тепер терпіть. За свої вчинки треба відповідати.

2015-02-26 правда
Хлопці помирають, а в країні, на жаль нічого не змінюється, корупція всюди процвітає ще з більшою силою. Слава Герою!

2015-02-26 Сестра-ГЕРОЯ
Ну от і все........Васька, Я тебе ніколи вже непобачу веселим((( Боже як важко, як важко(Признати те що ти вже не з нами(((Але ми тобою пишаємося.... Ти наш ГЕРОЙ ....А герої не померають.... Хай тобі земля буде пухом:(

2015-02-25 маша
ти назавжди в наших серцях. нам дуже боляче розуміти що тебе вже нема . ти помер героїчною смертю . Слава герою. вибач що не зберегли

2015-02-25 Циля
Тебе деграданта.

2015-02-24 Скруч
він пішов захищати задницю Яреми І В,

2015-02-24 віталік
Ти для нас житимеш вічно. Слава тобі.

2015-02-24 Вася
Вася ми тебе ніколи незабудем.....

2015-02-24 2
Вічна тобі память дітино... Хорони Господи нас всіх від війни...

2015-02-23 Читач
Вічная йому память, блаженний покой

2015-02-23 васька
вічна йому память

2015-02-23 верховинка.
Співчуваю батькам і близьким.СЛАВА ГЕРОЮ!

2015-02-23 м
Герої не вмирають! Слава ГЕРОЮ !!!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.