Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Більшість повісток на район виписуються для уточнення облікових даних військовозобов’язаних


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яМинулого понеділка за керівництва заступника голови РДА Василя Барана відбулася нарада з головами органів місцевого самоврядування, на якій розглядали земельні та мобілізаційні питання. Також у їх обговоренні взяли участь заступник голови райради Михайло Буришин, прокурор району Костянтин Цап, представники Хустсько-Міжгірського об’єднаного міського військкомату, районного Держземагентства, громадськості краю тощо.

Після того, як Василь Баран ознайомив присутніх із порядком денним і регламентом роботи слово надали начальнику відділу Держземагентства в Міжгірському районі Олександру Шоваку, який говорив про активізацію робіт із метою проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення приватної власності для товарного сільськогосподарського виробництва та завершення робіт з оформлення права власності на земельніділянки взамін сертифікатів на право на земельну частку (пай).

Далі йшла мова про болюче, але вкрай актуальне питання на сьогоднішній день — стан проведення заходів із мобілізації. Уже вкотре заступник військового комісара Хустсько-Міжгірського ОМВК Валерій Приходько повідомив про складну ситуацію у цьому напрямі на території Міжгірщини, оскільки наш край не справляється із поставленими перед ним завданнями.

— Загалом у районі видано 286 повісток. Однак отримали їх лише 54 особи. Інші — або перебувають за межами України, або їх місцезнаходження не відоме, — зазначив Валерій Ярославович.Роз’яснення про грошове забезпечення тих, хто перебуває у зоні АТО, а також безпосередньо на передовій та про уточнення облікових даних громадян, які підлягають мобілізації, надав прикомандирований до Хустсько-Міжгірського ОМВК, підполковник Ігор Іванець. Він наголосив, що наданий час перед Міжгірським районом поставлено завдання мобілізувати 26 осіб, а повістки виписуються більшій кількості військовозобов’язаним для того, аби виявити їх придатність до проходження військової служби і, як уже зазначалося вище, уточнити їх облікові дані.2015-02-19
переглядів: 3930
джерело: МРДА

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(9):

2015-02-21 жуть
шось я там не відів уточненя. нараз уписуют направлення на комісію до докторів ниє порядку

2015-02-21 Ізки
А чому повістку не дали синови яреми який робит у ізківському лісництві там чоловік на сході воює а ярема сина туди запхав і майже лісничому повістку дали молодець ярема робить синови карєру на чужій біді.

2015-02-21 ВВВВ
Якраз добре розуміють. Думають люди всі підуть на войну, а вони ся залишать (хто їх може трогати - еліта) і будуть собі спокійно красти ліс.

2015-02-21 регочу
чого воєнком на дав сим псевдопатріотам повістки? они що педіки?

2015-02-21 ББББ
правильно в ато цих патріотів що підписуються за воєнний стан бо вони нерозуміють до чого томоже призвести придурки напуджені

2015-02-20 АААА
ярема баран буришин галас латик чуп децил вова піп штелень та інші так звані патріоти най воюють а не власть ділять та пилорами строять у бистрому підараси а не патріоти

2015-02-20 11111
зникни з порталу

2015-02-19 педіку
а себе сь забив та латика ти підарасе,ти взяв повістку?

2015-02-19 Валерій Ярославович,
а чогосьте такой там не вручили повістки шовакови буришинови баранови? їм блять є шо защищати

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.