Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Війна забрала життя молодшого сержанта Олександра Ігнатишина


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яЦя доба принесла на Закарпаття ще дві смерті. На жаль, в обласному військкоматі підтвердили інформацію про двох загиблих закарпатських вояків.

У Некішино, що на Донеччині, неоголошена війна забрала життя молодшого сержанта з Міжгір'я Олександра Ігнатишина та капітана з Мукачева Павла Стеця.
Сумуємо разом з близькими... Співчуття рідним!2014-11-26
переглядів: 4932
джерело: Новини Закарпаття

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(35):

2014-11-30 іван
слава герою співчуття рідним

2014-11-29 про попів
мрія попа мандзюка в районі посіяти міжконфесійну вражду і на цій волні прибрати побільше церковного майна від одної громади іншій. і всі це знають, просто одні разом з ним цього хочуть, а іншим все рівно до певного часу. але тут цю вражду сіяти це аморально і думаю за це прийдеся відпвідати в кращому світі!

2014-11-29 Українець
Читаючи коментарі приходиш до висновку-невже в цей тяжкий час для країни для нас,громадян,ви необдумано поливаєте гряззю один одного,використовуючи ГЕРОЯ?Та яка різниця,хто допомагає учасникам АТО,отець Мандзюк,чи мер Щур.Оба роблять добру справу як можуть.За це їм честь і хвала.Багато людей в цей час допомагають бійцям,які нас захищають.Правду Пулей скзав на сесії районної ради,ми тут не відчуваємо того всього жахіття яке зараз робиться на Сході.І не дай Боже,щоб відчули у всій красі війни.Будьте толерантні один до одного не обзивайте отця Добру,отця Славця,повірте,вони теж хочуть лише миру на нашій землі.На даний час у нас всіх лише один ворог це ПУТІН,якому місце в пеклі і на небі і на землі.Слава Україні!

2014-11-29 ДО Івана
Іване, а яке ти маєш право коментувати вибір віросповідання загиблого і його сім"ї? Хто ти такий щоб на такому горі матері коментувати в якому храмі і який священник його провів у останню дорогу? Іване, а правильніше буде до тебе звертитися, пане Буришин, спутали тобі всі карти цим, бо якби ховав Мандзюк то там би ти розвернувся із своїми промовами, а тут стояв Мих. Фед. та губи кусав від безсилля. А Щур був тут тому, що він корінний міжгірчанин земляк загиблого. Михайле, ти крім паплюженя нічого не можеш зробити, ну не маєш ти харизми, та організаторських здібностей, ти прийшов на посаду і зразу захотів привілеїв, бо в тебе посада, ти хочеш, щоб на грабівци у школі з твоїми дітьми не вчилися діти циган, їх вон вигнати хочеш. Звернися до спеціаліста, бо в тебе прогресує зіркова хвороба і марення величності та неврівноваженості. Рекомендую перестати прив"язувати політику до всього, будьте людьми, не опускайтеся до тварин, будьте мудрі, розважливі, бо життя -бумеранг, що запускаєте, те й

2014-11-29 вова
коли САША був в ато то манзюк много чого поміг,ави лиш тепер щурята піаритесь ні стида ні совісті

2014-11-29 про даунів
у даунів з народної ради нічого святого і на смерті героя зводять свої рахунки нелюди!

2014-11-28 українка
Вічна йому память!!!

2014-11-28 іван
Жодної проблеми з тим щоб забрати тіло з аеропорту не було окрім піару скотини щура, швидкі відвозили тіла всіх по домівках - це перше. друге - ти запитай щуряче уродливий чому піп добрий з уродом поточанським пітьом жодного слова правди не сказав що Сашко був вбитий як мінімум через "матушку росію" і підарасів путіна і голубого патріарха Кіріла, я вже не кажу що цей пацан помер через вироду Щуря, виродків суддю Кривка, прокурорів Савка та Зовдун, які разом з цим Щурем і далі продовжують утриммувати цю систему. проти якої повстав нарід, чому піп Добра гроші відправляю для убивць таких Ігнатишинів у Мос кву, а ви бидло до них звертаєтеся і піаритеся.

2014-11-28 До Івана
Іване, а чого ти не поїхав забрати з аеропорта тіло загиблого, чого ти, та такий як ти, а до того ще й хвора людина (а може то і не людина, а просто істота без душі і розуму),кат, не зробите щось корисного для держави? А лише гавкаєте збоку коли хтось інший робить. Може десь не все правильно роблять, але стараються, а ви збоку обговорюєте.Є така мудрість - чим нижче інтелект, тим голосніші засудження, то про Івана, ката та таких як вони.Бідна наша держава, бо рвуться до влади через кров невинних ще гірші ніж були, ще місяць, два ілюдям терпець може урватися. У мене одне просте запитання, якщо путін так не любить нашого теперішнього президента, чому дає спокійно працювати шоколадному заводу Порошенка в Липецьку (територія Росії). Куди йдуть податки? Не на зброю проти нас? Оцініть цинізм Порошенка, а ви Ані Лорак закидуєте помідорами, в Липецьку на заводі працюють не українці...

2014-11-28 Хустянин
За що ці смерті, заради амбіцій олігархів та зірок позорних генералів, шкода героїв молодих пацанів. Слава героям, співчуття батькам

2014-11-28 громадо
скиньмося революціонеру Буришину на бронежилет. хотів попіаритися на смерті хлопця.

2014-11-28 СЕВ
СЛАВА ГЕРОЯМ А БАТЬКАМ СПІВЧУТТЯ ШКОДА

2014-11-28 до влади!
До яких пір влада буде займати таку позицію. Доки всіх наших патріотів не перестріляють. Або мирно договорюйтесь пошвидше, або оголошуйте заальну мобілізацію. Тоді або пан або пропав.Всі підемо на фронт по настоящому, чи хромий чи сліпий... Кожний день жертви і ніби війни нема. У наших героїв стріляють а їм не можна...Ганьба нерішучій владі...

2014-11-28 питьо
Чупе тобі і ями не треба,чекай іще візьмуться за тебе сволото брати Баті як занявись їх зимлю.Та печеш там тепер шашлики.

2014-11-28 кат
Треба нині дві ями копати одну для героя най спить спокійно.А другу для щурьобанди богдайся і на тім світі де скоро бдут мучили!!!

2014-11-28 Ростик
Героям слава. Нехай земля йому буде пухом!!!

2014-11-28 патріот
дауни перстаньте хоть тут своєю злобою брискати! нич у вас святого нема! гітлер навірно й на похорон не прийде бо все буде в верхній цервкві

2014-11-28 вчитель
плачу за Олександром - своїм учнем, який загинув. Плачу за всіма дітьми, які ще живі

2014-11-28 вічная
память герою

2014-11-27 Міжгіря Василь
Дійсно Герой!!! Знаю чого так говорю!!!

2014-11-27 Е
Героям СЛАВА а матерям горе.Це не наша війна.

2014-11-27 !
Путін здохни

2014-11-27 вася
хлопці се не наша війна.се жидіська війна.

2014-11-27 Аватар
Слава герою!!!Слава!Слава!Слава!Низький уклін загиблому воїну.

2014-11-27 Ревелюція
Усьих з білого дома забрати в ато з соцзабеза і районо і наставити керівницями жінок. вони більш придатні до керування. а ще усіх пенсіонерів к0трі роблятдиректорами бобонича коваля а медсестров нашу марію дмитрівну із тюшки. на чолі сьої бригади васю щуря а мішу замполітом. ГЕРОЮ ІГНАТИШИНУ СЛАВА

2014-11-27 оллдд
Революціонери вам виноваті сволочі продажні регіоналівські здавалисьте всю Україну Путіну з Януковичом по домовленостях в СБУ всюди були російські фсбшники ,а як народ повстав бо не хоче обратно в рабство до мацкалів тоді Путін пішов війною.А тепер глядаюте винних ВИ ВИНОВАТІ ПРОДАЖНІ ОЧКОДЬОРИ. Вся кро молодих хлопців на вашій совісті.

2014-11-27 правда
долбана жидівня розвязали войну на наші голови, а самі ся грошима давлят, скоти.

2014-11-27 просто знайомий
косюча олекспндра з совбезу в АТО

2014-11-27 сумно
Всі, так звані, революціонери повсідалися в кріслечка біля корита і жирують, а чиїсь діти гинуть... І вам не соромно??Це вам не з прапорами по вулицях бігати і в рупор верещати... Розвалили державу і ніби вони і не причому. Козли тупі!!!!

2014-11-27 777
Слава герою! РОССИИ - РОЗВАЛ!

2014-11-27 пересічний
Майдауни розвязали війну а нормальні молоді хлопці мусят вмирати за те, оби комусь в районній раді чи адміністрації було добре коло корита. Вічна память герою!

2014-11-27 даунклуберам
вам мовчати треба боягузи нещасні. Де ваш герой Баран і Буришин? Під юбками прячуться?

2014-11-27 ххх
Геройі не вмирають....

2014-11-27 Свобода
Дякуємо тобі Герою, низький уклін.

2014-11-27 кат
Слава Герою!!!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.