Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Ще четверо військових із Міжгірщини отримали необхідну допомогу!


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'я
Підтримати українську армію, яка бореться з терористами на сході країни — справа честі кожного. Тим паче, що в її лавах є і наші хлопці.


Міжгірська Народна рада вже не вперше проводить благодійні заходи зі збору коштів на потреби військових із нашого району. От і минулої п’ятниці її представники Василь Мандзюк, Борис Латик і Михайло Цендра передали екіпірування і майже 300 кг продуктів харчування чотирьом хлопцям із Міжгірщини, які проходили бойову підготовку до участі в АТО у прикордонній заставі в селі Яблунівка, що на Хустщині. А в неділю, 21 вересня, їх, а саме — В. В. Ворона із Негрівця, М. М. Клепаря із Верхнього Студеного і двох жителів районного центру — М. І. Петруляка і Б. В. Кравцова, направили у зону військових дій, які відбуваються на сході України.
Як зазначає Василь Мандзюк, гроші для придбання необхідного, а це більше 10 тисяч гривень, вдалося зібрати за 2-3 тижні силами небайдужих жителів нашого краю. Особливо в цьому допомогли церковні громади Міжгір’я-Поточина, Міжгір’я-Прохідне і Негрівця. Хто не міг посприяти фінансово, але прагнув долучитися до такої доброчинної справи — передавав продукти, у тому числі й домашні соління. А міжгірчанка Марія Могорита сплела для військових п’ять пар вовняних шкарпеток.
Про те, чого бракує нашим хлопцям Народна рада дізналася від них же самих, адже постійно підтримує зв’язок із усіма тими, кого мобілізували з Міжгірського району.2014-09-24
переглядів: 4547
джерело: Міжгірська народна рада

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(85):

2014-09-30 ваня водій автобуса
На учоті в даунраді точно у психіатра стоїть мішик щур та його брат вася деревляний, а іхня мама наталка-сосалка у нарколога, а старий щурь у хірургів та терапевтів бо він навхтема економит на їді і врейсі як собі так і напарникам купує пряники та печеньки з солодкою водою, тоту у нього дохтори повіризали жлудок та з ним нитко не хоче напару їхати в рейс бо то є скупий жадний старий ДАУН.

2014-09-30 )))
почитав коментарі і погоджуся, дійсно зірковий час для дрібного злодюжки))))

2014-09-29 мішаня молоток
От міші довбало модецкій пацан так щурьову ..ануту свору задер що шиплят як гади. Міша так держати і дале, дякуєме за підтримку наших вояк та зато що у нас нема казюкового та котового ігрового бізнеса. Козли срані я там блять не одну штуку профукав уроди, а тепер ходят та соплі жуют бо їх менти пресуют. правильно роблят менти і менти є нормальні тоже

2014-09-28 надоїло
лишіться сього легіня, він пустоє місце, ниц із себе не представляє, обична ментовська шістка, яка думат де би урвати грошей і не важно законно чи незаконно. не стоїть він того оби про нього говорити.

2014-09-28 громада
скільки членів даунради мають судимість і скальки стоять на учоті у психіатра і нарколога?

2014-09-28 Палапо
так ви їх будете люстувати?)))) А то єден дакн гойкає ош в тюрму а ти їм письма любовні пишеш.

2014-09-28 Ваня
Порох тепер дав убозу вказівку їх пощемити. Не довго музика іграла, не довго даун биковав.

2014-09-28 непрокурор
не шугайте никого прокурорами. они хлопці справидливі і ритися у сьому смітю не будут.

2014-09-28 ...
Пацани з беркуту, котрі тепер на АТО тоже то помнят.

2014-09-28 читач
Я пам"ятаю як майдауни терором займалися і дітям про то нагадую. Тепер видиме плоди їх подвигів.

2014-09-28 регочу
ти воскреси свого лисого)

2014-09-28 ого
туй уже конкретно шугают людий. уже заболи які перепужені ходили щи гет нидавно. ану воскресни память і нагадай паінькам де шо по чому

2014-09-28 читач
Навірно Пилипчинець. У даунів замало інтелекту коми ставити.

2014-09-28 Ахахах
А може то даунклубер?))))

2014-09-28 11111
Так дійсно розуму в тебе не стало більше деревляний

2014-09-28 Мар"яно
Раньше писала як Землячка, а тепер як 1111. Но розуму уд того більше не стало. Не заривайся з прокурорами. Моя тобі порада.

2014-09-28 11111
Я принагідно пояснюю людям які ви насправді недоумки, бо тільки повний дурень не може відрізнити те, що держслужбовець дає клятву народові України чесно і сумлінно виконувати покладені на нього ДЕРЖАВОЮ завдання (це своїми словами). За це він отримує зарплату, надбавки, ранги, премії, винагороди, соцпакет, відпускні, йому йде стан і при виході на пенсію він отримує 90 відсотків заробітку, до цього наприклад прокурор, судді мають ще багато пільг. А якийсь повний дурень хоче розумній людям вбити в голову дурницю що якийсь "Довбало" чи "Йовбало" якого фактично мало хто знає, він є ніким, а такі як ти видають його за рекетира то бандита.Люди знають хто є найбільшим бандитом - це Щур та його оточення, а прокурори та судді ще більші бандити і рекетири, бо вони разом з щурями організували угуповування по крадіжках бюджету, землі, майна, кришують тих хто по варварськи вирубує ліс, вивозять гравій, ерез освіту, медицину та соцзахист вкрали вже сотні мільйонів гривень, а ПР дурки їх кладуть в од

2014-09-28 до 11111
Ви так р"яно тут пишете за прокурорів. То чому всіх під одну метьолку підставляєте. Пилип працював у районі біля 10 років. Скільки землі він приватизував-та ніскільки. Скільки квартир купив чи приватизував-та ніскільки,скільки будинківплбудував ні один. Скільки магазинів і пилорам на нього працює -ноль. То чого на нього так перти?

2014-09-28 до 11111
шановна 11111 ваше бажання виправдати чи вигородити близьку вам людину похвальне, але напевно із-за особистих вподобань ви повністю втратили логіку. пояснюю, якщо послухати вас то нащо засуджувати простого рекітьора та розбійника якщо в районі є май великі злодії. а я вам задам питання по вашій жінській лозіці: навіщо засуджувати тоді районних чиновників злодіїв, якщо в мукачеві, ужгороді, києві є набагато май великі злодії. значить наших тоже не треба трогати? на цьому суперечку припиняю, оскільки бачу вашу особисту симпатію, а тому голос лоігки та фактів для вас залишиться непочутим!

2014-09-27 смішно
засвітили рекетьора на фото)

2014-09-27 Одна думка
довбало ясно як може так виживаэ,або попик най би їхав у АТО молитвов хоть помогти!!!Лиш там служба без бабла.Шо в нинішню скрутну минуту для батюшки складна ситуація!!!!!!!!!!Купа недоумків!!!!

2014-09-27 міжгірець
ЩУР ОРГАНІЗАТОР ТІТУШОК В УЖГОРОД ТА НА АНТИМАЙДАН СУКУ ЗА ЦЕ ПОВІСИТИ УРОДА ПРОДАЖНОГО

2014-09-27 11111
Страшно тупо сперечатися з людьми які або не можуть в силу свого розумового обмеження або навмисно так хочуть, щоб не порозуміти просту різницю: 1. Найголовніше один простий як дві копійки верховинець, а інші ДЕРЖСЛУЖБОВЦІ, як і за злочини перед ДЕРЖАВОЮ отримували ще й зарплату, їм йде стаж, соцпакет та інше. " 2. Не має жодних доказів того що цей Довбало дійсно там стояв, з яких підстав він там стояв, конкретно що і у кого просив, і тп.. 3.Чи він дійсно є членом Народної ради, чи ні ? 4. Ну і на завершення це вже повний Дебілізм його назвати БАНДИТОМ чи Рекетиром, бо хто тоді є Щур Василь та його родина що вкрали все що можна вкрасти, чи Субота іван, Купецькі, Кривка Володимир, Савка Вадік чи Пилип Богдан. 5. і останне, а це вже хвороба (патологія) ви в одному коменті пишете що немає ніякої Народної ради, а там де вам вигідно ви до цієї "вигаданої" Народної ради приписуєте наприклад цього "довбала", тобто прямо самі собі перечите.

2014-09-27 до 11111
питання не в тому хто достойніший чи майпорядний, а питання в тому хто злодій та рекетир той не має права на кістках героїв прославлятися. якщо директори заслужили - то їх гнати вон з роботи, якщо ти рекетир - то твоє місце в тюрьмі! не можна порівнювати не порівнювані речі. бандиту місце в тюрьмі, а не на фото. але як тут уже писали членство в народній раді та відкати ментам своє діло роблят на жаль. міжгіря село не велике і злодіїв і рекетирів усі знають в лице, хоч не все про це говорять.

2014-09-27 члену народного даунклуба
гойкати та всіх обзивати злодіями то не каждому дано)

2014-09-27 11111
А Шановні писаки дайте мені будь ласка пряму і просту відповідь на таке запитання - хто є більшою скотиною, цей "Довбало" думаю з "простою" освітою що навіть можливо стояв там де пишете писаки, чи директори шкіл району з вищою освітою, котрі безапеляційно і свідомо виконували накази злодія і бандита Щура Василя та Олексієнко Надії, котрі обікрали бюджет на мільйони гривень, ламали вчителів та простих людей голосуючи за Януковича, Ланя, Щура, і на відміну від цього "Довбала" знову будуть разом з виродком Щурем пропихати такого самого вирода ланя до ВР України ?

2014-09-27 симпатик НР
Якщо дійсно цей молодий чоловік був замішаний в рекеті та отримував з цього вигоду - то треба проявити принциповість, і гнати його подалі щоб не компроментував порядних людей своєю присутністю.

2014-09-27 Порада
Замість писати хирню ліпше тоже поможіт нашим військовим! А то раз Щурь повіз щось у Петрівці на київщині до януковичового Межигіря де тепер база нацгвардії, бо туди звик дань возити і на тому ся стало. Самі не помагаєтеі хочете щоб і другі нічого не робили!

2014-09-27 Русин
І на Щуря,і за Щуря. Василь ниє піллий мені ся видит. Айбо його нищать жадні батьки, дурні вихватки брата Михайла та велика за ся думка.Сесе го ї зїсть!

2014-09-27 Міжгіря
Велика подяка сим людям, які допомагають бійцям.Най Господь дає вам здоровя і наснаги! А на дурнів з їхніми повними злоби, ненависті і сліпої люті коментарями не дивіться.

2014-09-26 читайте
Шановна Олено Григорівна проблема не в тому чи платить сись кадр податки, а в тому, що до революції він був у бандитській бригаді, котра на пості в Соймах зупиняла іногродні машини та збирала гроші (дань) на користь мукачівської братви

2014-09-26 Олена Григорівна
Даруйте, але я особисто розумію що пан Довбало можливо і сплачує якісь податки до бюджету а можливо і ні, мені про це не відомо нічого, але як на мене то суть справи полягає у тому що спершу такі крадії як Щур повинні платити податки в бюджет і повернути все вкрадене громаді, а не такі як цей Довбало повинен платити з тих копійок що він сам заробив на свою дружину та дітей, щурі інині не покарані та продовжують нас обкрадати, вони в селищній раді і тепер дійсно в "темну" без відома громади з Піштою та Юриком обкрадають нас, і Палапа молодець що звертаєтьс я з цього приводу до прокурора.

2014-09-26 іван
Пак ви дурні боячі настільки що не валовчні сь те зафіксувати коли довбало збират жилізо тогди го і здайте в міліцію, в податкову, а не позорьтеся щосите обидва (Коля Плиц2ь та Іван Субота то два дауни туй лиш і пишут ) а не дрижіт я треповий лист, ви валовчні лиш в інтернеті легіня рубати, а так ви обісралися по повній програмі.

2014-09-26 Народна Радо
чому сись злодій, що на фотці без будь-яких дозвільних документів скуповує металолом по району не платячи ніяких податків. це криша в народній раді чи в міліції йому дозволяє?

2014-09-26 даунам
А повага людська? Защо вам називку "дауни" люди дали?

2014-09-26 Довбало
Це правда ! Мене мій юрчик два раз у попку на день! А мені дозволяє його лиш раз на тиждень ! Коли в нього настрій є!

2014-09-26 Опять гийза -гнепа юрчик
Ой це на фото моя підлиза гузиці мойі великойі та вонячойі!

2014-09-25 міжгірці
ви криси допишитеся кончені продажні гнилі за це все будете відповідати що пишите за порядних хлопів мийте очко ічистіть зуби

2014-09-25 М м
Гроші і повага! Ци можна повагу купити за гроші? І невже хтось думає, що якщо в когось є гроші то мусить мати повагу? Гроші з людської біди, гроші за людську землю, гроші, гроші, гроші! Невже вони принесуть повагу? Може скорше прокляття на вас , дітей, онуків. Що з вами зробили гроші? І сльоною бризкати, ще не велика біда. Біда бризкати кровю. А дуже мені ся видит, що до цього дійде. Жаль мені ваших дітей!

2014-09-25 Мамина мама
данятко, у тебе і грошей ниє і поваги людської. Вот і бризгаєш слюною на клавіатуру.

2014-09-25 Олена Григорівна
Дійсно Дуни є Дауни, для них все заключається лиш у посадах ???? Боже який убогий морально щур та його родина, все тільки про матеріальні блага... щурю на писку намальовано 70-60 років, гривоє, сідоє та горбатоє, а все рівно у дурній голові лиш гроші.

2014-09-25 Знаючий
Скоро Білорус буде головою РДА, Міша Довбало заступником! Тітушкам за коменти проти порядних люди, капиць! Ланьо аш не буде депутатом Васька Щурь най тікат у Ростов до папи! Правда ввін і так най пакує чумайдани бо Балога в ресторані при людьох казав, що покладе го раком. Балога серьозний чоловік! Хиба як Щурь бде дуже трубіти та йойкати Народна рада за файні гроші бде за нього Балогу просити, най го взьме в Барву смітя мести. Пак се майліпше ги бити пітухом.

2014-09-25 питання
що сталось з тим членом даунклуба який порізав себе ножом?

2014-09-25 читач
Дауни - они і в Африці дауни. На знаю чим їм так насолив Василь Михайлович, но правду мав. У Берегово їх усіх від шизофренії на лічаться.

2014-09-25 Народним даунам
Думаєте Балога дасть вам посади. Він так само считає вас даунами як і всьо наше селище) іспользує вас як гандонів.

2014-09-25 Народна рада
А з якої посади можна зняти хоча одного з Народної ради! Не вказуйте в коментах, щосте дибіли! Довбала на Соймах постояти з бандитами які на ПРдунів збирали гроші попросив Вася Щурь щоб ті, щось не вкрали. Тому він в Народній раді бо чесний чоловік, зазвідайте Щуря!

2014-09-25 і і
І як буде себе люструвати Народна рада коли серед іі членів агент.

2014-09-25 народна радо!
удпувіште ми на простий вопрос, що робив довбалик в соймах на постові до революції, коли з бандою бойовиків збирали гроші з проїзжих машин?

2014-09-25 пп
пяний маринець всюди де є інтересна для фсб чи сбу інформація. агенти гру бившими не бувають, він даже коли спит то комусь стучит)))

2014-09-25 цікаво
А чи маринець тоже в народній раді?

2014-09-25 кат
Щось туй так вонит гибы щурь іздох.

2014-09-25 Голодному міжгірцю
Аш ти голоден та завидиш, що солдатам привезли продукти прийди в понеділок на засідання Народної ради, ми ти збереме йбись не вмер з голоду. А даунів-тітушок котрі продавалися Щурю з ПРдунами в АТО не візьмут,бо або ся з страху покакают,або самі себе постріляют, куди придурків брати. Вони на чекают рахунку за то, що робили!

2014-09-25 Народна рада
Пси брешут, а караван іде! Тітушки сушіт сухарі і купуйте упаковку тонального крему, а жополизники Януковича котрі ще при владі паруйте міста на базарі ковдати. Ваші дибільні коменти нам до єдного міста. Аш вам слина бризкат коли пишете, купіт собі на диню памперс бо спалите комп.

2014-09-25 Іван родич
Незнаю як тот вчить дітей кожний день пяний Штеля Толя Студений ,алкоголік,бомж.

2014-09-25 Звенення Студенців
Ми вдячні толі Штелі великому вчителю що внас Студеному незабіває робити виручку по алкоголю так напивається що пішатся

2014-09-25 Голубоглазий педагог
Вуєбати їх усіх в гузицю

2014-09-25 Гнепа " гийза"
Ха-ха ! Це мій шнирьок на фото!

2014-09-25 Правда
Довбало- це коннчена гієна! Лиш пищить коли го єбут!

2014-09-25 стороже
удпувіш ми на простий вопрос, що робив довбалик в соймах на постові до революції, коли з бандою бойовиків збирали гроші з проїзжих машин?

2014-09-25 Іван
Я помню як п"яному Шемету діти копач у гузицю затручали.

2014-09-25 даунклуберам
напишіт як ви єден другого євроінтегріруєте у чоколадний глаз)

2014-09-25 меч
щурів на зону підорасів стукачів здают своіх

2014-09-25 міжгірець
молодець довбало так тиримати то щопишуть ти недивися нато

2014-09-24 сторож
Стукач у ментів то щурь, а довбало та інші що ходили та писалиу ментуру за ігрові автомати то молодці, тепер покладено край ігровому бізнесу кота, казюка, щуря, малети, нач.мілійії огняника та начальника обхсс грички валери. А аткі як ти засранці боячі котрі нете що звернення чи заяву бояться написати, ти пернути боїшся сам себе і дрожа під разини ніками пишеш щурьовий дурню дурні коменти.

2014-09-24 !
довбалик був шістков у Петрика став стукачом у ментів. файну карєру зробив

2014-09-24 Шемете
ти ти філософ?

2014-09-24 Так
Тих, що обзивають людей даунами, дауни вчинили.

2014-09-24 Шемету
напиши про це Зовдуну)))

2014-09-24 кат
Хворі риги хаплються за соломинку!!!!

2014-09-24 дауну
Хто що у тебе украв, чмо ти даунклуберськоє?

2014-09-24 ллллл
Знаєте приказку злодій злодійом поганяє .Риги вам так треба звітувати за якіь копійки, а ви коли будете звітувати за ті вкрадені тисячі !!!!

2014-09-24 до попа
звітуй про гроші, малий фюрер

2014-09-24 кат
До громади і антихриста.За тоти гроші що ви здали??? А народ вже дійсно не дурний...

2014-09-24 До Довбала
Думаш Шегута ти і дальше буде металолом кришувати. Ошись ся засвітив на фотографіях думаш люди не знають що збираш металолом без документів та платиш ментам!!!

2014-09-24 громада
Давайте, дауни, звітуйтеся де гроші людські діли!

2014-09-24 Антихристу
Давай список з кількістю родуктів і їх ціною. Даунський піп і на сьому рішов людей нагріти. Усі громадські організації звітують, виставляють чеки. Давайте пошвидше. Нема чеків то напишіть скільки коштує. Народ у нас не дурний, знає ціни.

2014-09-24 даунятам
Ви хотя би не писали що зібрали більше 10 тисяч гривень. І ваших цуравих убогих міщуках там червона ікра?

2014-09-24 міжгірець
Таак вся злодійня яку при Янику прижали і рветься до влади. Почитайте про годинник Дубневича.

2014-09-24 до справки
Ага він самий, а ще перебував в організованому злочинному угрупуванні Петра Марковича, правда на правах шістки та шниря, але декілька справ за ним рахується під погонялом Довбало. Сподіваюся хто знає більше поділиться інформацією з читачами. Люди повинні знати "героїв", які в цей час перекрасилися а по суті є бандитами та розбійниками!

2014-09-24 Студенівець
Чому Косюч досі директор школи! Вже із нього попіл сиплеться.Що в школі нема молодих вчителів,які б гідно зайняли цю посаду...

2014-09-24 справка
Щось мені цей чловяга на фотці нагадує бандита, котрий стояв на постови в Соймах до революції та збивав гроші для мукачівської братви. Чи я помиляюсь?

2014-09-24 міжгірець
Треба було продукти туй оставити, а даунів удправити на АТО.

2014-09-24 упа
А ти дебіле з карми пишеш??

2014-09-24 питання
а що сисиь бичок що на фото в армію не пішов, здоровя не позволило чи попа в нього з різьбою?

2014-09-24 упа
Дякуємо!!!!Слава Україні!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.