Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Відпочинок у Міжгірському районі


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


Біля водоспаду Шипіт зібралося майже 3000 неформалів

Під звуки барабанів, сопілок, бубнів та гітар посеред Карпат поблизу водоспаду Шипіт, що на Закарпатті, спалюють величезну ватру. Щороку сюди приїздять охочі не просто відпочити, а й знайти нових знайомих під час неформального спілкування. Саме “фестивалем неформалів” зазвичай називають це кількаденне дійство. Офіційно ж він називається «Фестиваль Шипіт».

Посеред галявини у наметах живуть п... докладніше
2018-07-08


На Закарпатті розвивається болотний туризм

Болотний туризм - це різновид туризму, метою якого є відвідання заболоченої місцевості.

Серед найпопулярніших туристичних зон болотного туризму - Фінляндія (місто Хюрюнсалмі), тут щороку для туристів проводиться чемпіонат світу з болотного футболу. А в британському містечку Ллануертід-Уельс щороку проводиться всесвітній туристичний чемпіонат з болотного дайвінгу, повідомив туризмознавець Фе... докладніше
2018-01-17


Унікальний гейзер Закарпаття/ ВІДЕО

Гірське село Вучкове відоме не лише батьківщиною карпатської бджоли, але й тим, що тут в урочищі Петровець знаходиться унікальний гейзер.

Дане природне явище, у Міжгірському районі Закарпаття, є одним з самих яскравих подій, які можуть побачити туристи, що подорожують Карпатами.

гейзер вучковеНа сьогодні, природна пам’ятка, що є унікальною для України, з певною періодичністю, майже к... докладніше
2017-10-20


УЖЕ 41 РАЗ ПОБУВАВ У СОЙМАХ МЕШКАНЕЦЬ ХЕРСОНЩИНИ

Міжгірщина по праву вважається багатою природною скарбницею. Чого варті бодай мінеральні води, які мають цілющу силу. З далеких і близьких країв приїжджають і в Сойми, де ключем б’ють її підземні родовища, у лікувальних властивостях яких переконався й Іван Хайманчик із Херсонщини.

Іване Петровичу, вас хоч занось у неписану книгу рекордів Міжгірщини – вже 41-й раз мандруєте в Сойми. Чому?... докладніше
2017-09-30


Дві садиби отримали знаки від ОДА

Ще двоє знаків "Сільська садиба", розроблених в рамках Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки знайшли своїх власників, а саме: садиба "Синевирське озеро" у селі Синевирська Поляна та садиба "Сухар" у селі Колочава, Міжгірського району.

Разом з тим, очільник департаменту економіки Закарпатської ОДА у себе на сторінці в мер... докладніше
2017-01-30


Міжгірщина взяла участь у обласному конкурсі під назвою “10 цінностей Закарпаття туристичного”

І не безуспішно.Верховинський край двічі відзначено в номінації “Культурна цінність” за проведення на високому рівні обласного свята проводів отар на полонини та фестивалю“На Синевир трембіти кличуть.

Водночас три визнання здобуто в номінації “Природна цінність”. Заслужений авторитет району насамперед принесла перлина Карпат – славнозвісне Синевирське озеро, розташоване на висоті 989 м над ... докладніше
2016-11-03


Не Шипотом єдиним: які ще закарпатські водоспади варто побачити

Краще гір влітку можуть бути тільки гори, де течуть прохолодні ріки та потічки з красивими водоспадами.

Звісно, Шипіт без перебільшень є одним з найчарівніших місць українських Карпат, де можна не тільки розслабитись під шум води, але й раз на рік «відірватись» на неоднозначному фестивалі хіпі. Однак, Закарпаття може потішити і іншими не менш захоплюючими та мальовничими місцями.

Про... докладніше
2016-08-14


Біля водоспаду триває "зліт" неформалів

Вільні люди традиційно раз в рік просто збираються на галявині, щоб поспілкуватися з собі подібними.

Цього року абсолютний рекорд. Не менше трьох тисяч чоловік, повідомило видання ПроЗак. Вся галявина в наметах. Сьогодні зранку вже до центру галявини зносяться сухі дрова для багаття і вночі відбудеться щось схоже на ритуали, характерні для святкування Івана Купала.... докладніше
2016-07-07


"Україна вражає": путешествие по Колочаве

Лето, горы, утопающие в зелени и множество интересных традиций. Колочава - самое длинное закарпатское село. Команда "Україна вражає" продолжает путешествие по живописным уголкам нашей земли...... докладніше
2016-06-12


Мандрівник Дмитро Комаров рекомендує українцям відвідати Пилипець

Напередодні зимових канікул ведучий "Світу навиворіт" склав для 1plus1.ua ТОП найкращих курортів для патріотичного активного відпочинку. Сьогодні Дмитро Комаров розповість, де лижникам шукати в України Європу та чого слід остерігатися навіть на пологих трасах.

ПИЛИПЕЦЬ

Особисто мій найулюбленіший гірськолижний курорт України – це Пилипець. Приватний сектор, дуже привітні... докладніше
2015-12-30


1 | 2 | 3 > кінець
ДОДАТИ ОБ'ЄКТ

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.