Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Еко-курорт Закарпаття «Ізкі»


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село ізкиЧому Ізкі?

З давніх часів людина прагне до єднання з природою для покращення фізичного здоров’я, відчуття душевного спокою та самопізнання.

Тому ми створили наш еко-курорт у мальовничій місцевості Міжгір’я, щоб кожен з наших гостей, з допомогою цілющої карпатської природи та нашої турботи міг відновити сили, відчути внутрішню гармонію та замислитися про майбутнє.


Що відрізняє «Ізкі» від інших Карпатських курортів?

Розташування у місці з найвищим рівнем екології в Україні , на території максимально наближеній до природніх ландшафтів, на найкомфортнішій для організму людини висоті.
Здорова та корисна іжа, виготовлена з органічних продуктів з власного господарства
Оздоровчі еко-послуги: SPA-процедури, йога, катання на лижах та конях, бджолотерапія
Лікувальна вода з мінерального джерела на території курорту
Комфортні котеджі, побудовані з екологічного дерев’яного зрубу
Щоденна турбота про навколишнє середовище


Адже здоровим бути природно!


Зимовий та літній відпочинок в Карпатах на 2014 рік
Усіх цінителів гірської романтики, чудової природи, справжнього гуцульського колориту не залишить байдужими відпочинок в Карпатах, який відрізняється щирою українською гостинністю та європейським рівнем обслуговування.

Гірський еко-курорт «Ізкі» розташований в одному з найчистіших регіонів України на відстані 20 кілометрів від закарпатського селища Міжгір'я, біля підніжжя гори Магура. Наш курорт сердечно запрошує Вас провести незабутній відпочинок в Карпатах 2013. Ви проживатимете у комфортабельних котеджах, побудованих з екологічно чистого дерев’яного зрубу, на ідеальній для людського організму висоті, смакуватимете корисною та здоровою їжею, виготовлену з продуктів власного виробництва. Завдяки щоденній турботі про власне тіло і душу наші гості отримують потужний заряд бадьорості і енергії на увесь рік.

Еко-курорт Закарпаття «Ізкі» пропонує своїм гостям цілий комплекс різноманітних оздоровчих послуг:

SPA-процедури, різноманітні види пілінгу, фітотерапія та фізіотерапія;
спеціально розроблені програми для відновлення здоров’я, зміцнення імунітету, покращення фізичних якостей, нормалізації сну, покращення вигляду шкіри та ін.;
катання на лижах та конях;
йога;
лікування водою з місцевого мінерального джерела;
пасіка;
купання в чані;
масаж (класичний, аюрведичний, оздоровчий, релаксуючий);
лазня.
Дозвольте собі казковий відпочинок в карпатах, ціни на який вас приємно здивують!

Сімейний відпочинок в Карпатах з дітьми
Чарівна природа Закарпаття, чисте гірське повітря з ледве чутними нотками хвої, позитивна енергетика, якою наповнений кожен куточок підніжжя гори Магура. Все це наче спеціально створене, щоб провести незабутній та корисний для здоров’я відпочинок в Карпатах з дітьми.
Завдяки різноманіттю сучасних комфортних номерів, що пропонує Гірський еко-курорт «Izki» (Класік Twin, Стандарт Double, Напівлюкс, Люкс, Котедж, Апартаменти, Котедж Plus, Котедж VIP), сімейний відпочинок в Карпатах стане для вас та ваших дітей максимально зручним та приємним.
Еко-курорт «Ізкі» підготував для своїх гостей різноманітні розважальні програми, що не дозволять нудьгувати навіть найактивнішим дітлахам та їх батькам у будь-яку пору року:

лижна школа (навчання гірськолижному спорту та сноубордингу) та гірськолижні послуги (прокат лиж, санок, сноубордів; 3 витяги; SKI-сервіс);
велотури до водоспаду «Шипіт», на «Валило», до гірського озера та ін.;
прогулянки на конях;
піші, кінні та автомобільні екскурсії;
прокат тюбінгів, снігоходів, квадроциклів, лука для стрільби;
пейнтбол;
джип-сафарі;
парапланеризм.
Отже, завдяки нам відпочинок в Карпатах з дітьми не стане для Вас випробуванням, а буде чудовим спогадом на багато років. Довіртеся співробітникам гірського еко-курорту «Izki» та з насолодою спостерігайте, як Ваш довгоочікуваний сімейний відпочинок перетворюють на незабутню чарівну казку!

2014-11-09
переглядів: 4936
джерело: http://izki.com.ua/

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(45):

2014-12-25 Шпік
Шпіцлик керує зараз громадою с.Ізки.Його батько при окупаціі комуняками в 1944 році с.Студений,стучав на всіх односельчан й кого забрали НКВД вже ніколи не повернувся додому.ТОму й сина теж називають шпік-це позаштатний,освідомітель,стукачок,сексота,шестьора.Так інколи може вляпатися громада при виборі сільського голови.

2014-12-19 Секретарь Народної-Ради
Народна-Рада звертається до вас любий Народе с.Ізки.Постановою Народної-Ради до с.Ізки,Ви маєте до 1.01.2о15р.Створити Громадську Організацію,та контроліровати корупцію сила,а также поставити пост, під назвою Лісу стоп,звами Народна-Рада.Постанова вступає в силу,після опублікування.

2014-12-19 чорнобиль
Найбільша в Європі атомна електростанція нещодавно дала збій.Тобто ми на сто відсотків не застраховані що чорнобиль не повториться так як вказано в бібліі.Однак Савчур лишив чорнобильця спадку

2014-12-15 головиха
Я помню що біля церкви вода була більше двох метрів й плавали великі риби(кліні).З дороги було видно як плавали зграями,а зараз як вирізали ліси ,вода до колін,болото.

2014-12-13 Перша леді с.Ізок,головиха
Звичайно що сплошна,нещадна вирубка як смерекових так і букових лісів в с.Ізки-є варварством,цілеспрямованим нищенням фауни,вимирання рідкісних як рослин так і комах та тварин.Звичайно що як сільський так і своі кармни треба наповнювати,однак повинна бути якась міра.Прикладом мені безкоштовно можна нарубати та декільком вибраним не простим смертним у селі.Але не всім підряд

2014-12-12 Перша леді с.Ізок,головиха
Раньше в с.Ізки та хуторі Матачів водилася королівська форель (пірь із червоними цятками)а після того як розворочили потічок й пустили нечистоти із турбаз,квакають жаби.ІЦ у всьому вина санепідемстанціі що не наводить порядок

2014-12-03 корукція
Незавершене розпаювання земель лише в с.Ізки ,це в єдиному селі всієі Украіни так як Ізківський сільський голова вчорашній вівчарь,та й в середній школі по навчанні пас заднього Савчур.Історія не помнить щоб вівчарі виводили громаду в число перших що до підвищення життевого рівня.

2014-11-28 шок
В єдиному селі в Украіні Ізки Міжгірського рацону не завершене розпаювання,243 сертифікати всього й 1200 га резервноі земліна согоднішній день.Хто понесе кримівнальну відповідальність та відшкодує матеріальні та моральні збитки за перешкоджання в користуванні земельними паями від 1992 по 2014 роки.Савчур каже що то все буде розподілено між можновладцями районного та обласного рівня.

2014-11-23 Баба Олена
Щось му лиш вержуть як дворовому псови Савчуру,за його й тримають в головах села,поки все не розтягнуть.Це як коли гроші є то й друзів багато,а як грошей нема всі друзі пропадають як сіль у воді.Тому кожного ранку Савчура необхідно забивати в мусорний бак ,факрати на нього та святити тухлими яйцями.Бо тушканчик насмердів та "прославив " громаду на всю Украіну своіми тупими рішеннями.

2014-11-23 Баба Пелагея
Нав"язали нам можновладці блохастика,фошія,вошку-блоха,гниду,вівчаря Савчура в рульові й ніяк того збутися не можна .Поки через длохастика все не розтягнуть.А тоді кинуть печаткою та газдуйте,так як окрім печатки більше нічого громадського не залишиться.

2014-11-22 Михайло
Хоч і був майдан-а змін ноль.Блохастик ,вчорашній вівчарь а нині сільський голова як деребанив комунальне майно так і розпродує.

2014-11-21 Слава Украіні.
Будуть роздані паі взамін сертифікатів .Звернення до голови Міжгірськоі РДА.Держземагенства в Міжгірському районі та до вчорашнього вівчаря по сумісництву Ізківського сільського голови Савчура.Ця трійця взяла на себе зобов"язання перешкоджати в отриманні громаданами с.Ізки права власності порушення основного ЗУ.Цих свиней що пасуться в ізківському валові на АТО.Вистригати як гнид із шерсті

2014-11-21 изянин
Хто людей за овець та скот вважає - завтра перетворять в вівцю або скота.Савчур-пручи проти людей та втікаючи від віче далеко не втече й Савчури працівники Міжгірського РВ УМВС йому не допоможуть.

2014-11-19 спостерігач
Якщо переглядати ті чи інші рішення судів ,то всюди,рішення черговоі сесі нар.деп.в протоколі позначаються кожна з 1 до 10.Рішення повинні нумеруватись від 1 й до 500 тобо до кінця каденціі й до наступних виборів.Так наберіть Савчуру в інтернеті,копію любого протоколу засідіння любоі сільськоі ради В Украіні.Й такого чуда не має щоб кожен раз поичинати нумерацію прийнятих рішень сесіі з один.Таке відбувається тільки в Ізківській сільській раді.Вибрали би ще не вівчаря а дауна.Майже 10 років керує громадов тупорилий безграмотний Савчур,й результатів що до покращання ноль.

2014-11-19 спостерігач
Є в селі освічені громадани,так допоможіть щоб не топтати в грязь своєю некомпетентністю,та тупістю,неосвіченістю вчорашнього вівчаря .Десять років вчить грамоту Савчур,а документи на рівні учня 3-го класу.

2014-11-19 оцінка дій Савчура
Де би не появилась та чи інша бумажка,затверджена Савчуром,зразу оцінка не голова а чудо в пір"ях.

2014-11-19 прислів"я щодо Савчура
Один дурний вівчарь із мокрою гербовою печаткою стільки начудить,що сто розумних з того дуже тяжко вийдуть,адже скасування державних актів та повернення до комунального майн а громади процедура довготривала.Майже все що начудив та затвердив Савчур -підлягає скасуванню.

2014-11-17 Дід Іван
Так старовинне кладбище будуть переносити чи гірськолижний спуск.??????????????

2014-11-16 мешканець.
Є пропозиція.Адже в село багато туристів приізжає й виловити котрий най низький ростом й най похабніший й найнагліший й залишити головою.Може буду ще май "розумніший " як Савчур

2014-11-16 мешканці села.
Далисьмеся на сміх ,як на цілий міжгірський район так і на область та польщу.Но й одіжені терпіли в тому селі що недоросль один із Студуного імеет кожного мешканця.Що цікаво сам один.А якби в село прийшли ще й піп та дохтори то прелопатили би по третьому кругу.Й віру би поміняли.Й дань би платили ,хто курочку ,хто баранчика,а хто дров наколов а хто й половину приласкав так як не встигає перед любовницями.Не те вже екю.

2014-11-16 мешканці села.
Не можемося об"єднати та відсторонити недоросля рішенням сесіі від головування й вибрати в.о. голови із депутатів.Обступили на сесіі Савчура притисли,печатку відібрали.А печатков затвердили будь-що.Якщо всі 16 депутати плюнули би одночасно на Савчура то звалив бися від тяжесті харкатиння.Гуртом легше й батька бити.Многі комари й слона з"ідять а не ліліпута Савчура.Нормальна баба покладе на нього цицьку та має впасти від тяжесті.Припилибисьме якісьме ниякі що ліліпути нами заправляють.

2014-11-16 мешканець.
Так що думаймо ,Переживемо й Савчура,він же не вічний голова села тай красти вже нічого.Може зробимо запрос до Студинців що підженіть нам на голову села слідуючого ушли студинця .Ми його туй і відмиємо і накормимо й чергову бабу підженемо й коханку мо ми інваліди та не годнісьме справити собі голову.Народу повно а вибрати нікого.Всі якісь не такі.Нам треба такого як Савчур,бо той якся і всере то ліпше пахне.А мися будумо нагинати та голову в пісок й депутатів таких йому підженемо щоб починав із них.

2014-11-16 мешканець.
Не повмералисьме коли нас лишили на поталу комунякам.А після пошкодували,бо вже прижилися й нам щось вділили.По крайній мірі косилисьме за десяту частину,а зараз й своє не все косимо й не всі.Хижі позакривали ,повтікали й лишили косарям най кошуть за дармо без оплати й за так.А зараз жаліємо за комуняками.Такщо якщо нас залишить Савчур й поіде в обласний центр такупить магазинчик з хижею за потом зароблені кошти.Теж будемо шкодувати ,жаліти,осбливо коханка й депутати,що іх нікому буде натягувати

2014-11-16 мешканець
продовження.Якщо би такий унікальний студинець мав ціну ,то прийшли би й забрали Савчура як саго розумного вівчаря.Однак ніхто не доганять що завдяки такому цінному кадру село цвіте.Ніхто у нас його не перехватує.Тобто окрім селянам із Ізок він і нахир нікому не потрібний.На тобі Боже що нам не гоже.Не переживайме що якщо вижинемо то студинці не прибіжать і не підберуть

2014-11-16 мешакнець.
Не ваовчні Ізківські жони вродити як майбутніх дохторів так і сільського голову ,тому нам і постачають студинци недорослів на посаду голів так як село Ізки велике й пару студинців прокормлять.В принципі й ще можуть підогнати,там того добра в ізлишку.Майже вибираємо зато й зазбераємо.Як зазбірують в Донецьку та Донбасі.Добре що ще із хижів на вулицю не викидує недоросль,зозуля.Документів на житлові будинки не має й докажіть ,а ізківській гербовій печатці гербом вниз ,щоб підкреслити як нас нагнув Савчурок ,помаленьку натягує по черзі а ми голову в пісок,особливо депутати ,якихись ме вибрали.Такі дебільні що Савчур сам засідає прийнявши на горло чергові пів літра чемергесу,браги,мутняку прокислого виносить рішення й затверджує печаткою,а депутатів на посилать.

2014-11-15 Изківчанам
Скоро туристи будуть вам кататися на головах,як катає вам ся Савчур.Ви кончені сикуни ті пліткарі, які крім коментів писати, нічого не варті. В вас голова чужий,дохторі чужі, попи чужі,по цвинтари зайди возяться.Вам мош на голові колик тесати, на вас стяти, кажете ги курва ош дощ паде.Не ганьбетеся як вдовиця фурт у коментах ревати та Божим судом пужати. Бог у своїх судах користуєся людськими руками недоумки, що рук не маєте, ци щваблики не продають. Застяники верховинські!

2014-11-15 заохочувач- рекламіст
Хто ще не іздив та не катався по трасі мертвих в с.Ізках,такого не має у цілому світі ,запрошуємо в с.Ізки на гірськолижний спуск-трасу ,вчинену з мертвоі води.Запрошуємо прямо в ад,щоб кошмари ,крики,стони ,кошмари снились кожну ніч з 24 год.00 по 02 год.00.Й до Савчура в нього є шамани які ще додадуть,там топталися по кладовищу,знімали негативні аномальні явища й повтікали настільки сильна негативна енергетика,тому потрібні особи з чистою енергетикою щоб забрали по часткам й понесли з собою,розвезли негатив,можливо й будуть зміни.А поки що шамани бояться навіть й за не малі гроші.

2014-11-15 вже недалекий період
Так яка ситуація із старовинним кладбищем ? Так і будуть приізжі туристи кататись по ньому й стріляти із пушок мертвою водою й робити мертву трасу!!! Буде відповідь на кінець.Чи так і будуть скривати як в свій час Чорнобиль а зараз присутність російський військ на Донбасі. Чи головне заробляти гроші хоча й вандалізмом та оскверненням кладовищ.

2014-11-14 очевидець
Мало хто знає де знаходилась майже по середині хутора Матачів стара десятинна церква.Зараз іі не має.

2014-11-14 очевидець
Мало хто знає де знаходилась в приселку Матачів десятинна церква.ІІ зараз не має.

2014-11-14 очевидець
Проектантів попереджували що там знаходиться кладбище предків які сильно вірили в Бога й сильно молилися.В Ізках настільки була сильна греко-католицька віра що навіть комуняки не наважувалися змінити й була десятинна церква.А при прокладанні труби для подачі води для розпилювачів штучного снігу розрили кладбище для економіі коштів й викопали кістки предків тобто зараз вода для забезпечення пушок та розповсюджування штучного снігу вода поступає частково і з і через старовинне кладбище.Тобто водою яка омивала кістки предків перетворюється в штучний сніг й створюється штучна мертва лижня .Треба тільки написати "Запрошуємо до пекла "-антихрест зустрічає.Місцеві моляться підчас розвіювання штучного снігу щоб і ім мертва вода не нашкодила.Кататися по мертвій воді це щось нове.

2014-11-14 шок
Звичайно що повозитися (поглумитися ) на похованнях,кладовищах предів ближніх та потривожити спокій покійників -надзвичайно здоровий відпочинок.Історія говорить що було з комуняками що оскверняли церкви та монастирі та наслідки діяння антихрестів в попередніх поколіннях до семой степені.Тривожити спокій мертвих,може постраждати й село а не тільки горелижники.Горе лижники приіхали покаталися на кладовищі,забрали весь негатив з собою .А потім як в "Мастер и Маргарита " а потім бігіння про екстрасенсах.

2014-11-14 спостерігач
На мою думку старовинне кладбище необхідно обгородити й щоб по ньому лижники не возилися й не ламали ноги та руки й впитували негатив у себе.Якщо так хотять возитися то хай возяться на гробах своіх предків.Ми не возимось на кладовищах іхніх предків й другим не позволимо .оважаймо один одного й наші цінності бо воно вилізе й відобразиться на прийдешніх полколіннях у вигляді раку,спіду й т.д.

2014-11-14 шок
Коли Ізківський сільський голова працював вівчарем то крав сир у громади,а зараз при подачі документів із оригіналами земельних сертифікатів на розгляд сесіі про обмін на земельні частки паі Савчур викрадає земельні сертифікати( оригінали ).Щоб тільки не обмінювати земельні сертифікати на виділення землі в натурі.І це коіться в центрі європи.Сільські депутати ,скоро вибори ,відгукніться що це не так !Чи ви забили голову в пісок а зад підставляєте Савчуру чи ви є люди й християне ,чи греко-католики як було раньше чи з приходом Савчура персвятив вас у православну віру.

2014-11-14 шок
таких випадків багато й ваші гроші поки у вас ,і кщо вже не увас -не докажете,попередження щоб не будо розчарування.Адже як відомо навіть в суди подавали -пшік.

2014-11-14 шок
якщо вчорашній вавчарь,а зараз Ізківський сільський голова вкрав у екссекретаря земельний сертифікат замість того що отоварити й виготовити держ .акт,то про які гарантіі можна говорити щодо простих смертних мешканців села не кажучи про приізжих.Тому при відвудуванні сільськоі ради с.Ізок або спілкуванні з головою Савчуром слідкуйте за своім майном й ховайте кошильки,так як це його хвороба по спадку,а брати та родичі що працюють в правоохоронних органах да в Міжгірському РВ УМВС двері обвішані з надписами Савчур нічого не докажете.Ховайте,зашивайте кошильки й заходьте з двома свідками й камерою.На вид він такий безобідний й діловий а в карман без рук залізе.

2014-11-14 циганська пошта
Є інформація що так званий Ізківський сільський голова Савчур С.В. вкрав в екс-секретаря сільськоі ради Гавран М.І. земельний сертифікат.який належить іі матері.Якщо це правда то хай відпочиваючі мають на увазі що це крадіжка не перша й не остання,якщо будуть обкрадені чи одурманені то порятунку не отримають.Якщо це не правда то хай голова ,якщо вміє працювати на компі й опровергне що він не вкрав сертифікат .

2014-11-10 старожитель.
Пир во время чумы.Так можна трактувати розваги та катання на лижах покладовищах предків на яких розташований гірсько-лижний спуск.Поцікавтесь у старожилів с.Ізки ще відомститься селу за дані витівки.

2014-11-10 коханка
Яйця вирізати Савчуру краще й користі більше а не ліс,а то пижиться що він петух тільки роняє лице громади.Всі в шоці й що тими изянами керувало що головою став Савчур,людям на сміх ,якщо вже так хтіли продати землі та вирізати ліси то тільки через аукціонЮкористі було би більше ніж поповнювати кишені Савчура та його покровителів а громада з носом хіба що погар домашняку на перегар.

2014-11-10 довгожитель
Які буки були на полонинах,що два не обнімуть а смереки й вода чиста як сльоза а біля ферми а Матачів струги королевські,червоні підстибували через навеликий водоспад 1.5 метра і йшли до полонини на нерест о повісй ріці Ізок ловилась форель із сірими крапками,місцева назва струг.А що зараз ні води,ні річки,ні лісу-одні пеньки.А звідси й смерті на рак і т.д.Природа мстить жорстко.Женька мешканців а варварства та ще й пришелець Савчур,який чим більше награбастати грошей та чухнути де краще .

2014-11-10 олос Ізок
Проснись громадо й поцікавтесь в екстрасенсів що собою представляє Савчур

2014-11-10 віруючий
При будвництві гірсько-лижного спуску наткнулися на старовинне кладбище предків,викопали кістки,тобто порушили спокій предків,предки не простять й вже багато казусів сталося та покалічено люду ,це підтвердить кожен мешканець с.Ізки.З тих пір трапляються різні аномальні явища,видіння,ночні кошмари,каліцтва й ломка неудачі в житті які ламають судьби.....

2014-11-10 Изянин
Гори наруги та вирізання лісів заради розваг не потерплять й хтось дуже пошкодує що там такоє натворив.

2014-11-10 мешканець с.Ізки.
Канання налижах на кладбищах наших предків обійдеться боком,поломками кінцівок а кому й голови.Хто ходить поголовам предків,всю негативну енергію забирає з собою,а після не розуміє звідки рак і т.д.За все треба плитити.

2014-11-10 глядач
Кому курорт і спокій,ав кого обібрали,обікрали й не дають можливості ознайомитись із рішеннями сесій та виконкому Ізківськоі сільради щодо деребану та пограбування Ізківськоі громади Савчуром та його кришувальниками.Адже до цих пір не завершено розпаювання земель і в мешканців появляються сльози коли поіхніх землях топчеся техніка та всякі такі яких туди не запрошували.Терпець урветься.

ДОДАТИ ОБ'ЄКТ

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.