Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Не Шипотом єдиним: які ще закарпатські водоспади варто побачити


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


все закарпаттяКраще гір влітку можуть бути тільки гори, де течуть прохолодні ріки та потічки з красивими водоспадами.

Звісно, Шипіт без перебільшень є одним з найчарівніших місць українських Карпат, де можна не тільки розслабитись під шум води, але й раз на рік «відірватись» на неоднозначному фестивалі хіпі. Однак, Закарпаття може потішити і іншими не менш захоплюючими та мальовничими місцями.

Про те, в які села варто їхати, щоб побачити красиві водоспади, кореспонденту Mukachevo.net розповів закарпатський туризмознавець Федір Шандор.

Труфанець – с. Кваси Рахівського району
Один з найкращих на Закарпатті, є найвищим природнім водоспадом області. Його загальна висота 36 метрів. Розташований на узбіччі дороги Ясіня-Рахів, тому не помітити його не можливо.

На водоспаді облаштували спеціальну альтанку, на якій можна сфотографуватись, або просто помилуватись однією з родзинок природи Карпат.

Скакало – с. Чинадієво Мукачівського району
Водоспад отримав таку назву через те, що струмені води ніби скачуть з одного каменя на інший, утворюючи каскад. І хоча його висота складає всього 4 метри, він сміливо може позмагатись за красою з найбільшими водопадами Закарпаття, адже розташований в дуже мальовничому куточку гір.Воєводин – Перечинський район
Водоспад розташований на відстані 23 км від однойменного відомого закарпатського курорту. Люди назвали його так через те, що там ніби «виє вода», утворюючи сильний шум при падінні з висоти 6 м, – і це тільки на головному каскаді. Загальна висота всіх каскадів сягає 24 метри.Лумшорські водоспади – Перечинський район
Після купання у Лумшорських чанах з цілющою водою варто прогулятись по річці Туричка, на якій є цілих 5 водоспадів. Соловей, Крутило, Переступень, Буркач та Партизан – ці водоспади унікальні не тільки назвами, але й виглядом. А ті, хто знайдуть сили піднятись трохи вище, побачать ще декілька трохи менших, але дуже мальовничих місцин.

2016-08-14
переглядів: 2329
джерело: Юлія Барабан, Mukachevo.net

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2016-08-24 ПРАВДА
в кожної людини є своя правда:ГІРКА ПРАВДА ТА СОЛОДКА ПРАВДА??А : БОГ :ТАМ ДЕ ЛЮБОВ)))А ненавість,сварки,насилля,обманство,і так далі....це ЩО???

2016-08-24 Бог
там де правда .

2016-08-24 я
хочу ВАС.

2016-08-24 бобінеч
а мене включіт .

2016-08-24 письмен
Сесь портали нич не пише нормального лише збирає коментарі помийні і нецензурні.Остання стаття датована 14.08.2016.Позор.

2016-08-23 До хаха Васі
Вася перестань займатися коментарами, твій дар писати ніякий, успокойся бо весною все пропаде... І ти також разом з своім рабовласником. НАБУ працює по повній а вам не сниться що ви клієнти пана Холодницького. За співучасть з Злочевським.

2016-08-23 Хаща
Дербак злодій і повинен сидіти на зоні, а не папою в районі бути

2016-08-20 Завтра ОЛЬКО
Приходіт на фесттеваль я Вас прошу дуже!!

2016-08-20 Колочава
це і Худинець який підтримує Дербака молодець мужик.

2016-08-20 колочава
Колочава теж приєднується до поздоровлення , Миколо Юрієвичу прийміть найщиріші побажання все, що задумали нехай збувається, і господь бог береже ВАС і ВАШУ сімю, а всі завидники нехай полопають з зависті

2016-08-20 Синевир
в нацпарк СИНЕВИР прибуває міністр екології для поздоровлення Дербака Миколу Юрієвича з обранням його на новий пятирічний термін директора парку СИНЕВИР, і ми жителі Синевира теж приеднуемося до поздоровлення !!!!!

2016-08-18 ДЯКУЮ!
Дякую!

ДОДАТИ ОБ'ЄКТ

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.