Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

Мандрівник Дмитро Комаров рекомендує українцям відвідати Пилипець


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село пилипецьНапередодні зимових канікул ведучий "Світу навиворіт" склав для 1plus1.ua ТОП найкращих курортів для патріотичного активного відпочинку. Сьогодні Дмитро Комаров розповість, де лижникам шукати в України Європу та чого слід остерігатися навіть на пологих трасах.

ПИЛИПЕЦЬ

Особисто мій найулюбленіший гірськолижний курорт України – це Пилипець. Приватний сектор, дуже привітні люди і невисокі ціни, якщо будете знімати кімнату у господарів. Вранці вам до млинців запропонують варення з чорниці, яку збирали тут же, на схилах.

ВАЖЛИВО. У Пилипці трапляються лавини. Якщо ви йдете кататися поза трасою, збирайте компанію і почитайте про те, як діяти у екстремальній ситуації.

БУКОВЕЛЬ

Якщо вам в Україні потрібна Європа, комфортні підйомники і хороший сервіс, то у нас для цього є тільки одне місце - це Буковель. Йому немає альтернативи. 90% схилів - це підготовлені траси, як опанують навіть новачки.

ВАЖЛИВО: Проблема Буковеля і всіх українських курортів - це алкоголь. Дуже часто люди під Новий рік виходять на трасу після того, як гарненько відзначать. Самі траси дуже добре підготовлені, а це означає, що на них можна набирати хорошу швидкість. Трапляються ситуації, коли п'яний чоловік, не вміючи особливо кататися, на "прямих лижах" несеться вниз, зносячи все на своєму шляху. Проконтролювати це не можна. Пильнуйте.

Також не варто зупинятися для відпочинку посеред траси. Якщо ви втомилися, з'їдьте на узбіччя. Це у ваших інтересах. Людина, яка їде згори, не може себе контролювати. У мене був випадок, коли на знайому наїхав хлопець, і вона потім два роки лікувала травмовану спину.

ДРАГОБРАТ

Якщо ми хочемо трохи цікавіші схили і більше пригод, можна поїхати на Драгобрат. Там зовсім інші пейзажі. Сніг з'являється у листопаді і не сходить до травня. З гори відкривається такий вид, який ви ніколи не забудете.2015-12-30
переглядів: 1450
джерело: http://www.1plus1.ua/

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(0):

ДОДАТИ ОБ'ЄКТ

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.