Відпочинок на пасіці. Солодкий сон на вуликах

ПОБЛИЗУ СИНЕВИРУ ЗВЕДУТЬ ЦЕНТР ПРИЙОМУ ТУРИСТІВ


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село синевирУгоду провідповідне будівництво уже підписано

Сьогодні керівництво Закарпатської обласної ради (Володимир Чубірко), комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку та транскордонного співробітництва «Закарпаття» Закарпатської обласної ради» (Валерій Грищенко), Національного природного парку «Синевир» (Михайло Дербак) підписали угоду «Про партнерство в рамках Проекту «Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу».

Про це повідомили у прес-службі облради.

Згідно підписаної угоди у підніжжі зера Синевір буде зведено Центр прийому туристів. До середини 2016 року буде побудовано цей заклад, на базі його діятиме й прокат туристичного спорядження, центр послуг екскурсоводів та гідів-провідників, паркінг автомобілів та велосипедів. Буде облаштовано територію для проживання та відпочинку (капітальні існуючі будівлі, тимчасові існуючі та добудовані будівлі, наметове містечко, спеціально обладнані місця для трейлерів, паркінг для автомобілів та велосипедів). Також облаштують території для проведення екскурсій і відпочинку , туристичні зупинки (стоянки) на туристичних шляхах.

Об’єкт зводиться в тому числі й за грантові кошти ЄС. Нагадаємо, що минулоріч Закарпатська обласна рада виграла європейський грант на на реалізацію проекту “Підтримка економіки Закарпатської області через розвиток і промоцію її туристичного потенціалу”. Метою цього проекту є розвиток туристичної галузі на Закарпатті.2015-07-16
переглядів: 1680
джерело: http://chas-z.com.ua/

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(12):

2015-07-21 !
Чтобы мужчине победить Женщину,ему нужно выиграть битву в ее глазах,чтобы Женщине поббедить мужчину,ей,нужно проиграть ему.

2015-07-21 ООООООО
Со временем устаеш тягнуться к людям,которые не делают ни шагу к тебе на встречу.

2015-07-21 ооооооо
Я хотів з Вами чаю пити... О чого Ви так ізо мною... Душа рвеся від такого

2015-07-20 Цікаво
А ЦЕ НЕ ПРОДОВЖЕННЯ АФЕРИ БАЛОГ 2008 РОКУ, КОЛИ "ЧОРНА РІКА", ОЗЕРО "СИНЕВИР" ІЗ ЗЕМЛЯМИ ВІДДАВАЛИСЯ В УПРАВЛІННЯ СПЕЦІАЛЬНО НОВОСТВОРЕНИМ КОМУНАЛЬНИМ ПІДПРЄМСТВАМ ОБЛАСНОЇ РАДИ, А ФАКТИЧНО СІМ,Ї БАЛОГ ? І ДЕ ПОДІЛИСЯ ГРОШІ, ЯКІ ЗМУШЕНІ ТОДІ БУЛИ ДАВАТИ "НАГНУТІ" ПІДПРИЄМЦІ НА ВІДНОВЛЕННЯ "ЧОРНОІ РІКИ" ?

2015-07-18 Правда
Чому невідпсуєте я вже не ганьбливий?А синій кашкет що Це?...Написав Судді СМС і чикаю і чикаюнема,а жаль я чикаю відповіді.........

2015-07-17 )))))
А чого Цур у "ніхто крім нас" гет взад спрятався? Но нєт було приклад вказати, на Ваше місце стати. Ви бидав не ганьбилися, бо вже не ганьбливі)))а синій кашкет ДЕ?!!!

2015-07-17 СТОП !!!-!!!!!.
Мудрые люди предпочитають то,что приносит им благо. Не стесняйтесь транслировать как можно больше мудрых мыслей и высказываний на сврих страницах.Пусть будет меньше глупостей в сети тогда,читая мудрые высказывания,мы будем больше думать о мудром .А то,о чем мы размышляем ,постепенно становиться наший жизню. Говоря на безсмыслинные темы ,мы имеем безсмыслынные мысли,идеи,и такую же безсмысленную жизнь....Будьте Мудрыми !!!-!!!!!.

2015-07-16 Панимаю
Лутшее время,чтобы посадить дерево,было двадцать лет назад.Следующее лутшее время-севодня

2015-07-16 МИР-!!!-!!!!!
У тех,кто способен краснеть, не может быть черного серца!!!-!!!!!

2015-07-16 Кум
Дербак М. ще на свободі ? Його "криша" (Ланьо) маленько стала "протікати".

2015-07-16 Прислушайтесь к интуиции !!!-!!!!!
Интуиция-Это священний дар,а рациональный ум-верный слуга.Мы создали общество,которое воздает почести слуге и забыло о даре.Я никогда не зделал бы своих открытий в процесе рационального мышления !!!-!!!!!

2015-07-16 Факт на ліцьо.
Молодці що дбаєте про Міжгіря,там красиво і приємно Вам це факт.Добре що можна найти спонцорів,та можна даже домовитися і по телефону.Айбо на то є зустріч де вирішується за круглим столом.Бо телефон може від напруги вибухнути і зробиться атом і піде реакція ...Коли багато є і незнаєм чи це правда чи ні тре дуже обирежно підійти щоб не було реакції бо це головне і на силу ми особисто не хочимо самі іти коли можуть дати нам очередню відмову ами тоді не будем профисіоналами,а вірити комусь що туй пишуть це може бути будь-хто.

ДОДАТИ ОБ'ЄКТ

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: ser.rosada@ukr.net Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.