До Нового року залишилось: 221 днів 13 годин 51 хвилин

Міжгірському порталові – 1 рік!


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яУсі пори року споконвіку надихають митців до творчості, пошуку нових відчуттів та образів. Та найяскравіше, найніжніше , найліричніше в усіх творах змальовано, описано й оспівано весну. Вона, як ті перші і тендітні паростки , пробивається до наших сердець, збурюючи натхнення і душу. Тоненькими струмочками розтоплює кригу наших сердець.
Ось ми пережили одну зиму і нарешті в повний голос можемо заявити : «Здрастуй, весно красна! Ми на тебе чекали, бо ти своїм приходом приносиш нам свято –день народження . Міжгірському Порталові – 1 рік! Дякуємо всім, хто разом з нами. Можливо, не все на наших сторінках вам до вподоби, та, повірте, ми прагнемо,щоб вам було цікаво.
Ніхто не запалює свічу для того,щоб сховати її за дверима; мета світла – освітити якомога більший простір навколо себе, відкрити людям очі, показати всі дивовижі, які є навколо.
Ніхто не віддає свої мрії і почування в руки тих, котрі можуть їх зруйнувати. Ми разом. Отже будуємо нову реальність, не забуваючи «Si transit gloria mundi». Такими словами святий апостол Петро передає відношення людини до світу в одному зі своїх Послань : «мирская слава проходит». Та навіть знаючи про це, людина завжди прагне отримати оцінку за свій труд. Чому?
На це питання поки що немає відповіді і ми просто йдемо по життю, радіючи, плачучи, вірячи і сподіваючись.
Колись на Давоському економічному форумі нобелівський лауреат премії миру Шимон Перес розказав таку історію.
Равин зібрав своїх учнів . Його цікавило, як точно визначити момент, коли закінчується ніч і починається день. Висувалися різні версії та гіпотези, але жодна не вдовольнила учителя. Врешті-решт , учні не витерпіли. Яка ж правильна відповідь? А вона була надзвичайно проста . Коли ми у людині , що приближається, до нас будемо бачити не ворога, а нашого ближнього, то тоді можна з упевністю сказати, що ніч вже закінчилася і почався день.
Миру всім нам і процвітання ! Пишіть нам, ми будемо раді. admin@міжгіря.com


важливе
2014-03-05
переглядів: 3104
джерело: admin@міжгіря.com

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(7):

2014-12-13 земляк
На відміну від інших порталів Міжгірський портал живе й дихає на повні груди й кількість учасників зростає.Це є великим плюсом на путі становлення демократичного суспільства.

2014-12-13 земляк
Хотів би виразити велику вдячність за ту велику пророблену роботу,що людина може із кухні чи прийомноі із компа виразити свою думку.Можливо інколи й в грубій формі,але дискусія дає своі позитивні плоди й не залишається десь там ну кухні.На мою думку культура вирежень з часом підніметься.Всім треба набратися терпіння.

2014-06-16 патріот
Таких як довбал треба побільше то серйозний пацан молодець

2014-06-10 довбал
Каменю,а ти не знаєш якся рекетом гроші заробляют.Прийди до нас єцунів ми тя навчиме.

2014-06-10 камінь
Не лишить Юрко свої улюблені Літній сад,Крістіну,Тотем та вірного пса ухатого.Нічого нероба цілими днями не робить лише відвідує ці заклади.Інтересно,якщо не робить то за які шиші жиє?

2014-03-15 міжгірці
смотрящий Юра, ти не пішовби на розборки до Криму?????????????????????????????????

2014-03-06 Брила
З святом портал. Здоровя, щастя та творчої наснаги колективу від щирого серця смотрящого Юри.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.