До Нового року залишилось: 221 днів 14 годин 55 хвилин

Головою Міжгірської районної ради VІІ скликання переважною більшістю голосів обрано Василя Щура


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яІз 33 депутатів його кандидатуру підтримали 26

У четвер, 19 листопада, відбулася перша сесія районної ради УІІ скликання. Із зареєстрованих 34 депутатів районної ради, у роботі сесії взяли участь 33 власники мандатів.

Після ознайомлення з постановою районної виборчої комісії та новообраним депутатським складом від різних політичних партій, всі депутати прийняли присягу, обрали тимчасову президію, лічильну комісію та секретаріат.
За пропозицією депутатів у списки таємного голосування на посаду голови районної ради було внесено одну кандидатуру – Василя Щура від політичної партії "Наш край".
За підрахунку голосів 26 депутатів підтримали кандидатуру Василя Щура.
Заступником голови районної ради обрано Івана Костя.
До складу районної ради обрані представники семи політичних партій, які набрали найбільшу кількість голосів на виборах 25 жовтня 2015р.2015-11-19
переглядів: 4945
джерело: http://mgir.info

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(62):

2016-02-24 Степан Бандера
Ну і гниди у нас в районі! да ви бля хуже тих москалів і путлера разом взятих!

2015-11-25 га га
псота з села утікла після обшуку у гітлера)))

2015-11-25 ?
А Що ТАКЕ Бермутський трикутник ???

2015-11-25 коментарю
А де коментар Рудавця-повінь забрала?Ти коментаторе май скоро відповідай, бо на цьому сайті всі "нефайні"коментарі пропадають, як у Бермутському трикутнику.Ануж і сись зараз пропаде.

2015-11-25 до правогосектору
Роботи багато для Правого сектору у цій залі.

2015-11-25 !
ЯкІ ЗАКОНИ ?ЦЕ УКРАЇНА!!!ЩО ВИ ЗРОБИЛИ ЗІ МНОЮ ?

2015-11-25 Коментар по Рудавець
Невже важко вирахувати хто пише від імені людей,яким платили за вибори і які самі призналися про це? І невже не мають нести і вони і ті про яких пишуть,що роздавали гроші нести відповідальність? Нащо тоді закони про підкуп?

2015-11-25 ПСам
вас уже розпустили)))

2015-11-24 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ОЛЬКО......... Як думаєте коли буде щастя і щаслива доля кожного УКРАЇНЦЯ.ЩОБ БУЛА СВОБІДНА ВОЛЯ,ТА У СЛІД ВСМІХАЛАСЬ ДОЛЯ...............МИР.!!!

2015-11-24 ОБЛ,РАДА,
Сьогодні обирали Голову ОБЛ.РАДИ.

2015-11-24 сорка
Тож за нього люди проголосували і вибрали на депутата. А депутати вибрали головою. То проти кого маєте воювати-проти всіх? Чи серед попередньої влади не було нормальних працівників? через 2-3 років нинішні правлячі не будуть вам добрі. Небораки самі нич не можете хібо що плескати язиком. Сплєтніки !

2015-11-24 пусь
Правий сектор най наведе перший раз порядок у себе,а дальше най пхаєся в чужі діла.

2015-11-24 слон
усі міжгірські песики-моськи чомусь прячуться за сумнозвісний правий сектор, а напряму слово гавкунти їм чомусь слабо

2015-11-24 ПС
правий сектор наведе з цими бандюками порядок,це тягнутися довго небуде регіонал керувати районом небуде СЛАВА НАЦІЇ СМЕРТЬ ВОРОГАМ

2015-11-23 Буришин
Як добре,що все так добре.Але все так добре не буває. Добре було поки камишові гроші були і дурні виборці клюнули на аванс. Але оскільки ми не перемогли то доплату вони за голос не отримають. Гроші вже закінчуються а камиш хоче звіт за вкрадені гроші Ось це вже не добре. Хоча звалю на Шекетьониша його проблеми як перед камишом відстріляєся.

2015-11-23 Заспокойтеся
Вже вибори закінчилися. Що ви продовжуєте скиглити. І так рейтинг порталу впав на ноль через дурню всяку. Пишіть щось про проблеми насушні, а не тільки оббріхувати один одного.

2015-11-23 ДОГНАЛО
Що Ви причипилися до Яреми,та Буришина...Ти тупорилий Шекето вистави інформацю по підсумках Виборів у обласну раду за кого А то лиш знаєте змінювати коменти,поки по ухах не получете Слава України.

2015-11-23 Вася Рогач
Взагалі-то і Ярема з ЄЦ у програші,але чогось чихвостять тілько членів Батьківщини. Цікаво,чому? Певто тому,що пробрехалися,а ще перемінили свою думку,як остаані труси. Треба було бути героями до кінця. А вони,хамеліони,жополизники та взагалі ....Де ваша гордість,ідейність? все за посади прогавили.Так вам і треба.

2015-11-23 ЧЕСНО ПРАВДА
Чесно не чесно а Буришин все ж таки шарлатан. нам в Торун обіцяв донести гроші за вибори а тепер ся і близько не вказує. Оде ймилисьме го в міжгірї а він валить все на Галаса, що гроші галас мав донести.

2015-11-23 Мрія
ХОЧУ ЧАЙ і поцілунок ? Томашко завари чай і поцілуй ЯРЕМУ БУРИШИНА І ШЕКЕТУ в одне місце. Це їм зараз конче необхідно.

2015-11-23 Правда
МОЯ ВОЛЬКА,МОЯ ВОЛЬКА ?МОЯ .......Тепер в Буришина і Яреми доста Волі. Обидва викинуті виборцями на політичну свалку. У всьому волька. З рана до вечера волька. І так кожний день.

2015-11-23 ТАК
ТАК ТАК ТАК Дожилися. Народ довго мовчати не буде Буришине глядай брехливого Шекету і віддайте людям гроші.

2015-11-23 ВІДПОВІДАЙТЕ
Відповідпємо. Вчора правий сектор провів попереджувальну акцію. Пройшов вже майже місяць а доплату за голоси Буришин Шекета та Ярема не спішать віддавати. Хочуть оби з них люди вибивавли чесно передані партією Батьківшина гроші для кожного виборця.

2015-11-23 Відповідь
Вниз 49,тоді на ліво 12,тоді прямо 6,на ліво 3,прямо 2 ,а там СТОП

2015-11-23 ?
Шановна громадо Міжгірського району. До двохріччя Дня Гідностіі та Свободи ми отримали від так званих демократів Шекети Буришина і старого пса Яреми тотальну скупку голосів і обкрадання грошей від виборців. Оце цинізм вищого гатунку коли партія дає по 500 грн за голос а ці лжепатріоти дали в деяких селах тільки по 200- 300 грн.

2015-11-23 ?
Бурдюшка з Марковичом най ліпше розкажуть кілько грошей пропустили на Шекету та Козачку. А ще ліпше най розкажуть кілько вкрали бо давали по майдану лише 300 грн на сімю а мали давати 500 грн за голос. Ганьба ворюгам. Шекето наведіть порядок з своїми ворішками. Якщо звичайно вони з вами цими грошима не поділились.

2015-11-23 Новоселиця
А Плитан Ваня з больниці? Де дивлять перевіряючі служби,що контролюють державну службу? Він є підприємцем,хоча офіційно все на супрузі. Постоянно наймає робочих,має свої лісовози ,фішку, сам з ними розраховуєся,машина його державна туди-сюди на лісорубку їздить. Або бізнес або робота.

2015-11-22 до землячки
но що правий сектор уже в міжгірї. першим нині відповів буришин з галасом. Казав піп Мандзюк що пилорама в Бистрому вже переписана, самі вони перед виборцями закриють борг за вкрадені гроші Шекету завтра найдуть в Ужгороді. Надіємеся на справедливість. Піп Мандзюк все робив по справедливості.

2015-11-22 Землячка
Я колись поважала Буришина, а тим більше Шекету, але після останніх виборів вони дуже много людей обманули у нас у Вучковому, що остаточно втратили довіру. Для цих хлопців головне гроші і влада, а прості люди то лишень бидло і в цьому я персевідчилася на власному досвіді.

2015-11-22 кат
Олено йсе пише єдена Буришинова шістка! Буришин з Шекетов заполонив усі сфери бізнесу в районі в тім числі і нищівну вирубку лісу на чолі з бандитом галасом!!! Поки ми будеме мовчати они і дальше будуть обкрадати район.

2015-11-22 Олена
Я думаю,що хлопці,які є героями цієї сторінки мають задуматись про те,скільки негативізму вони викликають в людей. Я порахувала за останній тиждень скільки негативних відзивів зібрали Буришин,Шекета та Пиринець. І це вражає - 187 із 201 коментарів. Це факт,що ви хлопці викликаєте у більшості читачів презирство і всі побачили ваше істинне обличчя. А тобі Буришине ганьба,що так круто,пафрсно і прикриваючись патріотихмом починав,поганьбив Каменяша .А ще видвигався у верховну Раду.

2015-11-22 пора
пора уже закрити кощеївські пилорами. Пока свідоміти до влади не дорвалися - не було паводків.

2015-11-22 виборці
Василь Михайлович, від всього серця дякуємо вам нарешті за перемогу над обителлю зла - хащокрадним керівництвом райради. Значимим є той факт що цю бастилію зла вдалося перемогти чи не вперше за останні 10 років, так само як нашим футборлістам України також вдалося цього року нарешті попасти на Євро. Ваша і наша перемога дуже вчасна , адже від їхнього хащокрадства гори вже зовсім лисі й зробився паводок..

2015-11-22 4 каральна група партизан
Завтрашній день покаже хто, є хто Буришине останній раз тя попереджаєме Разом із Шекетов віддайте людям то щосьте обіцяли.

2015-11-21 ррррр
Буришине віддай виборцям вкрадені гроші. В тебе списки комусь не доплатив бо обіцявись пцсля голосування віддати. Голсування давно закінчилося а ти нам гроші не несеш. Недай Бог оби ти нас не обдурив.

2015-11-21 міша
на другий тиждень з києва може начатися неприємоє для когось одним словом за вкрадені гроші буришину і шекеті капець. Ажби вже і роздали людям вкрадені гроші всерівно голоси вже не скуплять

2015-11-21 правда
Ну , і де тепер патріоти Буришин,Ярема,Пиринець і Шекета? Тепер морди поховали,а де ж ваша свідомість,чому не боретесь з паводком,не платите людям гроші,щоб боролися зі стихією? А ти Шекето де? То тобі не у кріслі та призидії одлради сидіти, а є реальна нагода себе показати! Бери чіжми,мотику та йди протикай канави,та горлайте там доста!

2015-11-21 Патріот
Чупи шекети буришини та яреми вас би теперь з листовов повіню відправити нахер в румунію обисьте туй і не плодилися. Там румунам мозги компасуйте бо ви лиш на тото і придатні.

2015-11-21 Свідок
Ярема, Буришин та Шекета Ви поняли хто ви і яка Вам оцінка від суспільства. А тому збирайте монатки і валіть куди треба. Поци ви вшиві і звати вас ніяк.

2015-11-21 Ярослав
Боже Баране твій Боже! Та ти дійсно маєш курячі мізки! Проти кого ти преш з своїми ідеями? Шекета хоч розумний,Буришин наполовину його ,але ще якитйсь розвиток і перспективу кар"єрного росту мають. А ти хто чи що? ясно .що ти повний баран. Тебе не вигнали,як блудного пса,а дали достойну роботу,а ти йдеш проти влади? З чим? В чому твоя правда? Треба знати своє місце,а воно в тебе в стайні,от там сиди.какай і вони!

2015-11-21 Циля
Іванко посв"яти си мозок.Дурепа непомогло буришину яремі і шекетьонишу твої послуги по фальсифікації народної думки.

2015-11-20 ВасЯ
А шо кажуть друзі дауни чиж, палапа, чуп і чупошков???

2015-11-20 іванка
Василь Михайлович,посв"ятіть кабінет за тим нехристом Яремов.Той там не одну ощасливив таракан усатий.

2015-11-20 друг ваня
Вася красава!!!! Всім підерам досвідос а Яремі першому.

2015-11-20 експерт
дауни хотіли бачити головою районної ради або стогривньового вівчаря ярему або двістігривньового хащокрада буришина, а йбо не получилося не накупили вони нужних голосив. а щуря підтримало 26 із 34 депутатів і тут більше слів непотрібно і якби в районі напряму обрилаи керівника то безсумнівів виграв би василь михайлович бо його роботу завжди видно

2015-11-20 га га
киданули бютовці кощея. За вкрадені від виборців від 200 до 300 грн за голос та у звязку з провалом виборів в Міжгірському районі Буришина Михайла відсторонили від керівництва партії Батьківщина. З учорашнього дня голова партії Костюк Роман Іванович бувший голова адміністрації. Поздоровляємо обидвох.

2015-11-20 ДІАГНОЗр
революція гідності нарешті успішно завершилася.пройдисвітів буришина ярему шекету повикидали з влади бо вони продали все. Честь совість гідність мораль за гроші продано все. Зате незаконні рубки хабарі ганьба

2015-11-20 народ
дурні правда на ваші стороні тепер маєте час зробіт так щоб деревяний невилізав із судів .

2015-11-20 МОЙША
Вульгарщина дешева Програли вибори нехай звільняють кабінети. Свяшенники в кабінетах нехай помоляться освячуть після десятилітнього зла і вперед робити щось для народа

2015-11-20 до підараса
ярема підарас Шо закінчився ресурс.Яремо хто нечисть Ти суко вшива

2015-11-20 ВОЛЬКА НАРОДА !
підараси шекета буришин ярема програли вибори а теперь пишуть всяку дурь в інтернеті ці політичкі проститутки немають нич святого. вони йшли в зал на сесію з надією що опять надурять депутатів і лишаться в своїх кріслах але люди вже прозріли ганьба вам

2015-11-20 мудро
26 голосів за означає що Щуря ВМ підтримали і депутати Бюта і єцу. сес про многе говорить

2015-11-20 білі труси
тепер можете хоть Абамі письмо написати. всі разом зберіться в негровци в яреми запросіть туди буришина шекету чупа томащку і пишіть. всьо там напишіть що ви з народом витворяли за десять років при владі

2015-11-20 Ммм
Буришин то є політична курва причому дуже дешева шльондра. як так мож людей підставляти ковачку ти підставив. русинку ти підставив. галаску ти підставив томашка через тя на вулицю ганьбится виходити кричвалувшія ти в комісію включив на півгодини вовчканю ти підставив. коли кінець буде михайле.

2015-11-20 Балога
вівчарь Ярема і придурок Буришин в задниці

2015-11-19 Земляк
Ганьба тим хто зрадив своїх виборців,а Щур молодець. Так тримати.

2015-11-19 Білі рукавички
Щур В, обраний Мером Міжгіря,і немав права обиратись Головою Районної-Ради,що суперечить закону України !!!-!!!!! Звернення до п.Яреми,та п.Буришина негайно направити листа до ГЕНЕРАЛЬНОЇ ПРОКУРАТУРИ УКРАЇНИ !!!-!!!!!

2015-11-19 чепе
Молодець буришин. Зрадив своїх виборців і віддав всю владу регіоналам.За такі дії буришин вже політичний труп.

2015-11-19 враження
Треба визнати, що Щур таки молодець! А от БЮТ і ЄЦ це продажна неміч, яка спочатку зрадила їдеї Мандану, а тепер і своїх виборців. Ганьба вам засранці!!!

2015-11-19 Василю Михайловичу
З перемогою Василь Михайлович,успіхів на новій посаді,та праці на благо району.

2015-11-19 саня
Перемагають розумні ,сильні і достойні! А батьківщинщики і єцовці геть хвіст загнули. Так їм і треба.Довладувалися і досить. Гаплик.

2015-11-19 Балога
Ярема І В набирае отару овець які тепер цей вівчарь буде випасати в Негрівці всі бажаючі можете давати йому на літо овець для випасання

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.