До Нового року залишилось: 221 днів 15 годин 09 хвилин

Народна Рада пішла на війну...


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'япоки що інформаційну - проти Міжгірського Порталу. І відразу використала важку артилерію - себто СБУ та елементи розвідки (спостереження і активне спілкування протягом року на сторінках сайту). Удар болючий для нас та не смертельний. Оскільки ще за рік до заснування Народної Ради ми чітко визначили свої позиції щодо того, що нашою метою є нести світло, тобто інформацію до всіх людей. "Ніхто не запалює свічу для того, щоб сховати її за дверима; мета світла – освітити якомога більший простір навколо себе, відкрити людям очі, показати всі дивовижі, які є навколо."
Про що ми писали протягом року всі бачать за допомогою зноски про події минулорічної давності. Про те, що писав кожен коментатор - він відповідає за свої слова сам.
Нині нам всім нелегко і непросто, і такі інформаційні війни шкодять, передусім, усім нам. Бо лише в єдності сила. Закінчити свій коментар хочеться притчею:
Колись на Давоському економічному форумі нобелівський лауреат премії миру Шимон Перес розказав таку історію.
Равин зібрав своїх учнів. Його цікавило, як точно визначити момент, коли закінчується ніч і починається день. Висувалися різні версії та гіпотези, але жодна не вдовольнила учителя. Врешті-решт , учні не витерпіли. Яка ж правильна відповідь? А вона була надзвичайно проста . Коли ми у людині, що приближається, до нас будемо бачити не ворога, а нашого ближнього, то тоді можна з упевністю сказати, що ніч вже закінчилася і почався день.
Мирного всім нам неба і хай поскорше закінчиться ніч!

До вашої уваги стаття з сайту "Міжгір'я. Народна рада".

Коментатори!!!

УСБУ у Закарпатській обл.
від "Народної ради
та "Самооборони Міжгірського району"


Звернення

Активісти з Народної ради Міжгір'я та Самооборони району виявили в інтернеті дуже підозрілий сайт http://міжгіря.com (Міжгірський портал), який веде свою діяльність вже більше року. З початку буремних подій на Майдані (2014 року) та до цього часу тут розміщуються різного роду статті, які активно коментуються користувачами. Слідкуючи за цим веб-ресурсом на протязі року, ми помітили, що в коментарях дуже часто розміщуються заклики проти Української державності, паплюжать та дискредитують "Революцію гідності", обливають брудом "Героїв Небесної Сотні". Останнім часом стали популярними заклики направлені на зрив мобілізації в Закарпатській області, коментарі в підтримку дій Російської Федерації та русинства. Це все може призвести до сепаратистських настроїв у Міжгірському районі та області, тому що на території Росії, яка являється нашим ворогом окупувавши наші землі, працює більша частина працездатного чоловічого населення району та області.
Так як, неможливо відслідкувати хто саме, чи певна группа осіб, систематично розміщють такі коментарі на цьому веб-ресурсі, просимо Службу безпеки України в Закарпатські області втрутитись в діяльність даного сайту, чому адміністратор сайту не бачить явного порушення законів та конституції нашої держави? Встановити та притягнути до кримінальної відповідальності осіб які розпалюють цими коментарями сепаратизм на території нашого краю, порушують закони, цькують і гноблять Українську націю в такий важкий час.

2015-02-19
переглядів: 4374
джерело: Народна рада Міжгір'я

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(59):

2015-02-27 правда
наші "волонтери" заробили на роки життя. Продукти по хижах продавали, дощок не на єдну базу назбирали. Єдно що жаба попа давит - міг тепер продукти продати по май високі ціні.

2015-02-27 Відповідь
Гроші може давати і дає як адекватна так і не адекватна людина.Бо сатана знає підходи до кожної із них.Цікаво за які гроші той самий Чуп побудував на перевалі базу,за які гроші купує хліб насушний і до хліба? Людина яка іде кожний день на роботу і має якусь копійку то зводить ледве кінці з кінцями.То насправді треба задуматися,бо є над чим.

2015-02-27 Міжгірець
Даунклуб( дауни ) вони і в африці дауни! Наблюдайте за хворими людьми і співчувайте но не сердіться на них вониж хворі а на хворих не сердяться!

2015-02-27 питання
а може адекватна людина давати гроші даунам?????

2015-02-26 справедливий
ЗВЕРТАЮСЯ ДО ВСІХ ПІДПРИЄМЦІВ НЕДАВАЙТЕ ЧУПОВІ НІЯКІ ГРОШІ ЯКІ ВІН ПРОСИТЬ НА АТО,БО ВІН ЦІ ГРОШІ КЛАДЕ В ЖЕБ,зафіксовано уже три факти,і прикриваться самооборонов яка вже розпалась

2015-02-26 читач
я так поняв за суботу на сьому сайті нич поганого пискти не мош.

2015-02-26 Тоже читач
цікаво спостерігати за колишніми побратимами.А виявляється -що сила грошей не має перешкод.розчленувалися бувші друзі.Хто більше успів відхватити-тому іслава.І будь-ласка не прикривайтеся гучними гаслами.Бо справжній патріот спочатку щось зробит то за нього люди скажут.нар.рада:ви там самі розберітся чого не поділили.А довіру ви і так втратили Два рази в одну річку не ввійдеш.

2015-02-26 даунклубу
сушіт сухарі

2015-02-25 читач
я так поняв із цих коментарів щоці два дебіли чупа та буришин розвалили народну раду,хлопці не розколюйтеся ліпше поламайте цих двох найобщиків які розводят людей на гроші,я думаю що ці два лохи взяли в щура гроші і закрутили цю схему

2015-02-25 Верховинці
Люди добрі що робити тим у кого мінімальна зарплата та мінімальна пенсія. А тим що не працюють вобще труба.А деякі пенсіонери мають і велику пенсію та ще й суваються на роботі скоро ся всі порозсипають .

2015-02-25 Файно попе файно.
Попища у пуст морит майсильно він пише під ніками кат, справедливий патріот, друг Латика і у піст великого Воскресіння Христового шизіка фюрера докус заклинило. обливат гавном ще вчорашного друга а нині дурня палапу. бо тот долбо... котрий фюрера посмів ослухатися і такі самі дурні довбало, кирита маряна, стиць та стицько, його родак Гнепа, Балоги і всі другі ко не слухать попа. так вам і треба дауни дожилисьтеся що хворий піп собі з чупом накрали лісу дощок та гроші з АТО ави дауни палапа та другі не патріоти уже і долбойоби. продовжуй піп фюрер дале мочити своїх вчорахних побратимів і сери на піст бо ти з Богочком на ти базариш всьо відмолиш і випросиш у Бога всьо що хочеш. веселіться верховінці як даун піп вчорашніх даунів у піст гавном обливат. слава Фюреру.

2015-02-25 справедливий патріот
Єцовці хай доберуться до влади,а потім хай погрожують.Один вже всіх виганяв,та всрався.Думають,що їм забули підкуп виборців за 100 гривень?Самі хай чекають суд божий.А ми із ригами і без них розберемося.

2015-02-25 Народна рада
Субота є справедливий професійний керівник ,якщо він неслухає всяку нечисть наприклад Буришина хащовика це правду робить ,він керівник йому вирішувати, щоробити .На місці бурдишина яби мовчав ,це позор що цей хащовик ще гавкає імідж його наданий час нижче плінтуса ,молоді хлопці помирають авін людям настрій портить трус .хабарник. Ця людина якщо незробить пакость комусь неможе заснути одним словом вампір.

2015-02-25 до регіоналів
Єцовці ніколи незабудуть того тиску який робили в області регіонали підчас правління зека януковича лЕДИДА і його шобло,відповідь буде ідуже жостка (тюрма)

2015-02-25 ЄЦ
Всі попередніки будут нетільки звільнені ,а відповідати за свої вчинки ,настав час награбоване віддавати в держбюджет.Ми завсе знаємо і кожного знаємо хто під ким ходить ваші "безвиновні"лиця непоможут готуйте свої місця новим чесним справедливим патріотам ,сушіт сухарі пригодяться.

2015-02-25 доскакалися
само смішно буде як їх покровителі начнуть зливати своїх дебілів)

2015-02-25 думка
було би несправедливо судити одних даунів. Вони є тільки шавками Буришина, Яреми, Марковича. Потрібно покарати їх наставників.

2015-02-24 друг володі
да дійсно Сморчков зібрав усі докази він мені особисто про це казав,а піп таке неповинен робити бо то великий гріх

2015-02-24 звернення
прошу відгукнутися у кого є матеріали про злочинну діяльність банди даунів.

2015-02-24 кат
Присутні на цьму сай та обіжені Палапа з довбалом можут типирь один одного ---- Хворий Стецюнич з трьохкласовим Гнепов можут до них приєднатися.Слава слугам циганських Балог!!!!!!!!!!Вчітся помали мадярської мови-ідійоти...

2015-02-24 Другу Латика
так ти ідійоте назвися повністю і не прячся якщо ти дійсно його друг а не сам хворий Латик, який спершу боровся з регіоналами, а дале Ярема му найшов підробіток у Автопарку, а накониць борька патріот став разом з попом на бік регіоналів таких як Барна, і вже внутрішньо повністю їх підтримую звичайно за ліс, доски, за гроші на АТО, і такі як Барна вже і не регіонали, і грошей на Антимайдан не давав і тітушок не спонсірував і не возив, і вже забули як сам піп неодноразово заявляв що Барна кожного місяця 9-10 машин лісу за вказівкою Щуря поставля куда треба, а Дербак і Плиска Марія щомісячно по 5-6 машин. Се чмирі продавшіся за 30 срібників і перебіжками як вовци обзираючися бігають з попом та злодійон Чупов по Міжгірю, а радники у них Баран, Буришин, Маркович і перед народом виставу організовують що ті у всьому винуваті а вни святі, на ту писани противно дивитися а не читати. так може писати лиш лурень а другі дурні під тим підписуються Латику. А поза плечима ще пишут на людей анонімкиу

2015-02-24 сокласник
пак тот латик повністю шизанутий,недай господи стати в його слід його треба лікувати ане захищати

2015-02-24 Друг Латика
Я з Латиком дружу дуже довго і добре його знаю. Пишете на пацана всяку хуйню. Я би хотів подивитися на того умніка, що Бориса обсирає. Ти неборе і вслід не валовчний йому стати. А обливаєш брудом. Чи може завтра напишеш, що то Борис сам за себе застає як туй пишете за всіг. Якісь те дешеві.

2015-02-24 хі хі
то такі люди що можуть і родичам роздати

2015-02-24 міжгірчанка
говорят люди по міжгірю що чупа,латик,петрецький,мандзюк помагають роздавати повістки,я незнаю чито правда відпешіть

2015-02-23 ганьба
вон лохотронщиків з даунклуба. Створюємо народну раду від громади!

2015-02-23 Лохотронщикам,з старої Нової-Ради
Це називається мафія брехні.і обманства,а Нова-Рада покаже де раки зимують.

2015-02-23 справедливий
правильно треба нормальну народну раду яка буде щось робити анетаку яктепер мандзюк баран буришин і пару безграмотних недоумків які продаються за ліс і непередають гроші які дають люди на АТО

2015-02-23 Прес-Секретар Народної-Ради Нової
Створюється нова Народна-Рада! Нова народна громада,яка буде захищати інтереси громади,і насправді бототись з корупційов,айбо теперішня Народна-Рада,лиш працює за вказівками,Яреми,Барана та інш.Та вихваляє себе не знаю пак за що?

2015-02-23 мда
ви подивіть як народна рада сама себе хвалить і пише коментарі шо молодці)

2015-02-23 до хе-хе
Шкода твого вітця, що вчинив тебе дурня такого

2015-02-22 хехе
шкода старого латика,що в малого криша поіхала він іде повулиці і сам із собою сміється,треба його вести срочно в дурку

2015-02-21 кошмар
А малий Латик мозгами далеко від Фороса не втік.Йому скотині добре бо в армію його із справочков не заберуть.Зато даунрада і розпалася що там самі ідіоти лишилися.

2015-02-21 хаха
у малого ЛАТИКА гет криша поіхала учора він із форосом іваном пили каву в кафе ,і він йому хвалився який він патріот і приглашав фороса назасідання н-ради, КОШМАР

2015-02-21 Писарям
Ніколи не треба звертати увагу на брехню про себе. Те, що мавпа навчилася говорити, не значить, що її треба слухати.

2015-02-21 правда
даунклуб розколовся. Бувші члени зливають їх афери. Про повістки то правда. Паруйте хлопці по сто баксів оби написали ош вас ниє дома. Слава добровольцям даунклуба?

2015-02-21 овва
Оці всі підписанти ї є диванними але продажними патріотами, бо на крові і смерті людей вони отримали посади, піп з братом, який оваде сліпий сам підписався від ПС,- від Барни, Дербака та Плискані беруть ліс, доски. Чуп краде гроші що люди здають воїнам АТО, і ділить їх попові з братом, бо ті Федю вигорожують і вже відкрито брешуть що Чуп передав гроші Мандзюку Віті на балони, електроди, паленку для зігріву, а Вітя тіпа про ті гроші забув а пак вспомнив. Вітя був біля Пісків як прокурори чи генерали, лиш для піару, півтора тижня. Якщо ти воїн і патріот то ти воюєш а не ходиш як та курва і піаришся. Якщо ти боягуз чи не можеш воювати з інших причин то це всім зрозуміло а піаритися на людському горі можуть тільки такі виродки як Вітя, його брат піп та інші 15 виродків. Піп упав нижче нікуди, у нього кореші Буришин що краде з ним ліс, Барани що продалися на виборах Щурям і нині ніхто не покараний, вони тянуть за регіоналами Барнов, Дербаком, Плисканьов. Чуп ходить і хвалиться що він, піп,

2015-02-21 правда
І за таких писак-диванних дебілів люди кладуть життя.Христа теж розпинав народ.Болюдьми їх назвати немож.А Віктор був у Пісках В Карпатській Січі і не перебуває в ПС...

2015-02-20 овва
Вітя Мандзюк -рідний брат попа був на сході півтора тижня- так що герой і визвилитель України готовий, він перед вами, і підписується від "Правого сектора", бо у них - Мандзюків патріотів якщо ти був на сході і кілька разі впокакав у кущах біля медсанбату до передової за 70 кільметрів, то ти вже герой і Великий член "Правого сектору". Я поважаю "Правий сектор" і людей що дійсно помирають за Україну під прапорами "Правого сектору", але ненавижу хворих, тупих, продажних і боячих недоумків" які прикриваються ДУКом. ого брат піп набрав від Барни досок, від Дербака дерева, Чуп краде гроші на АТО а обидва Мандзюки ходять і його вигорожують, з цього краденого лісу живе і Буришин, І Галас, І Ярема, І Баран, і Чупи. Я думав просто що Маркович не такий дурний, але я помилявся, як і у випадку з Малицьким.

2015-02-20 Росадо
що плануєш у відповідь? писати про їх волонтерську діяльність?

2015-02-20 всьо добре
вернемеся та на ведеме з вам порядок кончені меншини

2015-02-20 умнік до НР
Конструктивна критика- це коли ти власним прикладом готовий показати, як можна вчинити краще. Інакше- це словесне сміття.

2015-02-20 хі хі
Дауни уже собі опікунства пооформляли, половина має жовті справки, другим Царь довідки поробить. Най забирають кухарчиних дітей, а дауни на войну не підут.

2015-02-20 пуп
До коментаря.А тичого уроде непішов!

2015-02-20 мир
Всіх цих "патріотів " - в АТО !!!

2015-02-20 коментар
Чому жоден із цього списку не пішов на схід добровольцем.

2015-02-20 Народ
Воєнний стан це одним словом напівголод,зарплати будуть іти на войну,грузові машини від людей будуть брати на войну,за Межі району немож буде виїхати,впаде туристичний бізнес,ліс непрійде за межі сила,економіка впаде на нуль.Так невірним і треба,оби пак знали як Україну любити,али грибуть і крадуть.

2015-02-20 патріот
із цього списку що підписувались завоеннийстан декілька чоловік вобще незнають що то таке военний стан

2015-02-20 Правосуддя
Ви розумієте раніше була форель,річка була чиста,так некидали різну хімію,з пляшками,був контроль.!А типерь дурдом і виновата Влада,ліс унічтожають,річки брудом закидані,каналізації спускають кому не лінь,а влада підарасна сидить і гроші рахує за безпредел,це називається грязні гроші,які легко заробити.

2015-02-20 началося
поки люди писали то шо любилося нр та сайт не мішав. коли думка суспільна змінилася, і начали писати не то - сайт уже мішає. айбо скоро не лиш писати про нр будуть херово, а й фізично критикувати.

2015-02-20 Не байдужий
Раньше в 70-х роках плавала форель в річках Міжгірщини,я ловив форель на хуторі Матачів та й в с.Ізках королевську форель з червоними крапками ,й на весні біля ферми форель йшла на нерест перестрибувала через водоспад півтора метра , а зараз що плаває в річках Міжгірщини ? Чи повірять сьогоднішня молодь що біля церкви можна було видіти з берега сотні великих рибин Клінів-місцева назва,починаючи від 40-50 см. й вище.

2015-02-20 Щасливий
Манзюк а Росада це одна команда! Молодці!Молодці!Молодці!

2015-02-20 регочу
даунам Буришин уже не мішає) уже перестав ліс красти) Паруй гроші, Росадо) а то Мандзюк від тебе так просте не відстане)

2015-02-20 Підтримка,
Росада за Справедливість щоб ліс берегли для молоді,для нашіх дітей ,для нашіх дітей,і їхніх дітей,бо ці вори все підчисту рубають долбойоби, а влада зними нехристи.Та пак і Буришин краде ліс влада воровська.

2015-02-20 цікаво
Чи Росада військовозобовязаний???

2015-02-20 хі хі
особенно порадував список даунів з Яремою, Буришиним і Бараном) слава добровольцям даунклуба!

2015-02-20 Ваш Народ
Молодці Народна-Рада,ми з вами.!

2015-02-20 читач
Росадо, я тебе вітаю. Свобода слова впевненими кроками добралася і до твого порталу. Тепер або хвали даунів або суши сухарі)

2015-02-19 ПР
ПРИБАЦАНИХ РОСАДУ З ЩУБРОМ ДАВНО ТРЕБА ЗА РИШІТКУ - У ТЮРЯГУ МОСКОВСЬКИХ ПРОПАГАДИСТІВ! АБО НА ФРОНТ, НО НЕ ЗБРОЮ А ГАРШОВИ ЇМ ДАТИ - НАЙ КОПАЮТ І ЧИМ ГЛИБШЕ ТИМ ЛІПШЕ!ДАЙ БОЖЕ!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.