До Нового року залишилось: 221 днів 14 годин 38 хвилин

Виявлено підпільний зал ігрових автоматів


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яЗа даним фактом розпочато кримінальне провадження, встановлюється коло посадових осіб, причетних до функціонування цього підпільного закладу.

Під час обшуку в гральному залі міліціонери виявили 8 гральних апаратів, 3 комп’ютери, які були підключені до центрального сервера, сервер камер відеоспостереження, сервер гральних комп’ютерів, системний блок із офісного приміщення з інформацією про функціонування залу, а також грошові кошти.
Аби проникнути в цю нелегальну, добре укріплену ігротеку з кількома лініями охорони, правоохоронці застосували спеціальні засоби й техніку.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження. Встановлюється коло посадових осіб, причетних до діяльності протягом тривалого часу цього підпільного ігрового залу.

2014-08-30
переглядів: 4256
джерело: СЗГ УМВС України в Закарпатській області

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(50):

2015-08-31 Оля
Влада району все бачила і знала!!!!!!

2014-09-13 Народна рада
Ще нам лиш наряди не писали, що маеме робити? І не женіт на ментів, вони не всі погані!

2014-09-10 радістка кет
Скоро все побачите і почуєте, тільки дехто з вас придурків щурьових це буде дуже і дуже неприємно і боляче.

2014-09-10 Шизофренія
Сама не знаю що у нього в голові.

2014-09-09 Читач
Чиї прізвища? Договорюй,а то ти думаєш собі щось,а ми маємо догадатись?

2014-09-09 радістка кет
Ну,ну. Скоро всі побачать а дехто реально і надовго відчує що таке Щур і кого першого він втопив..?! до речі прізвища їхні мають прямий між собою звязок..

2014-09-09 до речі
радисткою Кет у даунклубі називають Чижа

2014-09-08 радістка кет
Хлопці вас щур здав под метлу.

2014-09-05 кат
До правди: ти долбойоб??? Слава Україні!!

2014-09-05 Правда
Багато років "годуються" а тепер виявили!!??? Така брехня тільки у нас у МіжгірЇ??? Понти рубають

2014-09-03 слідчий
Шурдюк, казюк, Малета та вся банда що обкрадала людей в ігрових автоматах купіт собі мікроавтобуса 15 місного, обисть всі скопот їздили у варош на допроси, а можете в ужгороді жити на квартирі в Малети, котру скоро конфіскують уд тя васька. Переписувати вже пізно, держава тебе васьок обезпечит жільом на перші 8-10 років.

2014-09-03 Патріот до підарочка
Ти підарочок ниніка приперся в смерекову хату до деревляного разом з шурдюкомЮ казюком та стукачом ЄСБУним як і його брат Валера- Коляном Янчиком. Ви тепер підарочки один одному хоботи сосете ікришу хочете знайти разом з деревляним. лиш є одна біда- деревляний сам усрався, і має надію лиш на Ланя (Блюка) якого він з вами підарочками по нашому округу бдете протягувати до ВР. айбо що з того вийде, ми побачимо, а тепер чмирі продовжуйте і далі серед білого дня у смерековій хаті один одного у попу віджимами. чмири пустоголові, тренеруйтеся на зоні легше буде..

2014-09-03 патріоту
Патріоте,в тебе така злість на ментів,бо тебе мабуть на зоні або пре...ли,або не до...ли.Не хотілося опускатися до твого рівня,але читаючи твої злі,недоречні коментарі приходиш до висновку,що ти постійно маєш роблеми із законом,тебе хлопче лише могила справить,а за нас ментів не перживай,ми межи собою самі розберемося,хто за кого і хто проти кого.Перед тим,як когось обзивати тупим,перелистай свою біографію,чи можеш ти давати комусь оцінку.Тебе мабуть так роздуплили на зоні,що ти у памперсі ходиш.

2014-09-02 Патріот до патріоту
Васькпа ухатий жополиз більше щурів аніж брили недоумку щурячий, і взагалі то пустий тупий мент, такий як Шоваг,Полканин чи бела, котрі навхтема ще хочуть прикрасти, приклеїтися, підлизати і відсоса комусь... А до попереднього переліку повних дебілів у твоєму попередньому коментарі ти забув щуру дурний додати ДЕРЕВЛЯНОГО та його брата ДЕБІЛА МИХАЙЛА, котрий тепер спить у смотровій ямі на мийці у смерековій хаті, які воночі повність неосвічена. короче щурі у норах.

2014-09-01 патріоту
Тобі Патріоте гидко від тих кого ти назвав,ти як самомазохіст балдієш від Брили,Боти,Фокса,Таранки.Бо у тебе нутро такоє,підерськоє.А як Васька Ухатий,Бриловий жополиз,тот хоть і ментяра,айбо ваш ментяря,прикормлений..Із твоєї писанини видко,що ти херло бандитське,лише мало май більш знаєш писати від Брили,а тот добрий був керуючий справами РДА,бо не знав самостійно і одне речення скласти,а як міг тупак скласти із фальшивим дипломом.

2014-09-01 Юрка
Слава Україні

2014-09-01 даунраді
не пиши за Чижика. Не мож ся сміяти з убогих.

2014-09-01 Народна даунрада
Во ім"я революції бідності, люстувати усіх кроме Чупачупса і Чижика.

2014-09-01 Ольга
Не думала, що навколо така багато бруду.

2014-09-01 даунрада
ми ся збереме погойкаєме, побризгаєме слюною тай дістанеме од Балоги мало грошей.

2014-09-01 даунклуберу-патріоту
ти гавно балогівське ні на який мітинг не ходив і не підеш ніколи.

2014-09-01 Стець Юра з Репинного
треба нам голосувати всім за Ярему Івана , він вже скільки керуе райрадою хоч будемо тоді всі їсти сира і вурди .

2014-08-31 патріот
Я не кажу що нам такого керівна потрібно, я також не оспорюю факт скупки голосів, але якби бидло не продавалося то ніхто б не купляв їх, ні Брили,ні деревляні, до речі тоді заступники голови РДА Маркович купляв за ПР, а Баран за Балогу, і це знають всі. Але я вижу тенденцію, що після цих недоумків що сьогодні керують районом та селищем Брила вже є зовсім непоганим керівником, хоча б тому,що коли він був керуючим справами РДА порядок був найвищим, він не брехав як Щур чи Роман а про шекету нема чого і говорити. І на самкінець, давайте хто небудь назвіть нормальну кандидатуру, тільки не треба зі старих ментів, прокурорів чи СБУшників, бо від цих .... гидко робиться..

2014-08-31 питання до патріота
а факт організації скупки голосів у районі на виборах для тебе є прийнятним?

2014-08-31 про патріота
якби м брилу не знав то подумав бим, що то він пише про себе, айбо много слів таких Юрка на жаль дня нього не знає, та й писати, а тим паче друкувати на клавіатурі тоже не знає. напевно саме такого нам керівника треба так патріоте?

2014-08-31 патріот
Якщо говорити чесно та Гнепа не є брехачомм таким як Щур чи Шекета. Він каже так як є, а не так як цим підарам дають заготовки говорити, тобто обіцяти і продовжувати красти. А подруге, якти думаєш, ко те окрім гнепи буде очолювати наш район. А народна рада то справжні непродажні люди, з допомогою яких і було закрито ігрові автом ати, вони самі по собі, і діють в інтересаж людей і жодного клоуна Балогівського , Щурівського чи ледидівського вони не захищали і не захищають. Шекета, Буришин чи Баран як всі бачать для них теж не є "друзями", бо нічого не зробили і продалися як Щурю так і Ледиді. Прокурор чи начальник міліції для них є обєктами для критики, бо нпасправді це злочинці у погонах, і це розуміють всі розумні люди, окрім придуркув що служать чи щурю, чи Шекеті, чи Гнепі або Балозі. Таких людей більше б у наш район, швидше порядок би був наведений, і ігрові автомати цьому доказ 100 аідсотковий.

2014-08-31 правда
докажіт що Шекета поміркований, у чому ся то проявляє. То що неопитний видко далеко від того порядку нигде ниє.

2014-08-31 блюк
Із слів Патріота видно,що заказує всю писанину Гнепа по кличці Брила.Ся сволоч бандитська почала піднімати голову,видко у його господина Балоги появилася можливість повернутися у політику,або когось свого туда засунути.Міжгірці,не купляйтеся на подібні заклики,бо на зміну хоча ще і не повнісю опитному,але поміркованому Шекеті, Балога нам засуне або безмозглого,безграмотного Брилу,або якогось іншого ідіота.Те,що Народну раду відомий клан прибрав до рук,ясно уже давно,клубівці це і самі підтверджують,а декотрі більш помірковані покинули їх ряди.Слава україні.

2014-08-31 упа
Чувствует мое сердце, что мы накануне грандиозного шухера...

2014-08-31 патріот
От тепер повністю стало всім зрозуміло чого справи Пшеничного та Олексієнко за якими стоїть Щур, не тещо не передані до суду, а з допомогою Шекети та прокурора Зовдуна вони вже замяті. До суду цих моральних виродків. Народна рада, наступним питанням негайне вигнання цих потвор за межі нашого району, а потім до криміналу. збирайте негайно загальне віче бдемо цих вилупків викидувати із крісел. Досить тнрпіти цих підлих щурьових шакалів. Збирати мітинг і все..

2014-08-31 іван
Сі всі ігрові автомати шурдюка, казюка і костя покривали убезник гричка валєра, начальник ментури (як хвалився шекета - патріот що втік із криму) огняник, і прокурор району зовдун( за якого теж шекета гарантував що більше місяця цей пррокурор передасть справу пшеничного до суду).

2014-08-31 кат
Є в них єден вихід-піти в АТО док ся война некінчит.

2014-08-31 до гречки
хуський випердок за якого бідолашний його батяня заплатив бешені бакси що сиа ментом та обкрадав нас .де майдан

2014-08-31 Н-да
Ясно,а то зловити твою думку важко. Хоча логіки у тандемі районо-ігри -дуже мізерно.

2014-08-31 до писак
в районо море людей працює.колись було у 5 раз менше . а толку було більше, що робить весь штат --ледарі. лиш на зарплату. то най грають у ігри на гральних автоиатах. буде в них заняття

2014-08-31 писакам
Якісь уривки дурних фраз,без закінчення думки! Так поясни,раз пишеш ,який зв"язок тих автоматів гральних з районо. А то думаєш,що всі екстрасенси,мають здогатися,про що ти говориш загадками. Поясни,або хоть що не пиши!

2014-08-31 хто
буде началник?

2014-08-31 до земляків
Начальник районо буде їх кришувати

2014-08-31 пена
я у вашего рта

2014-08-31 Йосип
Ко тото даунклуб?

2014-08-31 Слава Украини
Неадекватность косит наши ряды.

2014-08-31 Земляки !
Підтримуймо! Гральні автомати -у районо.Сотня ледарів будуть мати заняття.Пенсіонери тут заможні.Та і решта- не бідні- люди іх спомагають-благодарять .І в лікарню поділіть гральних автоматів. там теж потрібно

2014-08-30 хероям сала
тепер всім із даунклуба можна нарізати сала. Не буде де Шкету зарплату програвати(

2014-08-30 Катя
Хай буде мир на всій землі

2014-08-30 Районо
А чому у районо?

2014-08-30 землячці
ігровий зал перевезуть у районо

2014-08-30 кат
Пиздец котенку-больше срать небедет!!!

2014-08-30 криша
Посадові особи відомі:Гречка,Пецо,багато інших криш,за які міліція та прокуратура добре знають.

2014-08-30 НАРЕШТІ
А ще букмекерські контори най поштрафують і закриють там іззаді кінотеатру. Бо там честі не мають а лиш з людей роблять дурнів. Зрештою ваони коло букмекерських контор і не стояли і не уявляють і близько що то воно таке і як там треба поводитися

2014-08-30 Землячка
Що значить "протягом тривалого часу"? А де наші правоохоронні органи були? Невже,якщо так тривало функціонував заклад, ніхто з органів про це не знав? І це навірно серйозна компашка,якщо і охорона була!

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.