До Нового року залишилось: 225 днів 20 годин 33 хвилин

Тільки не смійтесь.


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село верхній студенийУправління СБУ в Закарпатській області відкрило кримінальне провадження за фактом розміщення мною минулого року на моїй фейсбук-сторінці оповідання про те, як я і народний депутат Igor Lutsenko випадково поспілкувались у Києві з поліцейським патрулем. Кримінальне провадження відкрито у зв’язку з тим, що я закликаю «до незаконного озброєння населення і до можливого підбурювання населення до вчинення терористичних актів».

Точніше, мою замітку на ФБ слідчий відділ УСБУ в Закарпатській області приєднав до кримінального провадження №42015070030000050, відомості про яке внесено до ЄРДР 13.11.2015 за ознаками злочину, передбаченому ч.1 ст. 258 КК України. Згідно з фабулою кримінального провадження я шляхом розміщення в мережі Інтернету історії про недолугу поліцайку, яка не володіла українською мовою, вчинив підбурювання до скоєння трьох вибухів у м.Ужгород у ніч з 12 на 13 листопада 2015 року.

28 липня 2016 року по цій справі був допитаний свідок – редактор «Міжгірського порталу» Сергій Росада, який передрукував у своєму виданні мою замітку.

Ось текст, що так збудив правнуків Дзержинського, розміщений на сайті «Міжгірського порталу»:

«Володимир Бойко: Кілька днів тому довелось мені в Києві трохи поспілкуватись з поліцейськими.Точніше – з мадам, яка, судячи з зовнішності та манер, раніше працювала на Великій кільцевій дорозі, а зараз займається тим же ж самим, але за кермом автомобіля з написом «Поліція» і бортовим номером 1017.

Урешті-решт я примусив цю жінку тяжкої поведінки звертатись до мене українською. Я ось думаю: це ж наскільки треба зневажати державу, щоби подібний непотріб набирати в поліцію? Тому усіляким «активістам Майдану», які розповідають про велике майбутнє України в Євросоюзі, я рекомендую замислитись – чи можна навіть теоретично уявити, щоби громадянин Польщі чи Франції вимагав від поліцейського звертатись до нього державною мовою цих країн?


Ще раз кажу: доки молоді та здорові – виїжджайте з України, якщо не маєте можливості перебратись на мешкання за кордон – озброюйтесь. Дуже скоро ця псевдо-держава буде зруйнована на друзки.
Бо представник влади, який зневажає українську мову – найкраща тому гарантія - пише на своїй сторінці в Facebook Володимир Бойко».


У зв’язку зі скоєним мною злочином редактора «Межигірського порталу» півдня протримали в закарпатській управі СБУ, де після допиту в нього відібрали підписку, що він більше не буде передруковувати мої публікації.

З цього приводу я прошу прес-секретарку СБУ Гітлянську Олену передати привіт голові Служби Василю Грицаку та порекомендувати Василю Сергійовичу цього придурка, який допитував Сергія Росаду, пригнати з Ужгорода в Київ. Пішки. По шпалах. Нехай мене допитує.

А якщо Василю Сергійовичу набридло спокійне життя й він вирішив стати Пегасом моєї Музи – так для цього не треба тягати на допит закарпатського журналіста, достатньо було звернутись безпосередньо до мене. Я б йому по старій дружбі не відмовив. Бо про кого, а про Василя Сергійовича я можу розповідати годинами.

186186
Комментарии:


Екатерина Тарасова Володя - це серйозно така херня??

Volodymyr Boyko Абсолютно. Людина з допиту щойно додому приїхала

Екатерина Тарасова Піздец.........

Ярослав Вішталюк Kateryna Tarasova після КПЗ за український прапор Вас ще щось дивує в цій країні?

Екатерина Тарасова Я просто кожно разу думаю, що нарешті, ось воно - "дно". А нєє, копаємо глибше....

Ярослав Вішталюк Та ми ще навіть не на півдорозі.

Mixal Chomin Все прогнило. Гнила система скоро крушитиметься. Хоча вже почали тікати в Британію Унищенко за політ. притулком

Александр Ермак А ви що хотіли? Ясна річ, що маємо фактично у незмінному вигляді управлінську систему, частиною якої виступає підсистеми правоохренітельних органів, ще совєтського зразка. Вона будь-що буде себе захищати та виправдовувати. Правду кажуть, що нам потрібно буде заново засновували тут державу та вибудовувати принципово нову систему органів державної влади.

Андрей Воробей Пане Володимире, а нас бува всіх не запакують "орли Грицака", за то шо ми тут у Вас на сторінці щось пишемо? Ну там, "Альфа" в хату? Ваша думка, як фахового юриста, якщо Вам не важко?

Volodymyr Boyko Я вже пояснював, я - не юрист, я - скромний інструктор з парашутно-десантної підготовки. Саме так у мене записано в трудові книжці. Юрист - це Юрій Луценко

Екатерина Тарасова Я оце думаю, що зараз у нас знову лозунги В.Леніна реалізували на практиці. І щодо кухарок в тому числі. Перспектива лякає....

Алла Чула Та що ж це робиться? Де ми всі? Чого мовчимо ? Ці придурки будуть нами керувати? Мені іноді здається, що я весь час сплю :(

Блінов Віталій Чекаємо розповіді.

Валентина Столбовая "Свобода слова" по- модньому)))

Си Іван А де їм показники тоді брати? З пальця? 😂😂😂

Виталий Нагорный І шьо ві ждьоте ? Мі ужьє Вас слушаєм... А доречі чого ви тягнете викладуйте що є.

Volodymyr Boyko Треба розтягувати задоволення. Нехай Василь Сергійович поспить пару ночей з валідолом під язиком :)

Виталий Нагорный Чогось на думку спало що такі герої сплять крепко,бо є напевне такі підрозділи що рішають проблеми,якщо дивитись наза в історію де спецслужби так сказать працювали на випередження...

Volodymyr Boyko До речі, ось ухвала слідчого судді про надання дозволу про проведення обшуку по цій справі. Щоправда, на момент винесення ухвали про мій допис на ФБ слідству ще не було відомо http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/57216780

Таня Монтян Твой дом - тюрма, Лисий Чєрєп! :)

Volodymyr Boyko Я за можливість побувати в неіснуючому СІЗО СБУ в Аскольдовому провулку ще й пляшку голові СБУ поставлю. Маю в загашнику херес, придбаний у місті Херес-де-ла-Фронтера - віртуозна штука.

Таня Монтян Volodymyr Boyko, я тобі навіть чіфір передаватиму, мій котику :)

Саша Тернопіль Таня Монтян краще "Мурку",в виконанні Одеського оркестру..))

Олександр Кондра Враховуючи, що Ви постійно пишете про одного високодержавного юриста, що він, страждає розумовим розладом і є пияком, взагалі здивований як це досі не відкрили провадження за розголошення державної таємниці )

Александр Шадрин в Харкові за стакан горілки з огірцем можуть 15 місяців тримати без рішення суду у неіснуючій установі.
тобто ще й доплачують горілкою і огірцем

Гривна Сергей Volodymyr'е, то що, вже маємо чекати на видання "Тюремных записок" (http://maidan.org.ua/arch/lib/1043247685.html) по-новому? Только стих перепишем: "Мы выпьем водочки за вас,
...
Какой Луценко пед…ст,
Какие б..ди нами правят".

Vitalii Pavliuk Ох, яку я отримую насолоду від пасквілів пана Володимира! Саме цікаве, що ніде навіть неточностей не знаходжу! Профі!

Олександр Доній to Volodymyr Boyko : а от буквально вчора довелося читати пост однієї з відомих представниць "медіаспільноти", що в Україні зарах жодних проблем зі свободою слова і ніяких утисків. Знову Ви ото, проти течії, пане Володимире :)))

Volodymyr Boyko Я також не бачу жодних проблем зі свободою слова. А ось проблеми, що можуть виникнути у Василя Сергійовича Грицака - бачу дуже чітко. Тому сподіваюсь, що до ранку отой СБУ-шник, який допитував Сергія Росаду, зжере протокол допиту.

Олександр Доній Volodymyr Boyko Так, постановимо: з''їсть власний протокол("зжере" мовою оригіналу:))-нема жодних проблем зі свободою слова, а от не "зжере"-тоді, принаймні, на рівні однієї Закрпатської області Ви, пане , Володимире,-"заборонений" для передруків :)))

Вербова Елла Правильно зробили. Луценко продажна домінікана

Андрей Сидоренко Їм не набрид цей цирк? Чи просто Управління хоче попіаритись за твій рахунок?! :)

Максим Нечипоренко Це ппць.

Oleh Leontiev Володимиру Бойку роблять безкоштовну піар-рекламу (зрештою, він її не потребує), напевне пронюхали про той "Херес" із загашника ;) Під шумок - обшук провести, НСРД там

Volodymyr Boyko Ви дуже високої думки про підлеглих Грицака. Вони й про існування моє не здогадуються. У них план по виявленню та знешкодженню закликів у соцмережах. Побачили текст на місцевому сайті, зраділи, роздруківку доклали до бозна-коли відкритого провадження, а редактора сайту вирішили трохи полякати й далі діяти по ситуації: або включити в звітність, що "отпрофілактіровалі" (якщо він буде вперто заперечувати свою провину), або швиденько, якщо редактор місцевого сайту вусмерть перелякається, підсунути йому угоду з прокурором і передати справу до суду

Oleh Leontiev Volodymyr Boyko не всі злочини можуть "йти" з угодами до суду

Volodymyr Boyko Якраз тут вже склалась традиція: спочатку хтось щось пише в соцмережах, потім - наїзд на автора з боку СБУ, потім - угода зі слідством і вирок. Вже є кілька випадків

Oleh Leontiev Volodymyr Boyko по аналогії із "брелками"? ;) Наганяють показники?

Volodymyr Boyko Саме так. "Брелоки" вже вийшли з моди, зараз у СБУ нова фішка - боротьба з екстремістськими закликами в соцмережах. Справа Коцаби переконала СБУшників, що можна невинувату людину протримати півтора роки в СІЗО й за це нічого не буде

Oleh Leontiev Volodymyr Boyko тоді все зрозуміло. А щодо Коцаби - принаймні він отримає матеріальне відшкодування

Саша Тирон епрст!

Владимир Орловский ))...можливо в есбеу якийсь конкурс проходить " НАЙБЕЗГЛУЗДІШЕ ЗВИНУВАЧЕННЯ " з гарними призовими. Іншого пояснення не маю...))))

Vitaliy Kolomiets Хай переше скажуть, що ж таке "законне озброєння" ;) попередньо прочитавши ст. 8, 19, 41, 92 КУ і хоча б ст. 178 ЦК

Юрій Поліщук Крепко комусь на хвоста наступив. Була б людина, статтю намалюють, виродки.

Анжеліка Яшенькіна Це щось вже поза межами дебiлiзму самовбивць2016-07-29
переглядів: 1917
джерело: Volodymyr Boyko. facebook.com

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(4):

2016-07-31 Шерлок
Справа розкрита. Розходимся.

2016-07-30 111
Кожний , хто хоче написати коментар , нехай авторизується.

2016-07-30 БАНДЕРА
ТИ великий інсруктор взяв би своїх гнилих дописувачів та показав свій патріотизм у нас в пєсках ти чмошник сєпорский

2016-07-30 Читач
Пане Россадо гарний у вас сайт можна почитати новини але будь ласка заблокуйте коментарі дурацькі портят все.

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.