До Нового року залишилось: 225 днів 21 годин 12 хвилин

У пошуках істини


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


селище міжгір'яЛюдина - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було б обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час постійно відбуваються не тільки добрі події, але, на жаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

24.08.2015 р. наше видання надало інформацію про інцидент у Міжгір’ї між компаніями молодих хлопців, що закінчився трагічно. 26-річний парубок схопив ніж і завдав 17-річному опоненту смертельного удару у пахову артерію на нозі. Убивцю було затримано, поміщено в ізолятор тимчасового тримання. У скоєному він зізнався.

Здається, все так просто. Справедливість відновлено. Винного чекає покарання. Але за лаштунками скоєного залишаються певні питання, на які так ніхто і не надав відповіді. Чому 17 –річні о 5.30 ранку вештаються містом у стані алкогольного сп’яніння? (Згідно Конвенції ООН про права дитини, дитиною вважається особа, що не досягла 18 років). Чому молоді хлопці носять з собою ножі? І куди врешті-решт дивиться наша поліція?

Зрештою, коли нам двадцять років, ми ділимо світ на чорне і біле , правду і кривду. У тридцять років ми помічаємо, що між білим і чорним є ще сірий колір. Коли нам за …., ми розуміємо, що і сірий колір має безліч відтінків, а білий – це весь спектр веселки. Тому деякі ситуації ми намагаємося проаналізувати, зрозуміти вчинки і мотиви інших людей. Завдяки цьому стаємо обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з кримінальними новинами і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, на жаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. Тож пориньте у вирій подій разом з нами, тому що ми пропонуємо вам звернення від людини, що знаходиться по той бік паркану. За гратами.

(фвйли pdf)
1. Заява Маркович Ігоря Івановича.
2. Заява (продовження).
3. Довідка про прийняття і реєстрацію заяви до прокуратури.
4. Ухвала суду. 1 сторінка.
5. Ухвала суду. 2 сторінка.
6. Ухвала суду. 3 сторінка.
7. Ухвала суду. 4 сторінка.
8. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 1 сторінка.
9. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 2 сторінка.
10. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 3 сторінка.
11. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 4 сторінка.
12. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 5 сторінка.
13. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 6 сторінка.
14. Повідомлення прокурору Закарпатської області. 7 сторінка.
15. Лист міжгірської поліції.2016-03-13
переглядів: 2666
джерело: МП

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(16):

2016-03-18 Майдан
В перших числах серпня,можливо 5-го Бурдиха йде на пензію А секретарьков бде Козачка.

2016-03-17 Ярина
В Голятині майданський голова інтернет проводить оби за нього голосували як Майдан приєднают до Голятина. Обєднання заплановано на серпень місяць 2016 року.

2016-03-17 дая
Злодій Ярема підлабуза балогівська.

2016-03-17 Ярема І.В.
Я ВСЕ ВАС ПІДТРИМУВАВ,БУВ ВСЕ ЗВАМИ,ЗАХИЩАВ ВАС.Я НАСТОРОНІ НАРОДУ.СЛАВА УКРАЇНІ.

2016-03-17 МИР !
Я ХОЧУ МИРУ !??????????

2016-03-17 Прокурор
Чому ВИ мене так ненавидите?Я даже в думках не думав Вас обідити !

2016-03-17 ВДАЛА
Майданський голова прихватив землі від бистрян і розділили з Бурдихов на своїх родичів

2016-03-17 Друг
Ярема на много май смикалистий як Бюришин.

2016-03-16 ;)
Ярема смикалистий чувак

2016-03-16 мася
Ярема пес смердячий любит чужих жун.

2016-03-16 веласыпедыст
хлопці особенно тоти што маєте машини і фраєритеся а мозгів не маєте та звертаюся до вас. рулюю я нині соб після роботи домі на біцігльох а ви такі круті перделики подакотрі та сигналите на ня обим ся відступав. та мушу вас закликати першое навчитися читати а пак поняти и усвидомити шо бициглишта мае таки права як и ви на своих миикрашах ко трись те заробили в хащи питерський и прочих республиках путина. аш исьте таки крути та можете ня перегородити та вам укажу правила які видани 2006 годом ош ви маєте уважати бициглишту нормально. аш хочете та будеме ся боксовати бо я служив у спортроти та вас писраникив ся не бою. з повагою бициглишта

2016-03-16 Земляк
Цікаво? Чому Ярема все це не робив будучи при владі?

2016-03-15 плагіат
Ярема ласий до чужої слави.

2016-03-15 обурює така брехня
По Балогівському телеканалу показали сюжет в якому Ярема Іван Васильович в інтерв"ю приписує собі здобутки та заслуги зовсім інших політичних партій та керівників району.)))Але це все неправда.До відкриття пожежної частини у Пилипці ця нечесна людина не має зовсім ніякого відношення.Так само як і до відкриття у Міжгір"ї міграційної служби.Це ж треба бути таким цинічним і нечесним,щоб через телеканали вводити в оману громадян і приписувати собі чужі заслуги.)

2016-03-14 воєнком
Чому одних, таких як Петрище Василь Володимирович з Лозянського та держслужбовці від армії відкупляють, а за другими бігают тільки щоб відправити в АТО?

2016-03-14 військомат
Сьогодні відбувся суд над відомим "Активістом" "СОМОоборонцем" який люстрував чесних і порядних працьовитих людей,збирав дань ніби то на допомогу бійцям,але та допомога осіла в нього та в Чупи Федора,Палапи Віталія,та ще подібних йому неробів. Сам Борис Латик скриваеться за ухилення від служби,дезертував з призивного пункту. Сьогодні мав відбутися суд. Справедливість мае возсторжувати та засудити цього сепаратиста

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.