До Нового року залишилось: 225 днів 21 годин 03 хвилин

У Синевирі розстріляли... дорожній знак


міжгірський район
(всі новини)


Не завидуй багатому:
Багатий не знає
Ні приязні, ні любові —
Він все те наймає.
Не завидуй могучому,
Бо той заставляє.
Не завидуй і славному:
Славний добре знає,
Що не його люди люблять,
А ту тяжку славу,
Що він тяжкими сльозами
Вилив на забаву.
Не завидуй же нікому,
Дивись кругом себе:
Нема раю на всій землі,
Та нема й на небі.


село синевирЩе восени 2014 року дорожній знак населеного пункту "Синевир", що стояв при в’їзді у село з боку Синевирського перевалу, з ініціативи сільської ради було замінено на новий: над написом "Синевир" з’явилися слова "Ласкаво просимо!", між ними посередині встановлено герб Закарпаття.
Підрядні будівельні роботи, як зараз згадує Синевирський сільський голова Микола Куруц, тоді велися коштом громади, такий проект обійшовся місцевому бюджету в чотири тисячі гривень.

Проте зараз цей дороговказ, який за задумом мав стати візитівкою славного бокораського краю, радше нагадує решето і виглядає наче в зоні бойових дій на Сході України, а не в самому серці Верховини.

Сім кульових отворів, залишених від пострілів із вогнепальної зброї, схоже що з пістолета, повністю знівечили напис населеного пункту.

"Такі зухвалі дії є проявом особливого цинізму та неповаги в першу чергу до жителів територіальної громади. Я не потерплю такого ставлення. Учора стріляли по дорожніх знаках, сьогодні стрілятимуть комусь у вікна, а завтра чого чекати? За таке безчинство винні особи повинні понести покарання. Про вказаний факт мною уже було повідомлено в правоохоронні органи, зараз ведеться робота по встановленню завданих збитків», – прокоментував Микола Куруц.

"Також хочу наголосити, – додав Синевирський сільський голова, – що це не перший ганебний випадок хуліганства у цьому році. Так, на самий Святвечір (6 січня) невідомі особи пошкодили святкову ялинку, яка була встановлена перед Будинком культури, та обікрали різдвяні ілюмінації. Тоді місцевому бюджету було завдано збитків на суму понад 6 тис грн. Винних у крадіжці та псуванні комунального майна поліція шукає по цей день, але все марно. І це попри те, що з кінця минулого року на Тереблянську долину було виділено окремий екіпаж патрульних, який цілодобово несе чергування, в тому числі і в Синевирі", повідомили в прес-службі Синевирської сільської ради.

2016-02-17
переглядів: 1672
джерело: Закарпаття онлайн

додати коментар (тільки українською мовою, до 1000 літер):

автор:
коментар:

коментарі(1):

2016-02-28 хаща
То митрица тренувеся як дале стриляти по дичини

останні пропозиції:

свіжі відгуки:

найпопулярніші:email: rosada@bk.ru tel: 0978388588 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Адміністрація може не поділяти думку авторів. Адміністрація залишає за собою право редагувати надані матеріали. У разі копіювання матеріалів гіперпосилання на «Міжгірський портал» обов’язкове.